Ugrás tartalomhoz

Sorozatok

• Válasz írásához lépj be
1824 hozzászólás érkezett eddig

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.07.03, 11:23

A régóta pletykált / remélt hír igaz: tévésorozat lesz a Fallout-ból is! Ráadásul elég komoly hátteret sikerült összegereblyézni hoozzá: az Amazon adja a pénzt és az Amazon Prime csatornát (a Lionsgate is beszáll a producerkedésbe), a Bethesdától Todd Howard lesz a felügyelő, a sorozat fejlesztői pedig a nagysikerű Westworld készítői lesznek. Az előzetes forgatókönyvek és tervek már a fejesek asztalán hevernek, így remélhetőleg hamarosan többet is fogunk hallani a projektről (ez a rövidke teaser érkezett még csak).

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.06.30, 19:43

Újabb The Boys S2 részlet, és már biztos a dátum is: szeptember 4.

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.06.27, 08:52

Az első életjelek a The Boys 2. évadáról: egy rövidke részlet (nem spoileres) egy új szereplőről, illetve egy hosszabb, játékos beszélgetés a színészekkel és a készítőkkel az eddigiekről és az elkövetkezőkről (+Vought szuperkoktél bemutató :) ).

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.06.18, 19:38

Egy fiatal lány a halála után egy templomban tér magához, különleges képességek birtokában. Itt tagja lesz a The Order of the Cruciform Sword nevű titkos szervezetnek, akik mindenféle rémségekre vadásznak és a gonosz erői ellen harcolnak... Valószínűleg nem lesz belőle új Buffy, de talán érdemes lesz ránézni a Netflix új sorozatára, ami az elég egyszerű és lényegretörő Warrior Nun címre hallgat. Indulás július 2-án.

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.06.12, 19:02

A Robot Chicken készítőinek új, fantasy témájú animációs sorozata június 12-én jelenik meg a hulu-n, ehhez készült most egy felnőtt előzetes: Crossing Swords.

edit: Hülye időeltolódás. Szóval már megjelent mind a 10 rész.

Módosította Petrus: 2020.06.12, 19:05

Fefe

Fefe

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 454 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.03.10, 17:15

Altered Carbon: Resleeved: Jövő héten érkezik az új Netflix animáció egy új, alternatív sztorival az AC világában, Takeshi főszereplésével, de nem a könyveken alapul. Az egyik író Dai Szato, akinek többek között az Eureka Seven és az Ergo Proxy mellett a régebbi GitS: Stand Alone Complex filmek és sorozatok köszönhetők, így nem lehet meglepő a "japános" stílus.

Megint elő kell fizetnem... Szemetek! :)

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.03.10, 16:38

Altered Carbon: Resleeved: Jövő héten érkezik az új Netflix animáció egy új, alternatív sztorival az AC világában, Takeshi főszereplésével, de nem a könyveken alapul. Az egyik író Dai Szato, akinek többek között az Eureka Seven és az Ergo Proxy mellett a régebbi GitS: Stand Alone Complex filmek és sorozatok köszönhetők, így nem lehet meglepő a "japános" stílus.

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.02.28, 07:58

Más:

Inspired by the wondrous paintings of Simon Stålenhag, Tales from the Loop explores the mind-bending adventures of the people who live above the Loop, a machine built to unlock and explore the mysteries of the universe – making things previously relegated to science fiction, possible.

Atyaég, de várom :panikol2: :drool: ! "Sajna" trailer ellenes vagyok, így ez most kimarad, de a sorozatot magát pislogás nélkül fogom nézni!

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8543 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.02.27, 21:11

Altered Carbon 2 már nézhető.

Más:

Inspired by the wondrous paintings of Simon Stålenhag, Tales from the Loop explores the mind-bending adventures of the people who live above the Loop, a machine built to unlock and explore the mysteries of the universe – making things previously relegated to science fiction, possible.

Arcana

Arcana

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1358 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.02.12, 09:16

Altered Carbon 2. évad main trailer (enyhén spoileres szerintem, de már keverednek a könyvek tartalmai nálam is).

Nekem úgy tűnik, hogy itt már a 3. könyvet vették elő, ami jó húzás, mert a története érdekesebb és ötletesebb, mint a 2. részé, ami a műfajt tekintve szakított a noir-cyberpunk vonallal, és inkább akciónak tekinthető.

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.02.11, 17:12

Altered Carbon 2. évad main trailer (enyhén spoileres szerintem, de már keverednek a könyvek tartalmai nálam is).

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.02.04, 18:27

Altered Carbon 2. évad előzetes. Érkezés február 27-én.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8543 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.01.25, 15:18

Előzetes az Angels of Death című Warhammer 40,000 animációs sorozatból. A hangok kicsit soványnak tűnnek, de amúgy ígéretes:

Garaboncias

Garaboncias

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1327 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.12.09, 20:18

A december 20-án érkező The Witcher-hez karakter bemutatók jöttek: Yennefer, Geralt, és Cirilla.

Végre Jaskierből is látunk valamennyit!

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.12.09, 20:00

A december 20-án érkező The Witcher-hez karakter bemutatók jöttek: Yennefer, Geralt, és Cirilla.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8543 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.20, 08:17

Elricből is sorozat lesz:
https://deadline.com/2019/11/the-elric-saga-tv-series-package-michael-moorcock-glen-mazzara-vaun-wilmott-1202788573/

KLM

KLM

Ős fórumozó

• Fórumita
  • 12352 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.15, 21:24

(csak emlékezzünk milyen füst meg szikrafelhő volt szegény Greedo vége...). 

Szerintem pont a Greedo-esetnél volt túltolva, de ízlések és pofonok. :)

Most gondold el, mekkora energiamennyiséget kell közölni az emberi testtel, hogy a fehér rohamoszi kerámiapáncélban is meghaljon és az mennyi vizet forralna el... 

Egy másik sorozatban ha Homelander valakinek kiégeti úgy a szemét, hogy elszenesedjen az egész feje, akkor a gőznyomástól felrobbanna az agykoponya... :)

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8543 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.15, 19:50

(csak emlékezzünk milyen füst meg szikrafelhő volt szegény Greedo vége...). 

Szerintem pont a Greedo-esetnél volt túltolva, de ízlések és pofonok. :)

KLM

KLM

Ős fórumozó

• Fórumita
  • 12352 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.15, 12:13

Egészen rendben volt a The Mandalorian indító része. Nem voltak nagy elvárásaim, de azokat simán hozta. Kíváncsi vagyok a pénteki folytatásra.

Pár kifogásom volt vele, a legnagyobb - és spoilermentes - az a pirotechnika túl óvatos alkalmazása (csak emlékezzünk milyen füst meg szikrafelhő volt szegény Greedo vége...). 

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.15, 07:54

T10: ez egy 2014-2015 között futott 13 (+1 a készítők által felrakott, de már le nem forgatott 14. rész forgatókönyve) részt megélt sorozat :) . A Keanu Reeves féle filmtől eltérően (sorry Keanu...) ennek sokkal-sokkal több köze a karakterhez, akit itt Matt Ryan hoz szerintem zseniálisan. Ha rálesel és esetleg még nem láttad az animációs filmeket (Justice League Dark, City of Demons), szerintem azok is tetszeni fognak Neked :) .

Módosította dekszter: 2019.11.15, 07:55

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]