Ugrás tartalomhoz

Fotó

Kalandozók Tábora

• Válasz írásához lépj be
1531 hozzászólás érkezett eddig

Fenevad

Fenevad

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.05.06, 13:19

*kijön a mocsárból megnézi a kiirást de az 5-dik pontot olvasva dühösen felmordul és visszamegy

Glowface

Glowface

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2966 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.06, 06:35

*A helyi komplexum marketinsgesével megegyezik, hogy hírdessék a kastély legnívósabb, izgalmas eseményét a szállodában is. Biztos sok vendéget csalogat, ha ilyen izgalmas eseményekről hall! Át is ad négy darab plakátot:*

* * * Nagy Salátakészítő Verseny * * *

(1) Törölve. :virag:
(2) csak ember és gnóm által emésztehtő, nem mérgező saláta nevezhető.
(3) Csak finom saláta nevezhető.
(4) A verseny időtartama: csütörtök (V. 8.) reggel nyolctól délután négyig. Helyszín: Káprázatok Csarnoka.
(4.5) A salátákat helyben kell elkészíteni.
(5) élő illetve értelemmel rendelkező hozzávaló nem használható.
(6) Külön nevezés nincsen, a megjelenés illetve a saláta elkészítése, leadása a nevezés.
(7) Tilos a verseny időtartalma alatt a Csarnokot elhagyni. Tilos a pályázóknak egymással kommunikálni, illetve mások pályamunkái után kémlelni.
(8) A saqlátát saját eszközökkel kell elkészíteni, de a rendezők alapfelszerelést biztosítanak kérésre. Hozott alapanyagokból!
(9) Természetfeletti és alatti eszközök használata nem megengedett, semmi mágia vagy speciális emberfeletti erő. Még a Swarc is tilos.
(10) Zsűri: Deatre és Glowface. Közönségdíj a közönség utólagos külön szavazata alapján.
(11) Értékelési szempontok: íz és illat (10 pont), látvány (5 pt), eredetiség és technikai kivitelezés (5 pt).

*Meg egy halom "CSÜTÖRTÖKÖN SALÁTAKÉSZÍTŐ VERSENY A KÁPRÁZATOK CSARNOKÁBAN" szórólapot is.*

Amúgy, minden jót!

Fenevad

Fenevad

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.05.05, 12:36

Visszatér a Harcosoktól.jacksonhoz.:Ha ráérsz és tudod képviselni a klánt menj a harcosokhoz ott megtudod miröl van szó én most megyek és lepihenek.
*bemegy mocsarába de elöte megdobja kövel a fán ülö keselyüt aki méltatlankodva felrikolt majd repül egy kört a tábor körül

jackson

jackson

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 209 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.04.30, 18:22

Ok,ok, megyek én.De előbb megtudhatom,miről is van szó?Mert nem igazán értek mindent...

robi

robi

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 132 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.04.29, 17:33

A Kalandozók kastély-szállodáját tovább csinosítgatja, ujjabb turusztikai utakat szervez, aztán a sok munka után :Ordog: lepihen az egyik főuri lakosztályban ;)

Scipio

Scipio

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 823 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.22, 17:30

*A dicső Római helyeslően bólint, s egyetlen parancsára a legiósok percek alatt felszedik a tábort, s készek az indulásra...*

Legjobb veteránjaim kalauzolnak majd a Nagytanácsba Titeket, Fenevad, és Nordakus, s Bárkit nemes Klánotok tagjai közül... Én előremegyek, s értesítem Klántársaimat jöveteletekről...

*E szavak után tiszteleg a Kalandozóknak, majd legiosai zömével elvonul, fanfárok hangja jelzi távozását... Néhányan a legjobb veteránok közül itt maradnak, s várakoznak...*

Fenevad

Fenevad

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.04.22, 13:30

Scipio:Rendben van veled tartok.Mutasd az utat
*Majd int jacksonak:Tarts velünk te is hiszen az egész Klánt érintö kérdésekben én nem dönthetek.

jackson

jackson

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 209 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.04.20, 10:56

távolabbról figyeli az eseményt, a levegőből el-el kapva egy-két szót

Scipio

Scipio

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 823 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.19, 22:48

Ajánlatod méltónak hangzik, dicső Fenevad... A Bajnok személyét viszont meg kell beszélnem Klántársaimmal... Javaslom, fáradj el velem a Harcosok Nagytanácsába, így te is jelen lehetsz, s megbeszélheted a részleteket... Azonkívül nekem is van egy javaslatom, amit ott elédtárnék, s mely a Kalandozók klánjának hős tagjait is érdekelné talán...

