Ugrás tartalomhoz

Fotó

Krulada Live

• Zárt téma Téma lezárva
333 hozzászólás érkezett eddig

Prior

Prior

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 36 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.06.07, 10:24

Azért jobban örülnék, ha nem lenne goaparty. Én ugyanis aludni szeretnék az éjjel, nem borzalmas zajt hallgatni.

Igazán nem értem mi bajotok volt a múltkori ostromon. Szerintem egyenesen meghitt volt, hogy a sátrainkhoz jártak hugyozni, meg hogy minden áron meg akartak győzni minket, hogy ez nekünk valójában jó. ;)
A fémvértes témához annyit hozzászólnék, hogy tényleg nem nagy cucc kikalapálni egyet, ráadásul, ha valaki előnyhöz szeretne jutni, igenis szenvedjen meg érte! (És ez nem az erszényére vonatkozik.)

ArtemisEntreri

ArtemisEntreri

A Vadász

• Archívum
  • 251 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.06.06, 21:04

Üdv!

Egy kérdést ha lehet: minek a fénykép? ;)

UtokVerek

UtokVerek

Ügyeletes Vérfarkas

• Fórumita
  • 85 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.06.06, 20:47

Üdvözletem!

Érdekesnek találtam a beszélgetést, gondoltam becsatlakozom..

Fémvértem már volt pár, így beleszólnék, ha nem baj.. Az eddigiekkel ellentétben szerintem nem nagy dolog összehozni egy fém mellvértet..
Pénzügyileg biztosan nem az. Füreden már több házi gyártmányú láncing is készült, fém mellvértekkel karöltve, és egyik se lépte túl árban a 200FT-os keretet. Ócskavasból is lehet jó dolgokat csinálni....
Felszerelésnek talán egy kalapács, 2 fogó, egy vasfűrész és egy csípőfogó lehet hasznos, de ezek szinte minden háztartásban előfordulnak.
Talán az idő jelenti a legnagyobb gondot az egészben.. Ha idézhetem Sir Paladint: "200 tömény óra munka" egy láncing legalábbis.. de ha az ember délutánonként leül 1-2 órára tévézés helyett, esetleg melett, össze lehet hozni egy nagyon jó vértet 2 hónap alatt.. Maximum

Legalábbis ez az én tapasztalatom..
És tényleg fílinges ;)

A polifoam vért meg szerintem pénzben több is, mintha ocskástól hozol pár kisebb fémlemezt, aztán formára hajtod/kalapálod....

Jó munkát!

Módosította UtokVerek: 2005.06.06, 20:48

_Aserac (NPC/NJK)

_Aserac (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.06.06, 18:19

Üdv!

Chai-nak bizonyos szempontből tökéletesen igaza van. Én ugye haditornázok, ezért a vért anyira nem nagy extra nekem, másrészt
meg külön élvezet igazi vasban nyomni. Viszont tényleg elég drága a cucc, és ez hátrányt jelent azoknak, akik szertnek harcolni, de nincs rá pénzük...

A dolog másik oldala hogy sok (a legtöbb) helyen meg lehet polifómból is vértet készíteni, így ott ők is ki tudják élni magukat, hátrány nélkül, sőt ott meg a fémvértesek kimondottan hátrányba kerülnek. Szóval végül is szerintem nem baj, ha van néhány olyan rendezvény ahol tényleg fémvértet kell ölteni, annak aki vértest akar játszani.

Fő a változatoság! Igy mindenki kiélheti magát.

Aserac

Cain

Cain

Walkin' Dead

• Fórumita
  • 1373 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.06, 10:37

Hali!
Vivax, ezek szerint ti is oda kívánkoztok, csak így tovább! :cool:

Soloviel: Valamit félre értettél! A GLORIA nem a Pilisben lesz! (bocs az oldal tulajától, hogy ide körmöltem)

Halihó !

