Ugrás tartalomhoz

Mesélőt keresek online meséhez

• Válasz írásához lépj be
242 hozzászólás érkezett eddig

TerrorDzsoni

TerrorDzsoni

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.01.25, 20:30

Sziasztok!

Csapatot keresek online MAGUS játékhoz, lehet ETK meg UTK is a rendszer. Nem vagyok tapasztalatlan - olyan 1995 óta játszok - , de mostanában nem játszottam, mert nem volt kivel. 

Ha valaki tud helyet, kérem írjon a borat666@freemail.hu címre. Köszönöm!

daveke92

daveke92

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.11.24, 12:56

Sziasztok! 

Csapatot keresek akik kb. havi 2 alkalommal valamilyen online felületen (skype) játszanak. Nem vagyok kezdő pár rendszert kipróbáltam már de túlságosan tapasztaltnak sem mondanám magam. Játékok terén nem vagyok válogatós, de inkább a történetközpontú modulokat szeretem, mint a végletekig kiszámolt és precíz tápolást.

snldrako

snldrako

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.08.17, 15:39

Mesèlőt keresek Pathfinder/Star Wars d20 rendszerèhez. Attòl függően, hogy hol jön össze a csapat, Discordon vagy szemèlyesen jàtszhatnànk. Jàtèkos keresőben ugyanezt ìrtam ki, hogy nagyobb lefedettsèg legyen (MAGUSt nem jàtszom/mesèlek semmilyen szinten)

Colton

Colton

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 317 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.07.08, 10:06

Sziasztok!

Mesélőt és/vagy csapatot keresek online fórum alapú játékhoz.
A rendszer/világ kvázi mindegy.
Amijet ismerek:
- MAGUS
- D&D
- World of Darkness
- Star Wars
De nyitott vagyok az új dolgokra!

Üdv,
M

Hello! Star Wars D6-os rendszerűt mesélek fórumon, itt:

http://www.onlinemagus.hu/forum/viewforum.php?f=258

Ha van kedved, csatlakozhatsz.

Moondancer

Moondancer

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 104 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.03.21, 21:37

Sziasztok!

Mesélőt és/vagy csapatot keresek online fórum alapú játékhoz.
A rendszer/világ kvázi mindegy.
Amijet ismerek:
- MAGUS
- D&D
- World of Darkness
- Star Wars
De nyitott vagyok az új dolgokra!

Üdv,
M

Módosította Moondancer: 2017.03.21, 21:38

Eldoxar

Eldoxar

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 63 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.01.19, 21:37

Sziasztok!

Online Magus UTK-hoz keresünk mesélőt. Hétköznap esténként szeretnénk játszani (nem péntekenként), alkalmanként 2-3 órát.

Üdv.:

Marci

face

face

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.01.22, 10:33

Sziasztok!

A barátomnak és nekem keresnénk csapatot online játékhoz! Nekem d&d 3.5e tapasztalatom van, de még viszonylag kevés játék áll mögöttem, a barátom pedig teljesen kezdő, neki gyakorlatilag ez lenne az első alkalom, annak minden izgalmával és kihívásaival együtt. Én mindenképpen szeretnék hosszú távra tervezni, nála nyilván az élmények függvénye lesz a dolog. Ha a csapat esetleg Fantasy Grounds-ot használ, szívesen beruházunk mi is rá, ígéretesnek tűnik!

A paraméterek:
  • Én D&D-t preferálnék, de nem ragaszkodom a 3.5-höz. Ha nagyon nincs más, akkor hajlandóak vagyunk más játékrendszert is megtanulni esetleg.
  • Játszani hétvégéken tudunk, azon belül tudunk alkalmazkodni bármihez gyakorlatilag. 
  • Mivel relatív kezdők vagyunk mindketten, így szinte biztosan szükség lesz némi iránymutatásra és türelemre, főleg ha idegen játékrendszert használunk :-)
Köszi!

Eszka30

Eszka30

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 5 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.10.10, 23:02

Sziasztok!

