Ugrás tartalomhoz

Fotó

Játékost keresek online meséhez

• Válasz írásához lépj be
958 hozzászólás érkezett eddig

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5246 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.12.24, 16:26

Hangalapú mesén nem gondolkodtál? skype hangouts? Mert úgy még érdekelne is.

szabadid

szabadid

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 599 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.12.24, 11:12

Ahoy!

Szívesen mesélnék Eclipse Phase-t, online (e-mailen, vagy fórumos keretek között), narratív módon - akár teljesen elhagyva a rendszert. A történet stílusát, hangulatát tekintve az Ergo Proxy, Mátrix és Szárnyas Fejvadász filmek nyomdokában haladna.

Ha felkeltette az érdeklődésed, privát üzenetben jelezd.

Köszönöm!

eclipse_mercurial_investigator.jpg

ifjkjozsef

ifjkjozsef

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.12.09, 16:36

Hello! 

Játékost és/vagy mesélőt keresünk Ars Magica 5-höz. Skype-n játszunk hétvégente magyarul. Akit érdekel katt ide:  https://sites.google.com/site/rpgjatek/   El tudtok érni: tibor.otvos76@gmail.com   skype: ipsissimus4166  tel:+447983000021 vagy:+1 347 8999069

Szép napot! :)

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.06, 22:21

Üdv!

Induló play-by-post játékhoz keresünk még 1-2 játékost a meglévő kettő mellé. Tudnivalók és feltételek:
- Normális, pozitív hozzáállás a karakterhez és a többi játékoshoz. Az átlagéletkor 30 körüli, de nem fogjuk leszólni a fiatalabbakat. :)
- A színtér egy privát Google+ community, tehát G+ account és nagyjából eltájékozódás a felületen elengedhetetlen. (Rpol-ra, vagy más, hasonló site-ra való költözés egyelőre nincs tervben, de később lehet róla szó.)
- Nem Hangouts, vagy más live játékról van szó, hanem kifejezetten PbP formáról, azaz meghatározott időkorlát nincs, de legyél képes max. 2-3 naponta reagálni. A kezdés valamikor december elején várható, az ünnepek alatt természetesen szünettel.
- A Savage Worlds rendszer valamilyen szintű játékosi ismerete mindenképpen szükséges! Csak a Deluxe alapkönyv és a Fantasy Companion lesz használva most. Házi szabályok nincsenek, setting szabályokból a Heroes Never Die él, a karakterek 30 XP-s Seasoned szintűek.
- A dobások "becsületkassza"-alapon mennek, nincs előírás kötelező és nyomon követhető online kockadobó eszköz használatára. Légy becsületes és tisztességes, ennyit kérünk csak. A kártyahúzásokat én generálom majd le.
- A játék egyelőre egy teszt a G+ lehetőségeinek felmérésére, tehát nincs hosszúra tervezve (emiatt sajnos nagyon kezdőkkel sem lesz idő foglalkozni). "Standardfantasy" világ, helyszínek és ellenfelek, hősi karakterek. A sztori saját, de nem túl komplikált, viszont a fontosabb szituációkat igyekeztem belevenni, teszteléshez (azaz pl. lesz mass battle, dramatic task, chase, ilyesmik). Ha működik a dolog és van rá igény, akkor terv szerint ugyanilyen formában elkezdjük a Sundered Skies (vagy más választott) kampányt, új karakterekkel.

Ha PÜ-ben érdeklődtök, csak esténként tudok majd válaszolni, a mail-eket viszont azonnal megkapom és hamar tudok reagálni. Azt mindenképpen írjátok meg, hogy mennyire ismeritek a rendszert, kb. mennyit játszottatok vele, és hogy általában milyen egyéb szerepjátékokkal van tapasztalatotok.

Livingstone

Livingstone

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 3 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.10.15, 20:24

Sziasztok!

Kedvem támadt kicsit mesélni/játszani. Jelenkori Vampire vagy valami freestyle történetre gondoltam, szólóban, emailben, heti 1-2 reag intenzitással. Annak örülnék, ha lenne olyan jelentkező, aki szívesen mesélne hasonlóképp viszont, nekem.

Hali

Lehet róla szó - ha még nem találtál embert - a Vampire-ben benne lennék, ha kifejted mire gondolsz...

Livingstone

Livingstone

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 3 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.10.15, 20:15

Üdv!

oWoD történet Prágában, halandó, vámpír, mágus, farkas és lidérc karaktereknek!

Részletes információkat, kapcsolatfelvételt megtalálod weboldalunkon: World of Darkness

Üdv,

P.

Üdv!

Érdeklődnék,  hogy hol lehet regisztrálni a weboldalra + lehet-e még csatlakoni a prágai játékhoz, esetleg van-e másik lehetőség

előre is köszönet

L.

Edgar2014

Edgar2014

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.08.28, 09:04

Sziasztok! :) 

Online szerepjatekhoz keresek jatekosokat (skype-n keresztul). Mi egy kis csapat vagyunk (egy JK meg egy KM), nagyreszt Shadowrun-t jatszunk (nemileg modositva), de keszletunkben ott van meg a MAGUS, (egzotiumkent Ars Magica, amivel nagyon kevesett jatszotunk).

