Ugrás tartalomhoz

Fotó

Krulada Live

• Zárt téma Téma lezárva
333 hozzászólás érkezett eddig

SirThomas

SirThomas

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2056 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.08.13, 08:52

Egy éve nem esett hozzászólás, ezért ideiglenesen zárolom a témát.
Azonnal nyitom, ha PM-ben egy szervező megkeres a folytatással kapcsolatban.

_rancidblade (NPC/NJK)

_rancidblade (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.07.30, 19:26

Sziasztok!
Az idei játék jövő héten pénteken kezdődik és remélhetőelg vasárnap délelőtt végződik. Bővebb infók (szabálykönyv, háttéranyag) nálam msn-en: rancidblade@freemail.hu
:) :aboci:

_rancidblade (NPC/NJK)

_rancidblade (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.07.22, 20:49

Sziasztok! Egy héten belül indul a móka, még nem késő jelentkezni. Bővebb infóért krulada.uw.hu !Frissültek a letöltések, érdemes körbekémlelni :durci: !

_rancidblade (NPC/NJK)

_rancidblade (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.05.16, 20:42

Sziasztok!

Lassan itt a nyár és vége a sulinak! Az érettségizőknek és vizsgázóknak sok szerencsét, a többieknek pedig sok türelmet kívánunk :rohog: ! Na de a tanév vége egyben azt is jelenti, hogy lassan itt az idő bejelentkezni a különböző játékokra!
A Krulada Live idén Júli 27-29-én lesz megtartva Pilisborosjenőn a Mű Egri vár környékén! A szabálykönyvről és a rendezvényről bővebb infót a honlapunkon találtok: www.krulada.uw.hu . Szeretnénk titeket arra kérni, hogy amennyiben szándékoztok ellátogatni a rendezvényre dobjatok nekem egy mailt ide:rancidblade@gmail.com. Ha kérdésetek vagy bármi más gondotok lenne a játékkal kapcsolatban ugyancsak írhattok erre a címre!

Maradok tisztelettel,

Jason, a Mikulás ;)

Soloviel

Soloviel

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 220 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.05.07, 20:39

krulada.uw.hu/plakat.jpg

Módosította Soloviel: 2007.05.07, 20:42

_rancidblade (NPC/NJK)

_rancidblade (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.05.07, 19:46

Kép

Módosította rancidblade: 2007.05.07, 19:48

_rancidblade (NPC/NJK)

_rancidblade (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.03.30, 20:37

Igen tudom lusta voltam módosítani :) :D !

Dii

Dii

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 278 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.03.30, 08:27

Az aláírásodban a link még a régi honlapra mutat :sir:

_rancidblade (NPC/NJK)

_rancidblade (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.03.29, 20:20

Üdvözlet!

Régóta nem jelentkeztünk már itt az rpg.hu-n, ezért most megragadnám az alkalmat és elmondanék pár friss hírt:
-Elkészült az új és remélhetőleg végleges honlapunk, amit a www.krulada.uw.hu címen tudtok megtekinteni!

-A privát üzenetekben feltett kérdésiteket a többség javára szolgálva kérem tegyétek fel a honlapon található fórumban is :sir: !

- Minden további fontos információt megtudhattok a honlapon!

Jó böngészést! :D

M_Sanyi

M_Sanyi

Tesco gazdaságos larpszervező

• Fórumita
  • 624 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.27, 16:24

Namost ez úgy néz ki, hogy a Krulada Live fóruma kb. az idei utolsó játék után készült el, mire már egyéb fórumokon kitárgyaltuk az élményeket, egyébként is ez egy amolyan "családias" hangulatú játék, ahol a szervezők és játékosok egyszerűen "szájhagyomány" útján megoldanak mindent.

Amúgy Belzen, neked nincs valami msn vagy hasonló címed?

Belzenrupper_Mordred

Belzenrupper_Mordred

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 276 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.11.27, 14:51

látom nem én szólok elősször de nagyon recseg a fedélzete a krulada live-nak és furcsállom hogy ennyire nem járja senki a fórumát, mert az a legjobb fórum motorok közzül valósi :)
felraktam a larp.lap.hu ra azért de értesítsetek ha valami kevésbé oops os megoldásotok lesz!

Petro

Petro

Jómunkásember

• Archívum
  • 333 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.14, 17:25

Rancid: Felvettelek msn-re.

M_Sanyi

M_Sanyi

• Fórumita
  • 624 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.08.14, 17:05

Igen és a viadal nyereményét leszámítva így lett 8 pénzem, amikor a boltban a dolgok 10-nél kezdődtek, használható tárgy 15nél.

