Ugrás tartalomhoz

Fotó

fumbbl.hu

• Válasz írásához lépj be
416 hozzászólás érkezett eddig

roante

roante

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 409 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.02.27, 07:48

Ejött a Fumbblis NAF Championship vége, az élen lévő két csapat ma este játszik 21:30-kor. Érdemes lesz megnézni :-)

umummy1.gif Gravalvorlig (straume) vs. Round 14 (Diceskill)deblitzer1.gif

További részleteket (csapatok felépítése, skillek, eddigi játékok) Purplegoo blogjában olvasható.

roante

roante

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 409 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.02.10, 17:41

ezt meglesem, köszi!

Nincs mit :-)

Annyi comment, hogy ezeken a majorokon eléggé kihegyezett csapatok vannak, ez pedig kifejezetten Boxos csapatoknak van, ahol nagyon megy a gyilkolászás.

Ha részletesebben is érdekelnek ezek, itt megtalálod az összes FUMBBL Official Tournament rövid leírását.

Feldinhun

Feldinhun

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 162 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.02.10, 16:28

Tudtátok, hogy igen előkelő helyen vagyunk az országok listájában a Fumbblin? :-) Konkrétan a 12. hely a miénk, 150 regisztrált edzővel :-) Sajnos egy jó részük évek óta inaktív.

Coach locator

Amúgy azt hiszem holnap estig lehet jelentkezni a Crown of Sands VI ligába. Heti játékos, kieséses verseny B csapatoknak. A nyertes kap egy szuper kis koronát (+1 stat és decay :D), valamint feltöltheti a rosterét homok csontikkal (az első pro + leader skillekkel jön, és mindegyik decay-es, 30k-s játékosok).

Fontos, hogy jelentkezni itt lehet, ha érdekel valakit. Én megyek Khemrivel :-)

ezt meglesem, köszi!

roante

roante

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 409 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.02.10, 13:53

Tudtátok, hogy igen előkelő helyen vagyunk az országok listájában a Fumbblin? :-) Konkrétan a 12. hely a miénk, 150 regisztrált edzővel :-) Sajnos egy jó részük évek óta inaktív.

Coach locator

Amúgy azt hiszem holnap estig lehet jelentkezni a Crown of Sands VI ligába. Heti játékos, kieséses verseny B csapatoknak. A nyertes kap egy szuper kis koronát (+1 stat és decay :D), valamint feltöltheti a rosterét homok csontikkal (az első pro + leader skillekkel jön, és mindegyik decay-es, 30k-s játékosok).

Fontos, hogy jelentkezni itt lehet, ha érdekel valakit. Én megyek Khemrivel :-)

Itzla_Tamac

Itzla_Tamac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1211 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.02.02, 07:54

Elnézést a nyafogásért, de az hogy 100 meccs alatt 236 cast okoztak rajtam, ez normális/átlagos?  :szomoru:

Amennyiben a te játékosaid esetleg stunty-k és az ellenfél nagyot üt már is nem akkora az a szám szerintem.

Ez nem azért van mert megfertőztelek az Ogrékkal játszással? :)

Azon nem akadnék fenn, hogy a snotik fogynak, de a saurusok, minok, káosz warriorok is stuntyk nálam...

Feldinhun

Feldinhun

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 162 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.02.02, 02:22

Hétvégi? Az RTTNAFC vagy 6 hetes :)

Amúgy minden hónapban van vmi major verseny. A januári a Warpstone Open (a nyertes mutációkat kap, akármilyen csapata is van), a februári a Crown of Sands.

Vagy másra gondoltál?

Ilyesmikre :)

Elnézést a nyafogásért, de az hogy 100 meccs alatt 236 cast okoztak rajtam, ez normális/átlagos?  :szomoru:

Amennyiben a te játékosaid esetleg stunty-k és az ellenfél nagyot üt már is nem akkora az a szám szerintem.

Ez nem azért van mert megfertőztelek az Ogrékkal játszással? :)

roante

roante

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 409 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.02.01, 15:54

Érdekes :-)

Én 250 játékkal kaptam ~160 CAS-t és 70 killed játékost - viszont én boxolok gobbókkal :D

Elfekkel azt mondanám, hogy átlag :-)

discret

discret

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1858 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.02.01, 15:38

Itzla_Tamac

Itzla_Tamac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1211 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.02.01, 14:56

roante

roante

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 409 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.31, 00:22

Hétvégi? Az RTTNAFC vagy 6 hetes :)

Amúgy minden hónapban van vmi major verseny. A januári a Warpstone Open (a nyertes mutációkat kap, akármilyen csapata is van), a februári a Crown of Sands.

Vagy másra gondoltál?

Feldinhun

Feldinhun

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 162 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.30, 18:49

mikor lesz ilyen hétvégi még? a Road to the nfc-t lekéstem :P

roante

roante

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 409 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.20, 21:22

Jó tudni, hogy hasznos volt az infó :-)

Amúgy érdemes néha elnézni ezekre a hétvégi versenyekre (most februárban is lesz egy elvileg), mert nagyon-nagyon hasonló szabályok mentén szoktak menni (1 100 TV, skillek több adagban adhatók, etc.).

