Ugrás tartalomhoz

Fotó

Játékost keresek online meséhez

• Válasz írásához lépj be
951 hozzászólás érkezett eddig

Lonewolf

Lonewolf

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 54 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.24, 07:47

Sziasztok!

Nem kifejezetten én keresek játékost, csak megemlíteném, hogy nemrégiben lőttünk fel egy Facebook csoportot, ahol elsősorban Fantasy Groundson és Roll20-on keresztüli játékhoz önszerveződünk. Itt lehet ismerkedni is a programokkal, kipróbálgatni, hogy melyik-mit tud, stb.

Ha valakit érdekel a dolog, akkor itt megtalál minket:

https://www.facebook.com/groups/663418387069881/

Az egyik első FG2 próbálkozásunkba itt nézhettek bele, ha esetleg valaki nem ismerné a progit:

Sok szeretettel várunk mindenkit!

lumienkeli

lumienkeli

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 17 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.08.14, 10:45

Ó, remek hírek, megnzem az oldalakat, köszönöm! :)

Csontrago

Csontrago

New Promethean

• Fórumita
  • 450 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.14, 07:43

Kedvem támadt kicsit mesélni/játszani. Jelenkori Vampire vagy valami freestyle történetre gondoltam, szólóban, emailben, heti 1-2 reag intenzitással. Annak örülnék, ha lenne olyan jelentkező, aki szívesen mesélne hasonlóképp viszont, nekem.

Esetleg ha érdekel fórumos játék máshol is a http://www.tukorkapu.hu is szívesen lát téged. Vámpír mese igaz jelenleg nincs de van pár ember - akár szerény személyem is - aki szívesen játszik / mesél.

Üdvözlettél,

Csontrágó 

Pandemonium

Pandemonium

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 318 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.14, 07:27

Üdv!

oWoD történet Prágában, halandó, vámpír, mágus, farkas és lidérc karaktereknek!

Részletes információkat, kapcsolatfelvételt megtalálod weboldalunkon: World of Darkness

Üdv,

P.

lumienkeli

lumienkeli

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 17 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.08.13, 21:28

Sziasztok!

Kedvem támadt kicsit mesélni/játszani. Jelenkori Vampire vagy valami freestyle történetre gondoltam, szólóban, emailben, heti 1-2 reag intenzitással. Annak örülnék, ha lenne olyan jelentkező, aki szívesen mesélne hasonlóképp viszont, nekem.

THE_Eye

THE_Eye

Csillagvadász

• Fórumita
  • 1262 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.10, 11:51

Sziasztok!

Játékost keresek Skype-on keresztüli játékra (voicechat). A téma fantasy, a rendszer pedig saját, ami támogatja saját mesélői stílusomat és az online játékot. A stílus kicsit meseszerű, sok gondolkodással, feladattal és kevés vagdalkozással. Nagy hangsúlyt kap a csapatmunka - amennyiben lesz csapat :)

Időpontot a jelentkezőkkel egyeztetünk.

Ha érdekel, próbáld ki, még otthonról se kell kimozdulnod ;)  (U2U-t küldj, aztán megbeszéljük.)

Ami szükséges:
- mikrofon

- papír és ceruza

- fantázia

- Valamint az ezek használatához sükséges készségek

Velzebur

Velzebur

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.08.03, 23:32

Sziasztok!

Kb. 3-4 év fórumos szerepjáték van mögöttem, de az utóbbi időben az is kimaradt. Élőben még nem játszottam mivel a környezetemben nem annyira kaphatóak rá az emberek. Így az asztali szerepjátékokat nem annyira ismerem. Fantasys témák érdekelnek, és külföldi tartózkodásom miatt csak online játékra jelentkeznék, elsősorban talán olyasmibe ahol írni lehet (egy kicsit félénk vagyok ahhoz, hogy rögtön beleugorjak egy "beszélgetős" mikrofonos játékba.... de később szerintem simán :) )  Magyarabbul - Mentort keresek, akivel lehetne játszani, illetve a játék előtt segítene abban, hogy mit is, és hol olvassak el az adott játékról, meséről, hogy tudjam mit hogyan kell. 

