Ugrás tartalomhoz

Harcosok Nagytanácsa

• Zárt téma Téma lezárva
405 hozzászólás érkezett eddig

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.16, 13:51

*Kicsit elmélázik, ahogy nővérét hallgatja és az idegent, hogy egy széles
mosoly jelenjen meg arcán...Csataboszi...Az kellene még csak...bár...
Pillant Xantira és már tudja...huga valószínűleg igencsak elemében találná
magát egy ilyen szerepben. Még szerencse, hogy a boszorkányok nem nagyon rendelkeznek harctéri varázsoltokkal, és nem is valószínű, hogy Xanti ilyen varázslatokat tanult volna...
Majd egy futó gondolat, hogy ő milyen lenne csataboszinak
most...veszélyes...igencsak veszélyes...míg valaki a közelébe nem ér...
Ami pedig a harcosi ranglétrát illeti...csak csöndben marad...ha akarja,
huga elrendezi a dolgokat.

Az asztalon pihenő lábak pedig...igencsak nem szép látvány...de ugyancsak
nem szól ezért sem...az úr valahol bemutatkozott...*

_Xantia (NPC/NJK)

_Xantia (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.09.14, 09:55

"csataboszi" ?
hmm, egesz jol hangzik.. kar, hogy nem nekem es nem hamarabb jutott eszembe :)
lehet ezentul csataboszi leszek... vagy peldaul harciboszorkany..vagy valami hasonlo... *eljatszotgat az otlettel*

*kisse halasan pillant az idegenre ki vegul felhagy a folytonos zorgetessel es bejon... viszont az asztalra helyezett mocskos bakkancsok szemlatomast nem nyerik el tetszeset, ezert probal sotetebb pillantasokat olteni.. remeli hogy sikerul*

_Fraien Sylverhand (NPC/NJK)

• Látogató

Kelt 2006.09.12, 16:01

Zephar

Nicsak...egy hivatlan vendég...*néz Zepharra,majd aprót kacag magán*

Miket is beszélek...hisz itt senki sem meghívott vendég...de a miheztartás végett azért illet volna bemutatkozni,vagy megkérdezni hogy az a szék amelyben az úr helyet foglalt nem e másé,és jogtalanul tulajdonította el...

*Néz ridegen az idegenre*

Xantia

Ami a boszorkányságot illeti,és a hogy ki hogyan vívja ki mást tiszteletét ezáltal, az itteni "ranglétrán" feljebb tudjon jutni...hát a lényeg az hogy...szóval ön állítása szerint harcos volt...most akkor csataboszorkány?Vagy mi a szösz? :pirul: Már elnézést hölgyem de ezen kacagnom kell...de bocsássa meg hitetlenségem...egyszerűen nem hihetem el hogy egy harcosból csak úgy boszorkány legyen.

Módosította Fraien Sylverhand: 2006.09.12, 16:01

_Zephar_Di_Ensio (NPC/NJK)

• Látogató

Kelt 2006.09.12, 11:56

*matat akkor a kilinccsel a zárnál, majd benyit, miután elunta a várakozást, talán hallott hangokat is kiszűrődni, mégis úgy dönt, hogy szerencsét próál, kitárja a bejáratot, majd be is lépked rajta, biccenteni lusta, nomeg valószínű, hogy nem az etikettről és az illemről híresek, akik idecsődültek, ő maga kinéz egy széket magának, lecsüccsen, lábait egy asztalra, vagy puffra pakolja, zsákját maga mellé ejti*

_Xantia (NPC/NJK)

_Xantia (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.09.12, 08:59

*lathatoan zavarja a hosszas zorgetes az ajton de o se mozdul az ajto iranyaba*
elvegre nem vagyok kapus *motyogaja mintegy maganak* :-o

hat szoval *es rovid magyarazatba kezd*, valamikor regen en sem voltam boszorka... akkoriban meg nem fedeztem fel szuletett elhivatottsagomat es harcos voltam.. sot, en voltam az elso a harcosok kozul, akinek sikerult elsokent a tronra keruljek (megnyerni a fordulot), mint a harcosok kiralynojet is emlegettek egy ideig... lehet hogy csak Lord Gutti egyedul? ma nem emlezem, olyan regen volt... *ezen el is gondolkozik*

