Ugrás tartalomhoz

Mesélőt keresek online meséhez

• Válasz írásához lépj be
242 hozzászólás érkezett eddig

wjeszy

wjeszy

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.02.14, 16:31

Sziasztok!

Egy haverom mesélt a szerepjátékról és szeretném kipróbálni. Végigtekerve a fórumot eszméletlen mennyi lehetőség van és kezdőként megmondom őszintén fogalmam sincs merre kéne elindulni. Nagyon örülnék ha valakivel tudnék beszélni hogyan is zajlik egy ilyen játék megszervezése, elindulása. Vagy esetleg valakik +1 embert keresnek és nem bánják hogy  az illető totál nem vágja mit kéne csinálni. :)

Nem tudom fontos -e de magamról is írnék annyit, hogy 21 éves vagyok fősulis és szerény személyem szerint nem lenne probléma megértenem a témát. 

Szal ha van valakinek hangulata betanítani egy kollégát várom válaszát.

LadyCrow

LadyCrow

Nachtkäfer

• Fórumita
  • 2258 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.14, 12:35

Sziasztok!
Online játékot keresek játékosként, CoC, WoD (Mage, Vampire, crossover), Ars Magica, SR érdekelne!
Tapasztalt régi játékos vagyok a kellő irodalmi vénával, és erős elvonási tünetekkel.

WoD témában , ha jól tudsz angolul egy chat-alapú szerepjátékoldalt ajánlanék (Mage, Acolitye, Vampire, Ghoul, Werewolf, Kinfolk és halandó játékok elérhetőek náluk, illetőleg ezek közti crossover lehetőség is van) http://www.wodgotham.com/
Nagyon szigorú és hosszú a karakteralkotási procedúra, sok az egyéb elég keménynek tűnő szigorítás (nem mindenki ízlésének és WoD-világképének való) és a hatalmas mennyiségű wiki oldalak hangneme is riasztó lehet, de remek, nagyon aktív, (szerintem) igényes játékot folytató a közösség, segítőkész mesélőkkel, jópofa fícsörökkel. Egy megkukkantást megér. :)

Módosította LadyCrow: 2014.01.14, 12:37

Urban

Urban

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1556 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.09, 03:52

Sziasztok!
Online játékot keresek játékosként, CoC, WoD (Mage, Vampire, crossover), Ars Magica, SR érdekelne!
Tapasztalt régi játékos vagyok a kellő irodalmi vénával, és erős elvonási tünetekkel.

Remélem sikerült csapatot találnod!

Ha nem csak a hosszútávú kampányok érdekelnek, hanem szívesen kísérletezel is, kipróbálsz játékokat, szerintem ez a hely tetszeni fog neked. Különösen az irodalmi véna miatt mondom :)

Masterposi

Masterposi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 230 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.08, 22:50

Sziasztok!

Nálam is hasonló a helyzet. Írtam neked privát üzenetet.

Módosította Masterposi: 2014.01.08, 22:56

pipeslac

pipeslac

A Pipatórium örzője

• Fórumita
  • 103 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.03, 13:18

Sziasztok!

LuckyThirteen

LuckyThirteen

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.03, 04:30

Ha lenne valakinek kedve fórumon Magus èletutat mesèlni, ne habozzon szólni! :)

Urban

Urban

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1556 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.12.07, 03:52

Mi jelenti a problémád? Nem találsz az ötlethez megfelelő rendszert, saját rendszert akarsz írni, és/vagy a világhoz/szettinghez nincs elég ötleted?

