Ugrás tartalomhoz

Dark Sun

• Válasz írásához lépj be
1020 hozzászólás érkezett eddig

Sese

Sese

Athas Bölcse

• Fórumita
  • 234 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.04.09, 09:07

Sziasztok!

Látom a Naptárban, hogy lesz Debrecenben Dark Sun játék. Megnéztem a helyszínt: Ur Draxa. Mi pont itt játszottunk az elmúlt fél évben, miután újra elővettük a játékot pár év kihagyás után. Ez az egyik leghangulatosabb kezdőhelyszín, nem is értem, korábban miért nem fedeztük fel. Elolvastam a Verseny leírását és rögtön több hiba is feltűnt. A két legfontosabb:

- Ur Draxában a Halálurak nem intrikáznak ill. harcolnak egymás ellen, a Sárkány így alkotta meg őket.
- Ur Draxában a rabszolgák nem választhatják a gladiátor kasztot, ugyanis azonnal halállal lakolnak, ha fegyvert vesznek a kezükbe, a draxan pedig ugyancsak megbűnhődik, akik fegyverhez juttatta.

Kiváncsi vagyok mi lesz a kaland, ha valamelyikőtök részt vesz rajta majd ossza meg a tapasztalatait. Thx.

Üdv,
Sese

grungi

grungi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 325 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.04.06, 09:18

Úgy emlékszem válaszoltam a kérdésedre, de nem látom az elküldöttben. Szerintem elküldöm még egyszer. Lehet ez is a munka áldozata lett. :(

Nem rád gondoltam Grungi, hanem Aluminiumtrioxidra a PM-mel kapcsolatban, a tieidet meg is kaptam :)

Kész a fórum:http://magusforum.org/index.php/topic,926.0.html

Ha valakinek kedve van nyugodtan jelentkezhet, még nem vagyunk sokan.

enor

enor

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 10 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.04.05, 16:29

Úgy emlékszem válaszoltam a kérdésedre, de nem látom az elküldöttben. Szerintem elküldöm még egyszer. Lehet ez is a munka áldozata lett. :(

Nem rád gondoltam Grungi, hanem Aluminiumtrioxidra a PM-mel kapcsolatban, a tieidet meg is kaptam :)

grungi

grungi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 325 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.04.05, 15:52

Az oldalon az elmúlt pár napban egy teljes szerver adatmentés folyt, utána pedig ennek a szenvedései zajlottak. Már mindennek rendben kell mennie, legalábbis én már tegnap semmiféle problémát sme tapasztaltam. Gondolom a regisztrációdat is ezér nem fogadta el Togar, mert el volt havazva.

Ha pedig mondasz egy felhasználó nevet PM-ben megpróbálok Togarnál érdeklődni :)

Utólagosan is elnézést, de az oldal az elmúl két évben, 365-ből 360 nap stabilan működött eddig, nem hiszem, hogy pont most romolna el végleg :D

enor

enor

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 10 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.04.05, 10:42

Az oldalon az elmúlt pár napban egy teljes szerver adatmentés folyt, utána pedig ennek a szenvedései zajlottak. Már mindennek rendben kell mennie, legalábbis én már tegnap semmiféle problémát sme tapasztaltam. Gondolom a regisztrációdat is ezér nem fogadta el Togar, mert el volt havazva.

Ha pedig mondasz egy felhasználó nevet PM-ben megpróbálok Togarnál érdeklődni :)

Utólagosan is elnézést, de az oldal az elmúl két évben, 365-ből 360 nap stabilan működött eddig, nem hiszem, hogy pont most romolna el végleg :D

aluminiumtrioxid

aluminiumtrioxid

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1655 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.04.05, 10:37

Ehh, ez remek lenne, de egyrészt az oldal betöltése általában az esetek 50%-ában valamiért kudarcba fullad, másrészt a regisztrációmat három nap után sem igazolták vissza, szóval sztem célszerűbb lenne valami stabilabb oldalra átpakolni az egészet.

grungi

grungi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 325 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.04.02, 17:06

Ha kell játékos, kéjes örömmel csatlakozom.

Természetesen lehet. Aki játszani akar regisztráljon a http://www.magusforum.org/ oldalra. Ott is Grungi néven találtok meg. Beszéljétek meg, hogy mit akartok indítani. Holnap létrehozom a játék fórumát.

aluminiumtrioxid

aluminiumtrioxid

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1655 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.04.01, 13:00

Ha kell játékos, kéjes örömmel csatlakozom.

enor

enor

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 10 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.03.31, 21:14

Engem érdekelne a dolog, szívesen mesélek ha kell. rpol.net-en egész jól lehet játszani, de ha van más javaslat elfogadom.

Nah ilyen gyors válaszra sem számítottam ám :D részletek pm-ben? :)

grungi

grungi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 325 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.31, 21:02

Sziasztok!

Tudom hülye krédés, de nem tudtok fórumot, ahol folyik Dark Sun mese, amibe lehetne csatlakozni? Esetleg valamelyikőtök indítana ilyen mesét?

Még nem játszottam Dark Sunt, sosem volt rá lehetőségem, de nagyon szívesen kipróbálnám! Érdekel az egész világ, nagyon vonz ez a primitív csont és kitin fegyvereket, az egész kilátástalan, poszt-apokaliptikus sivatag környezet, a mágus királyokkal. Meg persze, hogy amágia ebben a világban nem csupa móka és kacagás, csillámpor meg egyszarvú kaki :D

Engem érdekelne a dolog, szívesen mesélek ha kell. rpol.net-en egész jól lehet játszani, de ha van más javaslat elfogadom.

enor

enor

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 10 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.03.31, 09:17

Sziasztok!