Lonewolf

Lonewolf

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 54 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.24, 07:47

Sziasztok!

Nem kifejezetten én keresek játékost, csak megemlíteném, hogy nemrégiben lőttünk fel egy Facebook csoportot, ahol elsősorban Fantasy Groundson és Roll20-on keresztüli játékhoz önszerveződünk. Itt lehet ismerkedni is a programokkal, kipróbálgatni, hogy melyik-mit tud, stb.

Ha valakit érdekel a dolog, akkor itt megtalál minket:

https://www.facebook.com/groups/663418387069881/

Az egyik első FG2 próbálkozásunkba itt nézhettek bele, ha esetleg valaki nem ismerné a progit:

Sok szeretettel várunk mindenkit!

lumienkeli

lumienkeli

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 17 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.14, 10:45

Ó, remek hírek, megnzem az oldalakat, köszönöm! :)

Csontrago

Csontrago

New Promethean

• Fórumita
  • 454 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.14, 07:43

Kedvem támadt kicsit mesélni/játszani. Jelenkori Vampire vagy valami freestyle történetre gondoltam, szólóban, emailben, heti 1-2 reag intenzitással. Annak örülnék, ha lenne olyan jelentkező, aki szívesen mesélne hasonlóképp viszont, nekem.

Esetleg ha érdekel fórumos játék máshol is a http://www.tukorkapu.hu is szívesen lát téged. Vámpír mese igaz jelenleg nincs de van pár ember - akár szerény személyem is - aki szívesen játszik / mesél.

Üdvözlettél,

Csontrágó 

Pandemonium

Pandemonium

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 318 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.14, 07:27

Üdv!

oWoD történet Prágában, halandó, vámpír, mágus, farkas és lidérc karaktereknek!

Részletes információkat, kapcsolatfelvételt megtalálod weboldalunkon: World of Darkness

Üdv,

P.

lumienkeli

lumienkeli

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 17 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.13, 21:28

Sziasztok!

THE_Eye

THE_Eye

Csillagvadász

• Fórumita
  • 1262 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.10, 11:51

Sziasztok!

Játékost keresek Skype-on keresztüli játékra (voicechat). A téma fantasy, a rendszer pedig saját, ami támogatja saját mesélői stílusomat és az online játékot. A stílus kicsit meseszerű, sok gondolkodással, feladattal és kevés vagdalkozással. Nagy hangsúlyt kap a csapatmunka - amennyiben lesz csapat :)

Időpontot a jelentkezőkkel egyeztetünk.

Ha érdekel, próbáld ki, még otthonról se kell kimozdulnod ;)  (U2U-t küldj, aztán megbeszéljük.)

Ami szükséges:
- mikrofon

- papír és ceruza

- fantázia

- Valamint az ezek használatához sükséges készségek

Velzebur

Velzebur

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.03, 23:32

Sziasztok!

Kb. 3-4 év fórumos szerepjáték van mögöttem, de az utóbbi időben az is kimaradt. Élőben még nem játszottam mivel a környezetemben nem annyira kaphatóak rá az emberek. Így az asztali szerepjátékokat nem annyira ismerem. Fantasys témák érdekelnek, és külföldi tartózkodásom miatt csak online játékra jelentkeznék, elsősorban talán olyasmibe ahol írni lehet (egy kicsit félénk vagyok ahhoz, hogy rögtön beleugorjak egy "beszélgetős" mikrofonos játékba.... de később szerintem simán :) )  Magyarabbul - Mentort keresek, akivel lehetne játszani, illetve a játék előtt segítene abban, hogy mit is, és hol olvassak el az adott játékról, meséről, hogy tudjam mit hogyan kell. 

Mivel nem játszottam még azokkal a nagynevű MAGUS es shadowrun és társai nevü játékokkal, ezért bárki által fejlesztett-kitalált-megírt játékok kipróbálásában is szívesen részt veszek.

Egyetemista létemre, pedig elég sok időm van, úgyhogy alkalmazkodok ;)

Üziben jelentkezzetek - azt biztosan meglátom. ;)
Köszi

szép napot!

Szia! Én D&D Next (5th ed) et próbálnám ki , arra keresek embereket. Itt most te lennél a kaland mester ? Én már 1000 éve nem szerepjátékoztam de régen még közép iskolában jáccotunk Dungeons and Dragons 3ik kiadást.  mostanában megint érdekelni kezdett a téma.

GreenVoid

GreenVoid

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.02, 14:47

Helló emberek.

Játékost keresek skype-os audio chates játékhoz.

Elsősorban Pathfinder a cél, mert arra már van egy jelentkező, de lehet szó

• oWoD / nWoD Mage
  • nWoD halandók
  • oWoD / nWoD Hunter
  • WitchCraft / Armageddon
  • Obsidian
  • Decipher-féle Gyűrűk Ura
  • Conspiracy X
  • Trinity
  • Blue Planet
  • Fading Suns

alternatívákról is, ha a Pathfinder nem jön össze.