Maga a roster összeállítása sem egyszerű, nekem pl. a gobbókat kitapasztalni kb. egy évig tartott :D Mondjuk lehet másnak jobban megy :DDD

Swifty

Swifty

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 868 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.20, 10:10

@roante: köszi, hogy szóltál a Road to NAFC-ról, beneveztem, és érdekességképp megosztanám a meccsem egy-két részletét.

Wilffel játszottam, aki szupersztár (990+ meccs, elég jó mérleg), és wood elfekkel jött. Először próbálkoztam trollal a csapatban (orkz), és hogy aláássa belé vettett bizalmamat, sokszor búúúúúúzott, de az 1. félidőben még vezettem (fogadást követően, 1-0). A második félidőben sikerült 2 gólt kapva kikapnom, úgy, hogy a TTM-et elgombáztam (még sose csináltam, Wilf próbált segíteni, de elfeledkezett arról/én meg "gomba", hogy a troll mozgása végén kellene a gobbó mellett lenni (akinél már ott volt a laszti, argh! :))), és amúgy is, hiába püföltem, rúgdostam a WD-it, kibírták.

No, de nem is ez a fontos, hanem, hogy kiderült, ott volt az EB-n a kalóz csapatban, és (számára) fájó vereséget szenvedett Woliótól. :) A nézők között meg ott volt kalóz-Hangus, akivel én fájtolhattam Belgiumban. Kétszóval: kicsia világ. :)

Módosította Swifty: 2015.01.20, 10:10

roante

roante

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 409 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.03.19, 09:16

Bréking!

Fumbblin maholnap átlépik a 2 milliós (!) lejátszott meccset, ezért mindenféle meglepetések lesznek:

• Aki játszott egy meccset is a legutóbbi mérföldkő óta, kap egy healing potiont (teljesen meggyógyít egy játékost)
  • Márc. 22-én játszott meccsek után kapsz egy bónusz játékost a csapatodba
  • Azok a szerencsések, akik a 2 millió utáni első R/B/L meccset játszák, kapnak a csapatba egy-egy fan favourite skillt (ezt a fórumon fogják megszavazni a meccsek után, +1 FAME-et jelent a csapatnak)

Részletek itt.

Ezen kívül nemsokára új kliens is lesz, custom pitchekkel meg új kártyákkal (dirty play azt hiszem)!

roante

roante

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 409 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.12.02, 16:17

Sziasztok!

Frissült a véletlennév generátor scriptem a Fumbbl-hez:

http://roante.github.io/fumbbl-namegen/

Most már csapat-specifikus neveket kreál, és nem akarja Alfrédnak hívni az amazonokat :-)

Ha már használod, annyit fogsz csak észrevenni, hogy a következő klikkelésnél újra letöltődik automatikusan így semmit nem kell rajta állítgatni, csak eltart néhány másodpercig. Ha még nem használod, itt a remek alkalom kipróbálni :-)

Tűzrókán, Chrome-on próbáltam, szóljatok, ha valahol nem megy, megnézem :-)

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4283 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.07.26, 12:33

Illetve a play gomb alatt van egy lehetőség, ahol újabb időpontot tudtok kijelölni a mérkőzés lejátszására (adig mind két csapat le lesz "fagyasztva"). Érdemes előtte PM-ben egyeztetni az ellenféllel.
Amennyiben nemkommunikál vagy elutasítja a lejátszást sajnos az adminokhoz szükséges fodulnod.

roante

roante

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 409 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.07.26, 10:12

Írj az adminoknak, ők szét tudják szedni a csapatokat.

narancs

narancs

Újdonsült fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 15 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2013.07.26, 09:37

Összesorsolódtunk és kilépett v kiléptem másik esetben, azóta össze van ragadva a 2 csapat.

mR_mU

mR_mU

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1031 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.07.26, 09:18

A meccset elkezdtétek ,vagy el sem tudjátok kezdeni?

narancs

narancs

Újdonsült fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 15 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2013.07.26, 09:03

Komám!

Blackbox-nál milyen ellenfelet keresel? Ott összesorsolódnak a csapatok. Azzal kell játszanod, akit kaptál. A csapatod neve alatt ott is áll pl.: Scheduled against mrc9999's Orcdummies (Seen 8d ago).

Áldás, békesség!

Tiszta lélekkel kérdezem: Nem tudom e valahogy elérni, hogy a drágalátos "mrc9999" nicknevű testvérünk áldott Orcdummies nevezetű, ájtatos képű és istenfélő csapata helyett, más felebarát csapatát keresve esetleg kilépjek, és újra besordódjak a lelkek tengerébe, hogy aztán a tiszta fény útját követve, mással játszon csapatom, kinek neve Budapest Green Gears?

Magyarul: nem tudok kilépni ettől a sráctól és újra összesorsolódni valakivel, akivel esetleg tudok játszani? :D Muszáj leveleznünk arról, hogy mikor van gép előtt, mikor vagyok én és lejátszani azt, amit egyikünk sem akar?

Köszönöm a segítséged.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]