Ugrás tartalomhoz

Harcosok Nagytanácsa

• Zárt téma Téma lezárva
405 hozzászólás érkezett eddig

_konyak7 (NPC/NJK)

_konyak7 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.08.09, 22:30

hát igen,régóta használom a kardokat és készitem őket és sok tapasztaltot szereztem...
*megérkeznek,a műhely nagy és elég meleg van bent,mindenhol kard és vért darabok,de persze itt a polcokon szép sorjában...az asztal mellet vizes bödön,melett köszörükő és oldalt egy nagy kohó,közöttük pedig egy nagy üllő...aztán Mit odasétál egy polchoz levesz egy selyemköteget és kibugyolálja a benne levő tőrt...tökéletes másolata annak,amit Crysa megmutatott neki,sőt ez még szebb is,hisz új és keményitett acélból készült...majd Crysához sétál és megmutatja neki* megfelel? *komoly ábrázattal mondja,hisz most munkadarabot mutatott meg neki*

Crysalantanasia

Crysalantanasia

A lovaghölgy

• Fórumita
  • 913 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.08.09, 22:18

igazán nincs mit! *feleli kedvesen. A zsákban két külön kis fém dobozkában van a két különböző keverék elhelyezve, enyhén érezni az illatukat, ha kicsit kinyitja a zsák száját*
*Aztán Mit után sétál a műhely felé, és figyelmesen hallgatja a magyarázatát* Igen, nem kételkedtem egy percig sem, hogy szívvel-lélekkel csinál minden, ha egyszer nekifogott. Látszik Önön, és hát így is illik egy igazi mesterhez, hiszen csak így lehet ilyen csodalátosan szép fegyvereket alkotni, mint amilyen a kardja is.

_konyak7 (NPC/NJK)

_konyak7 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.08.09, 22:11

*örül a szirmok láttán* oh igazán köszönöm!
A tört a lehető legjobb tudásom szerint készítettem el és végülis 4 órába tellett,hamar elkészült,de a legjobb acélomból csináltam,mert még maradt egy kicsi régről...*mesél közben a műhelybe tartanak*

Crysalantanasia

Crysalantanasia

A lovaghölgy

• Fórumita
  • 913 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.08.09, 21:49

Úgy tűnik, nem nagyon szoktak emberek járni errefelé *jegyzi meg a poros bútorokra nézve*
Oh, igazán köszönöm a fáradtságát. És természetesen én sem felejtettem el, mit ígértem Önnek
*átnyújtja a kezében tartott kék színű zsákocskát, amelynek súlya szinte nincs is* A legjobb általam készített keverék, és a tegnap fogyasztott rózsatehoz tartozó szirmok vannak benne. Remélem ízleni fog.

_konyak7 (NPC/NJK)

_konyak7 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.08.09, 21:23

*most a nagytanács termében vannak és bent egy asztal,körbe sok poros szék,a falaknál pár szekrény,a földön rozsdás kardok és pajzsok szanaszét,rég volt már itt tancskozás,az látszik* kicsit kupi van itt,kint,de bent a műheylbe annál nagyobb a rend és nem zavart,sőt már kész is a tőr *büszkén mosolyog*

Crysalantanasia

Crysalantanasia

A lovaghölgy

• Fórumita
  • 913 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.08.09, 21:20

Üdvözlöm! *mosolyog a Mitsurugira, s beljebb lép* Elnézést kérek a késlekedésért... Remélem nem zavartam össze nagyon a napirendjét.
*finom érdeklődéssel tekint körbe odabent*

_konyak7 (NPC/NJK)

_konyak7 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.08.09, 20:56

*Mitsurugi nyitja ki az ajtót* üdvözlöm Crysa,jöjjön beljebb *mutat befelé mosolyogva*

Crysalantanasia

Crysalantanasia

A lovaghölgy

• Fórumita
  • 913 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.08.09, 19:52

*A lovagyhölgy sietve érkezik. Úgy érzi, kicsit késésben van, de sajnos feltartották az úton. Most csak egy könnyebb lemezvértet visel, de a címer helyét, akárcsak teljesvértjén, itt is fekete selyem takarja. Haját most hátrafogja, így a jobb arcán húzodó sebhely kicsit hangsúlyosabb lesz, mint általában. Egyik kezében puha anyagúnak tűnő zsákocskát tart.*

*Az ajtóban udavarisan bebocsátást kér és Mitsurugit keresi.*

_konyak7 (NPC/NJK)