Mivel nem játszottam még azokkal a nagynevű MAGUS es shadowrun és társai nevü játékokkal, ezért bárki által fejlesztett-kitalált-megírt játékok kipróbálásában is szívesen részt veszek.

Egyetemista létemre, pedig elég sok időm van, úgyhogy alkalmazkodok ;)

Üziben jelentkezzetek - azt biztosan meglátom. ;)
Köszi

szép napot!

Szia! Én D&D Next (5th ed) et próbálnám ki , arra keresek embereket. Itt most te lennél a kaland mester ? Én már 1000 éve nem szerepjátékoztam de régen még közép iskolában jáccotunk Dungeons and Dragons 3ik kiadást.  mostanában megint érdekelni kezdett a téma.

GreenVoid

GreenVoid

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.02, 14:47

Helló emberek.

Játékost keresek skype-os audio chates játékhoz.

Elsősorban Pathfinder a cél, mert arra már van egy jelentkező, de lehet szó

• oWoD / nWoD Mage
  • nWoD halandók
  • oWoD / nWoD Hunter
  • WitchCraft / Armageddon
  • Obsidian
  • Decipher-féle Gyűrűk Ura
  • Conspiracy X
  • Trinity
  • Blue Planet
  • Fading Suns

alternatívákról is, ha a Pathfinder nem jön össze.

PM-ben kérek jelentkezést, akit érdekel. Én hangulatra utazom szerepjátékban, és bár lesz benne akció, nem az lesz az univerzális megoldás bármilyen problémára.

_Necro_

_Necro_

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 85 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.05.25, 22:50

Üdv minden érdeklődőnek.

Legend of the Five Rings (4. edition)  szerepjátékhoz keresek játékosokat maximum 2 főtt az eddigi 2 mellé a játék online teamspeak/ skype  és hasonló oldalon(oldalakon) folyna. érdeklődni privátban illetve email.-ben lehet (lsd.: adatlap)  

klamathweed

klamathweed

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 10 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.14, 20:57

Kalandozók, figyelem!

Két fős, rendkívül elszánt csapat ( 1 fő KM, + 1 fő játékos) keres további két-három játékost online játékhoz (skype, teamspeak).

UTK szerinti MAGUS-t játszanánk. Lelkes újrakezdők vagyunk mindketten.
Jelentkezni e-mailben: klamathw@gmail.com

Észak-Ynevi Regionális Kalandozóügyi Központ Erigowi Kirendeltsége

Cthulhu

Cthulhu

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 713 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.03.16, 23:04

Üdv!

Kis csapatunk ismét játékost keres folyamatban lévő Apocalypse World online játékba. Körülbelül 3-5 hetente játszunk, főleg hétvégéken. A társaság minden szempontból vegyes összetételű, bárkit szívesen látunk akit érdekel ez a játék és megfelel neki az időbeosztás.

További információk: itt PM-ben, vagy a mailer_demon61KUKACyahooPONTcom mailcímen.

mrsfractal

mrsfractal

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.02.11, 13:42

Sziasztok!

Kb. 3-4 év fórumos szerepjáték van mögöttem, de az utóbbi időben az is kimaradt. Élőben még nem játszottam mivel a környezetemben nem annyira kaphatóak rá az emberek. Így az asztali szerepjátékokat nem annyira ismerem. Fantasys témák érdekelnek, és külföldi tartózkodásom miatt csak online játékra jelentkeznék, elsősorban talán olyasmibe ahol írni lehet (egy kicsit félénk vagyok ahhoz, hogy rögtön beleugorjak egy "beszélgetős" mikrofonos játékba.... de később szerintem simán :) )  Magyarabbul - Mentort keresek, akivel lehetne játszani, illetve a játék előtt segítene abban, hogy mit is, és hol olvassak el az adott játékról, meséről, hogy tudjam mit hogyan kell. 

Mivel nem játszottam még azokkal a nagynevű MAGUS es shadowrun és társai nevü játékokkal, ezért bárki által fejlesztett-kitalált-megírt játékok kipróbálásában is szívesen részt veszek.

