Ugrás tartalomhoz

Fotó

Játékost keresek online meséhez

• Válasz írásához lépj be
951 hozzászólás érkezett eddig

grungi

grungi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 325 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.10.29, 06:13

Megkezdődött az online KéM kampányom. Egy játékos már aktívan játszik és további jelentkezőket várunk, akik szeretnék kipróbálni korunk egyik nagyszerű szerepjátékát.

"A történet Mérosz városában kezdődik, ez a kis kolóni a túléléssel küszködik az Északi Vadon szélén. A karakterek kezdő telepesek akik szerencsét próbálni jöttek erre a vidékre. Gazdagság, vagy halál vár rájuk? Csak az isteneken, a leleményességükön és a szerencsén múlik."

http://rpol.net/game.cgi?gi=57552&date=1382962998

Módosította grungi: 2013.10.29, 06:14

RedSign

RedSign

Régi fórumozó

• Archívum
  • 3179 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2013.10.25, 10:28

Sziasztok!

Néhány napja indította fórumos szerepjátékhoz keresek játékosokat.

Rendszer: Aberrant (White Wolf)
Világ: alternatív világ az eredeti idővonal alapján

Háttér
Pontosan 20 évvel (1978-ban) ezelőtt szabadult el az a retrovírus, amely egyetlen év leforgása alatt szinte az egész bolygó lakosságát megfertőzte és több, mint 20%-át kipusztította. A vírus a HyperRNS7 nevet kapta, mivel szinte futótűzként terjedt el. Szerencsére egyetlen év alatt sikerült kifejleszteni az ellenanyagot, amit egyetlen hónap alatt mindenkihez eljuttatott a sebtében felállított Globális Kockázati Tanács - a továbbiakban GKT.
A vírus forrásának eredete azóta is ismeretlen és a XHRN7 ellenanyagot minden magzat megkapja a 8-ik hónap végén, így az ellenanyag termelése még a születés előtt megindul. A GKT célja a HyperRNS7 vírus teljes megállítása, mivel a két évtized alatt kiderült, hogy csak az emberi gén-állományban képes meghúzódni. A GTK és az ENSZ karöltve létrehozta a Triton alapítványt, melynek elsődleges célja a retrovírus eredetének meghatározása és a tökéletes kipusztítása.

A globális katasztrófa után a bolygó lakossága gyors ütemben szaporodni látszik, de még mindig érezhető a katasztrófa hatása. Rengeteg elmélet és spekuláció látott azóta napvilágot, mely a vírus eredetét próbálja fejtegetni: a katonai kísérlettől, az idegen invázióig szinte minden amit csak az emberi elme képes volt megalkotni. Egyetlen dologban azonban mindannyian egyetértenek az emberiségnek szüksége volt erre az eseményre, hogy globális egyetértés alakuljon ki és egy utópikus álom képe terjedjen el a köztudatban.

Várunk szeretettel mindenkit!

http://frpg.redsign.hu/

dracodraconis

dracodraconis

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 9 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.08.26, 11:23

Érden már jól működő csapat keres ötödik játékost ÚTK rendszerben (nem online). Általában vasárnap játszunk, de persze nem mindig ekkor. A lényeg a játékosi elszánás, azaz szeress és gyere is játszani.

Jelenleg egy KM négy játékos a felállás, két lány és három hímnemű egyed. :) A mesélő személye változó, meglepő módon majd' mindenki szeretne mesélni is.

Lehetsz kezdő is, a lényeg az, hogy legyél ott a játékban és vegyél is részt benne aktívan, kreatívan. A lányok még egy "social skilled" lányt látnának szívesen, a fiúk meg egy kőkemény harcost. De ez nem biztos. :D Szóval nincs megkötés nagyjából semmiben sem a kasztokból.

Mivel mostanában változó a mesélő személye (és neme is :) ), így változik a játék stílusa is.

Jómagam életutat mesélek, '93 óta mesélek kisebb megszakításokkal valószínűleg én mesélek többször. A többit privátban, ha érdekel. ;)

Surrano

Surrano

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 19 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2013.08.26, 08:08

Frissítés: nem online lesz, hanem várhatóan Csepelen és/vagy Kispesten. Eddig három játékos van, még legalább két jelentkezőt várok!

Sziasztok!

Tapasztalt mesélőként keresek játékostársakat D&D 3.5 rendszerben induló meséhez. Ha kezdő vagy, talán asztal mellett lenne jobb kezdeni, de tehetünk egy próbát.