Kedves noverkem, igen koszonom a felajanlott seprut, mikor idom megengedi, okvetlen eljovok erte. Egyelore a Seelowe-fele parnaval kozlekedek..de hat nem igazan illik egy boszinak ilyesmivel kozlekedni nem? :para:
A parod? hmm.. lehet muli az ido es felejtek.. sehogy se jut mar eszembe a neve :D ...
Legalabb neked van kire gondolj.. en nem mondhatom ezt el magamrol ... *hüp-hüp*

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.09.09, 20:30

- Kedves Uram...*Fordul Fraien felé*

- Nem, nem feltétlen ezért gyúltünk össze, de így hozta a sors most. És jól érzi, hisz nem titok..nagyon régről ismerjük egymást, még a kastély, az első kastély ősidejéből, bár kettőjük még nálam is régebb óta érkeztek ide.

- Hierarchia...Igen, ha jól emlékszem létezett itt ilyen...Bár Lord Gutti tud erről mesélni...
- Mindenki egyenlő volt, ahogy te mondtad..mégis volt valami ami különbséget tett köztük...
- A tisztelet és a véghezz vitt dolgok, a megbecsülés...Ez adta a hierarchiát.
- A külső pedig néha..néha csalóka...*mosolyodik el, majd hugijához megy és megöleli*

- Butus vagy hugi, édes hugi...*suttogja fülébe, majd elengedi*
- Szívesen látlak bármikor, mikor épp saját magam vagyok és nem szolgálok vagy más síkon járok.
- Elfoglalt lenni a gyerekekkel...*Nagy mosoly*
- Xanti! Megöregedtem...Kicsi Ada kész varázsló és dimenzióutazó. A legkisebb lányom is 20 éves már a legnagyobb pedig 30 már...
- Felnőttek lettek, kirepültek..És páromról sem halottam évek óta, nem tudom merre jár, a síkokon vagy a pokolban...
- Nagylány vagyok...*Mosolyodik el*
- Ami pedíg a seprűt illeti...lehet tudok neked egyet adni..én már nem használom őket, hisz képes vagyok másképp közlekedni, neked pedig mint gyakorló boszi szükséged van rá...
- Eljössz velem majd érte?

• Látogató

Kelt 2006.09.08, 12:35

Hölgyem én nem tévesztettem szobát...ellenben ön...ki elbeszélése szerint egy boszorkány aki a seprőkön repked ide-oda...szerintem a Harcosok nagytanácsa nem épp a magafajtának való...de ki tudja...változnak az idők...

*Mosolyog egy aprót,majd a kopogásra figyel fel*

Nicsak nicsak...ki jár kel ilyenkor errefelé...?

*Majd a mondat befejeztével vár hogy valaki esetleg ajtót nyisson az érkezőnek*

(OFF)Ez csak akkor van ha senki sem nyit ajtót :)(/OFF)

Értem...szóval senki sem akarja beengedni...ám legyen akkor hát várjon odakint.Elvégre engem sem invitált be senki,én is bejöttem,és megtaláltam az ide vezető utat...

*Elégedett arcot vág* :gyagya:

• Látogató

Kelt 2006.09.08, 11:49

*hétköznapi ruházatú fiatalember érkezik az épület környékére, alkar és lábszárvédői megzörrennek olykor, oldalán, fegyverövén két ugyanolyan rövid, kard szerű fegyver csüngg, a férfi testét keményített bőrpáncél fedi még, haját jól össze-borzolta a kora őszi szél, arcán megkönnyebbültség, hogy végre idetalált, ha tud, és teheti, bezörget egy ajtón, hátha valaki ajtót nyit*

_Xantia (NPC/NJK)