Egyetemista létemre, pedig elég sok időm van, úgyhogy alkalmazkodok ;)

Üziben jelentkezzetek - azt biztosan meglátom. ;)
Köszi

szép napot!

dracodraconis

dracodraconis

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 9 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.02.10, 13:38

Érden már jól működő csapat keres ötödik játékost ÚTK rendszerben (nem online). Általában vasárnap játszunk, de persze nem mindig ekkor. A lényeg a játékosi elszánás, azaz szeress és gyere is játszani.

Jelenleg egy KM négy játékos a felállás, két lány és három hímnemű egyed. smiley0.gif A mesélő személye változó, meglepő módon majd' mindenki szeretne mesélni is.

Lehetsz kezdő is, a lényeg az, hogy legyél ott a játékban és vegyél is részt benne aktívan, kreatívan. A lányok még egy "social skilled" lányt látnának szívesen, a fiúk meg egy kőkemény harcost. De ez nem biztos. bigsmile.gif Szóval nincs megkötés nagyjából semmiben sem a kasztokból.

Mivel mostanában változó a mesélő személye (és neme is smiley0.gif ), így változik a játék stílusa is.

Jómagam életutat mesélek, '93 óta mesélek kisebb megszakításokkal valószínűleg én mesélek többször. A többit privátban, ha érdekel. smiley3.gif

Ismét aktuális az vagy maximum kettő fő játékos keresése nálunk, mivel most épp három játékossal (plusz KM) játszunk. Egyelőre két fiú egy lány a felállás a JK-k között, szóval egy ilyen csapatba kellene beszállni. Harcost valamiért mostanában senki sem akar játszani, szóval ... de bármivel elboldogulunk. :D

Annyiban változott a helyzet az eredeti kiíráshoz képest, hogy az egyik játékos jelezte hogy Ars Magicát mesélne, szóval lehet hogy lesz ilyen is (90% :) ). A csapat rajta kívül egíébként teljesen képzetlen Ars Magicában, már jómagam is elfelejtettem a legtöbb dolgot. A csapat  fogja eldönteni/megszavazni, hogy akarunk -e Ars Magicát játszani.

Cthulhu

Cthulhu

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 713 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.26, 11:35

Úgy tűnik meglett a keresett plusz egy ember.

Cthulhu

Cthulhu

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 713 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.25, 14:22

Üdv!

Most induló online Apocalypse World játékba keresünk még egy játékost. A játékalkalmak Skype-on és Roll20-on keresztül zajlanak, a rendszer/világ nem ismerete nem hátrány, csak legyen némi nyitottság a tanulásra (nem egy bonyolult játék). 

Akit érdekel a dolog, legyen kedves dobjon egy PM-et nekem, vagy egy mailt a mailer_demon61KUKACyahooPONTcom mailcímre.

U.I.: Ha esetleg lenne olyan érdeklődő, aki ma este is ráér, az külön előny lenne...  :ora: 

Urban

Urban

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1556 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.11, 15:14

engem érdekel :)

pmester

pmester

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 5 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.01.10, 19:47

Kedves játékosok!

Most kezdtem el dolgozni egy olyan szerepjátékon, amely reményeim szerint úgy idézi meg a fórumos/írott szerepjáték legszebb hagyományait, hogy közben minimálisra csökkenti a hátrányait.A játék egy teljesen online, írott alapon működő történet lenne, mely a kvázi XIX. századi Nagy-Britanniában játszódna, a karakterek pedig olyan magas társadalmi osztályú emberek akik egy titkos vadásztársaság keretei között emberekre (elsősorban elítélt bűnözőkre) vadásznak.

Gyakorlatilag maga a játék két fordulóból áll. Az első, levelező fordulóban a karakterek, valamint a mesélő közti levélváltások zajlanak le. A levelezés során kerülnek lefixálásra a vadászat technikai részletei, továbbá alkalom nyílik arra is, hogy a játékosok kidomborítsák a karakterük jellemvonásait, megalapozzák az egyes figurák közti kapcsolatok dinamikáját, valamint kamatoztathatják az irodalmi vénájukat is.

