Ugrás tartalomhoz

Fotó

Játékost keresek online meséhez

• Válasz írásához lépj be
951 hozzászólás érkezett eddig

eleskanyar

eleskanyar

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 18 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.04.28, 12:33

Köszi, ez szuper, ment a privát mail!

Kedves eleskanyar és mindazon újrakezdők, akik online MAGUS-ozáson törik a fejüket!

Egy éve játszunk online magust, és mindenkit bátorítok, hogy kezdjen bele, mert jól hozza az igazi asztali játékélményt. Helyet egyelőre nem tudunk adni, mert jelenleg teljes létszámmal üzemelünk, de aki még hezitál az online játékkal kapcsolatban, vagy csk érdeklődik, annak tudunk biztosítani lehetőséget hallgatóként részt venni egy alkalmon.

kontakt: klamathw@gmail.com

További infó rólunk és némi segítség az online játékhoz:

http://www.mithrillszovetseg.hu.eu.org/

...

klamathweed

klamathweed

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 10 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.04.28, 11:11

Kedves eleskanyar és mindazon újrakezdők, akik online MAGUS-ozáson törik a fejüket!

Egy éve játszunk online magust, és mindenkit bátorítok, hogy kezdjen bele, mert jól hozza az igazi asztali játékélményt. Helyet egyelőre nem tudunk adni, mert jelenleg teljes létszámmal üzemelünk, de aki még hezitál az online játékkal kapcsolatban, vagy csk érdeklődik, annak tudunk biztosítani lehetőséget hallgatóként részt venni egy alkalmon.

kontakt: klamathw@gmail.com

További infó rólunk és némi segítség az online játékhoz:

http://www.mithrillszovetseg.hu.eu.org/

...

eleskanyar

eleskanyar

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 18 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.04.27, 10:33

Sziasztok! :)

Online szerepjatekhoz keresek jatekosokat (skype-n keresztul). Mi egy kis csapat vagyunk (egy JK meg egy KM), nagyreszt Shadowrun-t jatszunk (nemileg modositva), de keszletunkben ott van meg a MAGUS, (egzotiumkent Ars Magica, amivel nagyon kevesett jatszotunk).

Szia,
a barátaim és én a távolság miatt egy jó pár éve nem tudtunk magus-ozni, de szeretnénk újra belevágni Skype segítségével, rólunk: nem szeretjük a tápolós játékokat, sokkal inkább az agyalós kalandokat, amikben az idő nagy része nem a kockadobálással/henteléssel telik.. min 2 fő biztos, de még 1 sráccal még felvesszük a kapcsolatot. Mit gondolsz?

renugard

renugard

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 8 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.04.22, 03:18

Üdv Halandók!

A Facebookon új, országos csapat és játékoskereső csoport indult!

https://www.facebook.com/groups/1585716541677267/?ref=bookmarks

zsolln08

zsolln08

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 226 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.03.31, 18:18

Sziasztok!

Szöveg alapú (play-by-post) szerepjátékos csapatot keresek.

Szívesen csatlakozok szinte bármilyen rendszerhez előzetes egyeztetés után. 

Korábbi játék alkalmak során játszottam egy saját fejlesztésű világban és ehhez megalkotott szabályrendszerben de a KM-ünk időhiány miatt befagyasztotta a dolgot. 

Én így árván maradtam és most keresek egy kalandozó csapatot aki befogad :)

Privát üzenetben elértek.

Köszönöm.

zsolln

Módosította zsolln08: 2015.03.31, 18:20

bugmcvagh

bugmcvagh

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.03.30, 15:27

Szervusztok!

Játékosokot és esetleges mesélőket keresek Gurpshoz. A játék online menne, roll20-n keresztül. Az esetleges mesélőt úgy értem, hogy nem zárjuk ki a kalandonkénti váltogatást. :) Illetve a Rollplay-hez hasonló youtube műsort sem zárok ki, persze nem kötelező, e téren jelezd hogy benne vagy e hogy a hangod meg legyen osztva az interneten vagy sem, aszerint rendezem a partykat. Csak legyen szem előtt, hogy a világ állandó, más-más kalandok kihatással lehetnek egymásra. Szívesen fogadunk kezdőt, haladót ( nekem csak egy kis Vampozáshoz volt szerencsém játékosként, de annál többet olvastam/hallgattam, theorizáltam, ez lenne az első mesélésem... ^^" ). Komolytalanok vagyunk és még mi is valamilyen szinten tanulmányozzuk ezt a rendszert, de remélem valakinek bejön azért ez a lazaság. ^^

Email: justbug@hotmail.hu

theomer

theomer

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 197 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.03.02, 16:44

Sziasztok,

Szervezek egy Kard és Mágia-Magus crossovert online. Ha valakit érdekel kérem írjon privátot.

