Ugrás tartalomhoz

Harcosok Nagytanácsa

• Zárt téma Téma lezárva
405 hozzászólás érkezett eddig

DrasMaal

DrasMaal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 197 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.09, 19:09

Meghajol a Tanács több tagja felé, és sebes léptekkel megindul Fraien után. Az ajtó előtt megtorpan, és Xantiára néz.
-Akkor kegyed mégiscsak velünk jöhet.-tetovált arcára vigyor kúszik fel-Siessen hölgyem!
Barna tollai susognak, és hullanak, ahogy kiviharzik a teremből.

_Fraien Sylverhand (NPC/NJK)

• Látogató

Kelt 2007.01.08, 23:40

Sajnos az idő sürget minket uraim...és persze hölgyeim...a határidőt megadták,és már így is késésben vagyunk...ha nincs ellenvetés...már pedig eddig a hölgyön,és Dras'Maal úron kívül senki nem szólt a közbe... a hallgatást beleegyezésnek veszem,miszerint,én Fraien Sylverhand,és Dras'Maal képviseljük a Nagytanácsot....

*Azzal a levelet elveszi az asztalról,összetekeri,feláll az asztaltól majd távozóra fogja.Mielőtt kilépne az ajtón,még visszafordul*

Ha a hölgynek nincs egyéb dolga megtisztelne ha velünk jönne...Xantia
Dras készülődjön...késésben vagyunk....NAGYON...

*Majd távozik a Nagytanács épületéből.*

(OFF)Elnézést hogy ignorálok meg minden de a Nagytanácsnak is ott kell lennie a királyválasztáson...szal sorry.Ha valakit megbántottam priviben jöhetnek a pofonok XD(/OFF)

Módosította Fraien Sylverhand: 2007.01.08, 23:42

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.01.07, 23:59

(OFF)[Minden érintettnek. Holnap (jan 8) délután-este királyválasztás a Királyi Udvarban. Important.(/OFF)

Alew

DrasMaal

DrasMaal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 197 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.06, 00:50

A kisérői posztot természetesen elfogadom.-bólint Fraien felé-Többször voltam már kisérő hasonló feladatok elvégzésekor, és, természetesen, érdekel Terália további sorsa.

A következő mondatát Xantiához címzi, halvány mosoly keretében-Az se kerülje el figyelmünket, hogy kegyed nem harcos. Feltéve ha nem vette fel a harciboszorkány címet.-a szóra elvigyorodik-Persze az is lehet hogy én tévedek, és kegyed járatos a harc művészetében.

• Látogató

Kelt 2007.01.05, 21:01

Úgy ahogy mondja kedves...nincs joga beleszólni..

*Apró mosoly ül ki szájára*

De hogy kérdésére válaszoljak...mivel itt mindenki egyenlő,beleértve a hölgyeket is,persze hogy képviselheti a Nagytanácsot hölgy is.Én csupán önként jelentkeztem em nemes feladatra...

_Xantia (NPC/NJK)

_Xantia (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.12.23, 03:57

szoval megse en kaptam a levelet *szomorodik el*
-megkerdeznem, hogy esetleg miert csak a ferfinem kepviseloi mennek a valasztasra? mi lanyok nem volnank ra kepesek?!? *kis ido utan hozzateszi*
-nem mintha en harcos volnek es jogomban allna de akkor is :D

• Látogató

Kelt 2006.12.12, 21:59

*Vár egy darabig hátha valaki megszólal,de szomorúan veszi észre,hogy nem nagyon szól a témához senki.Sóhajt egyet,miközben megrázza lemondóan a fejét*

Nos akkor...szerintem eleget vártam,vártunk egymás véleményére...és mivel senki nem áll elő egyébb ötlettel,jómagam önként vállalom azt a megtiszteltető szerepet...

*Körbenéz ismét a jelenlévőkön,hátha valaki szólni kíván*

...ám annyi kikötésem lenne...annyi óhajom,hogy az úr,nevezetesen Dras'Maal kísérőmként velem jöjjön...

