Ugrás tartalomhoz

South Park

• Válasz írásához lépj be
273 hozzászólás érkezett eddig

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5770 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.26, 11:26

Üdv.

Nincs meg valakinek (valahogy...) a Good Times With Weapons (8/1) című részben lévő... "japán dal"? :normaalis:

Zorkoczy

Zorkoczy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1205 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.11, 12:48

Hát, fogalmam sincs, hogy asztali lejátszóknál ki lehet-e valahogy kapcsolni a régió korlátozást, de PC-n meg lehet nézni, pl. a DVD Region Free nevű programocskával lehet iktatni a régió védelmet. Vagy megírod a lemezeket (pl. DVD Shrink használatával) és akkor rögtön régió-függetlenné lehet tenni a készülő új lemezt.

Jav.: most látom, hogy másik topicban is feltetted a kérdést, és ott válaszoltak. Sorry, kissé megkéstem. Az egyébként engem is érdekelne, hogy hol lehet region-free asztali lejátszót venni.

Módosította Zorkóczy: 2006.05.11, 12:50

Biohazard

Biohazard

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1365 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.08, 11:28

Udv!
Kis segitseg kellene.. megkaoptam a Firefly es a South Park elso evadot dvd-n. Csakhogy az kulfoldrol lett rendelve es nem szamoltunk azzal,hogy regio kodos! Sony dvd lejatszom van, 2es regio koddal,a dvdk meg 1es (amcsi) kodosak. Valaki tud megoldast?

Bio

Q10

Q10

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1201 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.08, 16:26

Nagyon szépen köszönöm a választ. Akkor még azt is megkérdezném, hogy pillanatnyilag melyik részeket vetítik (tehát melyik évad), csak mert nálunk nincs Cool, a port.hu-n pedig nincs kiírva, hogy melyik részt adják, csak annyi, hogy South Park.

Nos , nálunk sincs Cool , szóval én csak a haverktól kapott CD-ken tudom megnézni a részeket...

Zorkoczy

Zorkoczy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1205 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.08, 10:04

Nagyon szépen köszönöm a választ. Akkor még azt is megkérdezném, hogy pillanatnyilag melyik részeket vetítik (tehát melyik évad), csak mert nálunk nincs Cool, a port.hu-n pedig nincs kiírva, hogy melyik részt adják, csak annyi, hogy South Park.

Q10

Q10

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1201 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.08, 09:26

Hali!

Azt szeretném kérdezni, hogy a Cool TV-n lement-e már a 9. évad?

Üdv: Z

Tudtommal igen bár javítsatok ki , ha tévednék...

Zorkoczy

Zorkoczy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1205 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.08, 09:21

Hali!

Azt szeretném kérdezni, hogy a Cool TV-n lement-e már a 9. évad?

Üdv: Z

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5770 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.07, 11:33

Chef "nem hal meg" :D . Darth Chef lesz belőle :D - de gondolom a szerep kilve.

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5770 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.03.27, 13:01

:nemertem: ???

Ki lesz a következő Cartmen? Most csalódtam... nagyot :dilis: . Másképpen is meg lehetett volna oldani a dolgot.

Zorkoczy

Zorkoczy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1205 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.03.27, 12:51

Hejhó!

Kegyetlen bosszút áll a South Park

fefceman

fefceman

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 639 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.25, 20:44

(OFF)sok szánalmas ember van,nagyon sok...(/OFF)

Zorkoczy

Zorkoczy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1205 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.03.25, 11:19

Hát, mondjuk mi könnyen beszélünk, [...] mondjuk ha akármelyike embert közületek parodizálná, akkor már nem lennétek ilyen jó véleménnyel róla szerintem.

Hidd el, már nagyon sokszor találkoztam olyan dologgal a sorozatban, ami sért(het)ett (volna). De olyankor valahogy inkább csak jobban röhögtem az egészen, pont azért mert éreztem, hogy ül a dolog. Szerintem az egyik legszánalmasabb dolog a világon, ha valaki nem tud önmagán nevetni.

