Ugrás tartalomhoz

Harcosok Nagytanácsa

• Zárt téma Téma lezárva
405 hozzászólás érkezett eddig

_Xantia (NPC/NJK)

_Xantia (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.03, 15:30

Udvozlom en is.... *nez Dras'Maal iranyaba majd tanacstalanul az ott termett 2 pohar vizet veszi szemugyre, mikozben a 2 puszit osztalyozza a megfelelo csoportba*
-gluck-gluck
*issza meg kis habozas utan mind a ket poharral*
hat..szova, telleg jol esik ennyi ido utan... nem a vizre gondolok.. es nem a puszikra *mondja sietosen*.. szova hogy ujra osszefutottunk..vagyis h talalkoztunk mert ugy nem szaladtunk es... *elhallgat majd kis gondolkozasi ido utan folytatja*
igazan belebonyolodtam ezekbe a magyarazatokba.. lehet mert elszoktam.. szova a beszedtol? hallgatasi fogadalmat tettem...aze nem jartam a tronteremben sem..de most mar eleg volt...aszem?
talan meselhetnetek, mi meg tortent veletek...a tobbiekkel...*kerdoleg nez fel az eddig, latszolag nagyon erdekesnek tuno padlorol*

DrasMaal

DrasMaal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 197 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.30, 23:00

Meghajol Xantia felé

Üdvözlöm Hölgyem!

Látja, hogy a többiek már régebbről ismerik egymást, ezért szótlanul figyeli a beszélgetést

_Lord Byron Gutti (NPC/NJK)

• Látogató

Kelt 2006.07.27, 05:14

Mikor Megpillantja Xantia-t Gyorsan Felpattan A Székéről.
Őőőőő....
Nem Is Tudja Mit Mondjon Neki. Hirtelen Sok Gondolat És Érzelem Kerül Elő Az Emlékei Közül. Aztán Csak Mosolyog Egyet És Végül Ad Egy Puszit És Azt Mondja:
Rég Találkoztunk.....Hozok Egy Pohár Vizet.
És Hoz Egy Pohár Vizet Majd Leteszi Az Asztalra Xantia Elé.
Egy Rövid Időre Benéztem A Trónterembe De Egyébként Az Udvar Dolgairól Nem Sokat Tudok. - Mondja Majd Visszaül A Székére.

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.26, 19:58

*Hogy meghallja a hangot és egy rég nem látott hugicát, nem sok kell, hogy felpattanjon...fel is pattan.*
- Xanti! Hugi! hát te???*Megy hugijához és jól megölelgeti*
*majd azért leülteti hugiját a székére.*
- Mi vagyunkmosolyodik el, és ad is egy puszit.*
- A teremben jártam....

_Xantia (NPC/NJK)

_Xantia (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.07.26, 00:09

*belep es elamul a jelenlevokre pilantva*
Lord Byron? Ann?
Hat mar nem is tudtam, h eltek v haltok... jobb ha leulok...
van itt valahol 1 pohar viz *nez szet tanacstalanul* ..szal ez a nagy meleg miatt *probalja megmagyarazni*
mi meg tortenik veletek? voltatok a kastelyban manapsag?

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.24, 20:32

- Lordom..csak emlékek és ezen ódon épület maradt bár...*a két idegenre pillant*
- Ha kívánjátok a takarító varázs sem marad el, de segíthetek hagyományos módon is...ronggyal és vödörrel.;) varázsoljak néhányat?*Széles kedves mosoly, és a felkínált széket egy pukedlival megköszönve veszi birtokba.*
- Lordom, Lordom...nem változol...De talán nem is baj.
- Ami pedig az udvart illeti...réges rég nem vagyok járatos már az udvar dolgaiban, az utolsó emlékem Glowface halála, így nem tudom megmondani, milyen tisztségben vagy...talán Alew biztos tudja, kérdezd őt...és ha úgy érzed, kérd a nyugdíjazásod...bár elnézve téged, az még messze van:)

• Látogató

Kelt 2006.07.24, 12:51

Rövid Gondolkodás Után Ada Felé Fordul:

Átolvastam A Nagykönyvünket, És Nekem Úgy Tűnik Még Nem Váltottak Le Az Elnökségből...Hmmm...Ezek Szerint Még Mindig Én Lennék Az Elnök?
Bár Úgy Tűnik Nincs Is Nagytanács.
Egyébként Kedves Ada Te Járatosabb Vagy Talán Az Udvarban Történtek Ügyeiben,Nem Tudod Véletlenül Hogy A Királyi Sereg Másodparancsnokságtól Nem Fosztottak Meg? Bár Azt Hiszem Arról Amúgy Is Lemondanék. Ha Esetleg Nem Fosztottak Meg Akkor Azt Hiszem Kérem A Nyugdíjaztatásomat...

• Látogató

Kelt 2006.07.24, 12:40

Örülök Hogy Látlak Kedves Ada! - Mondja Nyugodt Hangon.

Kiváncsi Voltam Vajon A Régi Nagytanácsból Létezik-e Még Valami Vagy Csak Az Emléke Él E Helyen. De Ahogy Nézem Elég Kevés Harcos Jár Errefelé Mostanság.

Odafordul A Két Érkező Férfihoz:

Üdv Néktek! Lord Byron Gutti Vagyok. Valaha Én Voltam Az Itt Működő Nagytanács Elnöke. Hogy Mikor Volt Gyűlés....Hmm...Hát Jó Rég...
A Nagykönyv Szerint - Az Asztalon Lévő Könyvre Mutat - Már Legalább Két Esztendeje.

Majd Ada Felé Fordul: - Kedves Adarianna Ránk Férne Egy Kis Takarító Varázslatocska Féleség. De Előbb Foglalj Helyet Nálunk Ha Már Itt Vagy. Takarítani Ráérünk Később. - Mondja Mosolyogva És Leporol Egy Széket Majd Az Asztal Mellé Teszi.

Üljetek Le Ti Is Jó Urak, Ha Úgy Gondoljátok. - Mutat A Többi Szék Felé.

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.23, 00:25

* A férfire néz, elmosolyodik, ahogy tesz, vesz, ahogy a por felszáll.*
- Ötletnek nem rossz, kérdés, meddíg tart, míg a por újra pelepi ezen ódon falakat.
*Néz a két idegenre.*
- Lordom ismerem régről, és már önöket is tisztelt urak. Mielőtt nekikezdenénk takarítani, ha úgy gondolják, önök harcosok, eme nemes klán tagjai közé tartoznak?

_Fraien Sylverhand (NPC/NJK)

• Látogató

Kelt 2006.07.20, 22:54

*Apró,ravaszdinak látszó mosolyra húzza száját,majd hátra teszi kezeit,és az asztal körül kezd sétálni,lassan,mint valami előkelő uraság*

Nos...ha már így összegyültünk,talán nem is ártana ha nyitnánk valamiféle ülést...hogy mi célból?...Nem is inkább rakjuk rendbe a helyiséget...ráférne...

*A könyvespolchoz lép és a könyvekre fúj*

Köhh--krákk*legyezgeti maga elöl a port,majd levesz a polcról egy könyvet.Meg sem nézi,csak ledobja az asztalra,amitől porfelhő kerekedik* :rohog:

Talán kezdhetnénk a portörléssel,vagy esetleg van valakinek más ötlete?

Módosította Fraien Sylverhand: 2006.07.20, 22:54

DrasMaal

DrasMaal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 197 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.17, 17:37

Amikor meghallja Adrianna hangját felé fordul, és figyelmesen hallgatja. Mikor a hölgy bemutatkozik, ő se marad el, meghajol.

Dras'Maal, a Sárkánykarom Akadémia Kapitánya, szolgálatára.