*Közben leül az asztalhoz,a helyére*

DrasMaal

DrasMaal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 197 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.12.11, 17:44

Figyelmesen hallgatja a felolvasást, és a hozzáfűzött megjegyzést, és lassan, kissé vontatottan megszólal.
Gondolom, aki nem terál állampolgár az nem szavazhat. Jelen esetben jómagam, nem vehetek részt ezen eseményen. Nem vagyok idevalósi.
megvakarja szarvai tövét, majd ismét megszólal
Egyébként tudja valaki, hogyan szerzhető állampolgárság Teráliában? Persze ezt a kérdést halasszuk a fontosabb után.-elvigyorodik, majd folytatja-Szóval, akkor ki megy "követségbe"?

• Látogató

Kelt 2006.12.11, 17:19

*Miután felolvasta a levelet,összetekeri,majd markába fogja,kicsit meg is szorongatja,majd az asztalra teszi a papírt*

Nos uraim...és persze hölgyek.Amint hallhatták ez meghívás,egy igen fontos eseményhre,mi minket is igen mélyen érint...mivel oly kevesen maradtunk,és még kevesebben vagyunk jelen...

*körbenéz a jelenlévőkön*

...és a vezetőnk?Sajnos én nem tudok róla (Vagy csak igen inaktív :rohog:) de mit is jártatom a szám.Amint látom hivatalos személyek itt csak hárman vagyunk...tehát nincs szerintem semmi értelme vezetőt választani magunk közül,de olyas valakit igen ki majd szól az érdekeinkben...esetleg valami más ötlet?

*Az asztalra támaszkodik mind a két kezével,és várja a választ,válaszokat*

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.12.10, 21:21

Tiszteletem a Harcosok Nagytanácsának vezetőjének!

Azért írok önnek - s csak remélem, szavaim nem találnak süket fülekre - mert midőn a hó ellepi majd Teráliát, és a nappal rövidebb lesz, mint a sóhaj, melyet a fény iránti vágyunkban engedünk szabadra, akkor eljő a napja annak is, hogy Terália nemesei, városai, urai és mindazok, kiknek szava sokat ér eme Királyságban, összegyűljenek, hogy Királyt válasszanak, s döntsenek ezen földek ügyeiben.

S önök, harcosok, fegyverforgatók, mindenkor Terália mellett álltak, karddal és vérrel védve meg eszméit és oltalmazva határait, népeit és javait. Ezért szavuk sokat jelent Terália sorsában, s hiszem, hogy akaratukkal mind a Királyságot segítik majd. Ezért kérem, jöjjön el a Királyi Udvarban, hogy szavazatával élve segítsen jobbá tenni Teráliát.

Mély tisztelettel
Alewyan del Consetin herceg
Terália Helytartója

• Látogató

Kelt 2006.12.07, 21:53

*Átveszi az iratot,kétkézbe fogja*

Hmmm nem nincs...elmehet....jó utat...

*Köszön el a törptől,majd megfordul és besétál a teremben.Úgy van vele hogy mindenki előtt olvassa fel az üzenetet.Besétál a főterembe,az asztalig,majd könnyed mozdulattal kinyitja a szalagot,és szétnyitja a pecsétet,majd olvasni kezdi.Amolyan szónoki beszédstílussal*

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.12.02, 22:24

Üdvözletem.

Isten hozta.

*udvariasan üdvözli a törpöt*

A Nagytanácsot jobb híjján én képviselem,így hát kénytelen beérni velem.De bent vannak többen is,ha szerencséje van talán megszólalnak.

*Kicsit mókásan adja elő*

Megkaphatnám a levelet esetleg?Vagy szóban érkezett az üzenet?

*Nyújtja ki a kezét,mutatva hogy abba kéri az iratot*

*A törp a derekán függő hengerből előhalássza a tekercset, és a férfi kezébe nyomja. Fekete-arany-vörös szalag fogja össze, s két pecsét - a Királyságé és a Helytartóé - zárja le.*

Tessék uram...Van valami kérdése, vagy mehetek?

