Ugrás tartalomhoz

Fotó

Kalandozók Tábora

• Válasz írásához lépj be
1531 hozzászólás érkezett eddig

Namirelen

Namirelen

amazon prieri

• Fórumita
  • 342 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.05.22, 08:36

Jaj menj már. Mielőtt még barbárok helyett téged kergetnélek meg.*Mosolyodik el. Elkényelmesedik az ágyban, úgy hogy a sebek ne zavarják és elfordul Diabtól, hogy végre a munkájával is foglalkozzon. Már úgy is fáradt.*Jó munkát és vigyázz magadra kérlek!

Diabolis

Diabolis

Tanácsnok

• Fórumita
  • 1086 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.05.19, 07:17

Rendben. Szó miszó van mit intéznem. De ha el akarsz innen menni,ne nélkülemtedd, szerelmem. Ha visszajöttem lerendezzük az ügyeidet, aztán megyünk a határvidékre, ahol egész nap csak lustálkodunk, és barbárokat kergetünk. Mint az átlagos nyugdíjasok :sor: Megfelel?

Namirelen

Namirelen

amazon prieri

• Fórumita
  • 342 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.04.22, 19:15

-Menj csak és intézd el a dolgaidat. Sajnálatomra hiába ülnél egész végig itt, akkor is csak lassan gyógyulnék. pihenek kicsit, gyógyulgatok aztán beszélünk.
*Erőltet egy mosolyt magára, hogy kicsit ezáltal is bíztassa Diabot, hogy nem lesz semmi baj és nem kell miatta aggódni:D*
-Biztos sok dolgod van.

Diabolis

Diabolis

Tanácsnok

• Fórumita
  • 1086 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.04.21, 18:11

Igen, így is szép vagy. Régen is a belsődért szerettelek :ok::):D:).
És most mit akarsz csinálni. Azaz, mit akarunk? Mert amíg te gyógyulsz, addig én tisztázom helyzetem az udvarban.

Namirelen

Namirelen

amazon prieri

• Fórumita
  • 342 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.04.21, 17:45

-Melyik titok? Szerintem mindkettő. Hallottam valamit arról, hogy az amazonok gyengülnek mióta én bagyok jelen. Nem egy ember feni azokra a területekre a fogukat. De, mivel sokan rájöttek arra, hogy vissza tértem, tartanak attól, hogy az amazonok ismét erőre kelnek és ismét esély sincs lerombolni azokat a területeket.
*Aztán elmosolyodik és kicsit megingatja a fejét*
-Így is szépnek látsz. Más testben, éget arcal?
*A nevekről és másról hallgat, amivel Diab biztosan tudhatja, hogy Nami nem akar beszélni. Ahoz már elég jól ismeri őt a férfi.*

Diabolis

Diabolis

Tanácsnok

• Fórumita
  • 1086 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.04.16, 19:56

Akkor, a kifogásaim:
1: neveket.
2: a ház asszem közös tulajdon.
3: Engem is sokan rühellnek, még sem akartak eddig felgyújtani.

Egyébként most éppen melyik titokról is van szó? Az amazonokra gyakorolt befolyásodról, vagy arról hogy egyszer feltámadtál? Bár ez tuóbbi miatt a fél országot ki lehetne nyírni.

Namirelen

Namirelen

amazon prieri

• Fórumita
  • 342 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.04.01, 06:50

*Hát tényleg nem esik jól neki, hogy a táborba becibálja Diab, de már mindegy. Mikor az orvos megérkezik, elhúzza a száját és nem valami aranyos nyugodt beteg. De mikor végre békén hagya a doki és már ágyban fekszik kicsit lenyugszik. Aztán a tea után nyúl, de keres valamit ahova letudja rakni, mert most nem kívánja.*
-Köszike.
*Aztán gondolkozik hol kezdje, mit kell tudnia a férfinak végül elekezd*
-Valakinek nem tetszik, hogy ismét itt vagyok. Túl sokan tudták meg a titkom, aminek nem kellett volna megtöténnie. Az erdei házamban voltam, mikor felgyújtották. A tűz terjedése, nagysága és gyorsasága szerint, szerintem valami magia használó lehetett, de nem agyok benne. Amikor kijutottam a házból nem láttam senkit. De amúgy is elájultam. Na utána a következő pár napra nem emlékszem. Lázas voltam. Azt sem tudom, hogy éltem túl.
*Elmosolyodik. Bár, ha látszik az arca akkor erőteljesen keres valami kendőt vagy valamit, amivel eltakarhatja.*
-Erős ez a test. Már jól vagyok. Nincs semmi bajom. Látod most ezt túléltem.