*Szóla a Római, majd várakozóan nézett a Fenevadra...*

Fenevad

Fenevad

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.04.19, 12:45

Nem akartam megbántani Róma hadvezérét de mentségemre szolgál hogy nem ismerem ki magam az emberek rangjelzésein.A viadalra azért van szükségem mert fajtársaim nem nézik jó szemmel hogy itt élek az emberek közelébe sokan azt is hangoztatják hogy gyenge vagyok,és már egy közönséges parasztal sem birok el.Ezért döntötem úgy hogy kihivom a harcosok legnagyobikát.A viadal szabályait közösen beszélném meg a Bajnokkal vagy annak képviselöivel.Részemröl nem ragaszkodom a halálig tartó párharcra hiszen nem vagyok elensége a Harcosok klánjának és megértem mily csapás lenne számukra legnagyobikuk elvesztése.Mivel én vagyok a kihivó ezért a küzdelem helyszinét ti választjátok meg.

Scipio

Scipio

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 823 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.19, 09:59

Khmm... *felhősödik el kissé homloka a "csak egy küldönc" szavakra...*

Publius Cornelius Scipio Africanus Maior vagyok, Róma hadvezére, a Harcosok Klánjából!

*Győzedelmes fanfárok hangja ad nyomatékot szavainak...*

Hívásodra fáradtam ide, hogy meghalgassam ajánlatodat, s annak részleteit, s utána visszatérjek Klántársaimhoz, hogy tolmácsoljam feléjük, s megvitassam velük azt... Ezenkívül pedig, nékem is volna egy ajánlatom, melyet talán össze lehetne kapcsolni a Tiéddel, dicső Fenevad...

Fenevad

Fenevad

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.04.18, 15:20

Már itt is vagyok.
*szol egy mély hang a sötét mocsárból majd megjelenik a gazdálya is.
Üdvözölek nemes harcos te lennél tán a Bajnok kivel meg kell vivnom vagy csak egy küldönc?

Scipio

Scipio

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 823 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.18, 02:12

Tedd azt, jó Nordakus... Megköszönöm... *bólint a hadvezér, s türelmesen várakozni kezd... *

jackson

jackson

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 209 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.04.17, 19:45

Hmm.. alighanem, erre járt nemrég! Mindjárt megkeresem, és szólok neki!

elindul Fenevad megkeresésére

Scipio

Scipio

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 823 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.16, 18:19

*Győzedelmes fanfárok hangja veri fel a kihalt tábor, s a mellette lévő mocsár csöndjét, s a dicső Római hadvezér érkezik meg számos legiosa kíséretében... Hadának mocsaras vidéken edződött felderítői segítségével utat találnak, s tábort vernek a Kalandozók Tábora mellé, a mocsár szélén... Nemsok idő elteltével a dicső Scipio legjobb veteránjai kíséretében a Tábor felé indul, s fanfárok hangja jelzi érkeztét...*

Ave Néktek Kalandozók! Publius Cornelius Scipio Africanus Maior vagyok, Róma Hadvezére, s a Harcosok klánjának tagja! A büszke, s veszedelmes Fenevadat keresem, kinek hívására jöttünk ide, hogy meghallgassam ajánlatát, s majd tolmácsoljam Klántársaim felé...

*E szavak után a dicső Római várakozóan néz körül...*

Fenevad

Fenevad

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.03.07, 12:16

ugy látszik Turisttot megette a sárkány Ej-ej nem tesz ez jot az üzletnek.De legalább jut egy kis idöm lustizni.
*elövesz egy kis tasakot amiben Mocsárcsinálo por van és elmegy vele a tábor egy távolabbi sárkába.Kiszor egy kis port majd elégedeten fekszik el az igy keletkezet dagonyában

Fenevad

Fenevad

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.18, 16:33

*Egy barlangnyilást mutat Turistnak:menjen kérem egy párkányra vezet lesz ot egy fotel meg popcorn én sajnos nem férek be oda de kint megvárom önt Ha végzet kérem jöjön ki és mesélje el mijen volt mert még én se láttam.A következö látnivalo a Kastély és környéke lesz

jackson

jackson

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 209 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.15, 13:24

megeteti az állatokat, meg csinál a szálloda körül egy-két dolgot

_ForeverTurist (NPC/NJK)

_ForeverTurist (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.15, 13:07

Ách, egy emberáldozat? Nagyon izgalmasch! Igen-igen, én kérek áldozatolást! Tessék, van itt öt arany!

És honnan fogjuk nézni? Van jó kilátó hely az áldozáshoz?

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.14, 21:40

Korok jönnek-mennek, klánok felemelkednek majd elbuknak...és egyszer újból felemelkednek. :lol:

Ann

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]