Ugrás tartalomhoz

Fotó

Jakabhegyi kelta játék

• Zárt téma Téma lezárva
294 hozzászólás érkezett eddig

LordAo

LordAo

Manga-fighter

• Fórumita
  • 246 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.09.15, 09:13

Ezért fogom rövidesen beüzemelni a saját fórumunk, ott majd moderálgathatok én :(

_Grog (NPC/NJK)

_Grog (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.09.12, 13:07

Srácok, akkor ezúton szeretnék bocsánatot kérni mindenkitől a minősíthetetlen viselkedésemért. :felvon: :rohog:

Nex, hívtalak telefonon de ki voltál kapcsolva. Amúgy temetni votlam. Apám bátyja dobta be a türülközőt. :aboci:

masvalaki

masvalaki

Pápai kalóz

• Archívum
  • 2539 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.08, 17:32

Na, mivan makik, megy a nagy fórumélet... ?

Amúgy örülök, hogy aki ott volt, nem érezte elképesztően rosszul magát, sőt, mintha akarnák, hogy legyen még ilyen... ez előrevetíti azt, hogy lehet, hogy lesz is, és ha lesz is, akkor lehet hogy többen is leszünk, és ilyen kalandosdi is lesz, meg történet, és sok titok, és mesterkedés... de ez soká lesz, addig akár bármi is történhet...

A fórum használatáról: Ha Thomas meglátja, hogy itt rajcsúrozik a Tapasztalt túravezető, rövid úton véget vet a csacsogásnak, és az nekünk sem jó, ha innen ki kell moderálni mindenféle komolytalan hülyéskedést, és mellébeszélő kamuságot.
Már azon felül, hogy a kimiskárolás végeredményében én nem vagyok olyan biztos, mint a T.T.-vezető. :sor:

Ja, és amint láthatja mindenki, van ismét netünk, így nincs menekvés.
(Barc, ha leszel msn-en, akár át is küldhetem a DoW-t... innen elég gyorsan tudom küldeni... na jó, inkább a találkozás a zigazi)

barcas

barcas

A Sherwoodi Erdő

• Fórumita
  • 215 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.09.07, 12:47

Grog, ezt most itt befejezed, de rögtön... Nem akarok még egy becsmérlő szót meghallani, főleg nem olyat, amiben fizikális fenyegetés is benne foglaltatik. Erre sem kell reagálnod már. Intézzétek el u2-ban, ez már egyáltalán nem ide tartozik, maximum csak kettőtökre.

Inkább told át az orcád holnap délelőtt és vidd haza a cuccaidat végre. :para: Nem mintha útban lennének, de most nincs semmi különös dolgom, úgyhogy holnap délelőtt itthon leszek.

_Grog (NPC/NJK)

_Grog (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.09.07, 10:33

Nexus, kérdés:
- Mikor lesznek képek a hálón?

_Grog (NPC/NJK)

_Grog (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.09.07, 10:31

DAJEROS! Ne erősködj, mert én vagyok a nagyobb és az erősebb, és nem biztos, h az első találat után meg fogok állni. :ugri:

Amúgy lehet, hogy a Skóték passzívak voltak, de nem álltunk át az ellenséghez, mint egyesek. Ugye? :-/

Kettő, valahogy furcsa volt visszahallani azt, hogy mi ettük a te kajádat. Valahogy nagyon rájártál a Kinga által szervírozott, Tescos gerinces virslire, meg erre arra...ugye? :para:

A Kisharcosról pedig csak annyit, hogy igazi tökös gyerek! Keményen állta a sarat az életkorához képest. (meg minket is elviselt, mégha a modorunkon lehetne valamit finomítani) :ugri:

barcas

barcas

A Sherwoodi Erdő

• Fórumita
  • 215 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.09.07, 07:01

No emberek, csak semmi civakodás itten, erre megvan a megfelelő topic, ez nem az. Egyéb iránt nekem semmi bajom nem volt az említett személlyel, így kimiskárolását is ellenzem. Nem kellenek eunuk kelták. :gyagya:

_Gábor do dierron (NPC/NJK)

• Látogató

Kelt 2005.09.06, 14:45

Ja és felőlem jöhet a kimiskárolás, persze csak akkor ha az egész nyaradat a töltőn szeretnéd pihenni. :gyagya: :)

én voltam

• Látogató

Kelt 2005.09.06, 14:42

hali

A kisnagyember meg van sértődve mer ő úúúgy szeretett mindenkit.
boccs az off-ért

A játékról, nagyon jó lett volna ha nem olyan passzívak skóték, csakhogy más legyen a hibás, ugyebár, amúgy élveztük kis barátommal egyetemben.