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.17, 10:42

*Lordjára figyel, mikor lépések zaját hallja, de még távoli. Majd egy idegen hang és lassan egy másik is csatlakozik hozzájuk.
Megfordul, rápillantva a férfiakra.*

- Rég volt, hogy a harcosok csillaga magasan ragyogott volna, és volt olya jelentős a létszámuk, hogy gyűléseket tartottak volna. A régi harcosok eltávoztak, csak néha térnek vissza egy egy emlék erejéig, az új harcosokról pedig...nem tudok.
- De a tisztelete és a múlt itt van...mégha nem is a nekromanták csarnoka...
*Hangja kedves, nyugodt, majd hogy köszöntik, viszonozza ő is.
- Adarianna vagyok.*Hajol meg ő is*

• Látogató

Kelt 2006.07.15, 18:54

(OFF)Az előzőz elcsesztem és nem engedte 2-szer kíjvítani!!!Szal ez lesz a az érvényes :ejj:(/OFF)

*Nemsokkal Dras'Maal megérkezte után jelenik meg ő is. :) Jobbkezével a nyakában lógó nyakláncra felfűzött aranygyűrűvel játszadozik.*

*Dras szavait hallva befejezi a "játékot",majd tekintetét rá szegezi.macskaszerű szemeinek írisze ezüstös színű,míg pupillája arany.Arcának mindkét oldalára bordószínű,tigriskarmok okozta vágás,karmolás van tetoválva.Hosszú derékigérő ezüstszínű haját,most copfba fogva hordja.Enyhe szellő lebegteti meg hajszálíinak végén,mutatván hogy ápolt :P Fülei hegyesek,és kicsit még hosszabbak is mint az elfeké.Elrakja a ruhája alá a gyűrűt.*

Bizony rég árt erre valaki is is ezt bizton állítom...

*Eddig az ajtóban,annak a félfájának támaszkodva állt.Ellöki magát,és elindul afelé a bizonyos asztal felé.Biznyos mozdulatoknál a fény megtörik,és visszaverődik.Közelebb érve,bár nem túl távolról láthatóvá válnak az egész kezét,beborító tigriscsíkmintázatú aranycsíkok.Mintha bőre részeként lennének,és igen azok is.Ezek fajának különlegessége.Hófehér gít visel,melynek ujjai le vannak szabva.A csíkok a ruha alatt is folytatódnak,belepik egész testét..Ujjai kisebb karmokban végződik,lábfején vékonytalpú fekte vászoncipőt visel.Nadrágja lefelé haladva bővül,amolyan keleti stílusban,szal igen bő*

Hmmm azért örömmel veszem tudomásul hogy nem merült teljesen feledésbe ez a hely,bár jómagam csak most járok itt először...

*na ezt jól megmondta.Aki szemfüles az észre is vehette enyhén megnagyobbodott szemfogait,amit egyébként semmi sem "buktat" le.A szája sincs kiduzzadva a fogaktól.*

Engedelmükkel bemutatkoznék...Fraien Sylverhand...

*főhajtás,az urak felé a hölgynek meg külön főhajtás :*

(OFF)huhhh :D (/OFF)

DrasMaal

DrasMaal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 197 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.15, 18:33

Biccent egyet Fraien felé, majd megint körbenéz az elfeledett termen.

A nekromanták mekkája lehetne.

Tekintetével csontvázakat keres.

Módosította Dras'Maal: 2006.07.15, 18:34

• Látogató

Kelt 2006.07.15, 18:27

*Nemsokkal Dras Maal megérkezte után jelenik meg ő is. :) Jobbkezével a nyakában lógó nyakláncra felfűzött aranygyűrűvel játszadozik.*

*Dras szavait hallva befejezi a "játékot",majd tekintetét rá szegezi.macskaszerű szemeinek írisze ezüstös színű,míg pupillája arany.Hosszú derékigérő ezüstszínű haját,most copfba fogva hordja.Enyhe szellő lebegteti meg hajszálíinak végén,mutatván hogy ápolt :D Fülei hegyesek,és kicsit még hosszabbak is mint az elfeké.Elrakja a ruhája alá a gyűrűt.*

Bizony rég árt erre valaki is is ezt bizton állítom.*Eddig az ajtóban,annak a félfájának támaszkodva állt.Ellöki magát,és elindul afelé a bizonyos asztal felé.*

Hmmm azért örömmel veszem tudomásul hogy nem merült teljesen feledésbe ez a hely,bár jómagam csak most járok itt először...*na ezt jól megmondta*