Diabolis

Diabolis

Tanácsnok

• Fórumita
  • 1086 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.03.30, 14:27

Mivel gyorsan nyúl Nami után, ezért lehet hogy fájdalmat okoz Neki, bár nem akarja.

Nem,nem,nem. Ezt most nem úszod meg. A hidegben felszökik a lázad, és a sebeid csak elfagynak. Akkor meg hogy állsz bossszút értük? Mer ezt tervezed, ebben biztos vagyok.

Eközben odaérnek a sorozótáborhoz, ahol a Dragonyosok egy orvosa elkezdi ellátni Nami sebeit, megjegyezve, hogy némelyikhez ő kevés. Miután ellátták a sebeit, befekteteik egy ágyba -igen, igen, erőszakkal :( - majd Diab ül mellé, egy pohár teát adva neki. Még ő is ezt issza, tekintettel a melegére.

Nos, most akkor mondhatod. Szeretném tudni mi történt veled.

Namirelen

Namirelen

amazon prieri

• Fórumita
  • 342 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.03.28, 10:27

*A tábortól nem messze megáll. Valahogy nincs sok kedve betenni a lábát erre a helyre. Nagyon régen járt itt még, de az egyszer elég is volt neki. Végül Diab felé fordul.*
-Nem akarok bemenni. Inkább vissza megyek a hegyekbe. Béke nyugalom és még a sebeknek is jót tesz a hideg.
*Nagyon jól tudja, hogy álapotának most nem tenne jót a magány, de nem kivánkozik mások segítségére szorulni.*
-Tudod mit? van egy nagyon jó ötletem. Mi lenne, ha elmennénk valahova csak mi ketten. Nos? Nem jó ötlet?
*És már indulna is az ellenkező irányba.*

Fenevad

Fenevad

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.10.27, 15:36

*Rakish némán figyeli az eseményeket a buzogányt jobb dobásra készen tarja hátha a viadal eltér a szabályoktól.

*Közen a Vezér még egyszer végigméri Thomphyt vonyit egyet majd hirtelen támadásba kezd. Melső végtagjai mellyek átmenetet képeznek az emberi kéz illetve a kutyák mancsa közöt alkalmatlanok az ökölvivásra , ö mégis egyfalyta mély parasztlengökel próbállja elérni elenfelét.

Thompy

Thompy

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 802 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.10.26, 08:45

*Gyanakodva lép a körbe. Rosszabbra is számított, mint egy keresztbe rakott dárda. Hirtelen felkapja lábát, és egyből nagyot tapos lefelé. A Satnya dárda reccsenve törik el. A kutyafejű vicsorogva veszi tudomásul fegyvere törését, de a vezér szigorú tekintete, visszatartja ugrásra késsz társát. Thompy megfeszül a kör közepén, szemében valami kegyetlen gonoszság villan. Száját morgás hagyja el. *

Fenevad

Fenevad

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.10.22, 03:31

*a kör némán tárul ki Thompy elött, mikor belép az egyik kutyaember megprobálja elgáncsolni dárdálya nyelével. Rakissh közben oldalba böki az egyik gnollt a buzogányal igy csinál helyet magának.
A vezér lehajtott fejjel néz elenfelére halkan morogva.
-Probáld meg a közelembe terelni vagy szorisd ki belöle a szuszt.-kiáltja az öregember a harcosnak.-vigyázz a harapásával.

Thompy

Thompy

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 802 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.10.21, 15:41

Hogy az @&#;? bele öreg, mert verné meg @*&# *Dühöng magában, jól tőrbe csalták. *
Előbb is szólhatott volna! Mi vagy én egy elbaszott farkas? De kicsinálom a dögöt, aztán meggondolom, hogy vissza menjek a jó kis kuckómba remetéskedni. *A buzogányát az öreg kezébe nyomja.* Ha eldurvul a helyzet, dobja ezt oda nekem. Ha már kutyaszarként végzem, legalább vigyek magammal párat! :D *Tőrét a fába döfi, mely eddig fedezékét biztosította. Majd előre lép.*

Fenevad

Fenevad

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.10.19, 08:06

°± vezér egébként a társainál jóval magasabb és erösebb testalkatú, szemében állati ravaszság és kérlelhetlen düh csillog. Folyamatos morgás melet a körön kivülre dobja fegyvereit. Dühösen toppant és int Thompynak hogy csatlakozon.
-Nem túl bonyolult szabályok gyakorlatilag mindent szabad.-tart gyors ismertetöt a vénember- Persze csak azzal dolgozhatsz amit a természet adot. Viszont valoszinüleg lejteni fog a pálya tehát figyelj majd erősen.Igyekez a kör közepénél maradni.