No akkor ide is beollózom amit a másik fórumára írtam a live-nak, egyébként a benne szereplő állítások a másik fórumon megbeszélt dolgokon alapulnak :

A haverod megsértődhet, de :

Ad1. : Ha jól tudom az változásnak számít hogy bárhol lehet fogni a lándzsanyelet, vagy hogy lehet védekezni a varázsbottal, hogy lehet polifoam vértet használni...
Ad2. : minek megkérdezni a véleményünkat ha nincs beleszólásunk az egészbe ?
Ad3. : most a játékosoknak készül a live vagy a szervezőknek ?

Másrészt szép-szép hogy korhű egy fémvért, csak pár fanatikuson kivül senki nem fog ilyet venni... vagy mert nincs rá pénze, vagy mert nem is éri meg ilyet venni 1 live erejére. Ez most olyan mint a gyüjtögetős kártya, az nyer akinek több pénze van...

_Aserac (NPC/NJK)

_Aserac (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.06.04, 19:42

Ez igaz.

Egész jónak tűnik a koncepció. Nagyon más mint a kiénk, de azért érdekel, lehet, hogy majd megyünk.

A páncélok megoldása külön tetszik. Ha minden igaz jövő hétre úgy is meglesz a melvértem :eeek:

Endirell

Endirell

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 87 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.04, 19:29

Azért jobban örülnék, ha nem lenne goaparty. Én ugyanis aludni szeretnék az éjjel, nem borzalmas zajt hallgatni.

_Aserac (NPC/NJK)

_Aserac (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.06.04, 18:53

Ha esetleg megint "goaparty" lesz az éjjel, lesz egy nagyon különleges küldetés, amelyben a várost megtámadó agresszorokat kell "megnevelni":felvon:

Ez a kis plusz küldetés nem hangzik roszul. :eeek:

Vivax

Vivax

Gloria Határvidék

• Fórumita
  • 368 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.06.04, 08:28

Hali!
Vivax, ezek szerint ti is oda kívánkoztok, csak így tovább! :eeek:

Soloviel: Valamit félre értettél! A GLORIA nem a Pilisben lesz! (bocs az oldal tulajától, hogy ide körmöltem)

Soloviel

Soloviel

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 220 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.06.03, 21:52

Hali!
Vivax, ezek szerint ti is oda kívánkoztok, csak így tovább! :eeek:
Cain, hát nemtom mire gondoltál, de én egy szóval se mondtam, hogy megváltoztatom...

Endirell

Endirell

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 87 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.03, 20:01

Üdv!

Én nem nagyon tudok a rendszer átalakításáról. Mégis kitől hallottad ezt?

A jövendőbeli JK-kat megkérnénk, hogy ha lehet, fényképet is mellékeljenek a jelentkezésükhöz. Köszönjük

Ja, és gyertek minél többen!!! Ha esetleg megint "goaparty" lesz az éjjel, lesz egy nagyon különleges küldetés, amelyben a várost megtámadó agresszorokat kell "megnevelni":eeek:

Cain

Cain

Walkin' Dead

• Fórumita
  • 1373 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.03, 16:42

Halihó !

Én jelen leszek ! :felvon: a rendszer egyébként némi javításokon esik át ha minden igaz.

Üdv. : Cain

Vivax

Vivax

Gloria Határvidék

• Fórumita
  • 368 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.06.03, 15:45

Sok sikert a szervezőknek! :titok:

Ahogy elnézem, idnén nem lesz sok nyugtuk a Pilisborosjenőieknek! :felvon:

SirThomas

SirThomas

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2056 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.06.03, 13:57

Üdvözlet mindenkinek a Krulada Live szervezőcsapata nevében!

Miután annyi remek live-on vettünk részt eddig, elérkezettnek láttuk az időt, hogy megpróbáljunk mi is ekkora örömet okozni más játékosoknak. Belefogtunk hát egy saját játék szervezésébe.

A szabályrendszer és a történet leírását itt találjátok meg.

A játék tervezett időpontja: 2005. augusztus 6-7.
Helyszíne: Pilisborosjenő, az egri vár makettjének környéke
Játékos és nem játékos karakterekek jelentkezését egyaránt várjuk, érdeklődni és jelentkezni az alábbi e-mail címeken lehetséges:
soloviel1@yahoo.de
kmark@freemail.hu

Köszönettel: Endirell

Módosította SirThomas: 2005.06.03, 13:58

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]