A meséről: első javaslatom ötödik szint, de többségi igény esetén ettől mindkét irányba eltérhetünk, a mesét majd ahhoz igazítom.

Technikai lehetőségek:
- Bármi más konferenciabeszélgetésre alkalmas progi
[szerk]Személyesen is találkozhatunk, főleg a Dömsöd-Budapest útvonal környékén...[/szerk]

Időbeosztás:
Komoly, meglett többgyerekes szülők jelentkezését is várom :) nekünk még csak egy kisfiunk van, de főleg miatta nem túl gyakran, mondjuk havi 1-2 alkalommal 4-5 óra, munkaidő után. A köztes részben email-en intézhetünk olyan dolgokat, amik a közös beszélgetős pár órából túl sokat vennének el.

Hogyan jelentkezz:
- privátban, röviden.
- kicsit magadról, mióta játszol, milyen stílusú játékokat (kezdők is üdvözölve)
- kicsit arról, milyen figurát szeretnél
- milyen gyakran, s konkrétan mikor érsz rá

Üdv!
S.

Surrano

Surrano

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 19 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2013.08.21, 20:33

Sziasztok!

Tapasztalt mesélőként keresek játékostársakat D&D 3.5 rendszerben induló meséhez. Ha kezdő vagy, talán asztal mellett lenne jobb kezdeni, de tehetünk egy próbát.

A meséről: első javaslatom ötödik szint, de többségi igény esetén ettől mindkét irányba eltérhetünk, a mesét majd ahhoz igazítom.

Technikai lehetőségek:
- Bármi más konferenciabeszélgetésre alkalmas progi
[szerk]Személyesen is találkozhatunk, főleg a Dömsöd-Budapest útvonal környékén...[/szerk]

Időbeosztás:
Komoly, meglett többgyerekes szülők jelentkezését is várom :) nekünk még csak egy kisfiunk van, de főleg miatta nem túl gyakran, mondjuk havi 1-2 alkalommal 4-5 óra, munkaidő után. A köztes részben email-en intézhetünk olyan dolgokat, amik a közös beszélgetős pár órából túl sokat vennének el.

Hogyan jelentkezz:
- privátban, röviden.
- kicsit magadról, mióta játszol, milyen stílusú játékokat (kezdők is üdvözölve)
- kicsit arról, milyen figurát szeretnél
- milyen gyakran, s konkrétan mikor érsz rá

Üdv!
S.

Módosította Surrano: 2013.08.21, 20:35

_Necro_

_Necro_

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 85 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.08.02, 15:25

Sziasztok....

Játékosokat keresek Induló Warhammer 40k Black Crusade meséhez...
Azt, hogy ez online (Teamspeak) vagy asztali lesz-e az dönti el hogy van-e elég jelentkező Egerből és környékéről....
Jenetkezni pü.-ben lehet...

bendzso99

bendzso99

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2013.07.23, 09:32

sziasztok kezdő vagyok a szabályokkal se vagyok nagyon tisztába, valaki elmagyarázná a szabályokat nagyjából? ha igen utána szinte minden nap tudnék játszani skype címem:banbence99 vegyetek fel

Colton

Colton

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 317 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.07.22, 12:28

Skype-os D&D 3.5-höz keresek két vállalkozó kedvű játékost.
Két fő már van.
Időpont:
Minden héten csütörtökön 16.30.-22.00-ig.
A fusim miatt se pénteken és egész hétvégén nem érek rá máskor.
A játékidőbe be lesz iktatva egy fél óra szünet, családi okok miatt.
Semmiképpen nem tervezem hogy este tíz óránál tovább játsszam, egész egyszerűen azért, mert az ember -legalábbis én- agyilag elfárad 4-5 óra hossza aktív játszás után (legalábbis egy életkor fölött Kép ) Durván 4-5 óra hosszú játékidőt bőven elegendőnek érzek, hogy az ember kikapcsolódjon, ne fáradjon ki, és ne érezze nyűgnek a dolgot.

Rendszer: D&D 3.5

Karakteralkotás:

1. Bevásárlós módszer, 32 pont.
2. 5. TSZ-nek megfelelő kezdő TP.
3. 9000 arany bevásárló pénzecske (nincs első szinten járó alapfelszerelés, az összes pénzt el kell költeni, a játékban a kezdő napon a karakternél 30 ezüst van-hogy mi a legatyásodás oka, azt midenki a saját ízlése szerint indokolja.)
4. HP kidobása: 3 sorozatot dobsz. amelyik tetszik megtartod. (A sorozatok tagjait egymással keverni nem lehet.)

