Ugrás tartalomhoz

Fotó

Jakabhegyi kelta játék

• Zárt téma Téma lezárva
294 hozzászólás érkezett eddig

_Grog (NPC/NJK)

_Grog (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.10.12, 14:53

Na gyerekek, tanáraim, aztán jól elintézték a sorsomat úgy karácsonyig. Hirtelen 5 vizsga szakadt a nyakamba egy héten belül. :sor:
Szó, úgy fest, hogy most meg kell lennetek túravezető nélkül.
Szarban a haza... :rohog:

LordAo

LordAo

Manga-fighter

• Fórumita
  • 246 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.08, 07:51

Szólok neki ma. De mellesleg ő nem találja meg ezt a fórumot? :D Akkor vessen magára :nono: De szólok neki.

barcas

barcas

A Sherwoodi Erdő

• Fórumita
  • 215 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.07, 08:22

Akkor talán rakjuk át a jövő hétre, de csak akkor, ha te, drága Ao leszel olyan jó, és szólsz a Barinak, hogy mégsem lesz. Megoldható?

LordAo

LordAo

Manga-fighter

• Fórumita
  • 246 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.06, 18:15

Hát, olyan 2-3 nap volt, mire alig látszott, meg még vagy 1 hét, míg már nem fájt nyomásra sem ;) Másnapra ugyan le kellett vennem a kötést, mert dagadástól húzódott, de különösebben nem zavart, csak mikor meg akartam vakarni, és elfelejtettem, hogy bibis :ugri:
Vasárnap nekem sem jó, mint ahogy Senkinek kifejtettem... De jövő héten tarthatnánk akkoris, ha most is lesz :D

_Grog (NPC/NJK)

_Grog (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.10.06, 09:14

Na apró kis kék oszrigabár szökevényeim.
Nex- úgy fest, h vasárnap építkezünk, szóval ha nem üt be a krach akkor nem tudok jönni. (Otho' edzöm a téglákkal)
Sorry...

Ao- szemed mikorra jött rende?(A HEGY után)

A BEEE(Tivadar) elég szkeptikusan áll a jövő évi HEGY-hez. Én mindenesetre aztat mondom, hogy rendezzük meg újra. Az újításokat meg tartsuk meg. (Éjszakai harc, rátörés az éppen felvonuló játékosokra, ;) ) Persze némi fejlesztés sem ártana, aztán egy-két év múlva biztosan leszünk annyian, hogy a gazdasági rendszert is ki lehessen használni.

Béla vállal megint kicsi csapat,hogy egy nappal előtte felviszi őket HEGY és támad meg sötétben felvonuló Morf meg Nex csapata. :ugri:

LordAo

LordAo

Manga-fighter

• Fórumita
  • 246 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.03, 21:49

És akkor már nem is becézgetsz, prüntyőm? :titok:

No jó. Akkor a mostani vasárnapról van szó? Mondd, hogy nem, mert Pesten leszek :aboci: Igazából minden hétvégén lehetne ;) Hozok elvileg verhető embereket, meg kicsit igyekszem segíteni fejlődni... Bár ugyebár én kis táptalan vagyok, megmondották Skóték is :titok:

__Ishar_ (NPC/NJK)

__Ishar_ (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.10.03, 20:10

Szerintem október első hete, mert f***án hangzik hogy októberben még kint sátoroztunk az erdőben :titok:

barcas

barcas

A Sherwoodi Erdő

• Fórumita
  • 215 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.03, 19:00

Feladom! Mostantól csak pontos dátumokat mondok, semmi irodalmi körülírás, pusztán számok és tények. :titok:

Prior

Prior

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 36 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.03, 15:27

Tündér bogaram, lehet hogy én tévedek megint, de az a hét, aminek 5 napja szeptember, és csak két napja október, az október első hete, vagy szeptember utolsó hete szerinted?  :titok:

Én ugyan nem vagyok kompetens a dologban, de szerintem szeptember utolsó és október első hete egyben... :titok:

barcas

barcas

A Sherwoodi Erdő

• Fórumita
  • 215 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.03, 09:05

Tündér bogaram, lehet hogy én tévedek megint, de az a hét, aminek 5 napja szeptember, és csak két napja október, az október első hete, vagy szeptember utolsó hete szerinted? :meaculpa:

LordAo

LordAo

Manga-fighter

• Fórumita
  • 246 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.02, 23:33

Édes egyetlenem, aki után 3 órát üvöltöztem a hegyen...
Azt mondtad, első hét vasárnapja... Márpedig vasárnap van, és ráadásul az első hét :meaculpa:

barcas

barcas

A Sherwoodi Erdő

• Fórumita
  • 215 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.02, 13:21

kedves Ao, ha két nappal ez előtt (pénteken) azt mondom, hogy jövő hét vasárnap, akkor szerinted az ma van??? :meaculpa:

LordAo

LordAo

Manga-fighter

• Fórumita
  • 246 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.02, 02:21

No emberek, ez a mostani vasárnap? Valaki MSNen szóljon már ide nekem hamar :D Ha ma lesz, nemtom megyek-e... Mármint akarok meg minden, de rohadt beteg vagyok... Kiköpöm a tüdőmet... Bár persze nem zavar egy mangát ilyen, de azért mégis... :aboci:

_Grog (NPC/NJK)

_Grog (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.09.30, 10:05

Ha nem kell otthon építkeznem rám számíthattok. Kb 50%- az esély. De legyen :party:

barcas

barcas

A Sherwoodi Erdő

• Fórumita
  • 215 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.09.30, 08:13

Éppen ezt mondtam én is. :party:

Oké, akkor talán egyezzünk meg egy időpontban. Jövő hét (október első hete) vasárnap?

_Verrion (NPC/NJK)

_Verrion (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.09.29, 17:12

Halau!

AO-val beszéltünk róla, hogy amíg még nem szakad a nyakungba a hó+fagy, tartogathatnánk edzéseket a mecseken-mint mikor a játékra készültünk...

What are you think about it? :gyagya:

barcas

barcas

A Sherwoodi Erdő

• Fórumita
  • 215 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.09.29, 15:55

Ugyan, dehogy. :gyagya:

Viszont a Bari rágja a fülemet, és kérdezgeti, hogy mikor lesz már edzés. Tényleg régen volt mondjuk. Akartok majd egyet?

_Grog (NPC/NJK)

_Grog (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.09.29, 12:58

MONITORFÜGGŐ!!!
De ha egy kis gyilkolás segít...nos ezt inkább rád bízom, csak ne akard az életbe átvinni a digitális pusztítást! :gyagya:

barcas

barcas

A Sherwoodi Erdő

• Fórumita
  • 215 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.09.28, 08:03

Jaja, beteg voltam, de most már egész jól vagyok. Na nem teljesen jól, de ma már benézek az egyetemre, hátha CS-zünk egy jót. :) Az biztos segítene meggyógyulni.

_Grog (NPC/NJK)

_Grog (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.09.28, 07:59

Hallom Nex dögrováson vagy! :felvon:
Gyógyulj meg...Béla szorít Nexusért :)

Februárban megint kéne nyomni egy túrát a HEGY-en, mint tavaly.
I. Jakab-hegyi emléktúra. A tavalyi útvonalon lehetőleg(Cserkúttól indulni) :titok:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]