Ugrás tartalomhoz

Fotó

Játékost keresek online meséhez

• Válasz írásához lépj be
938 hozzászólás érkezett eddig

wodmeselo

wodmeselo

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.03.20, 22:29

Sziasztok
Játékosokat keresek -két felszabadult helyre-, egy skypon és/vagy rolld20-on játszandó, Werewolf the Apocalypse játékhoz. 2 játékos mellé keresünk még két játszani vágyót. 
-A játékok ideje vasárnap van. Ami fontos kérés, ha elhatározod magad, akkor próbálj is megjelenni a megbeszélt időben. Nagyjából ennyi az elvárás!
-35-40-es társaság vagyunk  :) Ez nem megkötés, csak tájékoztatás.

A többit levélben. wodmeselo@gmail.com
Köszönöm ,hogy elolvastad a hirdetésem. 

Colton

Colton

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 314 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.02.10, 07:57

Üdv!

D&D életútjátékhoz keresnék hosszabb távra vállalkozó kedvű játékosokat. (Online, Skype-os formáról van szó.)

Szabályrendszer: A D&D 3.0, a Delta Vision által kiadott magyar nyelvű alap-és kiegészítő szabálykönyveket használjuk.

Forgotten Realms világán játszanánk, terveim szerint szeretném végigkísérni egy kalandozócsapat sorsának alakulását az 1 tapasztalati szintű "közparaszttól" az epikus magasságokig, ha lesz hozzá kitartásunk. A taktikus harci részekhez roll20-at használnánk.

A játékalkalmak gyakorisága megegyezés szerint, ki hogy ér rá, de jó lenne ha kéthetetnete legalább egy játékűlést meg tudnánk valósítani. A Doodle felületén majd egyeztetünk közös időpontot.

Bárki jelenetkezhet, aki még szereti ezt a játékot és szívesen játszana. Zöldfülű kezdők előnyben, bár ebben a hobbyban nem nagyon vannak már kezdők és fiatalkorúak... Ha meg csak öreg rókák vannak itt, reméljük akad egy pár aki szívesen nosztalgiázik.

A jelentkezéseket a reszegilaci78 kukac gmail pont com címre küldjétek.

Módosította Colton: 2017.02.10, 08:02

zsirvezer

zsirvezer

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 50 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.12.27, 19:45

Sziasztok
Játékosokat keresek -két felszabadult helyre-, egy skypon és/vagy rolld20-on játszandó, Werewolf the Apocalypse játékhoz. 2 játékos mellé keresünk még két játszani vágyót.
-A játékok ideje vasárnap van. Ami fontos kérés, ha elhatározod magad, akkor próbálj is megjelenni a megbeszélt időben. Nagyjából ennyi az elvárás!
-35-40-es társaság vagyunk :) Ez nem megkötés, csak tájékoztatás.

A többit levélben. wodmeselo@gmail.com

Cthulhu

Cthulhu

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 672 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.12.21, 11:11

Némileg változott a felállás a lenti hirdetés kapcsán:

• A legfontosabb: Nem ragaszkodom a szilveszteri játékhoz, a lényeg, hogy december 23-a és január 7-e között lemenjen legalább 2 játék. Doodle szavazással döntünk majd az időpontokról.
  • Lehet hétvége és hétköznap is, vannak délelőtti, délutáni és esti időpontok is az említett doodle poll-ban.
  • Torchbearer-t szeretnék játszani, mivel ismertetőt és játékbeszámolót szeretnék írni róla, de ehhez még kéne 2-3 játék.
  • Még egyszer a lényeg: Nem gond, ha nem jön össze a szilveszteri játék, a lényeg az, hogy az ünnepek környékén (lásd a fenti intervallumot) tudjunk párat játszani.

Ha érdekel, akkor a lenti elérhetőségeken továbbra is lehet jelentkezni.

Üdvözletem!

Rövid online kapmányba keresek még egy vagy két vállalkozó szellemű játékost. A paraméterek vázlatosan a következők:

• Három játékalkalmat tervezünk: egyet még az év vége előtt (dec. 22 és 29 között), egy maratoni játékot szilveszterre (igen, dec. 31-és kezdéssel, kidőlésig), és egy lezáró alkalmat valamikor 2017 első hetére.
  • A játék online zajlik, Roll20 segítségével.
  • Mesélő és két játékos (plusz még egy bizonytalankodó) már megvan, még egy, vagy (ha a bizonytalankodó végül kiesik) kettő játékost keresünk a csapatba.
  • Elsőként Torchbearer volt a terv, de szóba került a Numenera is - pillanatnyilag több lehetőség is nyitott.
  • A játék előismerete nem elvárás, csupán a hajlandóság hogy megismerd/megtanuld.

