Ugrás tartalomhoz

Fotó

Játékost keresek online meséhez

• Válasz írásához lépj be
958 hozzászólás érkezett eddig

_nabarlargoa (NPC/NJK)

_nabarlargoa (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.12.22, 08:42

Kellemes unnepeket

Nos en is meselnek esetlegesen az uj evben delelottonkent a Chat-en a mese szobaban, ha oszejonne egy csapat legalabb 3 ember. Ha valakit erdekel akkor leveleit a nabarlargoa@yahoo.com -ra varom.

Atyss

Atyss

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 21 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.12.16, 15:31

Jah! Ne Atyss címére írj (ha írsz) hanem zsengi@freemail.hu-ra

;) THXXX

Atyss

Atyss

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 21 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.12.16, 15:28

Hi Toxic!
Szivesen beszállnék!

Küldhetnél egy emilt a részletekről.
(Még sose játszottam online rpg-t)

Shalaid

Shalaid

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 20 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.12.15, 23:24

Uhh elfelejtettem csak este 7 után ill. hétvégén van alkalmam mesélni.

Shalaid

Shalaid

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 20 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.12.15, 23:23

Hali mindenki!
Én is mesélnék de dnd.2nd.ed-et ha valakit érdekel, első szinttől, saját világon (nyugi nem démon a csapos ). Ha gondoljátok írjatok: lossign@freemail.hu

_Toxic (NPC/NJK)

_Toxic (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.12.14, 11:29

Sziasztok!

Ne haragudjatok, de nem nagyon jutottam el addig, hogy válaszoljak nektek!
A mese még aktuális, és ahogy elnéztem, akik eddig jelentkeztek, azok valószínüleg jöhetnek is.
Ennyi ember már elég lesz. De szerintem az ünnepek elött nem fog menni. Mert sajnos most a fösulim nagyon leterhel! Kiba sok zh-t kell írnom. Sajna! ;)
De amint ennek vége, akkor szólok mindenkinek, és mehet a játék! Szerintem kábé hétvége felé fogok eljutni eddig. És akkor lesz majd az összemesélés, de ez még nem garantált!

Addig is mindenkinek további kellemes akármit! :buli:

Császtok!

_The Angry One (NPC/NJK)

_The Angry One (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.12.07, 21:23

Hoppá, javítok : "...én játszanék szívesen..."

_The Angry One (NPC/NJK)

_The Angry One (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.12.07, 21:21

Sziasztok, én szátszanék szivesen MAGUS-t online, már küldtem is egy email-t az egyik KM-nek de nem nagyon akart válaszolni... Ha valakik indítanak egy online játékot, szívesen csatlakoznék, szinte bármilyen karakterrel! Email : theangryone@mailbox.hu

Chris

Chris

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 367 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.12.04, 16:36

Ja, majd el felejtem... ha esetleg összejönne, akkor tudnátok majd egy térképet küldeni az adott világról? Mert Taba el Ibara területeit nem vágom... rémlik valahonna... én a Gorduin sorozatra emléxem ezzel kapcsolatban de ne agyaljatok meg, ha esetleg valami szentségtörést mondtam volna... én a forgotten realms világát ismerem valamennyire... a Salvatore kötetekből...

Chris

Chris

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 367 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.12.04, 16:32

Hi to all!
Bocs, nézzétek úgy, hogy életembe be nem léptem ebbe a topicba és még sohase mágusoztam egy alkalmat leszámítva... de emellett érdekelne! :) De rohadtul nem értem, hogy ez neten, mármint realtimechatben... és emellett ezt az egyetlen oldalt látva nem értem, hogy ez a szint kérdés hogy megy... tehát aszondom én egy 92. szintű isteni kegyelt pappal akarok lenni aki tud 60000 varázslatot, mindent megtud csinálni, sohase kell ennie meg innia, mert ő fénnyel táplálkozik, nem alszik és van nála épp 5 mágikus védőszerkó meg fegyver és egy köteg zsé, és akkor vele leszek??? Valahogy nem értem... szal egy bővebb kifejtést kaphatnék? Akár magánba is vagy emilbe, mert érdekelne a dolog, mivel én bírom a szerepjátékokat de nem nagyon van időm elmenni a halálba és találkozni istentudja kikkel, hogy leüljünk... főleg amikor semmi cuccom nincs hozzá... de neten gondolom nem sok minden kell hozzá, csak egy karakter lap gondolom, meg ilyenek... azt meg szerzek... sőt még több oldalú dobókockám is van, de gondolom neten ez valamilyen random dobás generáló progival is megoldható... na mind1... nem értem és ezért szeretnék egy kis infot kapni. Kössz! :lol:
Tehát ha mondjuk ilyen lenne és meg érteném hogy akkor valami ultrakezdő fokozatban vagy egy tesztrunon szívesen játszanék...
Na csákány!