Elindítottam egy online leginkább Floating Vagabund sztorit jelenleg 3 játékossal.

1 max 2 fő még beleférne de akkor szükségem lesz segítségre is(a mesélésben,írásban)

Humor, jó íráskészség elengedhetetlen.

Érdeklődni emailen tudtok a eszka@windowslive.com -on.

Alább olvashatjátok a jelenlegi progresst.

http://onlinerpgformylads.blog.hu/

Kérek minden érdeklődőt, hogy először nekem írjon.

Sok munkánk van benne.

Ezenívül várom a javaslatokat is merre, hogy haladjon a történet.

cynthia

cynthia

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 3 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.09.01, 19:13

Üdvözlet Minden Kaland Mesternek!

Keresek Mesélőt, egy az egyhez formában! Leginkább vampire érdekelne, a masquerade alapokon állva. Emailes formában, maximum kétnapos levélváltásokkal.

Nem ragaszkodom a kiszámolt karakterlaphoz. Elégséges fantáziával rendelkezem :)

Email címem: shankarella@gmail.com

Köszönöm ha felvállalod ezt a játékformát.

Üdvözlettel

Cyn.

Steveee

Steveee

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.08.14, 19:43

Sziasztok! Egyenlőre 3-an vagyunk játékra kész emberkék de ez a szám növekedhet 5-re is, mint játékos oldal. Játékmestert keresünk, bármilyen játékra vevők vagyunk. A kommunikálást Teamspeak 3-as programmal oldjuk meg. 21-25 éves tartományban vagyunk, nagyon jó baráti környezetben :) A további elérést PM-ben adom.

Normal

Normal

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 38 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.08.12, 13:19

Whoops, rossz topic...

Módosította Normal: 2015.08.12, 13:20

Popperr

Popperr

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 5 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.06.14, 18:21

Üdv!

A polcról lekerült Codex könyvel való megismerkedés után és ismerősökkel való egyeztetés után, szeretnénk mesélőt keresni online-játékhoz roll20-n. A party általában 2-5 fő közé esik ez persze függ attól, hogy mikor van a játék. Leginkább skypeot használunk, de lehet Teamspeakon vagy akár magán a Roll20-n keresztül is. Ha szeretnél jelentkezni írj itt üzenetet vagy email-ben.

Popperr
email: vbence15@gmail.com

eleskanyar

eleskanyar

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 18 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.04.28, 09:30

Annyi kiegészítés, hogy Első Törvénykönyves játékban is benne lennénk :)

Sziasztok,

a barátaim és én a távolság miatt egy jó pár éve nem tudtunk M.A.G.U.S. szerepjátékozni, de szeretnénk mielőbb újra belevágni Skype segítségével.

Rólunk: nem szeretjük a tápolós játékokat, sokkal inkább az agyalós kalandokat, amikben az idő nagy része nem a kockadobálással/henteléssel telik..

min 2 fő részvétele biztos, de további két ismerőssel felvesszük a kapcsolatot, ha nem akarnak csatlakozni, akkor forumokban keresünk plusz 1-2 játékost.

Ha érdekel a dolog, akkor várjuk a leveled: eleskanyar@gmail.com

:bezzeg: a leggyorsabb jelentező(kkel) kezdünk!

ui.: alapvetően Új Tekercsek szabályrendszert pártolnánk

eleskanyar

eleskanyar

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 18 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.04.27, 07:17

Sziasztok,

a barátaim és én a távolság miatt egy jó pár éve nem tudtunk M.A.G.U.S. szerepjátékozni, de szeretnénk mielőbb újra belevágni Skype segítségével.

Rólunk: nem szeretjük a tápolós játékokat, sokkal inkább az agyalós kalandokat, amikben az idő nagy része nem a kockadobálással/henteléssel telik..

min 2 fő részvétele biztos, de további két ismerőssel felvesszük a kapcsolatot, ha nem akarnak csatlakozni, akkor forumokban keresünk plusz 1-2 játékost.