A második forduló maga a vadászat, mely rövid, már már chat szerű rövid bejegyzésekből állna. A szabályok egyszerűek és reményeim szerint könnyen és átláthatóan alkalmazhatóak. Fontosnak tartom, hogy a karakterek nagy cselekvési szabadsággal rendelkezzenek.

Tekintve, hogy a játék még kísérleti stádiumban van, még nem csontosodott be semmilyen szabály.

A rendszer reményeim szerint ötvözi az írott játék mélységét és az asztali kalandok izgalmát. A levelező forduló során, a játékosok a dolgos hétköznapok során is minimális időráfordítással alakíthatják a karaktert, ugyanakkor az előre lefixált vadászatok alkalmával mód nyílik a pörgős, akciódús játékra is. A bevezető fordulóban a hangulat megalapozása történik meg, s alkalom nyílik arra, hogy a játékosok felkészítsék a karaktereiket a kalandra. Ha már a hangulatnál tartunk, akkor arra törekszem, hogy egy sötét tónusú, megkérdőjelezhető morálú világot fessek meg.

Kinek ajánlom a játékot?
-Mindenkinek, aki szeretne kipróbálni valami mást a már bevált "jó" karaktereken kívül.
-Az olyan játékosoknak, akik kedvelik a negatívabb típusú karaktereket.
-A történelmi/alternatív történelmi szetting kedvelőinek
-Azoknak aki szeretnének kipróbálni egy új játékmenetet és egy saját fejlesztésű rendszert.
-Mindenkinek aki kísérletező természetű és akár a saját projektjeihez szeretne ötletet meríteni.
-Azoknak akik akár a saját jó tanácsaikkal és tapasztalatukkal szeretnék segíteni egy új rendszer tökéletesítését.

A játék pozitívumai közt meg kell említenem:
-A rugalmasságot, mely révén a játékosok nem becsontosodott, szigorú szabályokat követve kénytelenek kialakítani és megformálni a karaktereiket
-A nagyfokú cselekvési szabadságot, mely révén a karakterek döntéseikkel befolyásolják az eseményeket.
-A játék sajátos rendszerét, amely révén a szerencse és a tapasztalat függvényében dőlnek el az akciók.
- Az egyedi témát, amely eddig még nem került feldolgozásra.

Ha érdekel az ötlet ne habozz, csak írj és rendelkezésedre bocsátom a szükséges háttéranyagokat is.

szabadid

szabadid

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 597 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.12.18, 18:20

Üdv!
Külföldi tartózkodásom alatt, idő hiányában, e-mailes formában mesélnék (e miatt nyilván lassú mederben csordogálnak az események, 1-2 naponta van lehetőségem írni). Elsősorban Vampire: the Requiem témában, de szóba jöhet még: Changeling: the Lost, Geist: the Sin-eater, illetve Kult mese is.

Valószínűleg egy mesélő-egy játékos felállásban működne a dolog.

Messor

Messor

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 236 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.12.15, 17:58

Válaszd a szövetségi igazságszolgáltatást. Válaszd a hadsereget. Válaszd a NASA-t, vagy a CDC-t. Válaszd a főnökeidnek való folyamatos hazugságokat. Válaszd a karriered tönkrecseszését. Barátok helyett válaszd a magányt. Boldog párkapcsolat helyett válaszd a válást. Válaszd a whiskey pohár üres fenekét. Válaszd a bizonyítékok eltüntetését és az ártatlan szemtanúk kivégzését csak azért, mert túl sokat tudnak. Válaszd a jellegtelen fekete ruhákat és a hozzáillő gázmaszkot. Válaszd a CIA raktárából ellopott MP7 géppisztolyt, páncéltörő lövedékekkel csőre töltve, egy halom kibaszott tartozékkal megtűzdelve. Válaszd a kozmikus sötétségből előtörő, elmegyilkos rémségek lerohanását vadul kattogó torkolattűzzel, a torkodból őrült sikollyal, miközben azon gondolkozol, nem járnál-e jobban, ha a k***a fegyveredet inkább a saját szádba tolnád és ráhúznál a ravaszra. Válaszd a Sárga Királyt, majd másnap reggel ébredj fel és próbálj meg visszaemlékezni, ki is vagy valójában. Válaszd a 9mm-es nyugdíjtervet. Válaszd a bombasztikus végjátékot, amint életed utolsó lépéseként egy PGP-titkosított üzenetet küldesz át a biztonságos hálózati kábelen, miközben egy NRO Delta kivégző osztag éppen rád töri a házad megerősített ajtaját.