Néhány fontos szempont:

• Még egyszer hangsúlyozom: A fő játékülés szilveszterkor lesz.
  • Kérlek hogy csak akkor jelentkezz, ha tudod vállalni a jelenlétet mindhárom tervezett játékülésen (az első és az utolsó időpontjai a megadott kereteken belül rugalmasak).
  • Ha valamelyik játékestére házibulit és/vagy teljes lerészegedést tervezel, akkor ez a hirdetés nem neked szól.
  • Bár a játék magyarul zajlik majd, valamennyi angol szövegértés mindenképpen szükséges (a szabályok angolul vannak).

Ha érdekel a lehetőség, vagy kérdésed lenne, akkor írj PM-et, vagy e-mailt a mailer_demon61KUKACyahooPONTcom címre.

Cthulhu

Cthulhu

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 672 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.12.15, 10:56

Üdvözletem!

Rövid online kapmányba keresek még egy vagy két vállalkozó szellemű játékost. A paraméterek vázlatosan a következők:

• Három játékalkalmat tervezünk: egyet még az év vége előtt (dec. 22 és 29 között), egy maratoni játékot szilveszterre (igen, dec. 31-és kezdéssel, kidőlésig), és egy lezáró alkalmat valamikor 2017 első hetére.
  • A játék online zajlik, Roll20 segítségével.
  • Mesélő és két játékos (plusz még egy bizonytalankodó) már megvan, még egy, vagy (ha a bizonytalankodó végül kiesik) kettő játékost keresünk a csapatba.
  • Elsőként Torchbearer volt a terv, de szóba került a Numenera is - pillanatnyilag több lehetőség is nyitott.
  • A játék előismerete nem elvárás, csupán a hajlandóság hogy megismerd/megtanuld.

Néhány fontos szempont:

• Még egyszer hangsúlyozom: A fő játékülés szilveszterkor lesz.
  • Kérlek hogy csak akkor jelentkezz, ha tudod vállalni a jelenlétet mindhárom tervezett játékülésen (az első és az utolsó időpontjai a megadott kereteken belül rugalmasak).
  • Ha valamelyik játékestére házibulit és/vagy teljes lerészegedést tervezel, akkor ez a hirdetés nem neked szól.
  • Bár a játék magyarul zajlik majd, valamennyi angol szövegértés mindenképpen szükséges (a szabályok angolul vannak).

Ha érdekel a lehetőség, vagy kérdésed lenne, akkor írj PM-et, vagy e-mailt a mailer_demon61KUKACyahooPONTcom címre.

Módosította Cthulhu: 2016.12.15, 10:56

zsirvezer

zsirvezer

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 50 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.11.05, 04:51

Sziasztok 

Játékosokat toborzok egy skypon és/vagy rolld20-on játszandó, kb. 3 hét múlva induló Werewolf the Apocalypse játékhoz. Még 2-3 személyt keresünk. 

-A játékok ideje teljesen nyitott , én mint mesélő rugalmas tudok lenni. Ami fontos kérés, ha elhatározod magad, akkor próbálj is megjelenni a megbeszélt időben. Nagyjából ennyi az elvárás!

-1 játékos már van így elmondható ,hogy 35-40-es társaság vagyunk :) Ez nem megkötés, csak tájékoztatás.

- kommunikáció képes, aktív játékosokat keresünk a szobapáfrányok , és önkritika hiányában szenvedők,a világgal szemben álló "egyéniségek", kezdő és gyakorló autisták  biztos találnak más csapatot ;-)

A többit egyedi levélben. zsirvezer@gmail.com 

Cubix

Cubix

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 6 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.08.08, 22:12

Üdvözletem.

Nosztalgiám miatt (és kísérletképp) szívesen játszanék egy kis klasszikus Káosz Szerepjátékot (http://fantasycentrum.hu/old/CHERUBION/kaosz_szerepjatek.pdf) vállalkozó kedvű játékosokkal online.