Javaslom, gondold át a dolgot, és ha úgy érezd van értelme, nyiss a játékodnak új topikot a Saját készítésű rendszerek/világok alfórumon. Az én játékötletemhez is rengeteg segítő ötlet érkezett és érkezik - talán még egy két megoldás is érdekelni fog, mert erős elem benne a rohangálás és bujkálás.

pmester

pmester

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 5 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2013.12.07, 02:57

Üdv!
Sajátos hirdetést szeretnék most feladni ezen a felületen, bízva abban, hogy lesz olyan vállalkozó szellemű mesélő, aki felkarol. Nem szimpla a játékötletem és sajnos nem érzem magam elég tapasztaltnak ahhoz, hogy mesélőként kezdjek bele ebbe a projektbe.
Olyan vállalkozó kedvű rugalmas és tapasztalt mesélőt keresek, aki hajlandó egy XVIII. század és XIX. század fordulóján játszódó játékot lemesélni, ahol gazdag potentátok vagy éppen unatkozó aranyifjak azzal teszik érdekesebbé az életük, hogy a tömlöcökből kiengedett bűnözőkre vadásznak. Bonyolítja a helyzetet, hogy itt nem bűnüldözőként vadásznának ezekre a delikvensekre, hanem kedvtelésből épp úgy, mint a vadállatokra szokás. Ez a kedvtelés nyilván nem olyan lelkületű embereket mozgat, akik egyébként a pecázás során is a catch and release hívei. Olyan jellegű karakterekre épülne ez a játék, akinek az erkölcsi értékrendje meglehetősen határozott, ugyanakkor több ponton megkérdőjelezhető. A karakterek inkább a sötét vagy szürke erkölcsi zónában mozognak. Leírtam néhány gondolatot a játék szabályairól. Ez az iromány arra is hivatott, hogy megteremtse a hangulatot.
Sajnos úgy vagyok ezzel az ötlettel, mint az egyszeri tarhálós, amikor cigit kér. „Csak a tüdőmet hoztam.” Nekem sincs egyebem az ötletnél. Van két karakter elképzelésem, valamint egy ötletem a helyszínre. Talán kissé fantáziátlannak tűnhet a dolog, de szívem szerint kerülném a mágiát és a mitikus lények szerepeltetését. Ennek ellenére bízom benne, hogy talán lesz olyan vállalkozó kedvű mesélő, akinek ez a pár sor felkeltette a figyelmét és segít nekem abban, hogy megfelelő rendszerbe öntsem az ötletem. Ha esetleg van vállalkozó kedvű játékos és mesélő, akkor egy online mese keretébe ki is próbálnám, hogy mi is sül ki a játékból. Mindenkit arra bíztatok, hogy vegye fel velem a kapcsolatot, hátha tudok adni egy jó ötletet és talán én is kapok néhány észrevételt.

sika

sika

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 356 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.10.28, 19:05

Üdv, mesélőt keresek egy meglévő Shadowrun csapathoz, online, skypeon vagy,bármi máson keresztül. Eddig én meséltem 20 karmás, erős katakterek a játékosok, de nyugodtan mehetne teljesen új karakterekkel is a játék. A csapat 20 és 37 év közötti, van szinte teljesen kezdő szerepjátékos és vájtfülű is.

sikalisk@gmail.com

Módosította sika: 2013.10.28, 19:07

cynthia

cynthia

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 3 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2013.07.16, 16:47

Üdv Mindenkinek!

Mesélőt keresek online meséhez. Főként M.A.G.U.S. vagy Vampire mesében lennék Jk, ha valaki ilyet keres. Régóta játszom. Főként szabad stílusban kockák nélkül, ösztönből, szabálykövetősen azért, de szívesen alkalmazkodom bármilyen szabályhoz és csapathoz.
shankarella@gmail.com címen el tudtok érni. Köszönöm ha valaki csapatba fogad.
Szép napot Mindenkinek!
Cyn.

panzerbjorn

panzerbjorn

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2013.04.17, 06:00

Helló!

Én vállalnák mesélést Fehérvári csapatnak. Főleg Vampire meséltem eddig de szeriten kis tanulmányozással más asztali szerepjáték is menne

Solar

Solar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 189 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.01.28, 19:09

Üdv

Mesélőt keresnénk NEM ONLINE RPG-hez, Székesfehérváron.
Főképp fantasy témájú játékhoz ( pl.: M.a.g.u.s., DnD, WHFRPG... stb.), de persze megegyezés alapján akár más rpg is szóba jöhet.