_konyak7 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.08.09, 15:22

*visszatérvén az útról,neki is áll a megigért tőrnek,az egyik legerősebb acált használja fel hozzá,nagy gondossággal áll neki és a penge minden cm-ét precízen kovácsolja,minden tudását beleadva...aztán mikor elkészül a penge,megcsinálja a levél alakzatú keresztvasat is és a markolatot is,amit finom bőrrel teker köbre a puha fogás érdekében és rögzíti,majd a markolatot belekalapálja a pengébe és még apróbb tökéletesítést végez a fegyveren,majd a kész művet egy puha ruhára helyezi hűlni ~hamarabb kész lett,mint gondoltam~ gondolja,hisz pár óra alatt sikerült elkészülnie vele,aztán felvonul a szobájába és lepihen*

_konyak7 (NPC/NJK)

_konyak7 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.08.08, 10:28

*aztán a 3. reggelre elkészül a nagy műnek a penge része,amit gondosan bebugyolál selyembe és felteszi egy polcra,majd folytatja,de most dolga van...
Pihen pár órát,majd rendbe szedi magát és elindul a fegyvermesterek földje felé.....*

_konyak7 (NPC/NJK)

_konyak7 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.08.07, 20:44

*2 teljes napot a műhelyben tölt,nagyon kimerült,de tökéletes munkát akar,ezért nem hagyja még abba,talán holnap,mikor már nem bírja tovább...,de azért szívós,még bírja,minden egyes cm-t gondosan tervez és hajtja végre rajta a munkálatot,majd kicsit pihen és folytatja igy tovább...*

_konyak7 (NPC/NJK)

_konyak7 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.08.05, 20:13

*reggel korán ébred és lemegy a műhelyébe,mert egy különleges fegyvert kell készítenie és neki is áll,mert hosszú munkának néz elébe...*

_Chi (NPC/NJK)

_Chi (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.22, 14:48

//sorryka nemvolt net :gyagya:(//

* Alewet szóra sem méltatja.*

Tim: Köszönöm hogy elküldted ezt a nyomorultat... Borzasztó... A legújabb tanítványát arra neveli hogy kell beszélgetni a vérszívókkal. Majdnem lehullott rólam az árnylepel amikor megláttam...

Tapasztalt veterán harcosunk visszatért... végre..* Mormogja az orra elé.*

Yarick: Nem vagyok vadászmester... Szakadárok vagyunk akiknek nincs szüksége szerveződésre és vezetőkre ... egyelőre. Örülök hogy újra látlak. Újra kell alapítanunk a vadásszövetséget.

_Tim (NPC/NJK)

_Tim (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.21, 20:17

Vissza se gyere....Te sem vagy különbb náluk...fattyú...

*Megfordul és visszaballag Chiék-hez*

egy hulla magyaráz a békérélől és a bátorságról...Ehh...

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.07.21, 19:49

A vadászmesterhez, aki megijedt a békétől és elfutott két messzi vándortól. *Mondja, és sarkon fordul.* Ha harc, hát legyen harc. *Azzal elviharzik. Nyomában metsző hideg és fagyos szél csap át a termeken.*

Alew

_Comissar Yarick (NPC/NJK)

_Comissar Yarick (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.21, 19:06

*Hosszas barangolás után érkezik a Nagytanácshoz.megnézi magának a két alakot biccent Tim-nek Alew-et figyelembe se veszi*

A vadászmesterhez jöttem...az erőskezű büszke harcoshoz.

*mondja nehogy Alew magáre értse...*

_Tim (NPC/NJK)

_Tim (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.21, 19:03

Nem jöhetsz be vadász....

*mondja komoran mikor kiballag Alew elé.Mogorván végigméri.*

Tűnj el innen neked nincs itt semmi dolgod...

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.07.20, 20:50

*Másnap megjelenik maga Alew is. Egyszerű félvértet visel, oldalán kardja, hátán csapkod a szélben a köpenye. Bebocsátást kér, de jövetele célját nem árulja el. Szeme jégkék, haja dérfehér, bőre sápadt, és vértjére jégvirágok fagytak rá, pedig süt a nap. Körötte fagyott a fű, lába alatt megdermedt a növényzet. Jobbjában a számszeríja, és abban egy ugyanolyan vessző, mint ami beleállt a földbe tegnap.*

Alew

_Tim (NPC/NJK)

_Tim (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.20, 19:21

Mindenkit meg lehet találni csak türelem és kitartás kérdése.

*Megvizsgálja a Nyílvesszőt*

Alew szerintem már gyanít valamit.Vajon honnan tudhatta,hogy itt vagyunk?Vajon melyik kéme árulhatta el neki rejtekhelyünket.Hiszen minket nem követett senki és innen még nem nagyon távoztak sokan.Milyen hatalmas ez a Jeges.Kár,hogy rivális....Egyenlőre...utána meg csatlakozhat a kastély szelleméhez kisérteni ha párszor még ideküldi egy-egy talpnyalóját lövöldözni...Ehh

*Legyint*

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.07.20, 10:47

*Valamikor reggel egy számszeríjvessző vágódik a földbe a Harcosok Nagytanács előtt. Tolla ezüsstel, feketével és vörössel van festve...*

Alew

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]