Ugrás tartalomhoz

Harcosok Nagytanácsa

• Zárt téma Téma lezárva
405 hozzászólás érkezett eddig

_Lord Byron Gutti (NPC/NJK)

• Látogató

Kelt 2006.07.11, 14:43

Belép A Terembe És Körülnéz...Majd Odamegy A Sarokban Lévő Díszes Állványhoz És Leporolja A Nagykönyvet...Örömmel Látja Újra A Harcosok Ősi Címerét A Borítón...Leteszi A Könyvet Az Asztalra És Ismét Körbenéz...A Sarokban Lát Egy Széket Felborulva...Odamegy És Felállítja Majd Megnézi A Támláját És Meglátja Rajt Az "LBG" Betűket Bevésve.

Ó...Ez Az Enyém...Mondja Mosolyogva

Majd Odaviszi Az Asztalhoz A Széket És Leül...Kinyitja A Nagykönyvet És Elkezdi Az Elejéről Olvasni...

_Fraien Sylverhand (NPC/NJK)

_Fraien Sylverhand (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.07.11, 13:55

(OFF)Frai lenne tag csak nem tudja hogy hogyan kell elérni a tagságot :nono: :) (/OFF)

DrasMaal

DrasMaal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 197 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.11, 12:57

//Hinye de sajnálom hogy itten senkise nincsen és el van dugva ez a topics erre az oldalra...én is csak ma vettem észre... habár ide évek óta nem jár senki. Sajn-sajn. :nono: //

_Xantia (NPC/NJK)

_Xantia (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.04.19, 23:48

Hmm..  Tényleg Nem Sokan Járnak Erre...

hat nem, viszont ha mar erre lattam a lord urat akkor beugrom egy nyelvnyujtas erejeig :sor:

Módosította Xantia: 2006.04.19, 23:49

_Aalian (NPC/NJK)

_Aalian (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.01.24, 17:36

*Gyalog érkezik a Harcosok nagytanácsához.A tanácsterem előtt megáll, és őröket keres, vagy valakit akitől tudna segítséget kérni.Mivel épp nem lát senkit,elkezd kopogni a tanácsterem ajtaján, és végül benyit*

-Jónapot Kívánok mindenkinek!

*Mélyen meghajol a bentiek felé(ha vannak bent)*

-Most először járok itt.Kérem nézzék el nekem.

*Végignéz a bentieken, aztán óvatos léptekkel elindul feléjük*

Irgath

Irgath

A Márványtestű

• Archívum
  • 467 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.06.23, 18:09

Nicsak, egy Őskövület...

• Látogató

Kelt 2005.06.22, 15:27

Hmm.. Tényleg Nem Sokan Járnak Erre...

Van_Maka

Van_Maka

A féktelen

• Archívum
  • 724 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.04.01, 14:16

Ezt sem látogatják.

Kiralyi_Garda

Kiralyi_Garda

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 216 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.10.12, 19:16

//Na erre kíváncsi leszek. :aaaaa: :langol: :aboci: :nemertem: //

_Reak (NPC/NJK)

_Reak (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.10.12, 17:35

Testvéreim! szól a Testvériség tagjaihoz Reak Az elmúlt pár napban különös események vették kezdetüket. Több tagunk eltűnt, senki nem tud róluk semmit. Vagy árulót építettek be közénk ellenségeink, vagy a démonszuka szolgái lihegnek nyomunkban, mint ahogy azt a Tanács épülete előtti csetepaté okán is feltételeztük. Nem vagyunk többé biztonságban. Ráadásul Hakim, a Rőt Patkány kocsmárosa is eltűnt, helyét fia, Bugyuta Barg vette át, ki azonban keveset konyít még a politikához, és nem tudom mennyire bízhatunk meg benne. Olyat kell tehát tennünk, mi harcunkat nagyban előrelendíti, hisz a tétlenség vesztünket okozza, láthatjuk. Fel kell robbantanunk a Királyi Gárda lőporraktárát. Tudom, nem könnyű feladat, ezért komolyan fel kell készülnünk, mielőtt bármibe is belekezdünk.

_Reak (NPC/NJK)

_Reak (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.10.10, 18:25

Rejtekhelyükön eközben a lagúnaiak aranyából a Testvériség egyre több fegyvert halmoz fel. Főként kardok, tőrök és bőrpéncélok (1-2 fém is), nagyrészük a város piacáról és a környékbeli kovácsoktól származik. Vannak még lándzsák és nagy nehezen egy muskétát is sikerül felhajtaniuk, bár még egyikük sem tudja pontosan, hogy is kell használni. Egy kiszolgált ősz szakállú veterán, Kopasz Kir tanítgatja az embereket a fegyverforgatásra. Páran tehetségesebbnek bizonyulnak a többieknél, velük többet foglalkozik, míg a többség esetében megelégszik az alapvető fogások begyakoroltatásával, továbbá a szükséges parancsszavak elsajátításával.