Tiltott kasztok, nemszeretem egyebek:

-warlock/enlighted spirit
-"fey" típusú heritage featek
-PRACTICED SPELLCASTER feat felvétele

Egyenlőre ezekről tapasztaltam, hogy óriási indokolatlan tápok. Jelentkezés PM-ben,

dartonfi

dartonfi

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2013.07.16, 20:34

Helló!

Online meséléshez keresek játékosokat!
Stratégiai játék, fantasy világban, minden játékos egy államot irányít. 2-5 főt keresek, hetente 1-szer, vagy 2-szer játszanánk este 8 órától, vagy később, esetleg hétvégén más időpontban. Aki éppen nem tud jelen lenni, az részben felhasználhatja a le nem játszott köröket a következő alkalommal.
Minden államnak meg kell határozni a földrajzi viszonyait (pl. hegyvidéki, erdős, alföld, stb), hogy mi a fő profilja (kultúra/ipar/hadászat), és hogy azon belül mi az al-profilja (pl. kultúrán belül kereskedelem, gyógyászat, stb, iparon belül építészet, kitermelés, stb, hadászaton belül fosztogatás, védelem, stb). A jelentkezéshez elég, ha van ötleted az államodról, az állam megalkotásában majd segítek skype-on.
Minden állam a játék során tapasztalati pontokat szerez, amit a játékban "stabilitás"-nak nevezünk, a tapasztalati szinteket pedig stabilitási szinteknek.
A stabilitási pontok az állam 'fejlődés-profiljául' választott tevékenységek után járnak (pl. egy hadászati, fosztogató ország csaták, és sikeres fosztogatások után kap stabilitás pontokat, míg egy kereskedő állam a profittal zárt kereskedései után).

Minden játékos minden stabilitási szinten kap 1 profil pontot, amit beleölhet kultúrába, iparba, vagy hadászatba. A stabilitási pontok megszerzésének módja azonban csak a 'fejlődés-profil'-tól függ, attól pedig nem, hogy melyik fő-profilban van a legtöbb pont! Minden iparba rakott 1 pont megnöveli eggyel az épületek max. számát. Minden hadászatba rakott 2 pont lecsökkenti 1-gyel az egységek képzési idejét. Minden kultúrába beleölt 1 pont növeli 1-gyel a diplomáciai befolyást.

Minden játékos minden szinten választhat egy képességet, melyet saját maga talál ki, de az én jóváhagyásom kell hozzá, illetve köteles az én módosításaimat elfogadni. Egy első stabilitási szinthez tartozó képesség nem lehet túl erős. Legfeljebb annyi harci/hadászati jellegű képessége lehet egy államnak, amennyi pontja van a hadászat fő-profilban, legfeljebb annyi kereskedelmi/stb képessége lehet egy államnak, amennyi pontja van a kultúra főprofilban, és legfeljebb annyi ipari jellegű képessége, amennyi pontja van az ipar főprofilban. Példa egy képességre: "hadi kürt: aktív képesség, 6 körönként aktiválható. Minden doruáni harcos azonnal elkészül, valamint d4-6 esetén minden doruáni köpenyes is azonnal elkészül, valamint d6 esetén minden doruáni páncélzúzó is azonnal elkészül."

Mondanom sem kell, az állam által létrehozható egységeket is a játékos találja ki, az egység árát és képzési idejét én adom meg a leírás alapján.

Röviden ennyit elég tudni, úgyis mindenben segítek majd "államalapításkor" is, és játék közben is.

Várom az érdeklődőket a Clanasquelsen@gmail.com email címen!

Colton

Colton

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 317 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.27, 13:54

*bocsi, PM akart lenni, csak elbaxtam* :(

Módosította Colton: 2013.06.27, 13:57

Callinicus

Callinicus

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 789 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.26, 10:42

Jellemzően pénteken 17-22 óra között szoktunk, skype-on, vassal program segítségével - mindkettő ingyenes - DnD4-et játszani.

Ha valakit esetleg érdekel az ügy keressen fel. :)

Saját világ, bizonyos fajok - heroes of the feywild fajai, nem humanoid dolgok, alakváltó fajok, állatemberek, kivéve minotauruszt, living constructok is engedélyezve vannak - amik nem tetszenek a mesélőnek nincsenek beengedve, illetve hybrid class sem.

