Ugrás tartalomhoz

Harcosok Nagytanácsa

• Zárt téma Téma lezárva
405 hozzászólás érkezett eddig

_Mortanus (NPC/NJK)

_Mortanus (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.20, 10:30

Értékes aranyak feláldozásával sikerül eljuttatni egy rövid levelet Chi-nek a búvóhelyére. Csak egy cím van benne, Mortanus új "PATIKA és RÉGISÉG" boltjának címe. (Piactér fórum)

_Chi (NPC/NJK)

_Chi (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.17, 13:44

No és Tim ha már úgy döntöttél itt verünk tanyát, akkor már csak egy marad hátra. Hol vannak a hívek? Hogy gyűjtsük össze a szekértábor lakóit? Adranist? Keselyűt? Yarickot? Chimérát és a többieket?

_konyak7 (NPC/NJK)

_konyak7 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.13, 21:23

*kinyitja szemét,sóhajt egyet,megcsókolja jeggyűrűjét,majd feláll és kopog a többi szoba ajtaján,majd leindul,mögötte a 10 Akinori klán küldött ballag,felszerelésük Mitsurugiéhoz hasonló,csak nem fehér,hanem szokványos szürkeszínű a katanájuk*
*Miturugi biccent Timnek,majd csapatával együtt,elindul a nagytemplom felé*

_Tim (NPC/NJK)

_Tim (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.12, 13:18

*Coug felé fordul*

Inkább titkos.Nem vetne ránk jó fényt hogyha kiderülni mi is folyik itt igazából....

_Cougar (NPC/NJK)

_Cougar (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.12, 12:32

még eléri :rohog:

Mennyire lesz hivatalos, vagy titkos az új klán létezése?
(ha én is tudok róla, akkor naon titkos nem lehet.. :nuke:)

_Chi (NPC/NJK)

_Chi (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.12, 11:39

* Ha Cougart még eléri szívesen tájékoztatja a vámpírok üldözéséről és felajánlja neki a csatlakozás lehetőségét. Aztán az árnyak leple alatt a sírkertbe siet. *

_Cougar (NPC/NJK)

_Cougar (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.12, 10:49

Amint tudja elolvassa a levelet, majd szó nélkül távozik a Nagytemplom felé, útbaejtve a Sátrat

_konyak7 (NPC/NJK)

_konyak7 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.12, 09:11

/ez csak természetes Pricomtur :rohog: rám mindíg számíthatsz! /

*fent összeszed pár ezüstből készített surikent és az övébe tűzdeli őket,majd határa felcsatol két Wakizashi-t keresztbe,végül hófehér Katanaját (mely családjának ősi ereklyéje,különös,mágikus fegyver...) a tokjába csúsztatja és a biztonság kedvéért eltesz pár füstbombát is...majd leül az ágyra és meditál picit*

Pricomtur

Pricomtur

Uwel Kegyeltje

• Fórumita
  • 353 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.11, 19:27

//Örülök, hogy vannak még olyanok, akik a szívükön viselik ennek a Királyságnak a sorsát. Várunk szeretettel Mitsu! És persze mindenki mást is! Jó kis csetepaté lesz!//

Sarevok

_konyak7 (NPC/NJK)

_konyak7 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.11, 19:23

*elolvassa a tekercset,majd elteszi,aztán gondterhes arccal Cougar felé fordul* Hát üdvözöllek Cougar,az én nevem Mitsurugi,kovács és fegyvermester *kezet ráz vele*
Sajnos a levélben olvasottak miatt most hosszabb időre el kell távoznom,ezért kovács mesterségeimet most nem tudom folytatni,sajnálom.. *aztán Chi kezébe nyomja a tekercset* Szerintem fuss át rajta és gondolkodj,hogy segítesz-e,vagy nem...és ti is *néz Timre és Cougarra*
Ha megbocsátotok,most dolgom van..
*aztán megfordul és felsiet a szobájába,pakolni*

Pricomtur

Pricomtur

Uwel Kegyeltje

• Fórumita
  • 353 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.11, 19:03

Egy magányos lovas tűnik fel a Harcosok Nagytanácsának otthont adó épület előtt. Ruháján, és a lópokrócán, is a Nagytemplom jelét viseli. Leugrik a lóról, és bemegy az épületbe, majd keres ott valaki illetékest, akinek kezébe nyom egy tekercset, melyen a Terál Királyság címere látható. Rövid leírást is ad a levél mibenlétét illetően.

Üzenet a Belügyminisztertől, és Hadvezértől a Királyság Harcosainak!

