Ugrás tartalomhoz

Fotó

Projectek

• Válasz írásához lépj be
810 hozzászólás érkezett eddig

RENE

RENE

Színvarázsló

• Fórumita
  • 78 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.29, 09:24

Darklight, remélem a kész hajó képeit is megmutatod! A sztori akkor lenne kerek igazán, ha a helyén, halakkal együtt is láthatnánk, mert tényleg érdekes.

Darklight

Darklight

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 480 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.08, 10:05

Elég halott mostanában errefelé az élet, de gondoltam azért kirakom ide azt amin most épp dolgozom, mert sztem elég érdekes, ilyet még nem csináltam: hajó
Még csak a hajótest hátsó része készült el de az egész cucc hosszabb lesz mint egy méter. Viszont mivel a kerámiaégető kemencém beltere csak 50X50-es, ezért több darabban készül el a roncs.
A megrendelőmnek van egy 4 méteres akváriuma, ide készül, ezért jó sok lukat is kell tennem rá, hogy a halak ki-be úszkálhassanak a belsejébe...

qwert

qwert

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 80 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.07.29, 11:42

"Úgy értesültem", hogy a debreceni Invictus Games Kft. 2D grafikusokat keres főállásba. ;)
http://invictus.com/pages/jobs

Hátha valakinek van még kedve játékfejleszteni az art.rpg-s művészek közül. ;)
Kérdésekre szívesen válaszolok!

TGWH

TGWH

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.05.28, 19:52

Üdv, régen jártam erre, mondjuk úgy, hogy a net eléggé nagy, és mindig talál valamit az ember :)
Lehet rossz témába írok, de érdeklődnék, lenne-e kedve valakinek segíteni. 3d modellezés, de inkább ezekhez készült textúrákkal foglalkozik valaki errefelé?
Mivel egy másik weblap másik fórumának adminja is belevágott egy rpg játék készítésébe, így felajánlottam gyorsan, használják a fórumunk, úgy is eléggé kevesen járnak oda. Szóval oda keresnék embereket, akik értenek a grafikák készítéséhez. Ha esetleg lenne valami haszon belőle, akkor talán még pénz is ütné a markukat, tehát ilyen téren komolynak mondható a dolog, egy BT-t is alakítanának.
Programozók vannak, pár 3d modellező is, és a tervek sem annyira elszálltak, elsőnek egy tényleg minimalista világot kellene összehozni.
Tudom, hogy az ilyen projektek általában megbuknak, és még ha össze is jön, akkor sem biztos, hogy nagy rajongótáborra tennének szert, de ha valakit érdekel, keressen meg akár privátban. Mivel a fórumrész átlag felhasználók elől el van rejtve, így mutatni semmit sem tudok belőle, amíg nem csatlakoztok a csapathoz.
Válaszaitok előre is köszönöm.
TGWH

Lipi

Lipi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 418 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.03.20, 12:56

Nagyon pöpec lett a kockás film. Gratu!

Darklight

Darklight

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 480 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.19, 09:35

a kedvencem azok a jelenetek, amikor a teljesen sima kocka elkezd hogy is mondjam, betöredezni. ahogy a semmiből valami lesz. félelmetes és gyönyörű.

Ez a kocka nagyon érdekes, mert rendkívül változatos "tájakat" lehet rajta találni. A legtöbb fraktál formula olyan, hogy ha ide-oda röpködsz körülötte, azért általában van egy bizonyos forma, ami ismétlődik. Ennél viszont nagy a változatosság, mindig lehet valami újat felfedezni... :)

pookah

pookah

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 198 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.03.18, 21:04

a kedvencem azok a jelenetek, amikor a teljesen sima kocka elkezd hogy is mondjam, betöredezni. ahogy a semmiből valami lesz. félelmetes és gyönyörű.

