Ugrás tartalomhoz

Fotó

magyar társasjátékboltok

• Válasz írásához lépj be
504 hozzászólás érkezett eddig

hegyigab

hegyigab

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 101 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.11.05, 16:16

A Trónok Harca rajongói számára készült - és jelenik meg hamarosan magyar nyelven is - a Monopoly rendkívül limitált szériájú kiadása. Kifejezetten erre a játékra koncentrál a tronokharca-monopoly.hu oldal.

Fotók, leírás már fent van, illetve ingyenes szállításos előrendelést is lehet leadni.

got_tabla.jpg

kerlac

kerlac

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 375 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.08.27, 22:28

Vajon kishazánkban kapható lesz Richard Borg kickstarteres játéka a Great War?

http://www.boardgamegeek.com/boardgame/173105/great-war

Spuri

Spuri

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.08.24, 11:41

Ajánlom figyelmetekbe a GooBo Játékboltot, ahol a popkultúrához kapcsolódó termékek (figurák, pólók, miegymás) mellett társasjátékok is kaphatók.

Mivel induló boltról van szó, ezért mindenképp el kell mondani, hogy a társasjátékokat felmenő rendszerben fogjuk beszerezni, tehát ami most aktuálisan kapható máshol is, olyat nem nagyon szeretnénk árusítani (kivételt képez a Smash Up, mert azt imádjuk és a Mice and Mystics, mert az meg nem hiányozhat).

Viszont ami újdonság, hogy szeretnénk mindenképp olyan játékokat behozni, ami már itthon (vagy máshol) nem annyira kapható (lásd pl. City of Horror). Ehhez ki is alakítottunk egy contact-formot, ahol a Kívánságlista kiválasztásával elküldhetitek, milyen játékoknak járjunk utána, mit szeretnétek megvenni, stb. Mi pedig folyamatosan figyeljük majd, mikor-hol-mi tűnik fel és küldünk egy árajánlatot róla, aztán azt vagy elfogadja a vásárló, vagy nem. :)

winnie

winnie

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 777 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.08.13, 05:50

Hát, igen, ugyanez volt. várok, várok, rákeresek és már (rég?) van belőle...

Fieldy

Fieldy

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 34 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.08.12, 22:36

Én voltam olyan ádáz, hogy kb 2 hete rákérdeztem mailben a gémklubnál, hogy beakadt a gépezet vagy nem érkezett semmi? Szokás szerint nem válaszoltak... Én is az oldalt böngészve jöttem rá hogy már kapható az általam régen várt játék.

láttam, hogy facebookon elég nagy a témája a gémklub honlapjának, de oda nem tudok kommentelni és több száz kommentre sincs időm: direkt szabotálta magát a cég, szóval tudatos koncepció az oldal, vagy én vagyok béna, hogy most már nem csak a népszerű játékok szolgál reklámcélokat, hanem a frisssen érkezett meg új játékok menüpontnak sem látom semmi hasznát? vagy csak egy játék sem érkezett az elmúlt hetekben? mert újdonságokat szívesen vennék, de ha nem tudok róluk...

wolfcsibe

wolfcsibe

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 107 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.08.12, 19:14

Dettó!

Én is meglepettem vettem ma észre,hogy a már hónapok óta várt újdonság készleten van náluk...

láttam, hogy facebookon elég nagy a témája a gémklub honlapjának, de oda nem tudok kommentelni és több száz kommentre sincs időm: direkt szabotálta magát a cég, szóval tudatos koncepció az oldal, vagy én vagyok béna, hogy most már nem csak a népszerű játékok szolgál reklámcélokat, hanem a frisssen érkezett meg új játékok menüpontnak sem látom semmi hasznát? vagy csak egy játék sem érkezett az elmúlt hetekben? mert újdonságokat szívesen vennék, de ha nem tudok róluk...

winnie

winnie

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 777 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.08.12, 18:55

• wolfcsibe kedvelte ezt

Artax

Artax

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1406 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.03.18, 16:21

Közkívánatra: 20 000 Ft feletti rendelés esetén ingyenes szállítás!