_rancidblade (NPC/NJK)

_rancidblade (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.14, 16:54

Ja és adtam Kildarnak is kettőt, mert egyet csak úgy találtam azt én nem vettem sok hasznát, egyet meg mert a boltban is játszotta a szerepét :) .

_rancidblade (NPC/NJK)

_rancidblade (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.14, 16:53

Minden megnyert viadal után adtunk pénzt és mellékküldetésekért is adtam. Bár inkább a tekercsek keltek el jobban ;) . Nem is tudom miért :) . Amúgy hogyan küldjem el neked a zenét? Vegyél fel msn-re!

Petro

Petro

Jómunkásember

• Archívum
  • 333 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.14, 16:26

Hali! Nos én is köszönöm a játékot, nagyon élveztem a létező mindenféle elmebajban szenvedő kultista szerepét, akit mindenki barbárnak nézett. :) Kritikaként a következőt fogalmaznám meg: az erődös mókánál nagyon előjöttek a szabályrendszer kiskapui. A párbaj spellt szerintem cakumpakk ki lehetne szedni, mert igazából semmire sem jó, és ha belegondolunk, csak metagaming-es gondolkodásban jó. Ugyanez igaz a vértestvérség képességre, amit senki sem használt. Ezzel és a vérdühvel egyetértek (illetve a vérdüht lehetne rövidebb idősre tenni), viszont a sikváltás lidérc képesség igenis jó móka, Endirell bebizonyitotta. ;)
Ja meg még a pénz dolgot gondoljátok át, mert nem volt sok alkalom pénzt szerezni és a boltosnál drágák voltak a dolgok.

_rancidblade (NPC/NJK)

_rancidblade (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.14, 14:20

Nagyon szépen köszönjük minden kedves játékosnak, aki elfáradt és velünk együtt járta éjnek idején a Gödöllői erdőt. Külön köszönet illeti Styx-et, akinek szeretnék előre is beígérni a következő játékra két liter borocskát, hogy legyen mit innia a kocsmába :) . Örömmel tudatom, hogy készülőben az új honlap http://krulada.uw.hu/ . Jövőre lesz egy kis újítás is. A szabályrendszer alapos átvizsgálása után (vérdüh-t valószínüleg kivesszük csakúgy mint a vértestvériséget és a síkváltást) egy online játék adná meg a jövő beli játék alapstoryját. A játék utótörténetét még ezen héten szeretném maj közzé tenni szóval majd nézzetek többször ide. Mégegyszer nagyon köszi a résztvételt és a segítséget mindenkinek!

M_Sanyi

M_Sanyi

• Fórumita
  • 624 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.08.13, 18:43

Az első éjjeli "pusztán" kántálós-elterelős kultistás dolgot meg lehetett volna oldani kevesebb kavarodással (Aratné, Torosár/Krellion, és szerény személyem másnéven Astrael ugyanis keményen kultistákat játszottunk alapból). Valamint indítványozom a szabálykönyv sürgős és kíméletlen rendbe szedését, a kiskapuk és lyukak kigyomlálásával. Gondolok itt a "veszítsd el a párbajt" parancsra, a párbaj közbeni háttérben bunyózásra, a "vérdüh! semmi sem hat ráááááám"-ra, meg hasonlókra.

Mitja

Mitja

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 86 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.08.13, 18:07

ÜDv!

Nos rövid szösszenetet írnék a játékról.Nekem tetszett.Igaz csak szombatra mentünk ki, valamint szombat éjjelt és vasárnapot meg az összes cuccunkat totál szétbúrta az eső, akkoris jó volt :D
A játékban összesen voltunk bk. 15-en de a hangulat, a szerepjátszás és a harcok nagyon jók voltak.A végén mi vérfarkasok csináltunk egy kultista szervezetet és mindenkit feláldoztunk Gaia-nak, akin éreztük a féreg szagát(egyszóval mindenkit :D ), vadászgattunk éjszaka és lemészároltuk a sötét rituálé elkövetőit :party: hát, röviden ennyi történt, persze hosszabb és jobb élménybeszámolót is lehet írni, de ezt vki más majd megteszi helyettem:-)Én mondjuk D....ra gondoltam :sor: ;)

Mindenkinek köszi a játékot, élmény volt:-)

Mancs/Mitja/mutya....

_rancidblade (NPC/NJK)

_rancidblade (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.08.01, 10:11

Nekem működik.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]