Darklight

Darklight

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 480 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.13, 22:50

Kutya: Köszi! Remélem nemsokára sikerül befejeznem a főprojektet is...
Ide kirakosgattam néhány képkockát a már elkészült jelenetekből: http://mandelbulb.blogspot.com/

Módosította Darklight: 2012.03.13, 22:51

Kutya

Kutya

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 54 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.03.12, 22:38

A kávézós fórumban már említettem, hogy belekezdtem egy fraktál animációs film készítésébe. Ennek aztán az egyik jelenete "kivirágzott" és lett belőle egy különálló filmecske. Itt lehet megnézni: A csudakocka

Nagyon pöpec lett. gratulálok!

Darklight

Darklight

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 480 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.01, 22:41

A kávézós fórumban már említettem, hogy belekezdtem egy fraktál animációs film készítésébe. Ennek aztán az egyik jelenete "kivirágzott" és lett belőle egy különálló filmecske. Itt lehet megnézni: A csudakocka

Selmo

Selmo

Lochost kvesztor

• Fórumita
  • 2051 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.12.16, 15:31

Készülő magus nem hivatalos kiegészítőhöz keresünk rajzolót. Anyagilag sajnos nem áll módunkban honorálni a befektetett munkát, de a neve természetesen bekerül a kész anyagba és a hírbe is, így feltehetően többszáz csapat fogja megismerni a nevét. Ami a munkát illeti; kb. 8×8cm-es karakterrajzokat kellene készíteni rövid leírás alapján. Fekete-fehér, háttér nélküli rajzokról van szó, esetleg tussal ki lehet húzni, ehhez a részéhez már nem értek. :) Jelenleg kb. 20 rajzra lesz szükség, de ez még bővülhet pár darabbal.
Ilyesmiket kellene alkotni:
Kép
Az érdeklődők írjanak üzenetet.

aliasGG

aliasGG

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.05.11, 22:58

Egy grafika befejezéséhez keresnék kellően türelmes rajzolót, aki vállalja, hogy akár többször is át kell rajzolni a művet, természetesen megfelelő díjazás ellenében.

A képen látható pajzs alá a szárnyak közé kellene egy repülő testtartású, lefelé tekintő hímoroszlánt megrajzolni.
Kép

Akit érdekelne a feladat, keressen meg U2-ben, hogy megbeszéljük a részleteket.

Frost

Frost

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 62 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.04.11, 21:09

Magyar, ugye azt tudod hogy ehhez nem sok mák kell?:)

Magyar

Magyar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 472 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.04.08, 12:57

Gondoltam belinkelem ide, hátha lesz valaki olyan ügyes és mákos:
http://us.blizzard.com/en-us/company/careers/directory.html#region=Americas;showonly=ArtAnimation

anarion

anarion

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 801 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.01.21, 07:33

Egy jelenleg zajló spelljammer kampány hajójának megtervezéséhez keresnék rajzolót, aki elkészítené a jármű elöl-, oldal, felül nézeti rajzát, valamint egy térbeli képet.

Koncepció van rá - amolyan millenium falcon :) és ogre mammoth kereszteződés (a hajótest fából és csontból) némi allods-os vitorlázattal kiegészítve - csak a kézügyesség hiányzik, hogy megrajzoljam. :)

Ha valakit érdekelne - gondolom, sokak számára nem lenne több egy kis ujjgyakorlatnál :) - akkor kérem, hogy U2-ben jelentkezzen, és megbeszéljük a részleteket (valami vázlat szerűséget már összeütöttem, de ez inkább csak amolyan iránymutatás).

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4624 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.01.13, 07:04

Az LFG.HU keretein belul, a regit az alapokrol ujrairva, hamarosan ujrainditjuk a `Szecskavagok` jatekot.

Szereny dijazas (in-game jutalom /pl zseton, sajat nevesitett zoldseg/, italmeghivas a kov. talin, konyvutalvany) elleneben orommel fogadnek agyament zoldsegharcos grafikakat amikkel frissiteni/lecserelni tudnank a jelenlegi gladiatorokat, illetve hosszutavon kulonbozo szezonalis vendegharcosokat is behozhatnank a jatekba.