Engedelmükkel bemutatkoznék...Fraien Sylverhand...*semmi főhajtás,az urak felé a hölgynek meg külnö főhajtás :P*

_Alcarin (NPC/NJK)

_Alcarin (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.07.15, 18:26

Ne ezt elszúrtam :D :)

Módosította Alcarin: 2006.07.15, 18:26

DrasMaal

DrasMaal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 197 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.15, 11:18

Egy magas, szürkésbőrű férfi lép be a terembe. Arca jobb felére rúnák vannak tetoválva. Fekete mellvértet visel, közepén egy vörös sárkánymanccsal. Fején egy madár alakú sisak, amiből kilátszik, barna haja hátul és két szarva elől. Mosolyogva körbenéz a teremben, majd meghajol a jelenlévők felé. Ettől láthatóvá válik a két mogyoróbarna szárnya. Vigyorogva oda megy az asztalhoz, és végighúzza az balkezének mutatóujját rajta, amitől vastag porréteg tapad az ujjára. A fémből készült jobb kezével párat koppant az asztalon, majd felteszi a kérdést a teremben lévőknek.

Mikor volt itt utoljára gyűlés?

Módosította Dras'Maal: 2006.07.15, 11:19

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.12, 13:30

*Sok idő eltelt azóta, mióta utoljára látták egymást, főleg Ada számára ki sok sok változáson ment át, és megöregedett. Most egy 40 körüli nőnek néz ki, egyszerű nyári ruhában, és lehet vonásainak egy része megváltozott, de mi ő volt, az ő maradt...és még valami...a hosszú, hófehér haj...*

- Igen, jó Lordom, én vagyok az. Ada.
*Megy a lovaghoz, igaz az is feláll, és kezét apró csókkal illeti*
- Kedves Lordom, te semmit sem változtál.*Adegy kedves puszit a férfinak, majd picit hétrébbálva végigméri.*

- Bizony jó újra látni néha a múltat...egymást is.
- Látom jó erőben vagy még, talán hegeid száma sem nőtt. Mi szél hozott erre téged újra, a múltunk bölcsőjébe? *Hangja kedves, ajkán kedves mosoly...mint régen, valaha.*

• Látogató

Kelt 2006.07.12, 07:11

Annyira Belemerül A Nagykönyvbe, Hogy Észre Sem Veszi Hogy Bejött Valaki...Aztán Hirtelen Megérzi Hogy Figyeli Valaki...Már Épp A Kardja Után Nyúlna De Valami Furcsát Érez És Meghallja A Suttogást...Megfordul...

Üdv... Mondja De Aztán Csak Nézi Az Alakot És Gondolkodik....Aztán Rájön Hogy Ez A Mindig Szép Arc És Mindig Selymes Suttogás Csak Egyvalakié Lehet...

Adarianna Ugye? ...Kérdezi Mosolyogva

Hát Persze... Gondolja ...

De Jó Ujra Látni....Kezet Csókol És Csak Mosolyogva Nézi A Hölgyet Olyan Tisztelettel A Szemében Amit Kivűlálló Talán Észre Sem Venne.

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.11, 15:01

*Valami erre hozta, maga sem tudja mi és nem is érti, hisz megváltozott már ő, nagyon is. Mégis, van valami, ami erre hozza és még új természete sem tud ellene parancsolni, kénytelen engedni neki.
A harcosok nagyterme, itt van, mi ide vonzotta a vén hölgyet. Belép, körbenéz, majd egy alakot pillant meg egy széken olvasni..egy ismerős alakot, bár nem tudja ki az. Lassan közelebb megy, míg lelkében háború folyik, melyet lassan régi énje nyer meg az új felett.*

- Lordom? *Suttogja a szavakat, ahogy már csak néhány lépésnyire van az idegentől, lassan ismerve fel a múlt emlékeiből, ki az, ki vele szemben a harcosok könyvét olvasgatja....valaki, ki még nála is régebbi, valaki, aki a kezdetek óta járta ezt a sikot, mikor ő még nem is tudta, hogy létezik a trónterem.*

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]