A városban az év eseménye dúl a karnevál, de a felszín alatt sötét erők működnek, amely fenekestől borítja fel a hatalom egyensúlyát. Történetünk szereplői jelentik a mérleg nyelvét, moralitásuk megkérdőjelezhetetlen és döntéseik hatása a nagyhatalmak játékába is beleszólhat.

A szabályokat megtalálod a  http://lfg.hu/67887/rpg/rpg-fejlesztes/azael-kard-es-magia-setting/ link alatt ill. a Kard és Mágia rovatban a címlapon.

Üdv,

Th

Aperon

Aperon

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.02.16, 19:36

Sziasztok!

3-5 játékost keresek heti 1(valószínűleg vasárnap esténkként) alkalomra. A játék Dnd 5E és a Hoard of the Dragon Queen kampányt vinnénk végig.

Tapasztalt vagy akár új játékosokat is szívesen fogadok, elvégre én is új volnék DM-ként.

A Roll20.net-es felületen játszunk, ami ismeretének hiánya szintén nem hátrány.

Jelentkezni a zoltankohalmy@gmail.com-on lehet.

Sok szeretettel várok minden érdeklődőt!!!

gilgames

gilgames

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 7 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.02.10, 12:44

Sziasztok!

Szeretnék MAGUS-t játszani, lehetőleg "asztalnál" de a skype se kizáró ok. lehetőleg hétköznapokon.

elérhetőség: gulo.fz@gmail.com

Kabura

Kabura

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.02.07, 19:39

Sziasztok!

Játékosokat vagy csapatot keresek online játékhoz, ami lehet M.A.G.U.S., ShadowRun, CyberPunk, World of Darkness crossover vagy Vampire:The Masqurade vagy akár Mage:The Ascension. Szivesen mesélek bármi mást is, nyitott vagyok az új rendszerek megismerésében és szivesen csatlakozok akár játékosként is bármelyik tapasztalt csapathoz.

A tapasztalt csapat számámora azt jelenti, hogy együtt jatszotok már legalább öt éve, elmúltatok már húszonöt évesek, van életút játékotok, amiben NEM írtottátok ki a kontinest vagy a tartományt netalán a galaxist ahol játszódik a történet....
Szóval, nem Vérpisti-ket keresek, hanem összeszokott, tapasztalt rókákat, akik mesélő, vagy csapattárs hiányában szenvednek, és hajlandóak játszani legalább két hetente online, Skype-on legalébb öt-hat órát.

Magamról:
Tizenhárom éves korom óta szerepjátékozom, mára már harmincöt éves vagyok.
1996 és 2006 között számos hazai szerepjáték versenyen dobogós helyen végeztem mint mesélő vagy mint csapattag. Jelenleg London-ban élek, ezért is szeretnék online játszani, csak a távolság ami megakadályoz.
Írjatok nekem itt a honlapon, vagy a gyors kapcsolatfelvétel érdekében, írjatok nekem email-t a

wermetas@hotmail.com-ra

Mindenkinek kellemes napot és sok jó játékot kívánok!!!

Módosította Kabura: 2015.02.07, 19:40

theomer

theomer

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 197 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.05, 22:47

Sziasztok,

Online Play-By-Post játékhoz keresek játékosokat. A játék alapja a birtokigazgatás/management. Egyenlőre a szabályok képlékenyek, de D20 alapokon (nagyon rules light) fog menni.

Heti bontásban fog történni a jéáték, a köztes időt meghagyom a tervezgetésre és a diplomáciára, ami teljesen Out of character módban működne.

Felfedezés/Gazdaság/Diplomácia/Kémkedés/Hódítás lenne a fókuszban, de tervezek absztrakt kalandozói rendszert is. Vagyis a hadurakat megszemélyesítő játékosok bérelhetnek kalandozókat, amelyek küldetésre mennek. Ezek megoldása Kalandozók Szintje+D20 vs. Kaland nehézsége próbákkal történne.

Előnyök: Kevés ráfordítás, stratégiai élmény, egyszerűségre törekvés.

Két játékos már van, de jó lenne még 2-3, hogy kialakulhassanak szövetségi rendszerek/frakciók.

Ha érdekel küldj egy privit.

Üdv,

Theomer

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5190 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.12.24, 18:46

Nem kizárt, csak a laptopom szervízelére szorul, legkorábban januárban tudom majd újra használni. Ilyen formában - pl.: Skype, Google+, stb. - még nem próbáltam, de nyitott vagyok rá.

Közel egy éve játszok így könnyebb és pörgősebb mintha gépelné az ember. Ha aktuális lesz a dolog írj rám, érdekelne a dolog kipróbálnám 

szabadid

szabadid

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 597 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.12.24, 18:31

Nem kizárt, csak a laptopom szervízelére szorul, legkorábban januárban tudom majd újra használni. Ilyen formában - pl.: Skype, Google+, stb. - még nem próbáltam, de nyitott vagyok rá.

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5190 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.12.24, 16:26

Hangalapú mesén nem gondolkodtál? skype hangouts? Mert úgy még érdekelne is.

szabadid

szabadid

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 597 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.12.24, 11:12

Ahoy!

