Ugrás tartalomhoz

South Park

• Válasz írásához lépj be
273 hozzászólás érkezett eddig

koaxia

koaxia

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 4 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.07.31, 13:07

Én a minap néztem meg a Highschool musicel-es részt a Southparkból és még mindig szét pusztulom a fejem a pofonosztó csávon :drool:
föleg mikor a végén a gyereke is behuz neki egyet a felesége meg jól elveri :) :D:

daekow

daekow

Ormányosbogár

• Fórumita
  • 2843 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.22, 17:33

Egyik kedvenc idézetem:

"Análvadász Kilenc?! Hiszen ahhoz képest a Gruppenház Kettő is csak egy Farkaló Apácák Három!!!"

:freud: :cyber:

Amúgy remélem, hogy egyszer majd valamikor visszatérnek az eredeti szinkronhangokra: Józsa Imre, Kerekes József, Bardóczi Attila (Éééééérteeeem...?), stb. Az ötödik évadtól nekem nagy csalódást okoznak az új szinkronhangok...

d.

_Seten (NPC/NJK)

_Seten (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.11.12, 12:35

Szóval szted teljesen kiszámítható volt, hogy a delfin ott fog megdögleni a Holdon? Nekem nem. Mindenesetre hatalmasat röhögtem rajta. : )

Zorkoczy

Zorkoczy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1205 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.09.17, 11:30

Legálisan lesz letölthető a South Park

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8627 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.08.22, 22:52

Te jó ég, ez a Willzyx-es rész borzasztóan gyenge volt... mitől van ez ennyire felkapva? Teljesen kiszámítható a csattanó, ami így szánalmasan erőtlen. Egyedül a mexikói tagok dumája, a fantomkép és Token álcája tetszett benne...
Érzem én, hogy a zöldek és az amerikaiak naivitásáról szól ez a rész, de akkor is kevés ez az eddig tapasztalt szinvonalhoz képest (eddig egyenlő első 8 évad).

Módosította Strato: 2007.08.22, 22:55

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8627 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.08.17, 11:23

Na igen. Nekem 9 részből eddig 2 tetszett. Szerintem a többi nem hozta azt a színvonalat, amit elvártam a korábbi részek alapján.

G46

G46

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2690 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.08.17, 09:52

Üdv!
Ízlések ugye... Szerintem a 9. sorozat az egyik legjobban sikerült évad, nekem pl. szinte csak az agyonajnározott Free Willzyx nem jött be belőle.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8627 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.08.17, 09:37

Tegnap majdnem beírtam, hogy elég vérszegény az új sorozat, de a tegnapi rész végre jó volt (Butters beépítése a lányok közé, hogy megszerezze a jövendölő szerkezetet, közben Kedvencek temetőjére utalás, brutál záróképekkel :rohog:).

Zorkoczy

Zorkoczy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1205 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.08.17, 08:13

Na majd a 13. rész: Free Willzyx!

fefceman

fefceman

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 639 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.08.10, 10:27

Az nagyon üt :)

sarvarig

sarvarig

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 15 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.08.09, 09:46

Ebből a három részből lemérve, vagy esik a színvonal vagy épp hullámvölgyeznek az alkotók. :)

Lehet benne valami. A hétfői és a tegnapi nem volt annyira jó, de a keddi Die hippi die... És a mai BFF sztem nagyon jó!! Majd a pénteki megint gyengébb lesz, viszont a hétfői... Eric Cartman halála!! Mindent visz :sor:

Bakou-1

Bakou-1

Régi fórumozó

• Archívum
  • 2623 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.08.09, 08:26

Ebből a három részből lemérve, vagy esik a színvonal vagy épp hullámvölgyeznek az alkotók. :)

sarvarig

sarvarig

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 15 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.08.07, 09:25

Hát egy kicsit dúrva! (sztem nem olyan jó rész) De a mai... Die Hippie, Die!! Nagyon állat rész!

Bakou-1

Bakou-1

Régi fórumozó

• Archívum
  • 2623 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.08.07, 07:11

Hát ez a tegnapi rész elég fájó volt. :para:

G46

G46

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2690 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.08.05, 20:22

A Cool-on, a fórum azért van, h. az embereket tájékoztassuk. Itt leírhatod, h. Playboy!

sarvarig

sarvarig

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 15 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.08.05, 16:32

Üdv!

Ha jól tudom, holnaptól az egyik kereskedelmi csatornán kezdik vetíteni szinkronosan a 9. évadot!! Szerintem érdemes lesz nézni!!

Casper

Casper

Sinter

• Archívum
  • 504 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.01.11, 14:50

Úristen ;) Tegnap sikerült látnom a betiltott Scientology nevű részt, amiben Tom Cruise bezárja magát a szekrénybe :P Azonnal előléppett a kedvencemmé :D "You are sooooo sued!" :normaalis: Főleg úgy vicces, hogy az ember vágja mi a Szcientológia :P

Azt se árt tudni, hogy "előjönni a szekrényből" azt jelenti, hogy nyilvánosan vállalod homoszexuális voltodat. Szóval amikor azt mondják jöjjön ki, arra utalnak, vallja már be végre, hogy népművészeti agyagedény(gyk:kötsög :rohog: ).

:) :D

gilnor

gilnor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 854 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.09.04, 13:34

Úristen :lol: Tegnap sikerült látnom a betiltott Scientology nevű részt, amiben Tom Cruise bezárja magát a szekrénybe :lol: Azonnal előléppett a kedvencemmé :P "You are sooooo sued!" :lol: Főleg úgy vicces, hogy az ember vágja mi a Szcientológia :lol:

Azt se árt tudni, hogy "előjönni a szekrényből" azt jelenti, hogy nyilvánosan vállalod homoszexuális voltodat. Szóval amikor azt mondják jöjjön ki, arra utalnak, vallja már be végre, hogy népművészeti agyagedény(gyk:kötsög :D ).

Thalion

Thalion

a Véreskezű

• Fórumita
  • 914 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.19, 12:51

Úristen :) Tegnap sikerült látnom a betiltott Scientology nevű részt, amiben Tom Cruise bezárja magát a szekrénybe :doglott: Azonnal előléppett a kedvencemmé :fagy: "You are sooooo sued!" :gyagya: Főleg úgy vicces, hogy az ember vágja mi a Szcientológia :)

Deady

Deady

Sorscsapás

• Archívum
  • 601 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.28, 16:53

Nincs meg a dal, még azt sem tudom mi a címe, amúgy gondoltam írok már ide is, Catrmen Rulz:D Nomeg " Zsidók passiója" és "Good times with weapons" rulz! (" Srácok, ha engem meglátnak kutyának öltözve, csillaggal a szememben, engem nagyon le fognak szúrni!")

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]