Verpistike

Verpistike

Szörnyű vérpistikék

• Fórumita
  • 1018 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.25, 09:26

Az biztos , hogy nem nézi. Csak elvan magában megkapja valakitől a fülest , hogy a South park-ban éppen most minket szidnak , és akkor rögtön álljon le az egész. Én így gondolom...

Hümm... :ugri:
Erről Howard Stern jut eszembe, nomeg az a felmérés, amit a tipikus rajongók, ill. a tipikus ellenzők között csináltak(az életéről készült filmben volt, mea culpa, ha ez a jelenet nem valós dolgokon alapul).
Hány órát hallgatja egy tipikus rajongó HS-t? 2. Mi a leggyakoribb indok?
"Mit fog legközelebb csinálni?"
Hány órát hallgatja egy tipikus "utáló" HS-t? 3(!!!). Mi a leggyakoribb indok?
"Mit fog legközelebb csinálni?"

:ok:
Ugyanúgy nézik szvsz. Röhögnek azon, ha másokat szopatnak, és fújolnak, ha őket. :D
Ezért sikeres a SP.

_Mithrasz (NPC/NJK)

_Mithrasz (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.03.24, 22:36

Hát, mondjuk mi könnyen beszélünk, mert nem minket sértettek meg, egyfelől a south park nagyszerűen csinálja amit csinál, de mondjuk ha akármelyike embert közületek parodizálná, akkor már nem lennétek ilyen jó véleménnyel róla szerintem. Alapvetően mostmár a south park egyre távolabbra kerül az eredetitől, mivel egyre radikálisabbnak kell lenni... EGyébként a south parkban alapvetően sokszor kifigurázták mondjuk a keresztényeket, de alapvetően Jézus, még ha a tévében is szerepel akkor is sokkal bölcsebb és okosabb mint talán akármelyik másik szereplő a sorozatban.

Sertorius_Messalla

Sertorius_Messalla

Álmodozó

• Archívum
  • 1826 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.24, 22:32

http://index.hu/kultur/media/sp0324/

Ez a sztori úgy furcsa ahogy van...(akkor most ki mondta le és miért, meg egyéb dolgok miatt is...)

Q10

Q10

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1201 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.24, 20:54

Igaz :D . Jó NAGY lúzer vagyok ;) .

Azonban a lényegen nem változtat, hogy kinek mekkora a tűrőképessége az eszméivel kapcsolatban :) . Neki talán ennyi volt.

Ez iagz! Viszont akinek nem inge ne vegya magára vagyis , aki utálja az egészet , az egyszerűen ne nézze...!

Bakou-1

Bakou-1

Régi fórumozó

• Archívum
  • 2623 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.03.24, 20:21

http://index.hu/kultur/media/sp0324/

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5770 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.03.16, 21:16

Igaz :) . Jó NAGY lúzer vagyok :) .

Azonban a lényegen nem változtat, hogy kinek mekkora a tűrőképessége az eszméivel kapcsolatban ;) . Neki talán ennyi volt.

kukurbuki

kukurbuki

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 841 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.16, 20:57

A készítők között gondolom nincsen sem Sátán, sem Jézus, sem Isten (max. közvetve).

De keresztény azért akadhat...

Q10

Q10

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1201 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.03.16, 20:21

És azt se felejtsük el , hogy nem mindenki érti a viccet , főleg az ezekhez hasonlóakat...

Üdv!

Szerintem az olyan egyszerűen ne nézzen SP-t. Én pont azt bírom benne, hogy mindenki, kivétel nélkül, kíméletlenül megkapja a magáét. ;)

Aki szerinted a leghangosabban agitál a SP ellen az szokta nézni?
Arra gondolok hogy pl az rpg-k ellen,számgépes játékok ellen általában azok harcolnak akik nem sok "időt fektetnek "bele.hanem ez nem tetszik mert rosz,a sátán ajándéka,irtsunk ki mindenkit aki hozzányult hogy ne terjedjen tovább a fertő stb stb... :)

(OFF)Sorry(/OFF)

Az biztos , hogy nem nézi. Csak elvan magában megkapja valakitől a fülest , hogy a South park-ban éppen most minket szidnak , és akkor rögtön álljon le az egész. Én így gondolom...

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]