Ugrás tartalomhoz

Fotó

Amazonok erdeje #2

• Válasz írásához lépj be
1024 hozzászólás érkezett eddig

Chimaera

Chimaera

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 349 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.26, 14:15

*A fiú némán nézi a körülötte zajló eseményeket.*
-Aren! *Suttogja maga elé, csöndben, s közben a földre néz.*
-Aren! *Hangja erősödik miközben a szavaiba halk tengercsobogás vegyül.*
-AREN! *Hangja megtelik erővel, ugyanaz a szél süvít végig a táboron, mint érkezésénél. A szél mindenhová behatol. Szélvihart kever, s porfelhő borít be mindent. A fiú sötéten izzik fel, majd alakja vörös fénybe vált át. Majd teste bomlani látszik, először a létfentartó részeket kezdi felbontani, meglepő gyorsasággal. Az apró darabkákba a szél belekap, s messzire viszi, miközben egyre apróbb darabokra bontja. A fiú közben órdit, hangja akárcsak a szélvihar egyre erősödik, s visszhangzik.*
-Namerelen! "Hangja mindenhonnan hallatszódik, miközben teste maga abbahadja az ordítást."
-Namirelen! Várj! *Beszéde megcsuklik...

Green_of_the_North

Green_of_the_North

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 90 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.26, 08:30

Mikoron Csillagfény a porbataszította, nyugodtan tűrte, ám felállni addig nem áll, míg nem mondják neki, így Csillagfény "második taszítása" nem történt meg.

Akkor áll fel, mikor az oszlopokhoz vezetik, hangját hallani sem lehet, csak ajkainak mozgásán látszik, még sem tétlenkedik. Hagyja, hogy kikötözzék, hangtalan mormolása közepette végig a prierit nézi, ha a házába ment be, végig a házat nézi.

~Aren...Ne ijedj meg, csak én vagyok az, a druida, a másik férfi, kit kikötöztek. Észak Zöldjének hívtak ott, honnan jöttem, de igencsak úgy látszik, erre fele Dél Bíborának fognak hívni...(értsd a zöldet életadónak, a bíbort vérfakasztónak IRL). Ne tégy semmit, maradj rejtekedben. A prieri nem fog kivégezni, sem engem, sem védenced. Bízz bennem. Bár Csillagfény megalázott, megbocsájtok néki. Félre lett tanítva, de sosem késő felnyitni a szemét. A prieri is tudja ezt, csakhogy fél. Fél attól, hogyha gyengének mutatkozik, elveszti vezető szerepét. Ne hidd, hogy csak a hatalomvágy ég benne, nem. Érző szívű teremtmény, akárcsak te, vagy én. Bízz bennem, és a fiú szabad lesz. Én megmaradok itt, rabszolgának...a fiú azonban bár megszállott, még fiatal, és életrevaló, ha sikerül rábeszélnem a prierit arra, hogy eloldozzanak, segítek a fiún, viszont néked észnél kell lenned. Nem szabad, hogy érzelmeid felülkerekedjenek józan eszeden. Most e csatornát megszakítom, pihennem kell, a párbaj, melyet elveszejtettem, kissé kifárasztott, nehéz dolog ám a vesztest tenni...~

Ezzel megszakadt a telepatikus kapcsolat a kentaur és a druida között, a druida lehunyja szemeit, a mormolás abbahagyatik, s lebicsaklik a druida feje...Jobb, ha nem zavarja senki meditálás közepette...

Aren_Nell

Aren_Nell

Az elveszett

• Archívum
  • 34 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.23, 21:52

*nem siet, amint biztonságba ér, lassít, s ráérősen baktat. de amint megérzi, hogy követik, ismét futásnak ered, leakarja rázni az üldözőit. nincs szüksége rájuk most.. miértnem hagyják őt? hisz nemtett semmit.. még. cikk-cakkban kezd el futni, hirtelen kanyarokkal, hátha lerázza őket. ha ez sikerült, visszafele indul. nem siet, s lefekszik úgy, hogy láthassa a két férfit.. de őt ne láthassák. nem fog közbeavatkozni, amíg nemérzi szükségesnek. de akkor igen.. addigis nem mozdul, s csak vár. kezével rajzolgatni kezd porba. nem egy tehetség, de felismerni, mit rajzol. egy kentaúr családot. szélre két nagyobbat, s az egyik mellé egy kisebbet. a másik helye üresen marad.. hisz ő már nem tartozik oda. aztán alá egy újabbat kezd el rajzolni. ezek már emberek.. az amazonokat, itt nem marad hely. itt csupán a háttérben van két halott férfi, s egy halott kentaur. a fenti kentaúrok egyikének -a gyerekébe- a szembe könnycseppeket rajzol. magában motyog valamit, majd tekintetét ismét a külvilág felé fordítja.*