Thompy

Thompy

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 802 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.10.17, 09:06

Mit jelentsen az, hogy az Ő SZABÁLYAIK SZERINT? *Néz őszinte aggódással az öregre :cool:

Fenevad

Fenevad

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.10.15, 10:56

*a gnollok vezére dühösen vakkant egyet. Láthatolag elfogadta a kihivást.

-az ö szabályaik szerint kell harcolni ne bizd el magad.
*közben a gnollok egy szük körben állnak fel kezükben lándzsát. A vezér a kör közepén áll

*bocs de rohanok

Thompy

Thompy

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 802 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.10.12, 14:09

Mit? Azt az ócska korcsot? Széttépem! *Szemében elszántságlobban, szájából nyál fröccsen :titok:. Felbosszantotta ez a kutyagolás :D. Kilesve farkasokat megszégyenítő módon morog egyenesen a vezér felé! :) * Mit ugatnak? :D

_Marius Glenius (NPC/NJK)

_Marius Glenius (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.10.08, 16:40

(OFF)Köszönöm a környezetbemutatást.(/OFF)

*Mariusék, és ezekszerint a dragonyosok is a romok környén telepedtek le. A romos környezet esetleges veszély esetén akár védekező helynek sem utolsó. Ahogy Mariusék sátort vernek, s megérkeznek az újak, igyekszenek a többieket minnél jobban megismerni, hisz ha mindenigaz, hosszú időn keresztül társak lesznek. Marius ez alól kivétel, ő inkább megmaradt sátra előtt, nincs túl beszédes kedvében. Ez általában napközbenre jellemző, az éjszaka eljövetelével azonban ő, és férfi társai a tábortól messze barangolnak...

Ha van az újabb jövevények között esetleg olyan, aki az ő vezetőjük, akkor Marius kivételesen őt igyekszik mihamarabb felkeresni, igaz, csak azután, hogy emberei révén már kellően tájékozódott az újak felől. *

Fenevad

Fenevad

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.10.05, 22:02

*behúzzodik a fa mögé ö is. Kimerlten fujtat
-...most már eleget halottam öket.....szerintem tudok velük beszélni.....-*lihegéstöl meg megakad a beszéd idönként probál nyelni is egyet- mindjárt kihivjuk a vezérüket.....a mocsár Ősi törvénye szerint...ha sikerül Te vivj meg vele....még pár perc addig tarsd vissza öket.

*közben a gnollok rendezik soraikat szelős félkörben állják el a menekülés utját, a fa mögöti különösen veszélyesnek tünö mocsárrészt elkerülik. A jelek szerint egyenlöre igyekeznek felmérni a lehetőségeket.

Mikor Rakissh egy kicsit kifujta magát gyorsan kiless a fa mögül.: -Annál a fának is beillő uborkabokornál áll a vezérük. Le tudod gyözni? -kérdi Thompyt, a választ meg se várva vadd csaholásba kezd, a belöle kijövö hangok hatására a horda elhalgat majd rövidesen felharsan jelegzetes kacagásuk. Egyedül a vezér nem nevet ö sötét arcal áll.

//nem akartam rácáfolni a nyugodt idöleges játéktempora bocs :aaaaa: viszont idelye párbajozni egyet igérem gyakrabban leszek.

Diabolis

Diabolis

Tanácsnok

• Fórumita
  • 1086 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.10.01, 11:54

Mariusék mellé újabb bakák érkeznek, fiatalok, öregek, izgágák és nyugodtak vegyesen. Pletykák terjednek, egy félszemű, marcona öreg pasasról, aki felvette őket, valamint két jó csajról, akikkel most tárgyal, és ők lesznek a kiképzők.
Eközben feláll egy apró tábori konyha 4 Dragonyossal, hogy ellássa a bakákat. A konyhásokba pedig nem jó ötlet belekötni, náluk ugyanis van fegyver.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]