Jelenleg lehetséges, hogy át fogjuk rakni másik napra, de a péntek délután-este jellemzően jó szokott lenni a legtöbbeknek.

THE_Eye

THE_Eye

Csillagvadász

• Fórumita
  • 1262 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.06.04, 10:04

Sziasztok!

Nyári játékra keresek játékosokat Budapesten, asztali rpg-hez. Fantasy-t szeretnék mesélni a saját szabályrendszeremben (részben tesztelés céljából is), a háttérvilágra viszont nyitott vagyok. Én főleg a régi AD&D-s világokat ismerem: Forgotten Realms, Dark Sun, Planescape, Al-Qadim (bár én ember-központúan szeretem, nem azzal a faji egyveleggel, amivel kitalálták) - "mindegy" esetén "general fantasy"-t javasolnék, de mint mondtam, alapvetően nyitott vagyok a kérdésben.

A szabályrendszerről: (Röviden.) Szint nélküli, képzettségalapú rendszer, melyet arra találtam ki, hogy a játékos gyorsan, az ízlésének megfelelő karaktert tudja létrehozni (gyakorlatilag az előtörténetbeli, és csapatkoherenciát figyelembe vevő megkötéseken kívül bármilyet), valamint a játék során többségében ne a szerencse, hanem a játékos ötletessége, kommunikációja és a csapatmunka juttassa előre a társaságot (amire a karakter képes, azt tudja is nyújtani, kockadobásra csak extrém szituációkban, ill. harcba van szükség). Az események leírás alapúak, azaz pl. nincs Életerő pont, a sebek súlyosságát, helyét, számát tartjuk számon. A rendszer tökéletesen illeszkedik a mesélői stílusomhoz,ezért is ragaszkodnék hozzá.

Kit keresek: Egyéneket, vagy komplett csapatot, akik a játékélményt, a világ felfedezését, a szellemi kihívást helyezik előtérbe, és nem riadnak vissza egy kis "valódi" szerepjátéktól (azaz a karakter minél jobb kijátszásától). Egy történet végigjátszására gondoltam (1-3(+?) alkalomra, igény szerint. 3 játékossal már tudok mit kezdeni.

Érdeklődni lehet U2U-ban, aztán áttérhetünk persze mailre is.
Köszönöm a figyelmet! :)

Cruzifix

Cruzifix

Nagymester

• Fórumita
  • 812 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.05.31, 08:36

Esetleg élő Játékhoz Budapesten heti 1 vagy kéthetente 1 alkalommal 1-2 játékost(esetleg mesélőt) keresek 2 néha 3 fős csapatba (csapathoz). Mi 35 körüliek vagyunk, általában a Péntek estét szoktuk szerepjátékkal tölteni. Kora estétől hajnalig.
Mindenfélét játszunk. (fantasy, horror, sci-fi, sok rendszerben)
Ha estleg érdekel valakit, írjon privit, vagy az adatlapomon szereplő Email címre.

Morak

Morak

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1011 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.04.25, 18:59

Üdv!

Továbbra is van lehetőség csatlakozni a Victoriana 2nd ed steampunk kampányomhoz.

Kedvcsinálóként annyit, hogy a könyv alap "viktoriánus Shadowrun" settingjét kicsit felgyúrtam, és sokkal inkább hasonlít a klasszikus steampunk elképzelésekre, de meglocsoltam egy kevés dieselpunk-kal is, nem beszélve a néha "whalepunk" néven emlegetett Dishonored-utánérzéssel.

http://rpol.net/game.cgi?gi=49712&date=1364934373

Már egy játékos jelentkezése is feltámasztaná hamvaiból a játékot. :)

Maradok tisztelettel:
Morak

Callinicus

Callinicus

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 789 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.04.10, 11:10

Skype-on, Vassal RPG Tactical modullal - ingyenes program - játszandó DnD4.0 játékhoz keresünk ember(eke)t.
Kizárólag Player's Handbook 1 játszik, fajt, kasztot, build optiont máshonnan behozni NEM lehet.
A "kampány" még nem kezdődött el, 1. szintről fogjuk indítani, gyors szintlépkedéssel.
Kezdő is jöhet, a mesélő nagyon tapasztalt, és olyan zseniális amilyen szerény. (Nem rólam van szó, az informatikatanáromról...)

Más játékok is előfordulhatnak, de egyelőre 4.0-ba szeretnénk heti rendszerességgel belevágni. MAGUS ÚTK, Shadowrun, DnD3.0 és DnD3.5 szokott még preferált lenne.