PM-ben kérek jelentkezést, akit érdekel. Én hangulatra utazom szerepjátékban, és bár lesz benne akció, nem az lesz az univerzális megoldás bármilyen problémára.

_Necro_

_Necro_

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 85 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.05.25, 22:50

Üdv minden érdeklődőnek.

Legend of the Five Rings (4. edition)  szerepjátékhoz keresek játékosokat maximum 2 főtt az eddigi 2 mellé a játék online teamspeak/ skype  és hasonló oldalon(oldalakon) folyna. érdeklődni privátban illetve email.-ben lehet (lsd.: adatlap)  

klamathweed

klamathweed

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 10 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.14, 20:57

Kalandozók, figyelem!

Két fős, rendkívül elszánt csapat ( 1 fő KM, + 1 fő játékos) keres további két-három játékost online játékhoz (skype, teamspeak).

UTK szerinti MAGUS-t játszanánk. Lelkes újrakezdők vagyunk mindketten.
Jelentkezni e-mailben: klamathw@gmail.com

Észak-Ynevi Regionális Kalandozóügyi Központ Erigowi Kirendeltsége

Cthulhu

Cthulhu

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 725 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.03.16, 23:04

Üdv!

Kis csapatunk ismét játékost keres folyamatban lévő Apocalypse World online játékba. Körülbelül 3-5 hetente játszunk, főleg hétvégéken. A társaság minden szempontból vegyes összetételű, bárkit szívesen látunk akit érdekel ez a játék és megfelel neki az időbeosztás.

További információk: itt PM-ben, vagy a mailer_demon61KUKACyahooPONTcom mailcímen.

mrsfractal

mrsfractal

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.02.11, 13:42

Sziasztok!

Kb. 3-4 év fórumos szerepjáték van mögöttem, de az utóbbi időben az is kimaradt. Élőben még nem játszottam mivel a környezetemben nem annyira kaphatóak rá az emberek. Így az asztali szerepjátékokat nem annyira ismerem. Fantasys témák érdekelnek, és külföldi tartózkodásom miatt csak online játékra jelentkeznék, elsősorban talán olyasmibe ahol írni lehet (egy kicsit félénk vagyok ahhoz, hogy rögtön beleugorjak egy "beszélgetős" mikrofonos játékba.... de később szerintem simán :) )  Magyarabbul - Mentort keresek, akivel lehetne játszani, illetve a játék előtt segítene abban, hogy mit is, és hol olvassak el az adott játékról, meséről, hogy tudjam mit hogyan kell. 

Mivel nem játszottam még azokkal a nagynevű MAGUS es shadowrun és társai nevü játékokkal, ezért bárki által fejlesztett-kitalált-megírt játékok kipróbálásában is szívesen részt veszek.

Egyetemista létemre, pedig elég sok időm van, úgyhogy alkalmazkodok ;)

Üziben jelentkezzetek - azt biztosan meglátom. ;)
Köszi

szép napot!

dracodraconis

dracodraconis

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 9 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.02.10, 13:38

Érden már jól működő csapat keres ötödik játékost ÚTK rendszerben (nem online). Általában vasárnap játszunk, de persze nem mindig ekkor. A lényeg a játékosi elszánás, azaz szeress és gyere is játszani.

Jelenleg egy KM négy játékos a felállás, két lány és három hímnemű egyed. smiley0.gif A mesélő személye változó, meglepő módon majd' mindenki szeretne mesélni is.

Lehetsz kezdő is, a lényeg az, hogy legyél ott a játékban és vegyél is részt benne aktívan, kreatívan. A lányok még egy "social skilled" lányt látnának szívesen, a fiúk meg egy kőkemény harcost. De ez nem biztos. bigsmile.gif Szóval nincs megkötés nagyjából semmiben sem a kasztokból.

Mivel mostanában változó a mesélő személye (és neme is smiley0.gif ), így változik a játék stílusa is.

Jómagam életutat mesélek, '93 óta mesélek kisebb megszakításokkal valószínűleg én mesélek többször. A többit privátban, ha érdekel. smiley3.gif

Ismét aktuális az vagy maximum kettő fő játékos keresése nálunk, mivel most épp három játékossal (plusz KM) játszunk. Egyelőre két fiú egy lány a felállás a JK-k között, szóval egy ilyen csapatba kellene beszállni. Harcost valamiért mostanában senki sem akar játszani, szóval ... de bármivel elboldogulunk. :D

Annyiban változott a helyzet az eredeti kiíráshoz képest, hogy az egyik játékos jelezte hogy Ars Magicát mesélne, szóval lehet hogy lesz ilyen is (90% :) ). A csapat rajta kívül egíébként teljesen képzetlen Ars Magicában, már jómagam is elfelejtettem a legtöbb dolgot. A csapat  fogja eldönteni/megszavazni, hogy akarunk -e Ars Magicát játszani.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]