A legtöbb amit mondhatok az hogy jövőre is ott leszünk ha lesz.

ennyi.

DIERRON, (attol még hogy béla (kisbetűvel) hülye nem kell Kisnagyembernek szólítani)

_Grog (NPC/NJK)

_Grog (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.09.06, 09:50

Ja, KIS-NAGY EMBER felterjesztve kimiskárolásra... :gyagya:

Volt néhány KOMISZ beszólása és tette, ami nem nyerte el mindenki tetszését.

_Grog (NPC/NJK)

_Grog (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.09.06, 09:46

Na azt a szombati kommandózást megelőzte még egy, bár arról kínosan hallgatnak a szenvedő felek. :) A REHAB-os különítmény szépen rátört a felvonuló falkára és a szervezők egy részére. (Meg véletlenül néhány arra bóklászó civilre :) hehe)
A sötétben nem lehetett kivenni a tűz melletti arcokat.

Lényeg, hogy a játék jó volt.

Ami a szombat esti "sötét erdős, adok-kapokos" játékot illetti, nekem az volt az aggályom, hogy azon az úton én feljöttem már sötétben és úgy sem volt egy leányálom, hát mégha verekszik is az ember. Ami a sérüléstől való félelmemet illetti, nos, arról már tettek.( Ugye Nex? :pajzs:
Aki ott volt tudja miről beszélek.

:gyagya: BÉLA :) - tapasztalt túravezető és mosogatólé készítő mester

LordAo

LordAo

Manga-fighter

• Fórumita
  • 246 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.08.18, 00:48

Ha többen vagyunk, és nem vagyok olyan hulla, én simán belemegyek :para: Végülis én manga vagyok :D
Azt viszont sajnálom, hogy arról a ködös tájról lemaradtam :hiszti:

__Ishar_ (NPC/NJK)

__Ishar_ (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.08.17, 00:21

Tulajdonképpen a Zsongor-kőnél és a romoknál is egészen kiválóan elszórakoztunk :felvon:
Az éjszakai rajtaütés elég para volt, de még sokkal parább lett volna ha hallgattok a három őrült falkásra és bejöttök a szó legszorosabb értelmében vett fekete erdőbe csézni. de hát ilyen embereket hogy még egy boka- és/vagy térdsérülést se ér meg nektek egy nagyon parás és életveszélyes éjszakai terep :D

LordAo

LordAo

Manga-fighter

• Fórumita
  • 246 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.08.16, 23:36

Nexus, ezt már mondtam, nekünk tök mindegy, kettőnél több Falkás kidobsz egy erdőbe, onnantól akár ott is hagyhatsz minket, mi akkor is jól fogjuk magunkat érezni, még fakard se kell hozzá :)

:D ;) Elég egy forrás, meg néhány ágacska, igaz? :felvon:

Módosította LordAo: 2005.08.16, 23:37

LordAo

LordAo

Manga-fighter

• Fórumita
  • 246 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.08.16, 23:34

Na, én is megszemlélem... Nekem is töltődik :) Lehet server hiba volt :D
És hogy meglegyen a megszokott dolog...
:D ;) 3 órát bolyongtam utánatok! Mocskok :) De a kommandózás tényleg nagyon tetszett :felvon: Szerencsére vihar szele érintette meg minket, anélkül nem lett volna jó :)

Lee

Lee

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.08.16, 13:04

Én sem értem,de már szerencsére megvan.
:felvon:

__Ishar_ (NPC/NJK)

__Ishar_ (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.08.16, 07:41

A poén az, hogy hozzá se nyúltam tegnap óta :felvon:

Lee

Lee

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.08.16, 07:19

Most megpróbáltam mégegyszer,de most műkszik,de tegnap állandóan azt írta ki,hogy nincs olyen file. :felvon:

__Ishar_ (NPC/NJK)

__Ishar_ (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.08.15, 13:55

Nálam működik...

Lee

Lee

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 131 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.08.15, 12:31