_Reak (NPC/NJK)

_Reak (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.10.04, 23:28

Egy üresen álló romos épületbe veszi be magát a "Testvériség". Úgy ötven. főleg rongyokba burkolózott koldus és koldusasszony, gyerekek, elcsapott diákok, volt matrózok, öreg, avagy nyomorékká vált zsoldosok, meghasonlott paptanonc, szökött rabszolga, egyszóval meglehetősen színes népség, egy a közös bennük: mind a város legszegényebb, legnyomorultabb rétegéhez tartoznak, akik így tényleg könmnyen magukévá teszik Reak eszméit a változásokról. Először is felltérképezik a házat a pincétől a padlásig, és a ház pincéjéből a városi csatornarendszerbe vezető kis alagutat is, melyet egy elvetemedett vasrács eltávolítása után nyitnak meg. Persze a házat mindig óvatosan közelítik meg, ügyelve jól, nem követi-e őket valaki. Ehhez nagy segítséget nyújt az, hogy a hátsó kijárat egy szók sikátorra nyilik, még az első ajtó is egy csendes, általában kisforgalmú útra.

Módosította Reak: 2004.10.04, 23:29

_konyak7 (NPC/NJK)

_konyak7 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.08.17, 21:16

Viszontlátásra Crysalantanasia! *ő is meghajol....
~milyen különleges név~ gondolja magában,aztán visszaballag a műhelyébe és körbenéz*

Crysalantanasia

Crysalantanasia

A lovaghölgy

• Fórumita
  • 913 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.08.17, 17:16

Ha szükségem lesz valamire, feltétlenül Önhöz fordulok majd *fordul a férfi felé az ajtóban, majd meghajol felé tisztelete jeleként a köszönésnél*
Az ég óvja Önt addig is!
*Majd távozik, sokkal kevésbé sietősen, mint ahogy ideérkezett*

_konyak7 (NPC/NJK)

_konyak7 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.08.16, 17:55

Rendben szólni fogok,köszönöm...*kikíséri Crysát,bár nem zavarta a hölgy jelenléte :sor:*
*mikor kiérnek a műhelyből és a tanács bejáratához érnek megáll* Örülök,hogy segíthettem.
Ha más kovácsolni való eszközre is szüksége lesz a későbbiekben,engem itt megtalál mindíg!

Crysalantanasia

Crysalantanasia

A lovaghölgy

• Fórumita
  • 913 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.08.15, 12:38

És szóljon, ha elfogynak a szirmok, szívesen adok még... *közben gondosan elcsomagolja a tőrt, s lassan távozni készül, hisz a mesternek biztos van jobb dolga is, mint vele pepcselni*

_konyak7 (NPC/NJK)

_konyak7 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.08.15, 12:30

Számomra felérnek vele,mert szeretem a teát és ilyen különlegeset kevés ember képes készíteni *mosolyog*
Rendben szólok,ha bármiben segíthet,köszönöm a felajánlást!

Módosította konyak7: 2004.08.15, 12:31

Crysalantanasia

Crysalantanasia

A lovaghölgy

• Fórumita
  • 913 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.08.15, 12:27

Szívesség szívességért cserébe... Megtisztelő, bár úgy érzem, az én rózsaszirmaim nem érhetnek fel egy ilyen komoly munkával. És ráadásul még ilyen gyors is volt. Ha bármiben tudok segíteni a jövőben, csak nyugodtan szóljon nekem... Szinte bármikor elérhető vagyok az udvar környékén, esetleg az erdő széle felé.

_konyak7 (NPC/NJK)

_konyak7 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.08.15, 12:13

*elismerően meghajol* köszönöm,igyekeztem nem csalódást okozni és mivel elhozta nekem a szírmokat,ezért nem is kérek semmit a munkámért,mert szerencsére volt még itt nyersanyag nem kellett hozatnom...
Vegye úgy,hogy ez egy szivesség volt,amiért adott nekem egy isteni izű tea alapanyagából... *mosolyog*

Crysalantanasia

Crysalantanasia

A lovaghölgy

• Fórumita
  • 913 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.08.15, 07:26

*figyelmesen megszemléli először a fegyvert a mester kezében fekve, majd kézbe veszi, s úgy is alaposan szemügyre veszi minden oldalról, majd pár suhintás és fogatás erejéig ki is próbálja. Végül elégedetten tekint a készítőjére*
Kitűnő munka és művészi megformálás *összegzi a tapasztaltakat*

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]