Válassz egy utolsó éjszakát az Operában.

Válaszd a Delta Green-t.

Szóval kedvem támadt Delta Green-t mesélni, ehhez keresek a szerepjátékot és a nyomozást előtérbe helyező, a modern horrort sötétebb árnyalatiban kedvelő játékosokat online, élőbeszédes (Skype) játékra.

3-4 játékosra gondoltam, a játékokat pedig előzetes egyeztetés szerint, heti-kétheti rendszerességgel nyomnánk, alkalmanként 3-4-5 órában. A Call of Cthulhu szabályok ismerete előny, de nem feltétel – a Delta Green világának NEM ismerete kifejezetten előny!

Kezdő szcenárió a DG alapkönyv egyik modulja, a Puppet Shows and Shadow Plays lesz (onnan pedig majd meglátjuk). Az első sessiont kb. január közepére tervezem. A játéküléseket rögzíteném is, így talán egyrészt népszerűsíteni tudjuk a Cthulhu/DG szerepjátékot, másrészt másoknak is jut a jóból!

Ha érdekel a dolog, akkor küldj egy privát üzenetet!

Be seeing you!

aluminiumtrioxid

aluminiumtrioxid

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1764 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.11.30, 23:56

No, kedvem támadt mesélni, és a szokásos skype-csapatomból egyrészt hiányzik a kísérletező kedv, másrészt épp más játékok kötik le őket.

Szóval: érdeklődőknek skype-on (de szigorúan írásban) hajlandó lennék mesélni az alábbi játékok közül valamit:
- Dragon Age (valószínűleg konzervet, átolvasás alapján a hivatalos modulok ugyanis meglepően jópofának tűnnek)
- Eclipse Phase (itt is valószínűleg konzervvel indítanánk, mert hobbiból bele-beleolvasás szintjén elég lehetetlen önálló mesélés szintjén kiismerni a világot)
- nWoD akármit, kivéve Promethean (konkrét kalandötletem nincs, de a játék erősen személyes természete miatt igazából úgysincs értelme addig tervezni, amíg a karakterek nincsenek meg - ellenben Mage-szüzeknek a kiadott modulokat szívesen lemesélném. Persze aki Mage-et akar játszani, annak jó sansszal a DaveB-féle AP-k alapján jött meg a kedve, és a Broken Diamonddal jól elspoilerezte magának, de ha mégsem...). God-Machine Chronicle is mehet, akár, ha igény van rá. (Palmer Eldritch három stigmája, valaki?)
- oWoDból Vampire-t, Mage-et, vagy Wraith-t. Mivel az új kiadást szinte minden szempontból jobbnak tartom, ezek főleg színes-szagos-akciós-szuperhősködős dolgok lennének*, magyarán amire a nWoD teljesen alkalmatlan. Horrort igenis jobban kezel az új verzió, tessék vele megbarátkozni, nem bonyolult.
*igen, még a Wraith is. Tudom, perverzül hangzik, de az alapgondolat az, hogy a játékba rendszerszinten bele van kódolva a köldöknézős depi, úgyhogy előbb-utóbb akkor is elő fog kerülni, ha a krónika elsősorban nem arra összpontosít. Ellenben ha sztoriszinten is az kerül fókuszba, akkor könnyű átcsúszni a játszhatatlan kategóriába (avagy, ahogy egy ékesszóló fórumozó előttem megfogalmazta, "The emotional equivalent of hitting yourself in the nuts with a sledgehammer. Repeatedly.").
- Orpheust (kevésbé ismert, mint a korábban említettek; effektíve szellemirtók White Wolf módra, egyáltalán nem rossz hivatalos sztoriszállal. Ami természetesen világmegmentős epikumba torkollik, mert azért alapvetően ez is oWoD.)
- Numenerát
- ha nagy rá az igény, akár Dark Heresyt (elég masszív mesélői és játékosi tapasztalatom van benne, de perpill játékosként több krónikában is részt veszek, úgyhogy annyira nem hoz lázba. Ennek ellenére többé-kevésbé kidolgozott kaland- és krónikaötletem ehhez van a legtöbb.)

