Ugrás tartalomhoz

Fotó

Confrontation

• Válasz írásához lépj be
245 hozzászólás érkezett eddig

ZKM

ZKM

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 242 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.04.19, 11:36

Üdv!

Ha valakinek megvannak a 3ik kiadáshoz tartozó kártyák, amik egy ideig letölthetőek voltak a rackham oldaláról, akkor tegye meg, hogy ír nekem, vagy ha nem túl nagy elküldi mail-ben.

Köszi,
ZKM

Gobbo

Gobbo

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 279 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.10.27, 19:41

Hello!

Tudom, hogy nem tartozik teljesen ide... de hatha igy tobb Confrontation-os jatekos latja:

Elado egy Confrotation-os kaloz goblin doboz. Minden kartya megvan hozza. 13 kulonbozo kaloz goblin van benne + meg 1 buvar goblin + 1 goblin zaszlo tarto - 10.000 Ft.
Akit erdekel kuldjon U2U-t.

csao,

Gobbo

koldun

koldun

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2491 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.09.29, 14:19

az aug.1en megrendelt cuccaim szept 23an adtak fel, ami ma meg is erkezett.
rip rackham.

MAXXxxx

MAXXxxx

The MAXXxxx

• Fórumita
  • 2677 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.09.11, 06:44

igen, bar tegyuk hozza, hogy a szememben ez sem mentseg, hogy 2 honapja megtortent rendelesem meg nincs itt.
lehet, hogy sokan rendeltek, lehet, hogy nyar volt, de 2 honap akkor is sok.
(foleg, hogy 1 honapig a rendelesre ra sem bagoztak, pedig azert rendeltem meg juliusban, hogy a beigert augusztusi szabadsagok elott megkapjam az arut)

szoval ujra es ujra: Rackham elashatja magat az utobbi 1 ev uzletmenetevel. Mind mint figuragyarto, mind mint ceg egy nagy rakas szar lett.

koldun

koldun

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2491 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.09.11, 01:42

www.rackham-store.com:
Date 11/09/08

WARNING : delivery delays
Due to the holiday period and the very large number of orders we received during this summer special offer, we currently face substancial delays in the sending of mail orders.
We deeply apologize for the trouble and may assure you that we make our best to catch up with these delays as soon as possible.

vajon mire szamitottak? -25%, 3at 2ert... professzionalitasukat a GW is megirigyelhetne...

Módosította koldun: 2008.09.11, 01:44

koldun

koldun

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2491 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.07.30, 14:12

acheron 25%al olcsobban.

Meeri

Meeri

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 151 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.07.28, 15:50

Igen, az 50% megkötés az ismerős:)
Counterezni viszont nehéz, mert adeptnek magasabb a power szintje.
Köszi a segítséget!

MAXXxxx

MAXXxxx

The MAXXxxx

• Fórumita
  • 2677 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.07.28, 11:52

nincs ra szabaly, pontosabban... ha 200pt-os csata, es a figura cuccokkal (es 3.5 elott varazslatokkal) 100AP alatt marad, akkor johet (50%-os szabaly)

valami olyasmi:
- elnyelni csak ellentettel lehet (tuznel ez a viz es a sotet)
- counterezni viszont elvileg akarmivel, csak azt meg is kell meg dobni.

Meeri

Meeri

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 151 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.07.27, 19:29

Van valami szabály arra nézve, hogy bizonyos pontértékű csapatba hány és miylen szintű varázslókat ill. papokat lehet hozni?
A kérdés azért mozgtja a fantáziám, mert 200 pontos bunyóban brutális tud lenni Kayl Kartan második inkarnációja (Adept). Tűzből varázsolva (ball of flames, körönként többszöri varázslásával) gyakorlatilag lepucolt a terepasztalról. :sir:

Ha nincs darkness vagy water gemmem, akkor nem is tudom semlegesíteni. Vagy tévedek?

pixie

pixie

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 84 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.07.25, 23:00

Ma még tartott a dirz, nyerészkedtem is rajta :aaaaa: illetve már tegnap...

Módosította pixie: 2008.07.25, 23:01

koldun

koldun

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2491 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.07.24, 20:38

Nem tudom hány embert érint, de a rackham online boltban péntek 17 óráig a griffin modellekre 25% kedvezményt adnak. Gondolom ezt a többi frakcióval is eljátszák majd, lehet reménykedni... Mondjuk ha közben náluk is feketelistára kerültünk, akkor mindegy is( :aaaaa: )

mar volt a dirz, ugyhogy arra ne varjon senki. acheron nem tudom hogy volt-e?

pixie

pixie

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 84 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.07.24, 20:03

