Ugrás tartalomhoz

Elf-mániákusok írjatok!

• Válasz írásához lépj be
1006 hozzászólás érkezett eddig

_Karkool (NPC/NJK)

_Karkool (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.09, 14:25

MOstmár értelek. Bocsi hogy belédkötöttem. Végülis igazad van! Nem tudtam normálisan értelmezni a szöveget.

A_Messor

A_Messor

Meridian

• Fórumita
  • 2927 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.08, 23:59

Kötéltáncos:
Ezt próbáltam anno én is magyarázni ...

Koteltancos

Koteltancos

nyuszifül

• Fórumita
  • 255 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.08, 20:33

Szépjónapot!:szent:

Korai halál: Például kalandozásai közben leszúrják. Csak arra gondoltam, hogy akár sokkal jobban félthati az életét, mint egy ember.

_Melani (NPC/NJK)

_Melani (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.08, 15:41

Egy elfnek nem kell feltétlenül nyugodtnak lennie.Ők egyszerüen ilyenek,nem kell ragozni.És milyen korai halálról hablatyolsz itt nekünk?!

_Karkool (NPC/NJK)

_Karkool (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.08, 14:19

Nem kell feltétlenül nyugodtnak lennie, de általában az. Mellesleg milyen korai halál?

Koteltancos

Koteltancos

nyuszifül

• Fórumita
  • 255 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.07, 15:54

Szépjónapot!:lol:

Miért kell egy elfnek feltétlenül nyugodtnek lennie? Esetleges hibáinak következményeitől tovább szenvedhet mint mi. Korai halálával sokkal több lehetőségtől esik el, mint egy ember. Így felelősségérzete, félelmei akár sokszorta nagyobbak is lehetnek mint a mienk.

_Melani (NPC/NJK)

_Melani (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.07, 15:04

Szerintem az elfek tudnak nagyon nyugodtan viselkedni egy bizonyos szituációban,de ugyanakkor lobbanékonyak is lehetnek.Ez az adott helyzettől is függ.
Különben pedig az elfek nem egyformák ,valaki ilyen, valaki olyan.De az tény és való,hogy sokszor már-már idegesítően nyugodtak tudnak maradni.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]