A csoport Discord-on lenne (nem feltétlen szükséges hozzá regisztráció) és a játék Roll20-n zajlana (hacsak nincs minden játékosnak Tabletop Simulator-je, de gondolom ez leányálom.)

A mesélő én lennék (amennyiben nem akad tapasztaltabb káoszos, aki átvállalja) viszont én is régen meséltem utoljára, és emiatt - meg amúgy is, mivel régi, javarészt elfeledett játékrendszerről van szó - kezdő játékosokat is szívesen fogadok.

Elvárások:

• Mikrofon megléte
  • Kommunikációra való hajlandóság (Ne csak félszavakban válaszolj; Néha nézz fel a csoportba, hogy mi a helyzet, mikor lesz a következő játékalkalom, stb.)
  • A játékalkalmakon való részvétel (Nyilván ez alap, de már találkoztam olyan esettel, hogy valaki mondta, hogy "persze, ott lesz az első alkalmon", aztán hirtelen feltornyosultak a hétvégi programjai, holott tudta, hogy hétvégenként lesz a dolog.)
  • 18 betöltött életév (Nem mintha bárki lenne 18 alatt, aki ismeri a Káoszt :rohog: )

Játékalkalom:

• Közös megegyezés alapján. Szerintem legalkalmasabb hétvégenként (Péntek-Szombat-Vasárnap) este.

Ha érdekel a dolog, akkor küldj egy privát üzenetet vagy egy e-mailt (hunbody@hotmail.com)

galambdan

galambdan

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.08.06, 22:48

Sziasztok!

Bátor önkénteseket keresek, akik szívesen benne lennének néhány MAGUS kalandban, melyekben egy kezdő-haladó KM segítségével Ynev világát még jobban megismerhetik.
A rendszer MAGUS ETK és tsai, játékosokat keresek.
És még egy fontos dolog: Skype-on keresztül menne a játék, esetleg még a Roll20-at is beletesszük. :-)

Jelentkezni a galambdan@gmail.com e-mail címen lehet.

lcs

lcs

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.07.07, 15:33

Üdv Játékosok
Átmenetileg megcsappant csapatunkba keresünk 1 max 2 játékost.
Egy a modern korban játszódó vámpír kalandba kezdünk ehhez kellenek még vértestvérek.
A játékok online(skype+roll20-al) főleg hétköznap 5 és 10 között lesznek(megegyezés szerint).
Kritériumok: 18 év, elviselhető személyiség. A rendszer vagy háttér ismerete nem szükséges.
A kaland: Észak-Amerikában(az általam kitalált világban) egy kisebb városban lesz. Egy nyomozás lesz a történet középpontja.
Minden érdeklődőt szívesen látunk.

Ha érdekel

lazcsaba kukac gmail pont com -on elérsz.

sika

sika

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 349 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.05.25, 05:46

Üdv, Codex meséhez keresek játékosokat, akár online, akár asztali szerepjátékhoz Budapest és környékén.

sikalisk@gmail.com

Cthulhu

Cthulhu

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 672 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.04.18, 19:42

Úgy tűnik, meg is van a hiányzó ember.

Üdvözletem!

Játékost keresünk egy már meglévő 3+1 fős csapatba (3 játékos, 1 mesélő). A könnyebb és gyorsabb átláthatóság kedvéért pontokba szedem lényeget:

• Földrajzi kötöttségek miatt csakis online játszunk - túlnyomórészt a Roll20 segítségével.
  • Játékalkalmak kb. 3-4 hetente (többnyire 4), főleg hétvégén a kora esti órákban (CET időzóna szerint). 
  • A tagok különböző nemzetiségeket képviselnek, ezért a játék és a szervezkedés csakis és kizárólag angol nyelven zajlik.
  • Jelenleg egy közepes hosszúságú kampányba szeretnénk belevágni a következő három játék egyikével: Numenera, Symbaroum vagy Warhammer Fantasy (nem baj, ha egyiket sem ismered).
  • A terv az, hogy rövid próbát teszünk a fenti játékokkal, és amelyik leginkább megragad, az lesz a kampány alanya.