Namirelen

Namirelen

amazon prieri

• Fórumita
  • 342 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.23, 21:29

Utána!
*Mondja a két amazonnak.*
Ő ne lássa!
*Aztán magához int pár amazont.*
A férfiakat kössétek ki a tőznél lévő oszlopokhoz. Aren azt mondta, neki ez a két férfi semmit nem jelent. Ha vissza jönne, akkor tudom, hogy ő is képes hazudni. Senkir ne lásson örködni. Mindenki távolságban legyen. 1-1 ijjász altatós köpöcsővel álljon készen. Ha valamit tesz, azonnal mindárom megkapja.
*Az amazonok rohannak. Nami a két férfi felé fordul.*
Hát én életben akartalak titeket hagyni. köszönjétek mindezt Arennek.
*Nekik már nyugodtan beszél. Aren semmit nem tud Namiról. Semmit nem tud az amazonokról, még is olyan bölcsnek hiszi magát, mintha ő lenne a mindenség. Nami is készenlétbe áll. Egy két szór Ayrahoz mond. Néhol a falu körül is felizzik egy-egy szimbólum.*

Aren_Nell

Aren_Nell

Az elveszett

• Archívum
  • 34 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.23, 21:15

Valóban nem vagyok amazon. S nem tartozom a népedhez, hisz nem tartozhatok többé egyetlen néphez se.. De amazon nemis akarok lenni. Nem akarok senkitse gyűlölni azért, mert egy nép tagja vagyok. A szülőföldem is elhagytam ezért, ha kell, titeket is elhagylak. *majd egy ideig elhallgat, figyeli Namit, majd a két amazonra néz* Félsz. *jelenti ki* Ha nem így lenne, te is tudnád, hogy igazam van. Nem próbálnál fenyegetni.. Nem dobatnál ki. Viszont változtam. Nagyon sokat változtam. Részben miattad.. Mit nekem két élet, ha utánna talán elgondolkozol és igazat adsz nekem? Két vadidegen.. Mit nekem az életük? *aztán halkabban teszi hozzá* És ha kidobsz innen.. Az se számít. A népem már kidobott.. Őket ismertem, szerettem. Titeket nem ismerlek.. s csak egyvalakit szeretek. Ez már nemlehet olyan szörnyű, mint az. Nem? De nembaj. Ittmaradok, még.. A házra nincs szükségem, se testőrségre.. *két hátsó lábára ágaskodik, s nemtúl finoman félrelöki az egyik amazont, kishíján el is tiporja, majd elvágtat az erdő felé* Idebent miértnem tűröd meg őket? Ugyanolyan férfiak.. Idebent is és odakint is.. Csak itt erősnek akarsz tűnni a néped előtt.. Pedig ettől nemleszel jobb. A szememben biztosan nem. *Áll meg egy pillanatra, rászegezi tekintetét, aztán folytatja a futást. S csak reméli, nem támadnak neki. Ha mégis, megvédi majd magát.. hisz démon, vagy mi a fene.. Persze, nem győzheti le az egész falut, de legalább harc közben esik el. S többé emkell aggódnia.. senkiért*