Assasin's Creed-es karaktereket nem kérünk.
Assasin's Creed alapján elképzelt karaktereket nem kérünk.
Assasin's Creed-es bármilyen tapasztalat alapján megjegyzést nem kérünk.
Assasin's Creed-et nem szeretjük. (Legalább ketten és az egyik a mesélő.)
Ha valaki nagyon kreatív, ötletes, egyedi rouge karaktert akarnak hozni;
Nem lehet rejtett pengéd. Nem futhatsz fel a házfalon. Nem tudsz párbajban, szemtől szemben, egy olyan ellenfél ellen lopakodni, aki számít a közeledtedre.

Egyébként élő játékot is nagyon szívesen összehoznánk, de saját tapasztalatok alapján, reménytelen. :( Vác-Dunakeszi vonalon képzelhető el a dolog. (Én váci vagyok.)

Morak

Morak

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1011 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.04.01, 12:55

Üdv!

Victroiana 2nd Ed online játékhoz keresek 1, maximum 3 játékost.

Eddig 4 játékosom volt, de kettő abbahagyta időhiányra hivatkozva.

Jelenleg játékban:
- "Stephen" a rejtélyes múltú angol.
- Francis Lucan Bensson a szerencsejátékos/csempész

Hogy valaki mágussal kíván e jönni, vagy ogre kidobóemberrel azt rábízom, mivel az eredeti sztori befuccsolt amúgy is új történetet indítanék, aminek a kidolgozását nem kezdem el addig amíg nem tudom a részt vevő feleket. :)

Jelentkezni itt:
http://rpol.net/display.cgi?gi=49712&ti=2&date=1364817072#bottom

Maradok tisztelettel:
Morak

amaterasunotsurugi

amaterasunotsurugi

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 22 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2013.04.01, 12:11

Kisebb csoportot, vagy akár egyéneket keresek kizárólag vampire szerepjátékra (live, email, avagy fórum).

Engem érdekelne a dolog! Elkötelezett Vampire-ös vagyok. Masquerade, dark ages, victorian age... Requiemet hanyagolnám.

sika

sika

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 356 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.03.25, 17:41

Üdv,

játékosokat keresek Shadowrun játékhoz, a 3. kiadás szerint, ONLINE játékra, Skype vagy hasonló kommunikációs segédeszköz segítségével. Olyanok jelentkezését várom, akik átlagosan heti egy alkalommal legkevesebb 3-4 órát a játékra tudnak fordítani. Aki szívesen mesélne (ismeri a szabályokat és van tapasztalata mesélés terén), annak természetesen örömmel átadom a mesélést, mert játszani én is szívesebben játszok.
Email: sikalisk@gmail.com, skype sikalisk.

carlene

carlene

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.02.15, 05:27

Köszönöm, az attól függ h s mint és mikor, sajnos mostanában napi 12 órát dolgozom.

arlethsulwillaren

arlethsulwillaren

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 8 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2013.02.14, 22:51

Sziasztok!

3 tagú MAGUS partinkba keresük 1-2 új tagot az alábbiak szerint:

Szabályok: MAGUS ÚTK + Új Besti + háziszabályok jegyzéke
Helyszín: Budapest
Időpontok: Szinte kizárólag csak a hétvége jöhet szóba, mivel mindannyian dolgozunk
Gyakoriság: Átlagosan kb. 3 hetente szoktunk játszani, életút játék, fontos hogy stabil játékosok legyenek
Szint: Távol állunk a vérprofi jellegtől és a nagyon tapasztalt szinttől, de azért már nem számítunk kezdőnek sem. Elsősorban hasonló szinten lévő embereket keresünk, kivétel a kezdők, mert őket szívesen látjuk sorainkban. (Nálunk is volt aki szinte telejsen kezdő szintről hozta fel magát rövid idő alatt) Nálunk többet számít a lelkesedés, a nyitottság és a tanulni akarás mint a tényleges tapasztalat.
Jelleg: Nem törekszünk verseny minőségű játékra, mivel nem célunk versenyeken részt venni. Célunk pusztán a jó szórakozás, hogy izgalmas (és azért persze igényes) történeteket élhessünk át a karaktereinkkel hétvégente.
Részletek: A lardor2013@gmail.com email címen lehet érdeklődni és kérdezni

Komment: Nem on-line, hanem asztali szerepjátékról van szó, csak nem találtam olyan topicot.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]