Egyéb, amit ilyen-olyan okokból annyira nem vállalnék be, de végső soron lehet róla szó:
- Whispering Vault: erősen rétegjáték, és az általam mesélőként preferált szappanoperoid játékstílusnak nem igazán ágyaz meg. Persze nem is arról szól. Konzervet bármikor szívesen mesélek belőle, de kétlem, hogy hosszú krónikára alkalmas lenne.
- Black Crusade: személy szerint a legszórakoztatóbb W40K line-nak tartom, de egyrészt az oroszlánkörmeit főleg sandboxban csillogtatja meg, amire most annyira sok energiám azért nincs, másrészt kvázi vadidegenekkel az ember nem ül le olyan játék mellé, aminek fontos központi elemei közé egymás hátbaszúrása és válogatott szadista perverziók gátlástalan kiélése tartozik. Nem zárom ki, de partiszintű alapos átbeszélés kell előtte, hogy mi okés és mi nem.
- Kult: egyrészt a rendszere sem az igazi (és akkor még nagyon finom voltam), másrészt szintén nem elsőalkalmas játék. Látom benne a potenciált, de szerintem inkább nWoD.
- Don't Rest Your Head: ez koncepció szintjén érdekesnek tűnt (Grant Morrisson Doom Patrol runja ugrott be róla elsőnek, ami asszem nem is véletlen), de beleolvasás után annyira nem ragadott meg. Ha nagy az igény, tehetünk vele egy próbát.

Ezek közül W40K-játékokon kívül tényleges mesélői tapasztalatom csak halandó nWoD-dal és Orpheussal van, de oWoD vámpírral és vérfarkassal játszottam már.
Alapvetően nem vagyok egy különösebben ragyogó mesélő, de a kalandjaimban néha elég lassan csordogáló plot*, pár mondatban odavetett helyszínleírások** és jórészt passzív NJK-k*** létét talán ellensúlyozza, hogy igyekszem fair lenni (mesélő és játékos közötti vitánál pl. általában szavazás dönt), teret adni a kreativitásnak, a világ szellemiségéhez illeszkedően mesélni, és legtöbbször hallgatok a játékosi visszajelzésekre.
*Általában csak akkor segítem ki a játékosokat, ha nagyon elakadnak; ha valami opcionális dologról van szó, többnyire akkor sem.
** A skype-os játék anélkül is elég lassú, hogy a KM a hamvába holt írói ambícióinak gyümölcseit erőltetné a játékosokra.
*** Irtózom a kalandot a játékosok helyett megoldó NJK gondolatától is, szóval ha valaki vitán felül a karakterek oldalán áll, az általában korlátolt, inkompetens, vagy nagyon elfoglalt. Akire ezek egyike sem igaz, abban nem bízhatnak maradéktalanul.

Játék hetente-kéthetente-havonta lenne, 4-6-8 órás sessionökben, előzetes megegyezés alapján. Hajlandó vagyok akár több csapatot is vállalni (vagy ugyanazt a csapatot több párhuzamos játékban, vagy vegyes összetételű csapatokat vagy vatevör), de ugyanabból az időmennyiségből megy, szóval akkor egy játékra ritkábban tudnánk összeülni. Ha valakinek esetleg angol (vagy angolul legalább középszinten beszélő) ismerőse van, aki szintén szeretne játszani, rángassa el nyugodtan. Érdemi játék legkorábban január közepe-február tájékán lenne, de addig ismerkedő jelleggel rövid, pár órás 1/1 szösszenetek beférnek.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]