Amit kérünk:

• Értelemszerűen az angol nyelv megfelelő használata (nem kell hogy professzor legyél).
  • Legalább hetente egyszer látogasd meg a közösség G+ oldalát és rreagálj az eseményekre (doodle szavazás a következő alkalomról, rövid visszajelzés a játékokról, stb.)
  • Érdekeljen a fenti három játék annyira, hogy legalább egy próbát tegyél velük (nem baj, ha egyáltalán nem ismered ezeket, ha adott az hajlandóság, hogy megismerkedj velük).

Ha érdekel a lehetőség, vagy kérdésed lenne, akkor írj PM-et, vagy mailt a mailer_demon61KUKACyahooPONTcom címre.

Cthulhu

Cthulhu

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 672 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.04.17, 17:38

Üdvözletem!

Játékost keresünk egy már meglévő 3+1 fős csapatba (3 játékos, 1 mesélő). A könnyebb és gyorsabb átláthatóság kedvéért pontokba szedem lényeget:

• Földrajzi kötöttségek miatt csakis online játszunk - túlnyomórészt a Roll20 segítségével.
  • Játékalkalmak kb. 3-4 hetente (többnyire 4), főleg hétvégén a kora esti órákban (CET időzóna szerint). 
  • A tagok különböző nemzetiségeket képviselnek, ezért a játék és a szervezkedés csakis és kizárólag angol nyelven zajlik.
  • Jelenleg egy közepes hosszúságú kampányba szeretnénk belevágni a következő három játék egyikével: Numenera, Symbaroum vagy Warhammer Fantasy (nem baj, ha egyiket sem ismered).
  • A terv az, hogy rövid próbát teszünk a fenti játékokkal, és amelyik leginkább megragad, az lesz a kampány alanya.

Amit kérünk:

• Értelemszerűen az angol nyelv megfelelő használata (nem kell hogy professzor legyél).
  • Legalább hetente egyszer látogasd meg a közösség G+ oldalát és rreagálj az eseményekre (doodle szavazás a következő alkalomról, rövid visszajelzés a játékokról, stb.)
  • Érdekeljen a fenti három játék annyira, hogy legalább egy próbát tegyél velük (nem baj, ha egyáltalán nem ismered ezeket, ha adott az hajlandóság, hogy megismerkedj velük).

Ha érdekel a lehetőség, vagy kérdésed lenne, akkor írj PM-et, vagy mailt a mailer_demon61KUKACyahooPONTcom címre.

Sinastral

Sinastral

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.02.21, 06:43

Hello Mindenkinek!

Hosszú évek után készenállok a visszatérésre. :) Ős MAGUS játékos vagyok a hőskorból (kiadásától), de egy jókora időzóna váltás következtében megszakadt a "pályafutásom".

Most tapogatózom hátha találok egy online csapatot, ahol pont Én hiányzom. :) :) Számomra csak Hangouts/skype/stb. (Roll20-m is van) azaz online csatronák állnak rendelkezésre, de úgy látom ez is remekül működik.

Látom sokan jártak már ezen a csapáson, és tudom sokan nőttek fel a MAGUS-on avagy térnek szintén vissza hozzá.

Ismerem (és megvan) az ETK-t, MTK-t és számos Rúna kiegészítőt. Most ismerkedem az UTK-val is. Szeretem a csapatszellemű szerepjátszást (sajnos volt elég részem széthúzó csapatokban is), ahol a játék élvezete fontosabb, mint a karakterek szintje.

Hétvégenként érek rá (szombat és vasárnap), ideálisan magyar idő szerint késő délutántól másnapig... :) Netán hétközben, ha valakiknek furcsa időbeosztásuk van és kora reggeltől érnek rá. (kevésbé valószínű)

Megkereshető vagyok PM-ben vagy katai@shaw.ca .

Colton

Colton

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 314 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.12.31, 19:59

Üdv!

A régi ETK (1997-es és kiegjei: MTK, HBG, PPL I-II. Summarium, Rúna cikkek, és a kalandozók.hu-n lévő anyagok, előzetes egyeztetés után.) rendszerű M.A.G.U.S.-hoz keresek játékostársakat. Nyilván azok jelentkezését várom, akik nem kapnak sikítófrászt a játéktól és szívesen játszanak vele... Én mesélnék.

A játékülések péntekenként lennének 19:00-22:00-ig. Skype, esetleg roll 20 felhasználásával. Ha érdekel, írj PM-et.

Módosította Colton: 2015.12.31, 20:01

Eszka30

Eszka30

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 5 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.12.03, 20:47

Sziasztok!