Par keres a kepekkel kapcsolatban:
- ne legyen arnyeka/hattere a harcosnak
- legyen a zoldsegeknek fegyvere
- ha lehet, kontrasztos korvonallal keszuljon (bar nem ez nem kritikus fontossagu)
- 2 meretben is keszuljon el: 250x250 ill. 500x500 pixel meretben, gif/png formatumban
- a hattere transzparens legyen (ott fogjuk szinnel jelezni h melyik fel veszitett)
- ha neadjisten vektorosan keszul, azt is orommel fogadjuk, abbol pl tudunk zaszlot kesziteni
- a stilus es elkeszitesi technika szabadon valasztott

1-2 mintat beszurnek alabb a regiekbol...

Kép

Kép

Ha esetleg valaki ihletet kapna egy logohoz es elkeszitene... nos nagyon megkoszonnem :)

Ha barmi kerdesed van, kuldj kerlek batran uzenetet nekem.

Elore is koszonom es kellemes napot kivanok!

Magyar

Magyar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 472 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.01.09, 22:20

Egy kis ajánló én is kaptam a linkeket:
Magyar Fantasy Irodalmi Díj logópályázat: http://grafika.topdesign.hu/viewtopic.php?f=47&t=1775
Grafikai pályázat - Budapest 200 év múlva http://grafika.topdesign.hu/viewtopic.php?f=47&t=1776

Noha a díjazások nem eget rengetőek (szerintem csak jelképesek), de a kezdeményezés dicsérendő ;)

qwert

qwert

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 80 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.12.18, 21:21

Lezárult a Dominance War V mini challenge!

> Aki még nem hallott róla annak némi info itt: http://www.dominancewar.com/2010/en/about.php (angol nyelvű)
> Lehet szavazni a beérkezett munkákra itt (megéri megnézni, mert 90%-ban nagyon színvonalasak): http://www.dominancewar.com/2010/en/index.php

Illetve itt ragadnám meg az alkalmat, hogy megköszönjem a magyaroknak is a részvételt! Nem voltunk sokan, a következőre talán többen észbekapunk! :) (hamarosan jön a következő forduló, úgyhogy akinek kedve/ideje engedi lehet csatlakozni. Magyarokról én a CGHUB csapatában tudok csak, de még át kell nyálazni ezt alaposabban.)

Jó nézelődést mindenkinek! :buszke:

Nem épp a legjobb időpontot választottam új szoftver megtanulására... így nem maradt időm. De a következőre mindenképp tolok valamit.
Jó lett a melód gratula! :) Meg Csabáé is ott van.

:( sajnáltam is, mert a tervek alapján várós munkának indult! :)
Sebaj, bízzunk benne, hogy a köv.-re jobban marad időd. Bááár, kíváncsi leszek a, h. a main challenge mekkora feladat lesz... :para:

köszönjük! igyekeztünk! :)

mito

mito

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 80 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.12.17, 21:59

> Aki még nem hallott róla annak némi info itt: http://www.dominancewar.com/2010/en/about.php (angol nyelvű)
> Lehet szavazni a beérkezett munkákra itt (megéri megnézni, mert 90%-ban nagyon színvonalasak): http://www.dominancewar.com/2010/en/index.php

Illetve itt ragadnám meg az alkalmat, hogy megköszönjem a magyaroknak is a részvételt! Nem voltunk sokan, a következőre talán többen észbekapunk! :) (hamarosan jön a következő forduló, úgyhogy akinek kedve/ideje engedi lehet csatlakozni. Magyarokról én a CGHUB csapatában tudok csak, de még át kell nyálazni ezt alaposabban.)

Nem épp a legjobb időpontot választottam új szoftver megtanulására... így nem maradt időm. De a következőre mindenképp tolok valamit.
Jó lett a melód gratula! :) Meg Csabáé is ott van.

qwert

qwert

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 80 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.12.17, 19:27

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]