Ezek után megfordul, kisétál lóra kap és ellovagol. A levélben, amennyiben kibontják, a következő áll:

Ezúton tudatik minden törvénytisztelő teráliai állampolgárral, hogy a Sírkert a Királyság elveszejtésére törekszik. Hadseregük a Sírkert előtt állomásozik, és csak gonosz vezéreik parancsára várnak, hogy romlásba döntsék Teráliát. A Helytartó és a Király távolléte miatt, én Sarevok Vin Terac a Királyság hadvezére, fegyverbe hívok minen harcképes Teráliai állampolgárt, hogy harcoljanak az újdonsült fenyegetés ellen, mely mindannyiunk szabasdságát veszélyezteti. Minenki, aki kész szabaságáért, és hazájáért harcolni, az gyűjtsön maga köré annyi embert, amennyit tud, és induljon mihamarabb a Nagytemplom felé. Csak az Istenek tudják mikor indítják meg az offenzívát ellenségeink, kik már most a Királyság földjeit tapodják. Köszönettel, a Királyság Hadvezére Sarevok Vin Terac.

Sarevok

Módosította Pricomtur: 2004.07.11, 19:04

_Cougar (NPC/NJK)

_Cougar (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.11, 18:04

érdekl?dve, de rutinosan sétál be... igen rég járt már itt

Üvözletem! Úgy hallottam, új vadászcsapat szervez?dik a harcosok székhelyén! Mint a harcosok klánjának egykori tagja és vadász úgy gondoltam talán nem zavarok sokat, ha látogatást teszek itt.

körbenéz

Azoknak, akik még nem ismernének: Cougar Cúthalion vagyok az erd?járók klánjából.
S ha információim nem csalnak, lelek errefelé egy kovácsot is, akire nagy szükségem lenne most... :D

_konyak7 (NPC/NJK)

_konyak7 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.11, 10:23

*kissebb gondolkodás után* A helyzet az,hogy én nem vagyok vámpírvadász,világ életemben harcos voltam és nem igazán ismerem a vámpírokat,hiába laktam a vadászházban,csak kovács voltam ott és nem tag...
Ezért nem tudnátok hasznomat venni a vámpírokkal való harcban...
De azért köszönöm az ajánlatot,szívesen kalandoznék,de jelen helyzetben számomra inkább életveszélyes játék lenne,mint kaland...
De ha harci felszerelésre lenne szükségetek,csak szoljatok bármikor és én megcsinálom!

_Chi (NPC/NJK)

_Chi (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.10, 18:50

*Mitsugurilk felé fordul.*

'Terveink' egyszeűek, csak annyit akarok elérni, hogy ne tapadhasson több vér az itteni káiniták kezéhez. Ki kell véreztetni őket egytől egyig. Úgy tűnik a régi vadászok klánja erre alkalmatlan, Alew vezetése gyengekezű.
Ha egyetértesz a céljainkkal és csatlakozol, akkor örömmel köszönhetlek az újjáalakult vvadászok klánjában.

* Szemébe húzza kalapját, vérszín köpenye vészterhesen lebben.*

_Tim (NPC/NJK)

_Tim (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.10, 08:15

Terveink vannak.Olyan tervek melyeket meg kell valósítani.A részletekről esetleg majd a vadászmester tájékoztatja.

*Mondja a mondandóját és várja,hogy Chi kifejtse*

_konyak7 (NPC/NJK)

_konyak7 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.09, 13:24

*odaér Chiék elé*
Hát harcos volnék,vagy mi *mosolyog* és páran úgy gondoltuk,hogy újraszervezzük a nagytanácsot,de végül is nem sikerült teljes mértékben,mert kevesen lettünk,sőt most már csak én vagyok itt egyedül és hát egyedül nem tudok tanácsot szervezni.... *sóhajt*
És ti? *végigméri mindkettejük ruháját* Látom elég hosszú út után tértetek be ide...

Mit

Módosította konyak7: 2004.07.09, 13:24

_Chi (NPC/NJK)

_Chi (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.08, 15:55

*Meglepődik Mitsugurin.*
-Te itt?? Mit keresel errefelé?
A fegyverek tökéletesen szolgálnak :D. Elég sok harcon vannak már túl!
Köszönöm hogy ennyit időt és energiát rájuk szántál!

_konyak7 (NPC/NJK)

_konyak7 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.06, 09:17

*A beszélgetést meghallva,felkel,majd kilép a szobájából és leballag a lépcsőn,keze Katana-ja markolatának tetején pihen...Mikor leér meglátja régi ismerősét*

Áá ,üdv Chi! Remélem nincs gond a fegyverekkel!? *halovány mosoly,majd közelebb indul hozzájuk és kezét leereszti maga mellé*

Mitsurugi

Módosította konyak7: 2004.07.06, 09:17

_Chi (NPC/NJK)

_Chi (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.06, 07:23

Talán igazad van. Feladnám a harcot egy sikertelen időszak miatt? Soha... De az én asztalom nem az adminisztráció hanem a harc... Küzdenem kell a vérszopók ellen de nem tollal és tintával hanem a két kezemmel...
Ha gondolod verjünk itt tábort, és kezdjük újra. Alewékhoz nem csatlakozok újra úgy éljek. Nem alázkodok meg előttük soha.

_Tim (NPC/NJK)

_Tim (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.05, 22:22

Egy itt áll előtted...Yarick-ot visszahívta a rendház,de ő is nemsoká visszatér...Ez csak egy hullám völgy volt vadász,ester és amint klábalsz belőle meglátod vadászaid visszatérnek...én melletted állok...

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]