Tudom hülye krédés, de nem tudtok fórumot, ahol folyik Dark Sun mese, amibe lehetne csatlakozni? Esetleg valamelyikőtök indítana ilyen mesét?

Még nem játszottam Dark Sunt, sosem volt rá lehetőségem, de nagyon szívesen kipróbálnám! Érdekel az egész világ, nagyon vonz ez a primitív csont és kitin fegyvereket, az egész kilátástalan, poszt-apokaliptikus sivatag környezet, a mágus királyokkal. Meg persze, hogy amágia ebben a világban nem csupa móka és kacagás, csillámpor meg egyszarvú kaki :D

Zeta

Zeta

A király lovagja

• Fórumita
  • 465 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.05, 23:07

Hát az alap felállás úgy is az lesz amit mondtál, csak érdekel mások véleménye is :) Amúgy mesélői részről meg lett nekem ígérve, ha ilyet szeretnék akkor készüljek fel, hogy tekintélyes mennyiségű vért fogok p*sálni :D

Igazából ez a prestige class nem egy rend, amihez csatlakozol, hanem egy rendszer ami szerint tanulsz.
Ezt is a már meglévő (multi)kasztjaidban való együttes fejlődés által (amik ugye Te magad vagy) szerzett tapasztalataidat összegezve sajátítod el.
Én ugyanezt a kombót sakkoztam ki magamnak Dark Sunban. Persze a mesélővel egyeztettem, amiről alább egy szép kis vitát olvashatsz, ha visszatekintesz.
Minden esetre minden egyedi. Tehát egyeztess a mesélőddel ki tudja mi van az ő fejében...

Üdvi: Fari

Amúgy a pszít meg oktatják Athas világán, de varázslóvá válni már nehezebb. A PRC, mint ahogyan Fari mondta már inkább egyéni dolog.

Fari

Fari

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 109 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.09, 14:49

Hát az alap felállás úgy is az lesz amit mondtál, csak érdekel mások véleménye is :) Amúgy mesélői részről meg lett nekem ígérve, ha ilyet szeretnék akkor készüljek fel, hogy tekintélyes mennyiségű vért fogok p*sálni :D

Igazából ez a prestige class nem egy rend, amihez csatlakozol, hanem egy rendszer ami szerint tanulsz.
Ezt is a már meglévő (multi)kasztjaidban való együttes fejlődés által (amik ugye Te magad vagy) szerzett tapasztalataidat összegezve sajátítod el.
Én ugyanezt a kombót sakkoztam ki magamnak Dark Sunban. Persze a mesélővel egyeztettem, amiről alább egy szép kis vitát olvashatsz, ha visszatekintesz.
Minden esetre minden egyedi. Tehát egyeztess a mesélőddel ki tudja mi van az ő fejében...

Üdvi: Fari

mardnolor

mardnolor

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 79 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.07, 14:57

Athas tele van romokkal meg romvárosokokkal, néhány expedíciót megér a dolog :felvon:

Hát igen :lol: de mivel még csak az űber kemény 3. szintet taposom ezért ezzel a felettébb emlékezetes véget igérő lehetőséggel csak egy picit késöbb élnék :rohog:

galu22

galu22

A consiglieri.

• Fórumita
  • 4417 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.07, 11:25

Athas tele van romokkal meg romvárosokokkal, néhány expedíciót megér a dolog :felvon:

mardnolor

mardnolor

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 79 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.07, 11:22

chomy

chomy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1988 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.07, 11:15

mardnolor: szerintem említsd meg a dolgot a DM-ednek, törekedj a karaktereddel úgy megszerezni a tudást, ahogy (in character) a legvalószínűbbnek tartod, és bízd a DM-re, hogy mivel lep meg. :)

mardnolor

mardnolor

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 79 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.02.07, 10:59

Sziasztok!

Új karaktert indítok egy friss DS 3.5 kampányban ami Telepata/Preserver lenne, és felmerült bennem, hogy ha megéri a magasabb szinteket akkor Cerebremancer presztizs osztályba léptetném. Na már most szerintetek egy ilyen kemény világon ismerve a hátteret hol lehet ilyesmi tudást felcsippenteni a legvalószínűbben? Fátylas Szövetségnél? Magányos mesternél? Esetleg magától rálelhet erre az ösvényre a kísérletei alapján?

Janesz

Shiwo

Shiwo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 714 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.12, 18:37

Sziasztok!

Láttátok már a legújabb "csodát"? Abyssal Plague Dark Sun regény. Valahogy nem tudom magam rávenni, hogy csak egy kicsit is várjam...

Egyébként ahogy elnézem, ez alapján elég sima a síkváltás Dark Sun-on.

miért is ? a démonok miatt ? ha jól rémlik, a káosz síkjához közel áll Athas (és az Abyss ott található)

Módosította Shiwo: 2011.02.12, 18:38

Marcus

Marcus

Enrawellita

• Fórumita
  • 585 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.12, 17:20

Sziasztok!

Láttátok már a legújabb "csodát"? Abyssal Plague Dark Sun regény. Valahogy nem tudom magam rávenni, hogy csak egy kicsit is várjam...

Egyébként ahogy elnézem, ez alapján elég sima a síkváltás Dark Sun-on.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]