Ha érdekel a dolog, akkor várjuk a leveled: eleskanyar@gmail.com

:bezzeg: a leggyorsabb jelentező(kkel) kezdünk!

ui.: alapvetően Új Tekercsek szabályrendszert pártolnánk

renugard

renugard

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 8 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.04.22, 03:23

Üdv Halandók!

A Facebookon új, országos csapat és játékoskereső csoport indult!

https://www.facebook.com/groups/1585716541677267/?ref=bookmarks

Popperr

Popperr

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 5 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.03.10, 19:10

Hello!

Én és a barátaim (3-4 fő általában) mesélőt keresünk A Song of Fire and Ice, Star Wars Edge of The Empire és Shadowrun 5th edition meséléséhez. Régebben játszottunk ezekkel és megvannak még a karakterek, de képesek vagyunk újakat csinálni ha kell. Eddig roll20.neten játszottunk. Ha volna érdeklődő ellehet érni emailen: vbence15@gmail.com és itt.

Üdvözlettel Popperr

ifjkjozsef

ifjkjozsef

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.12.09, 16:37

Hello! 

Játékost és/vagy mesélőt keresünk Ars Magica 5-höz. Skype-n játszunk hétvégente magyarul. Akit érdekel katt ide:  https://sites.google.com/site/rpgjatek/   El tudtok érni: tibor.otvos76@gmail.com   skype: ipsissimus4166  tel:+447983000021 vagy:+1 347 8999069

Szép napot! :)

csuklyasmegbizo

csuklyasmegbizo

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.08.26, 08:34

Kedves Cynthia illetve Szerepjátékostársak!

Én kipróbálnám az e-mailes mesélést; élőben ritkán tudunk asztalhoz ülni, a munkám meg amúgy is géphez kötött, úgyhogy addig is kiélném a mesélői vágyaimat. :)

Vampire-t sajnos nem tudok ígérni, de M.A.G.U.S.-t illetve történelmi szerepjátékot szívesen.

Illetve nem tudom, hogy ez hogy zajlik, hogy több játékos van vagy vagy csak egy... de majd kitalál az ember valamit; "impovizálás az élet" - ismeretlen KM. :D

Ha kedve támad valakinek, írhat ide vagy e-mailre: csuklyasmegbizo@gmail.com

Üdv.:

a Csuklyás Megbízó

Üdvözlet Minden Szerepjátékosnak!

Mert a Mesélők is azok :)

Keresnék egy Mesélőt, aki hajlamos lenne emailben mesélni. Akár egy az egyben, akár csatlakoznék is valamely csapathoz. Napi szinten ráérek írni, hétvégén, vagy egyéb alkalmakkor akár naponta többször is :)

Vampire a legfőbb vágyam, de akár freestyle stílusú mesében is benne vagyok, ha van türelme a Mesélőnek bevezetni.

Köszönöm a visszajelzést.

Üdvözlettel

Cynthia

shankarella@gmail.com

cynthia

cynthia

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 3 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.06.07, 16:24

Üdvözlet Minden Szerepjátékosnak!

Mert a Mesélők is azok :)

Keresnék egy Mesélőt, aki hajlamos lenne emailben mesélni. Akár egy az egyben, akár csatlakoznék is valamely csapathoz. Napi szinten ráérek írni, hétvégén, vagy egyéb alkalmakkor akár naponta többször is :)

Vampire a legfőbb vágyam, de akár freestyle stílusú mesében is benne vagyok, ha van türelme a Mesélőnek bevezetni.

Köszönöm a visszajelzést.

Üdvözlettel

Cynthia

shankarella@gmail.com

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5197 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.02.14, 19:16

Alapestben a szerepjátékot asztal mellet játsszuk - ezek a topikok a inkább amolyan megbeszélőhelyek konkrét játék itt annyira nem folyik. Javaslom lakóhely szerint keress csapatot és kérd meg őket hogy beszállhass.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]