_Xantia (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.09.08, 11:23

butus? hmm.. hat igy meg nem jellemeztek..mostanig
igen..koszonom a meghivast...de hat te is olyan ritkan vagy es biztos el vagy nagyon foglalva a gyerekekkel..
igen...hat lehangolt vagyok meg tanacstalan... egy uj seprut szeretnek beszerezni.. nem egy ujjat mert az draga..egy regebbit, de egy jot.. amelyiken nem repultek olyan sokat es a szallak se lognak ki belole.
a gond az hogy hiaba keresek mindenfele, ami jo, arra nincs eleg penzem, egy kikopottat pedig nem igazan vennek :D
szoval ez eszi meg miden idomet, es foleg hogy a regit eladtam es nincs mivel kozlekedjek... most mi csinaljak? :nono:
Meg a boszorkatanacsra se tudtam elmenni...
*pityereg majd felkapja a fejet es Fraien Sylverhand iranyaba nez*
-Szerintem eltevesztette a szobat urasagod. A lovagoknal volt valami hasonlo ha jol emlexem.. volt valami vezetojuk vagy mifele, aki ezt hirdette..valami Arthurionak vagy minek hivtak.. aszem ma meghallt, meggyilkoltak vagy valami ilyesmi :felvon:

• Látogató

Kelt 2006.09.04, 09:02

Szóval akkor most azért gyültünk itt össze hogy elmondjuk egymásnak élettörténetünket...legalábbis ami mineket illet...

*utal Dras-ra,és jómagára*

Önök viszont észrevételem szerint régebb óta ismerik egymást...

*Sóhajt egyet ezzel témát is vált rögtön :lol:*

Lord Gutti az imént jegyezte meg hogy a tanácsban valamiféle hierachia van...de mégis miért?Hiszen ez nem holmi lovagok gyülekezete,vagy mágusok;varázslók;boszorkányok!Persze mindannyiunknak megvannak a magunk érdekei,ami leginkább az hogy ne legyen ennél az asztalnál senki a másiknak felettese,vagy épp parancsolója.Legyen mindenki egyenragú tárasaival ezen asztalnál.

*Közben figyeli a bentiekreagcióját,arcuk mozdulását,szemük rebbenését,ebből következtetve hogy kinek mi a véleménye az ő kis szónoklatáról,mégha azok nem nyílvánítják ki véleményüket sem.*

(OFF)lényegében működjön úgy mint a kerekasztallovagjainál :D(/OFF)

Én ezennel befejeztem mondanivalóm...és persze várom türelemmel az önök véleményét...

Módosította Fraien Sylverhand: 2006.09.04, 09:03

_Alcarin (NPC/NJK)

_Alcarin (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.09.04, 09:01

Bocsesz elrontottam! :lol:

Módosította Alcarin: 2006.09.04, 09:02

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.25, 22:30

- Ugyan hugi...ne légy butus...
*Megy oda hugijához, megöleli, két puszit ad neki.*
- És én? Rólam megfeledkezel? A nővérkéd, testvérkéd vagyok...ne szomoríts el...
- Ha egyszer újra önmagam leszek, várlak szeretettel...lakhatsz nálam.
*Cirógatja meg nővére homlokát*
- Tessék élni, és nem búslakodni...fiatal vagy te még ehhez.*mosolyodik el, és egy apró pszit ad hugija homlokára*

_Xantia (NPC/NJK)

_Xantia (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.25, 20:17

Ann noverkem, itt lehet tevedsz...sot minden bizonnyal... tavol allnak tolem ezek a vilagi dolgok... bizti, hogy nem indultam
Hat igen, eltellt az ido felettunk *ures tekintettel nez korul* minden olyan idegennek tunik mar... csaladom sincs.. olyan egyedul erzzem magam.. jo neked Ann
mar barataim sincsenek ... csak ugy elek egyik naprol a masikra.. tronterembe se jarok.. el vagyok tevedve ebben a valtozo vilagban

Lord Byron *pillant ra* tehat semmi mondanivalod szamomra? .. igen.. meg tom erteni... *szemei besettek es fakok es mintha mar nem is volna itt*

Udvozletem *motyogja Fraien Sylverhand fele mikor kisse megembereli magat*

DrasMaal

DrasMaal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 197 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.23, 19:18

Klánvezére mellé sétál, kicsit hátrébb, mutatva, hogy ő csak nemrég csatlakozott az Elit Testőrséghez. Szótlanul áll, karba font kézzel, várva a tanács kezdetét.
A szépségvarseny többszörös említése már mosolygásra készteti.
~Már neg is van a tervem~gondolja, miközben gyorsan letörli az arcáról a vigyort.

