Ugrás tartalomhoz

Fotó

Jakabhegyi kelta játék

• Zárt téma Téma lezárva
294 hozzászólás érkezett eddig

__Ishar_ (NPC/NJK)

__Ishar_ (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.08.15, 12:03

Képek és videók

__Ishar_ (NPC/NJK)

__Ishar_ (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.08.14, 20:53

Képek holnap.

Nexus, ezt már mondtam, nekünk tök mindegy, kettőnél több Falkás kidobsz egy erdőbe, onnantól akár ott is hagyhatsz minket, mi akkor is jól fogjuk magunkat érezni, még fakard se kell hozzá ;)

barcas

barcas

A Sherwoodi Erdő

• Fórumita
  • 215 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.08.14, 18:28

No, hát megvolt a játék, biza. Az Titanic helyett helyből tengeralattjárónak indult játék még ennek ellenére sem tudta elkerülni sorsát, nekiment a jéghegynek, és elsüllyedt. ;) Hogy ez mit takar? Nos csak annyit, hogy az egész játék úgy 20-25 emberből állt, játékosokkal és szervezőkkel együtt, ami sajnos édes kevés volt ahhoz, hogy a tervezett lehetőségeket kihasználjuk. A gazdasági rendszerre nem volt szükség, hiszen 10 játékosnak gazdálkodni értelmetlen lett volna, így a pénzt is csak szuvenírnek osztottuk ki. A küldetések nagy része is hasonló sorsra jutott, a mágiát pedig az ütötte ki, hogy a játékosok közül senki sem indult varázslóként. Jöjjenek azonban a pozitívumok is, mert ezen problémák ellenére, ez a játék azért nem fekete betükkel kerül a történelem könyvekbe. Próbáltuk rugalmasan kezelni a helyzetet, és bár a játék jó része elveszett, kapott egy-két helyzethez illő mankót. Változatos helyeken és felállásokkal elkövetett harcok, elegendő mézsör és sütemény, jó táborozós tábortüzes hangulat, és a szombati éjjeli játék/kommandózás azért talán nem hagyott tüskét egyik játékosban sem, és nem bánták meg, hogy leutaztak hozzánk. Bár többen mondták, hogy már csak a szép táj miatt is megérte. :D Képek és videók lesznek, még nem tudom mikor, remélem mielőbb.

Módosította barcas: 2005.08.14, 18:30

LordAo

LordAo

Manga-fighter

• Fórumita
  • 246 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.08.08, 23:07

És tessék szorgalmasan látogatni a weblapot, ott ha minden igaz, minden információ fent van, reményeim szerint. Legalábbis az időpont, az eljutás, meg ilyesmik :felvon:

barcas

barcas

A Sherwoodi Erdő

• Fórumita
  • 215 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.08.08, 20:22

Ezúton megkérnék mindenkit, aki nem a kijelölt vonattal jön, hogy ezt a tényt, valamint hogy hogyan és hánykor ér be, felém jelezze. Köszönöm.

Morf

Morf

Szürke Falka

• Archívum
  • 184 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.08.06, 13:50

Föntről az 5. hozzászólás így szól:

"Szerencsére a "kolléga" kicsivel tájékozottabb. A játék ugyanis 11.-14.-ig tart, a hírdetményekben szépen leírtam az időpontot, de jó ide is, nem baj, ha többször van szem előtt. Ez annyit tesz, hogy jövő hét csütörtök-vasárnap, de mi már szerdán is kinn vagyunk a terepen, így már akkor is le lehet jönni nyugodt szívvel, ha valaki építkezni akar pl. "

Ennek fényében azt tudom mondani, hogy 11től 14ig tart a játék, de már 10én is le lehet menni, akár építkezni is.

Köszönöm a figyelmet!

_Gábor do dierron (NPC/NJK)

_Gábor do dierron (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.08.06, 12:49

hali.

teljes a kétségbe esésem mivel az ostromjatek.hu-n 10-14-ig van a tábor a honlapon meg 11-14-ig van. most mi az igaz?

Dierron

barcas

barcas

A Sherwoodi Erdő

• Fórumita
  • 215 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.08.05, 22:50

Megnéztem, hogy a MÁV miképpen támogatja a lejutásotokat, kedves játékosok. Sok jóval nem kecsegtethetek. :ugri:

Leginkább még az a vonat lenne megfelelő, ami 12:55 kor indul a Déliből. A menetideje kriminális, 17:12-re ér le hivatalosan, de van olyan gyanúm, hogy még ezt is übereli néha. Semmi gáz, ha kicsit késik is, ezzel még mindíg van annyi idő, hogy sötétedés előtt felérjünk a sátrazó helyekre. Ezt a járatot tehát már egészen biztos, hogy támogatjuk, és lemegyünk azok elé, akik ezzel jönnek.