Nem tudom hány embert érint, de a rackham online boltban péntek 17 óráig a griffin modellekre 25% kedvezményt adnak. Gondolom ezt a többi frakcióval is eljátszák majd, lehet reménykedni... Mondjuk ha közben náluk is feketelistára kerültünk, akkor mindegy is( :aaaaa: )

Módosította pixie: 2008.07.24, 20:05

koldun

koldun

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2491 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.07.14, 00:15

o hozzad tartozik, de szerintem nem eri meg az arat, foleg, ha nincs jatekos ellened vagy utalsz festeni.

hozzam tartozik? ezt olyan szepen mondtad. :) nem utalok festeni, csak lassan megy :lol: az meg sose zavart hogy nincs ellen, ugyse ismerik a sajat szabalykonyvemet :ize: meg igy legalabb nem vesztek sose. mondjuk a 60 euro az tenyleg huzos, meg a farka nekem nem tetszik. Meg hat a 2. fej, es az elso kasza jon be... emiatt csak nem veszek 2t :) Mondjuk ilyen arccal akarmelyik kaosz demonnak elmegy a srac. Nagy osszeget tettem volna ra, h te valaszolsz. :D Veszek scavengereket black knightnek. Most jut eszembe, hogy a black knightok meg jok lennenek wight kingnek... hm...
Ez az uj apostate of darkness meg :D kell! Mondjuk eleg fura kartyaja van. :D

Módosította koldun: 2008.07.14, 00:17

MAXXxxx

MAXXxxx

The MAXXxxx

• Fórumita
  • 2677 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.07.13, 13:10

o hozzad tartozik, de szerintem nem eri meg az arat, foleg, ha nincs jatekos ellened vagy utalsz festeni.

koldun

koldun

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2491 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.07.12, 22:26

hoi,
ismet a szokasos 2t fizet 3t kap akcio van rachameknal, es bekukkantottam hozzajuk. a babaik nem lettek csunyabbak mint eddig, sajnos, ez pedig rendelest jelent... na mind1.
a kerdesem igazabol, ha belial nevu kecske az most mi? hova tartozik, es egyaltalan??? :ize:

koszi:
koldun

_zsiraff (NPC/NJK)

_zsiraff (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.08.15, 23:20

Hát kezdjük azzal h legközelebb megkeresed a megfelelő topicot, mondjuk wh40k jónak tűnik, mivel igaz h nem is conf, meg nem is wm/hordes, deeee még csak nem is DOW, az a 40k számitogépes adaptációja

Jajj elnézést kérek, csak ebben a témában mozgok sokat :D

És igen, jó a Tau birodalom. Már ha tetszenek a figurák. Tetszenek a figurák? Tetszik a sereg mangás filingje? Tudnál erre a seregre szívessen több tizezret költeni?

Persze! :D

El_Endro

El_Endro

Gretyó

• Inactive
  • 906 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.08.15, 22:28

Hát kezdjük azzal h legközelebb megkeresed a megfelelő topicot, mondjuk wh40k jónak tűnik, mivel igaz h nem is conf, meg nem is wm/hordes, deeee még csak nem is DOW, az a 40k számitogépes adaptációja.

És igen, jó a Tau birodalom. Már ha tetszenek a figurák. Tetszenek a figurák? Tetszik a sereg mangás filingje? Tudnál erre a seregre szívessen több tizezret költeni? Akkor jók neked. Nekem nem tetszenek. De pl akik ezzel játszanak, azok biztos azt mondják h jók.

Szabály szempontjából meg egy erőssen lövős sereg. Kicsit uncsi szerintem. Sőt szerintem még táp is. De ugye az ember nem azért kezd el egy sereget mert táp. Ugye?

_zsiraff (NPC/NJK)

_zsiraff (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.08.15, 22:22

Mondjátokcsak jó e a Tau birodalom?(igaz nem warmachine meg nemis horde hanem DOW, de nem baj)

_zsiraff (NPC/NJK)

_zsiraff (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.08.15, 16:31

Köszönöm, a sok segítséget, de sajna nem vagyok klubbtag sehol :D

Barna

Barna

Törzs-fórumozó

• Inactive
  • 541 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.08.15, 14:45

zsiraff:
A kedvezmények csak bizonyos klubbok tagjaira érvényesek (nem minden klubb áll kapcsolatban a Trollbarlanggal), de erről nem a Trollbarlangban kell érdeklődni, hanem a klubboknál. Ha a tagjuk vagy akkor megmondják milyen feltételekkel és kedvezményekkel lehet majd vásárolni rajtuk keresztül. Bp-en például a HQ, a TLK vagy a Deep Strike klubbok esetében úgy tudom van vásárlási kedvezmény. De ehhez ugyebár tagnak kell lenned.

Ehhez csak annyit, hogy minden klub kap kedvezményt, amelyik nálunk vásárol.

Köszi,

Barna

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]