_baltásbácsi (NPC/NJK)

_baltásbácsi (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.12.03, 22:57

Na gyerünk népek, gyertek játszani!
Még aktuális a verbuválás.

_Toxic (NPC/NJK)

_Toxic (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.27, 18:15

Sziasztok!

Ide is beírom, hogy én is mesélnék, de eddig csak két jelentkezö akadt. Még kéne kettö, vagy három max. Sajna ennél többet még nem merek elvállalni.

Én is most mesélek elöször(így online), szóval nem tudom milyen lesz, de ha valakinek van kedve jöjjön!
Elérhettek a kox333@maffia.hu címen, vagy u2u!

Császtok!

Módosította Toxic: 2003.11.27, 18:16

_Toxic (NPC/NJK)

_Toxic (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.27, 18:14

Sziasztok!

Ide is beírom, hogy én is mesélnék, de eddig csak két jelentkezö akadt. Még kéne kettö, vagy három max. Sajna ennél többet még nem merek elvállalni.

Én is most mesélek elöször(így online), szóval nem tudom milyen lesz, de ha valakinek van kedve jöjjön!
Elérhettek a kox333@maffia.hu címen, vagy u2u!

Császtok!

Módosította Toxic: 2003.11.27, 18:17

_Toxic (NPC/NJK)

_Toxic (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.13, 23:47

Ne legyetek ennyire lelkesek!

Erre mindössze egy ember jelentkezett mi van itt?
;)

Na mindegy ha nincs igény, akkor lefújva, de ha van kedvetek akkor jelentkezzetek! :)

_Toxic (NPC/NJK)

_Toxic (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.10, 09:55

Szerbusztok gyerekek!

Nem tudom milyen lesz, de lehet hogy mesélnék nektek MAGUSkát!Én nem írok ki időpontot, de valószínű, hogy hétvégén menne. Mivel a múltkori tapasztalatok alapján hétközbe sokaknak nem jó! :para:

Szóval ha valakinek van kedve akkor írjon nekem ide:kox333@maffia.hu

Ja én nem akarok olyan iszonyat sok embernek mesélni, ezért max 6 fő lesz! A kaland Shadonban fog játszódni! Szint????? Háát, legyen kb.8. Ha valaki valami "gyengébb" karival van, akkor az lehet nagyobb, de a tápok alacsonyabb szintűek lesznek!

Várom leveleitek!

Csá!

_vadász (NPC/NJK)

_vadász (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.11.08, 17:46

Itt még egy elkárhozott lélek.

DelArco

DelArco

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4696 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.11.07, 14:10

Üdv!
OGRF:
Itt egy jelentkező!

OGRF

OGRF

a Balsors

• Archívum
  • 1044 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.11.07, 10:06

Répa Mindenkinek!

Mivel feleim kihagytak valamely fergeteges online meséből, így fogom magam, és a sarokban elkezdek mesélni... Aztán ha valaki úgy gondolja, írjék, és jöjjön...
A téma: MAGUS
No nem az a klasszikus, hanem az a szabad fogású, inkább rpg-re, mintsem tápolásra épülő dolog... vagyis aki a púpos sírásóval kíván jönni, az éppúgy helyet talál itt magának, mint a dreina paplovag
DE van egy kis szabályocska, aminek betartását kérném az esetleges arra tévedőktől, miszerint: sem szabálybélákat, sem vérpistiket, sem gumininnyákat nem akarok /s nem is fogok / gardírozni, így az ilyenek nézzenek tükörbe mielőtt rászánják magukat... és ha mégsincs önkritikájuk, mielőtt bejönnének, akkor miután már esetleg bejöttek, fogják vissza magukat, és próbáljanak alkalmazkodni a feltételekhez...
Lehet jönni bármilyen fajjal, vagy kaszttal, ami a szabálykönyvek bármelyikében benne van, s lehet jönni mással is, csak arról előtte részletes írásos anyagot kérek...
A létszám limitálva lesz 6 főig...
Az esetleges jelentkezőket U2U-ban várom...

Célterület: Abadana emírség.... No és azt, hogy onnan hová? ? ? ;)

A kezdés a Teszt/GC_online -on !

LPZ.

Módosította OGRF: 2003.11.07, 10:15

Rashan

Rashan

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 175 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.10.31, 08:50

Rendben, akkor jövő héten csatlakozhatsz, de máskor nem tudok lenni.
Hétköznap 2.30-500
És ez se mindig biztos!

_Toxic (NPC/NJK)

_Toxic (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.10.30, 23:48

Mindenkinek csak a hétvége vagy az este jó? Akkor kevesen leszünk. :)
De ígérem majd elmondom milyen volt! :nono:
Feltéve persze ha túlélem! :P

Bye!

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]