Ugrás tartalomhoz

Mesélőt keresek online meséhez

• Válasz írásához lépj be
242 hozzászólás érkezett eddig

szabadid

szabadid

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 598 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.12.21, 23:39

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy akad-e más is, aki szívesen játszana online nWoD-ot (azon belül gyakorlatilag bármit, bár elsősorban a Changeling: the Lost és a Vampire: the Requiem érdekelne)?

Jómagam szívesen játszanék, ha kell akár mesélnék is :)

Anil

Anil

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.09.30, 16:28

Sziasztok!

Csatlakoznék online játékhoz, amennyiben van egy szabad hely. Vampire érdekelne.

Üdv:
Anil

Alkoto

Alkoto

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 32 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.06.29, 17:58

Sziasztok

Hirdettem már korábban többször is saját fejlesztésű játékomat, és jó kis kalandokat tudunk már magunk mögött korábbi játékosaimmal. Ezért bátorkodom most is felajánlani nektek a lehetőséget, hogy csatlakozzatok most induló játékunkba. Elsősorban azoknak ajánlom, akik valami teljesen új játékot szeretnének kipróbálni, elrugaszkodva a jól megszokott fantasy világoktól és játékmenettől. Azt hiszem, az egyetlen dolog a játékomban, ami viszonylag ismerős részlet lehet, az a mágia, minden más saját ötlet. Ha tehát valaki jobban szeret sötét kocsmákat látogatni, és ott található fura alakok kérésére embereket terrorizáló orkokat irtani, annak nem ajánlom ezt a világot. Ha viszont szívesen búcsút mondatok az orkoknak, sőt embereknek, no meg a sötét kocsmáknak, és inkább egy semmivel össze nem hasonlítható világ élő legendái akartok lenni, miközben tevékenyen is részt vesztek varázslatok, mágikus ereklyék, sőt vallások létrehozásában, vagy akár egész népek, társadalmak és azok törvényeinek, ünnepeinek, szokásainak megalapításában, akkor az utolsó létsík Gubancvilága rátok vár.
http://gubancvilag.net16.net/
http://gubancvilag.blog.hu/
http://utolso.freeforums.org/index.php

Atum

Atum

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 37 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.04.21, 16:58

hello

én is csatlakoznék mint játékos online meséléshez. Ja és nálam a m.a.g.u.s. van előnyben

bUd

bUd

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 394 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.04.21, 06:58

Sziasztok!

Szívesen csatlakoznék játékosként online meséhez. Ismerek pár rendszert de gyorsan tanulok, ha magyar-angol nyelvű forrás van bármi jöhet.

bUd

stargazer

stargazer

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 775 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.03.28, 07:43

sziasztok!

ugyan nem a klasszikus értelemben, de én is mesélőket keresek. csináltam egy weboldalt, az rpgonline.hu-t, ami lehetővé teszi, hogy online, egy telepítést nem (maximum egy portforwardot ha routeretek van) igénylő webphone segítségével lehet szerepjátékozni. ha van kedvetek nézzétek meg, regisztráljátok magatokat és próbáljátok ki. nagyon megtisztelve érezném magam ha elgondolkodnátok a dolgon mint lehetőségen az online mesélések lebonyolításához. bővebb információkat találtok a weboldalon.

köszi

stargazer

Bradstreet

Bradstreet

Inquisitor

• Fórumita
  • 977 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.01.27, 11:12

D&D játék engem is érdekelne :D

Narmiraen

Narmiraen

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 467 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.12.21, 18:54

Sziasztok!

Mesélőt és játékostársakat keresek online M.A.G.U.S. meséhez! Rendszer teljesen mindegy, az ET-től kezdve a legújabban kijött szabálykönyvig mindegyik megvan. Kérlek, hogy amennyiben valaki indít ilyet, az u2u-ban jelezze :) Tapasztalatom van, többször játszottam már online, csak a mese mindannyiszor valami miatt megszakadt. Naponta tudom garantálni az 1-2 (vagy igény szerint több) hozzászólást is ;)

Köszönettel:

Narmiraen

Ossua

Ossua

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 21 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.12.18, 19:28

Én is szeretnék csatlakozni! Érdekelnek az ilyen dolgok!

sefferg

sefferg

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 10 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.11.08, 16:31

Szép napot!

D&D 4e játékhoz lehet csatlakozni? ha igen a írjatok légyszíves egy emailt a gamedaemon@freemail.hu címre

Kösz, Da3mon

Obsculus

Obsculus

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 43 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.06.07, 09:39

nem indítani akarok, hanem csatlakozni :nyenye: vagy legalább beleolvasgatni a történetbe :nod:

Krynn

Krynn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1194 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.06.06, 21:58

Meghívásos alapon. :nyenye:
Vagy azt kérdezed, hogy hogyan indíthatsz zártkörű kalandot?

Módosította Krynn: 2009.06.06, 21:58

Obsculus

Obsculus

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 43 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.06.06, 21:30

A zártkörü online mesék frakcióba hogyan lehet bekerülni?

Ez3kiel

Ez3kiel

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 5 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.05.31, 13:21

Hi. Online Starwars kalandba jelentkeznék. d20revised könyvem van kiegészítőkkel

FantasyManias

FantasyManias

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 17 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.01.01, 23:19

Öö, már találtam mesélőt.... csak nem tudom letörölni a hozzászólást

FantasyManias

FantasyManias

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 17 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.12.27, 13:23

Én mesélőt keresek aDoom RPG-mhez.
Leglábbis ha állandó mesélőt nem találok, akkor ideilenes mesélőt. Persze majd játékost is keresek, de már van 3 jelentkező.

Mago

Mago

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 37 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.10.24, 11:50

Vampire the Masqurade online játék érdekelne, mesélőként vagy játékosként egyaránt.
Nemtudom, hogy lehetne neten DnD-zni, de abban is bennevagyok, bá abban inkább csak játékosként, nem ismerem még annyira a szabályokat. Vampire-ban tapasztalt vagyok.

_Devil666 (NPC/NJK)

_Devil666 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.07.11, 06:59

Hello!

Középszintű M.A.G.U.S szerepjátékos JK-nak jelentkezne játékra (első online játékra).Már rég jáccotam és most már szeretnék egy jót......
Minden M.A.G.U.S-ban benne vok de ha lehet akkor az első törvénykönyv szerint mert sztem az a legjobb.Mindent olvastam.
MSN-m: havermajki@vipmail.hu általában mindig fent vagyok.

remélem lesz csapat....csáó :gyagya:

_Celtic-Mage (NPC/NJK)

_Celtic-Mage (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.05.21, 21:37

Üdv!
Magus kalandba beszállnék ha valaki indít egy ilyet. Ha megüresedett hely van az is teljesen jó. Akár mesélőként is, régi vagy az új törvénykönyv szerint is.

Lord_Dzsuva

Lord_Dzsuva

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 214 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.05.15, 18:14

Hello!
Online Vampire Maszkabál vagy Középkor játékot keresek játékosként, lehetőleg Fórumosat, ami viszonylag gyorsan zajlik. Ha valaki tud ilyet kérem szóljon! Köszönet

Ákos

Üdvözlet

Emailban és U2U-ban küldtem egy fórum linket ami talán elnyeri a tetszésedet :))) .

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]