Major

Major

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 423 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.04.02, 12:17

D&Đ 3.5-höz (3.0-val, d20 fantasy kiadványokkal és akár Pathfinderrel is vegyítve) hosszú távra, életútjátékra állandó mesélőt keresünk néhány házi szabály alkalmazásával. Forgotten Realms a világ. Miskolcon játszanánk, de ha nem akad közeli jelentkező, esetleg online megfelelő programok használatával is játszanánk (skype vagy egyéb, map programok, stb). Lehet, hogy játékosra is szükségünk lesz. Fontos a rendszeresség, tapasztalat, és persze egy alkalommal ne 3-4 órára gyűljünk össze, annyira nem érdemes.

Előzetesnek ennyi, akit érdekel ide írjon: g.majoros@chello.hu

Major

Major

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 423 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.03.31, 10:48

En perpill pathfindert jatszanek online, Ts-en es maptool-al a harcokat, utoljara 2nd editiont meseltem jo regen, de a nagyobb baj hogy nemigazan ismerek mar senkit a regi csapatokbol.

Es itt se latok tul nagy aktivitast :)

Szegeny Major is beirt mindket temaba honapokkal ezelott, valoszinuleg egyszer majd az en uzenetemet is igy fogja valaki latni a jovoben :))

Üdv!

írtam egy üzenetet neked.

hibrid

hibrid

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.03.27, 01:54

En perpill pathfindert jatszanek online, Ts-en es maptool-al a harcokat, utoljara 2nd editiont meseltem jo regen, de a nagyobb baj hogy nemigazan ismerek mar senkit a regi csapatokbol.

Es itt se latok tul nagy aktivitast :)

Szegeny Major is beirt mindket temaba honapokkal ezelott, valoszinuleg egyszer majd az en uzenetemet is igy fogja valaki latni a jovoben :))

Major

Major

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 423 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.10.10, 17:38

Üdv!

Nem akar valaki mondjuk d&d 3.5-öt skype-on hanggal mesélni? Esetleg mumble-én. Heti rendszerességgel lenne az ideális. Játékosok is kerestetnek.

Bye!

Major

Major

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 423 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.07.02, 18:08

Üdv!

Kipróbálnám a skype-os, esetleg msn-es játékot, de kellene egy csapat, és főleg egy KM. Egy KM, aki elfogadja a karakteralkotási kifogásaimat, és a karakterötletemet, ami egyáltalán nem egyszerű. Tulajdonképpen csak egy karakterkoncepció megvalósítása miatt játszanék, ha ez nem jön össze, akkor nem. Ja, és csakis extra hosszú távra, életútra gondoltam! D&d 3.5 szabályrendszer, hozzá természetesen felhasználható sok minden a 3.0-ás (nem csak wizards-os könyvekből). Világra elsősorban Forgotten Realmsre gondoltam, hisz mindig is ahhoz jött ki a legtöbb dolog, és talán a legnépszerűbb világ.
Sikítsanak a játékosjelöltek is!

Bye!

Joe

Joe

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.07.01, 07:52

Sziasztok!

7tenger online játékhoz keresek csapatot! Mint játékos játszanék szívesen! Jó lenne ha jelentkeznétek és összehoznánk egy jó kis partit!

Köszi! ;)

Kyarra

Kyarra

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 79 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.06.29, 09:45

üdv

Skypos meséhez szívesen csatlakoznék.
Wod, nwod, Dnd és d20 as társai izgatnak igazán. Magusos mesélők kíméljetek.

Módosította Kyarra: 2011.06.29, 09:47

Atum

Atum

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 37 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.02.18, 11:18

hello

én is csatlakoznék mint játékos online meséléshez. Ja és nálam a m.a.g.u.s. van előnyben

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]