Részletek a honlapon: www.jatekmester.com

Simulacrum

Simulacrum

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 573 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.02.13, 21:27

Detto, én azonnal írtam nekik ebben ügyben. :)

pytta

pytta

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 51 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.02.13, 21:17

Engem az zavar, hogy a "Vélemények" szekciót megszüntették, pedig én azért jártam az oldalra, hogy megnézzem, mikor melyik játékról született új komment (na nem mintha olyan sok lett volna ezekből, de heti egyszer azért felkerült pár...)

wice

wice

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 386 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.02.13, 17:34

összegezve csúnya lett, viszont sokkal használhatóbb és több infót közöl. és az utóbbi azért fontosabb.

Részben egyetértek, abban, hogy csúnyább lett (pedig régen se volt szép). A használhatóságról annyit, hogy a listák különböző kategóriák (elsősorban: ár) szerinti sorbarendezhetőségének megszüntetése borzalmasan idegesít (ugyanezt gyűlölöm a Gémklub oldalán is).

winnie

winnie

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 777 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.02.06, 00:01

összegezve csúnya lett, viszont sokkal használhatóbb és több infót közöl. és az utóbbi azért fontosabb.

Cain

Cain

Walkin' Dead

• Fórumita
  • 1276 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.02.05, 15:49

Örülök hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel. Már azt hittem csak én vagyok túl kritikus. :)

Viszont a keresésen meg javítottak, ami nagy plusz pont.

A szokatlan elég finom szó rá... :he:

Most kb olyan, mintha egy frissen photoshop-ot szerzett középiskolás diák hobbi weboldala lenne...

Ha nem ismerném a boltot, és úgy akadnék az oldalra nem kapnának esélyt nálam. Nehéz komolyanvenni...

A könyves weboldaluk a társasoshoz képest szuper lett...

csak nekem szokatlan a Szellemlovas weboldalának új dizájnja?

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7368 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.02.05, 12:42

Tényleg gyenge lett, pedig én a minimalista dizájn híve vagyok.

Akkor valószínűleg azért nem is tetszik neked, mert ez nem minimalista. ;)

Ez a menügomb grafika borzalmas. Ha az nem lenne, szódával még elmenne...

Simulacrum

Simulacrum

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 573 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.02.05, 11:55

Én meg azt gondoltam nincs kész, csak kirakták így, hogy ne legyen leállás, de már több napja ilyen. Tényleg gyenge lett, pedig én a minimalista dizájn híve vagyok.

blekk

blekk

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 400 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.02.05, 09:18

első nekifutásra én is más jelzőt írtam, de kicsit finomítottam rajta. egyébként először azt hittem, nem az éppen általam használt böngészőre optimalizálták, majd amikor a másik kettőben is ugyanolyan szokatlan volt, az ablakot kezdtem átméretezgetni, hátha csak a felbontással van a gond, és elcsúszott, de csak nem akart jobb lenni.

Aratan

Aratan

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 69 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.02.05, 09:05

Most kb olyan, mintha egy frissen photoshop-ot szerzett középiskolás diák hobbi weboldala lenne...

Ha nem ismerném a boltot, és úgy akadnék az oldalra nem kapnának esélyt nálam. Nehéz komolyanvenni...

A könyves weboldaluk a társasoshoz képest szuper lett...

Módosította Aratan: 2014.02.05, 09:08

cdanil

cdanil

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 15 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.02.05, 08:12

Imádon a boltot, de ez a design elég agresszívan a hányásra emlékeztet. Szerintetek sértésnek vennék, ha felajánlanám hogy segítek nekik valami értelmes designt csinálni szabadidőmben?Egy kis css magic csodákat tenne. Amúgy adatbázis szinten sztem tökjól működik, meg sokkal funkcionálisabb mint a gameklub 3 menüje és 2 giga-bannerje az oldal közepén. Az hogy látjuk mi van a boltban használtan, meg mi van kikölcsönözve az nagy fejlődés szerintem.

blekk

blekk

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 400 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.02.05, 07:44

Artax

Artax

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1406 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.01.17, 18:04

Érdemes bekukkantani a Frissen érkezett menüpontba:

Játékmester

Pár cím a teljesség igénye nélkül:

- Robinson Crusoe - Adventure on the Cursed Island (Second edition)
- Glass Road
- Russian Railroad
- Le Havre (2013-mas kiadás)
- Tsuro
- stb

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]