Alew

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.12.02, 15:35

*Bár figyelme és lelke hosszú időre másfelé kóborolt, de itt van. A patadobogással nem foglalkozik, hisz ő itt vendég, nem több, és a harcosokat érinti a harcosok dolga. Így inkább csak figyel, és vár, mi lesz*

_Xantia (NPC/NJK)

_Xantia (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.12.01, 18:11

kukucs *nez ki az ajton*
mifele level es kinek? jo ertettem, hogy valamifele level erkezett?
esetleg nekem? *erdeklodve es remenyteljesen nezelodik minden iranyba*

• Látogató

Kelt 2006.11.27, 00:41

Üdvözletem.

Isten hozta.

*udvariasan üdvözli a törpöt*

A Nagytanácsot jobb híjján én képviselem,így hát kénytelen beérni velem.De bent vannak többen is,ha szerencséje van talán megszólalnak.

*Kicsit mókásan adja elő*

Megkaphatnám a levelet esetleg?Vagy szóban érkezett az üzenet?

*Nyújtja ki a kezét,mutatva hogy abba kéri az iratot*

DrasMaal

DrasMaal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 197 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.26, 16:46

Ha a klánvezére nem mond mást, akkor bent marad a Tanácsteremben, és csak a póni patájának kopogására figyel fel, de a helyén marad, és továbbra is szúrós szemmel nézi Zephart. //aki időközben szabályosan kavargó tejfehér köddé vált(?)//

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.26, 16:20

Üdvözlet jóuram!

*Szólal meg a törp mély, karcos hangján, a maga kissé pökhendi, vagy csak jellemzően törpés stílusában. Aztán biccent is mellé, majd megállítja a pónit, és lemászik a nyeregből.*

Üzenetet hoztam Alewyan del Consetin hercegtől, a Helytartótól a Harcosok Nagytanácsának...

Alew

• Látogató

Kelt 2006.11.26, 10:34

*Mivel Zephartól,és a többiektől nem jött válasz,lelöki a férfi lábát az asztalról,majd lassú léptekkel elindul kifelé*

~mi ez?...pata dübörgés.Ugyan ki lehet?~

*meghalván a törp póniának "dübörgését" (persze ha már a közelben van) sietősebbre veszi lépteit,és a Nagytanács bejáratiajtajába áll.Kiérve az ajtóba meg is látja a törpöt.Apró mosoly jelenik meg arcán,neki kicsit mókás az uraság a pónivel együtt. :) .Megvárja míg a törp odajön hozzá,vagy épp azt hogy lehet csak errefelé vezetett az útja,és csak a székház előtt halad el.Ki tudhatja? :dilis: *

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.26, 00:54

*Szürke szakállú s hajú, lapos orrú, láthatólag harcviselt törpe közeleg, egy termetes póni hátán ülve, mellkasán vörös-arany általvető, s a Királyság címere - állami futár, aki üzentet hoz a Nagytanácsnak.*

Alew

• Látogató

Kelt 2006.09.16, 14:17

Xantia

A harciboszorkányok tudtommal nincsenek...nem is voltak...és nem is lesznek remélhetőleg.De ha ön kisasszony vállalná azt amit a csatamágusokról tudok,miszerint testük alapvetően torz...és minden egyes varázslat után torzabb és torzabb.Ami pedig önt illeti...nem hinném hogy ki szeretné dobálni a tükröket a szobályából,vagy épp esetleg nem a tükör előtt fésülködni,feltéve ha megmaradna a becses hajkoronája...

*Kaján vigyor jelenik meg arcán*

Éppen ezért nem tudom hogy valaha létezett e harciboszorkány.A nőknek mindig is gyengeségük volt a szépségelvesztése..

*legyint egyet*

De remélem kegyedet nem sértettem meg szavaimmal csupán a tényeket vázoltam fel...

*Mosolyog Xantiára,majd mosolya egyszerűen eltűnik arcáról,és Zepharra néz ridegen*

Zephar

Uram...ahogy a többiek,és persze jómagam is azt a következtetést vontuk le ezekben a percekben hogy mikor az iskolában az etikettet tanították...ön nagyvalószínűsséggel nem volt jelen azon az oktatáson...talán nem is volt tanára,vagy mi jobb nem is járt órákra...a lényeg az uram hogy helyesebben tenné ha nem mocskolná ba az asztalt...

*Ha Zephar nem veszi le a lábát az asztalról akkor majd Fraien lelöki :nono:*

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]