Módosította Dras'Maal: 2006.08.23, 19:19

• Látogató

Kelt 2006.08.23, 14:51

(OFF)bocsi hogy későn reagálok de dolgoztam szal nem jutottam 1 teljes hónapig netközelbe.Szal nézzétek el nekem eme kis kései reagomat ;)(/OFF)

Megtiszteltetésnek veszem hogy eme asztalhoz invitál uram,amit eddig tudtommal igen nagy harcosok ültek körbe.

*Sóhajt egyet*

Talán nem is lenne szabad hogy leüljek hisz ki tudja talán még egyszer viszatérnek ők is...mint ön Lord Byron

*Főhajtás a férfi felé,majd a Byronnak szembenéző székhez sétál,és a háttámlára teszi kezeit egyszerű könnyedséggel,de nem ül le.*

Üdvözletem kisasszony...*elengedi közben a széket,és főhajtás Xantia felé is,majd csak fülel tovább*

Szépségverseny?!...pfff személyem szerint nem a külső szépség az amit értékelni kell hanem a belső,bár a kinézet sem utolsó szempont...a lényeg az hogy én annyit szeretnék hozzá tenni...én tartózkodom a szavazástól...*szögezi le*

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.22, 23:01

- Meséljek én?*Néz kicsit tágra nyitott szemekkel a lordra*
- Sokmindent történt, míg odavoltál jó lordom...megöregedtem, sokminden és minden megváltozott...visszavonultam és életem másnak ajánlottam...most ő uralkodik felettem, és nagyon sok erőmbe tellik, hogy veletek lehessek, bár kíváncsi is szerencsére.
- A lányaim felnőttek, a fiam az apjával járja a világot vagy épp a poklot, ki tudja merre járhatnak...hosszú éve nem láttam őket...a lányok pedig...hát..anyja lánya mindegyik:)
*Mosolyodik el, majd nagyot sóhajt*
- Minden változik...ti is...*néz régi kedves barátaira*

_Lord Byron Gutti (NPC/NJK)

_Lord Byron Gutti (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.18, 09:53

Hmm...Szépségverseny....
Érdekes Mikor Errejárok, Pedig Nem Sűrűn Van Olyan, Mindig Rendeznek Egy Szépségversenyt.

Visszaül A Székére

Nos Nem Is Tudom Hol Kezdjem....Mármint Ha Arra Gondolok Hogy Mi Mindn Történt Velem...Néz Xantia-ra

De Talán Addig Meséljen Ada Valamit Amíg Összeszedem A Gondolataimat.

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.15, 13:50

-Mi baj a szépségversennyel hugicám?
- Mintha az elsőn még te is indultál volna nem? Vagy csak öreg fejem játszik velem?
- Amúgy pedig mi baj vele..már egy picit az élet része...te..morgolódós.:D
*Mosolyodik el*

_Xantia (NPC/NJK)

_Xantia (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.15, 07:10

ah.. megint szepsegverseny.. *sohajt fel*

Sibylla

Sibylla

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 268 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.04, 13:59

*a harcosok nagytanácsa... körbenéz, s mikor meglát egy apródot, gyorsan a kezébe nyomja a papírt*
Vidd a nagytanács elé, s vigyázz rá, mint a szemed fényére!
*mondja, majd elégedetten távozik*

"FIGYELEM, HÖLGYEK-URAK!

Szépségverseny szerveződik!!!

A verseny megfelelő számú résztvevő hölgy jelentkezése esetén indul.
A győztes az lesz, aki a legtöbb szavazatot kapja a hímnemű nézőközönségtől ( :punny: ). A szépségkirálynő méltóságteljes címet ("Terália szépe") és mesés díjakat kap. Lesznek tovább különdíjak, és laktegóriás győztesek is.

Aki nevezni szeretne, tűzze ide egy cetlin a szépségversenyek termébe anevét!
Időpontegyeztetés később, megfelelő számú nevező esetén.

A kellemes verseny reményében:
A szervezők."

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]