Ugrás tartalomhoz

Fotó

Confrontation

• Válasz írásához lépj be
245 hozzászólás érkezett eddig

masvalaki

masvalaki

Pápai kalóz

• Archívum
  • 2539 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.05.25, 20:28

Ez a helyes kifejezés... ők a kiborgok, a technokrácia egyik leszakadt (eretneknek ítélt, mert nem valláscentrikus) ága... biomérnökök, genetika, ilyesmi...
és pl. a neuromancer (idegsebész? :D ) sztem kifejezeten jól néz ki, és a testépítők, meg a jógriffek mellett ők voltak a következő elem akik megtetszettek...
Bár a mutagenetic képesség leírását azt hiszem nem teljesen sikerült megértenem... dehát, csak az egységeik 90%nak van... :)

Hankyaku

Hankyaku

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1556 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.05.24, 13:05

Coolness. Nekem tetszettek az alapkarik is. Kopaszok, és gonoszak, meg kicsit kiborgok :gonosz:

MAXXxxx

MAXXxxx

The MAXXxxx

• Fórumita
  • 2679 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.05.24, 12:21

Akkor általánosan. Milyen csapat ez az alkímista banda? Velük szemezek uis :gonosz:

gonosz :)

a Griffek egy kivalt bandaja, akik a test tokeletesiteset tuztek maguk ele (tobbek kozott).

eleg sok egyseguk mutans (szo szerint) ami erdekes elonyokhoz tudja juttatni oket. tul sokat nem tudok roluk a minimalis hatteren kivul.
alapegysegeik jol neznek ki (mint figura) karakterek, varazslok, stb nem tetszenek. Kb ez a legnagyobb oka, hogy nem veluk jatszom.

+ugy tunik hogy uj design-t kapnak (rakham oldalan beloluk van talan a legnagyobb kiarusitas(alapkozelharcibol es ilyaszbol mindenkeppen))

Hankyaku

Hankyaku

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1556 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.05.24, 10:52

Akkor általánosan. Milyen csapat ez az alkímista banda? Velük szemezek uis :gonosz:

Tuzmadar

Tuzmadar

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 715 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.05.24, 10:28

Általános beszélgetés a játékról.

MAXXxxx

MAXXxxx

The MAXXxxx

• Fórumita
  • 2679 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.05.23, 17:42

nos keresre , hogy kicsit szetvaljon a beszedtema megalkottam.

90%, hogy moderator torli :)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]