Szunyog_Syladyr

Szunyog_Syladyr

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 53 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.08.05, 14:43

Most olvastam Római udvarban a hírdetést.Egy kicsit elcsúsztam vele :koszonom: Lehet még jelentkezni? HA lehet akkor pontosan mik köllenek? Ha jobban megfelel,akkor ide: bezsozs@gmail.com
Előre is köszike. Pá
Voltam

LordAo

LordAo

Manga-fighter

• Fórumita
  • 246 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.08.04, 19:46

:koszonom:
Akkor már megint valamit átírtál, mert arról volt szó, első nap nem tudok ott lenni, mivel 12-én lépek fel, ráadásul vendégem van a héten :pirul:
Most már valakinek le fogom tépni a fejét. :koszonom:

barcas

barcas

A Sherwoodi Erdő

• Fórumita
  • 215 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.08.04, 07:13

Szerencsére a "kolléga" kicsivel tájékozottabb. :) A játék ugyanis 11.-14.-ig tart, a hírdetményekben szépen leírtam az időpontot, de jó ide is, nem baj, ha többször van szem előtt. Ez annyit tesz, hogy jövő hét csütörtök-vasárnap, de mi már szerdán is kinn vagyunk a terepen, így már akkor is le lehet jönni nyugodt szívvel, ha valaki építkezni akar pl.

LordAo

LordAo

Manga-fighter

• Fórumita
  • 246 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.08.03, 22:43

Én úgy tudom, 12-15, de várjuk meg Nexus kollégát, ő tudja a biztosat :)

__Ishar_ (NPC/NJK)

__Ishar_ (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.08.03, 20:26

Tudom hogy apróság, de nincs kiírva a honlapra a játék időpontja. (Ami még a kisebbik baj, a nagyobbik az, hogy én se tudom hányadikán kell lemenni)

LordAo

LordAo

Manga-fighter

• Fórumita
  • 246 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.08.02, 21:38

Igen, rád nem is haragudtam.

A többiekre igen, mert legalább mondták volna, hogy nem jönnek. Nembaj, Birkán majd leverem, mikor a kivégzőosztag elé állítom.
Bari meg nem is volt itthon, azért nem jött... Pedig sztem mindenkire rá férne az edzés, már csak az erőnlét miatt is, én is nagyon kijöttem a gyakorlatból

barcas

barcas

A Sherwoodi Erdő

• Fórumita
  • 215 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.08.02, 20:55

Na most igazból nem tudok ezzel mit kezdeni. Én nem tudtam jönni, de ezt jeleztem is, és talán nekem megbocsájtható. Más nem tudom hol volt, de azt tudom, hogy hétfőn elutazott, talán ezért nem jött már vasárnap. A Birka meg sose volt annyira megbízható. Andrisnak nem szóltam, gondoltam te fogsz, elvégre első sorban a te barátod. Többen meg nem vagyunk, kivéve a Gergőt, de ő meg ott volt.

Sajnálom, de ha nem akarnak vagy tudnak jönni, akkor nem tudok kirendelni helyettük 4 másik embert. ;)

LordAo

LordAo

Manga-fighter

• Fórumita
  • 246 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.08.02, 20:44

Ugyan már pár napja történt, de mostanra higgadtam le.
5-en voltunk, ebből 3 néző. Az tuti, hogy soha többet nem megyek edzeni. Mert legalább az illetők visszajeleznének, hogy nem jövök, akkor nem megyek fel 40 fokban hőgutát kapni.

LordAo

LordAo

Manga-fighter

• Fórumita
  • 246 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.30, 23:12

Ja-ja, mindenki aki él és mozog, mert iszonyatos hentelést akarok véghezvinni, kiadván az össze elfolytott feszültséget, ami így az elmúlt héten ért...

És nem kevés, mert az izmaim nyugalmi állapotban is rángatóznak :)

barcas

barcas

A Sherwoodi Erdő

• Fórumita
  • 215 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.30, 19:46

Remélem mindenki tudja, hogy holnap 4-től edzés a Tettyén. Gyertek, mert ez a játék előtti utolsó nagy edzés minden valószínűség szerint.

Módosította barcas: 2005.07.30, 19:47

LordAo

LordAo

Manga-fighter

• Fórumita
  • 246 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.30, 00:07

Elnézést, helyesbítek :D Még egy linket feltettem, ami ide vezet :)

barcas

barcas

A Sherwoodi Erdő

• Fórumita
  • 215 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.29, 23:06

A hír igaz, ez tényleg megcsinálta!!! :D :( :ugri:

Immár teljes az oldalunk, nincs többé semmi, ami hiányozna róla. Ahogy Ao is mondta, lehet lelkesen jelentkezni. :)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]