Elindítottam egy online sztorit viccesen és komolytalanul. Leginkább a Floating Vagabondhoz hasonlít de mégse. nyitottak vagyunk mindenre.

Jelenleg 3 játékossal így ha van kedve valakinek csatlakozhat..

Humor, jó íráskészség elengedhetetlen.

Érdeklődni emailen tudtok a eszka@windowslive.com -on.

Alább olvashatjátok a jelenlegi progresst.

http://onlinerpgformylads.blog.hu/

Kérek minden érdeklődőt, hogy először nekem írjon.

Sok munkánk van benne.

Ezenívül várom a javaslatokat is merre, hogy haladjon a történet.

Update:

Átköltözünk egy fórumra:

http://onlinefrpgnotjustlad.hungarianforum.com/

Cthulhu

Cthulhu

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 672 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.11.22, 09:03

Dragonlance: Fifth Age - játékost keresünk

FONTOS: Bár a hírdetést magyarul írom, a csapat nemzetközi, ezért a játék angol nyelven zajlik!

Online csapatunkba jól jönne még egy játékos - akár beugró jelleggel is (de legalább 3 alkalomra!).

Világ:

Dragonlance az ötödik korban. Ez egy kicsit talán sötétebb, kevésbé "high" mint a korábbi változatok, de legalább annyira hangulatos. 

Rendszer:

A TSR által anno kifejezetten a szettinghez fejlesztett SAGA System lesz. Elég egyszerű, kártya alapú, történetorientált motor - a játék stílusában is ilyesmire kell számítani. 

A játék Roll20-on keresztül zajlik, az első alkalom nov. 27-én várható az esti órákban. Kezdőt vagy tapasztalt játékost is szívesen látunk. Az első játékalkalom főleg a világ és a rendszer megismeréséről, illetve a karateralkotásról fog szólni.

További info vagy jelentkezés PM-ben, vagy a mailer_demon61BEKARIKÁZOTTABETŰyahoo.com mailcímen lehetésges.

Eszka30

Eszka30

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 5 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.11.02, 13:31

Sziasztok!

Elindítottam egy online sztorit viccesen és komolytalanul. Leginkább a Floating Vagabondhoz hasonlít de mégse. nyitottak vagyunk mindenre.

Jelenleg 3 játékossal így ha van kedve valakinek csatlakozhat..

Sok munkánk van benne.

• cobra kedvelte ezt

theomer

theomer

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 80 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.10.18, 15:49

Játékost keresek 7. szintű játékhoz a következő settinghez:

http://lfg.hu/67887/rpg/rpg-fejlesztes/azael-kard-es-magia-setting/

Online webkamerás megoldás lenne, a meglévő 3 játékos mellé kellene egy negyedik becsatlakozó.

Eszka30

Eszka30

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 5 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.10.11, 11:51

Sziasztok!

Elindítottam egy online leginkább Floating Vagabund sztorit jelenleg 3 játékossal.

1 max 2 fő még beleférne de akkor szükségem lesz segítségre is(a mesélésben,írásban)

Sok munkánk van benne.

Normal

Normal

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 38 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.08.12, 13:20

Interneten keresztül folytatott kockamentes, multidimenzionális szerepjátékhoz keresek 3-4 fő fantáziadús, érettebb játékost.
Törött sípcsonttal, gépnél vagyok általában. :3

Részletek:
- rendszer: Lords of Gossamer and Shadow - http://www.rpg.net/reviews/archive/16/16258.phtml
- szoftver: teamspeak3 esetleg megtámogatva rpg szoftverrel
- angoltudás előny
- mesélővel közös karakteralkotás, élettörténettel, személyiséggel, kapcsolatokkal
- a sztorit a kész szereplőkre (karakterekre) írom meg
- alkalmak: heti egy-két, illetve négyszemközti megbeszélések, amennyiben szükséges
- előtte lebonyolíthatunk egy sokkal több személyes (mint az ideális 4-5 fős party) Trónháborút ismerkedésként a rendszerrel, ez tulajdonképpen egy hercegek közötti örökösödési PVP/diplomácia
- a kampányt hosszúra tervezem, akinek tetszik majd, számoljon vele így
- köszönöm, hogy végigolvastad (Y)

Módosította Normal: 2015.08.12, 13:21

• szaboattil kedvelte ezt

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]