Szívesen mesélnék Eclipse Phase-t, online (e-mailen, vagy fórumos keretek között), narratív módon - akár teljesen elhagyva a rendszert. A történet stílusát, hangulatát tekintve az Ergo Proxy, Mátrix és Szárnyas Fejvadász filmek nyomdokában haladna.

Ha felkeltette az érdeklődésed, privát üzenetben jelezd.

Köszönöm!

eclipse_mercurial_investigator.jpg

ifjkjozsef

ifjkjozsef

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.12.09, 16:36

Hello! 

Játékost és/vagy mesélőt keresünk Ars Magica 5-höz. Skype-n játszunk hétvégente magyarul. Akit érdekel katt ide:  https://sites.google.com/site/rpgjatek/   El tudtok érni: tibor.otvos76@gmail.com   skype: ipsissimus4166  tel:+447983000021 vagy:+1 347 8999069

Szép napot! :)

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4221 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.06, 22:21

Üdv!

Induló play-by-post játékhoz keresünk még 1-2 játékost a meglévő kettő mellé. Tudnivalók és feltételek:
- Normális, pozitív hozzáállás a karakterhez és a többi játékoshoz. Az átlagéletkor 30 körüli, de nem fogjuk leszólni a fiatalabbakat. :)
- A színtér egy privát Google+ community, tehát G+ account és nagyjából eltájékozódás a felületen elengedhetetlen. (Rpol-ra, vagy más, hasonló site-ra való költözés egyelőre nincs tervben, de később lehet róla szó.)
- Nem Hangouts, vagy más live játékról van szó, hanem kifejezetten PbP formáról, azaz meghatározott időkorlát nincs, de legyél képes max. 2-3 naponta reagálni. A kezdés valamikor december elején várható, az ünnepek alatt természetesen szünettel.
- A Savage Worlds rendszer valamilyen szintű játékosi ismerete mindenképpen szükséges! Csak a Deluxe alapkönyv és a Fantasy Companion lesz használva most. Házi szabályok nincsenek, setting szabályokból a Heroes Never Die él, a karakterek 30 XP-s Seasoned szintűek.
- A dobások "becsületkassza"-alapon mennek, nincs előírás kötelező és nyomon követhető online kockadobó eszköz használatára. Légy becsületes és tisztességes, ennyit kérünk csak. A kártyahúzásokat én generálom majd le.
- A játék egyelőre egy teszt a G+ lehetőségeinek felmérésére, tehát nincs hosszúra tervezve (emiatt sajnos nagyon kezdőkkel sem lesz idő foglalkozni). "Standardfantasy" világ, helyszínek és ellenfelek, hősi karakterek. A sztori saját, de nem túl komplikált, viszont a fontosabb szituációkat igyekeztem belevenni, teszteléshez (azaz pl. lesz mass battle, dramatic task, chase, ilyesmik). Ha működik a dolog és van rá igény, akkor terv szerint ugyanilyen formában elkezdjük a Sundered Skies (vagy más választott) kampányt, új karakterekkel.

Ha PÜ-ben érdeklődtök, csak esténként tudok majd válaszolni, a mail-eket viszont azonnal megkapom és hamar tudok reagálni. Azt mindenképpen írjátok meg, hogy mennyire ismeritek a rendszert, kb. mennyit játszottatok vele, és hogy általában milyen egyéb szerepjátékokkal van tapasztalatotok.

Livingstone

Livingstone

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 3 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.10.15, 20:24

Sziasztok!

Kedvem támadt kicsit mesélni/játszani. Jelenkori Vampire vagy valami freestyle történetre gondoltam, szólóban, emailben, heti 1-2 reag intenzitással. Annak örülnék, ha lenne olyan jelentkező, aki szívesen mesélne hasonlóképp viszont, nekem.

Hali

Lehet róla szó - ha még nem találtál embert - a Vampire-ben benne lennék, ha kifejted mire gondolsz...

Livingstone

Livingstone

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 3 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.10.15, 20:15

Üdv!

oWoD történet Prágában, halandó, vámpír, mágus, farkas és lidérc karaktereknek!

Részletes információkat, kapcsolatfelvételt megtalálod weboldalunkon: World of Darkness

Üdv,

P.

Üdv!

Érdeklődnék,  hogy hol lehet regisztrálni a weboldalra + lehet-e még csatlakoni a prágai játékhoz, esetleg van-e másik lehetőség

előre is köszönet

L.

Edgar2014

Edgar2014

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.08.28, 09:04

Sziasztok! :) 

Online szerepjatekhoz keresek jatekosokat (skype-n keresztul). Mi egy kis csapat vagyunk (egy JK meg egy KM), nagyreszt Shadowrun-t jatszunk (nemileg modositva), de keszletunkben ott van meg a MAGUS, (egzotiumkent Ars Magica, amivel nagyon kevesett jatszotunk).

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]