Namirelen

Namirelen

amazon prieri

• Fórumita
  • 342 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.23, 20:56

nem hiszem, hogy pont neked tartozok válasszal. Oda kint is eltűröm és igazodok a kinti világhoz. Amúgy is csak azt mondtam, akkor ölöm meg őket, ha te tovább idegesitesz. De hidd el. Egyikünk sem ismeri a másikat. De ha nem állsz el az utamból akkor rosszl jársz.
*Aztán két amazon jelenik meg Aren mellett.*
Elfelejtetted hogy hol vagy és kivel beszélsz! Jól gondold át. Rád nem tartozik az amazon nép élete. Nem vagy amazon csak egy befogadott. Azaz nem tartozik rád az, hogy miért is vagyok olyanok amilyenek. De hidd el. Minden nőben ott az amazon, csak van ki elnyomja. Mert fél! Most menj a házadba, vagy kikisértetlek az erdőszélére. De utána nem térhetsz ide vissza.
*Látszik ő is komolyan gondolja.*
Válaszz. Ha nem hagyod ezt most abba, akkor a két férfi halott lesz, te pedig még csak segiteni sem fogsz rajta tudni, mert nem leszel a közelben. 2 élet van a kezedben. ne légy ostoba Aren.
*Az biztosan érződik Namin, hogy amit mond azt most meg teszi, ha kell.*

Aren_Nell

Aren_Nell

Az elveszett

• Archívum
  • 34 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.23, 20:47

Még ma? Végeztesd csak őket ki nyugodtan. De akkor Velem kezd.. azt szeretném, ha akkor Te tennéd meg.. *halál komolyan beszél. és reméli, Drak ezt nem hallja. nemakarja, hogy bárki közbeavatkozzon.. Namire emeli tekintetét* Kinek az élete van a kezedben, akit védek? Egyedül a sajátod.. de azt nemveszed el magadtól. Ugye? *aztán egy pillanatra elhallgat.* Ha kint megvagy a férfiakkal, itt miért nem? Ők mitől változnak azzal,hogy belépnek? Semmit se változnak, te viszont.. a kelleténél sokkal többet. És igazad van, nem ismerlek. De te se engem.. *Nami útjából nem mozdul. nyugalmat erőltet hangjára, s némileg lágyabb hangnemben szólal meg* Mirt vagy ilyen? Mond, mi a bajod itt a férfiakkal?

Namirelen

Namirelen

amazon prieri

• Fórumita
  • 342 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.23, 20:21

*Aren szemébe néz*
Túl léped a határokat. Kezded azt feszegetni, hogy soha többet ne jöhess te se be. És ha igy folytatod, mindkettőjüket még ma este feláldozzuk.
*És most látszik, hogy komolyan gondolja. Nem kéne tovább idegesitenie Namit. Amugy is. ha tényleg a törvények szerint lennének, akkor már rég halott lenne mindkettő, mert látta a falut.*
Veled semmi bajom. Odakint én is jól el vagyo ka férfiakkal, de csak egy ideig. itt a törvények szerint fogok eljárni. Nem fogom senki miatt megváltoztatni. Jól jegyezd meg. Soha ne merj olyan ember igy beszélni, kinek a kezében van az az élet, akit te annyira megakarsz menteni. A bartod vagyok és nem azért vagyok az, mert te nő vagy. Te csak olyan kiváltásot kapsz, hogy beléphetsz ebbe az erdőbe. Te nem ismersz. Nem tudod mire vagyok képes és még azt sem tudod, hogy miket tettem. jobb, ha inkább meghúzod magad.
*Nézi a lányt. Nagyon ritkán látni a szemében dühöt, de most látni lehet. Az erdő szélén pár szimbólum felizzik.*
Ne gondolkozz szöktetésen. Holnap reggelre meghozom a döntést. Most engedj ki.

Aren_Nell

Aren_Nell

Az elveszett

• Archívum
  • 34 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.23, 19:46

*morog valamit, majd Nam elé lép*
Nemértelek. Nem válaszoltál. A barátod vagyok? Igazán? Akkor mit számít a nemem? Ugyanolyan vagyok nem? *egyik patájával dobbant a földön* Nem a törvnyeid akarom átlépni. Ha az lenne a célom, már korábban megtettem volna. Ha pedig azt akarnám, hogy zárjatok be, már elintéztem volna. De mit érnék vele? Semmit. És te mit érsz azzal, hogy bezárod őket? A fiú amúgyse idevalósi. Mielőtt belépett volna, honnan tudhatta volna, hogy ez az amazonok erdeje? Nemláttam kiírást.. *jegyzi meg. tudja, hogy túlfeszíti a húrt, de nemigen izgatja. már ígyis túlfeszítette.* Mi bajod a férfiakkal? Mit ártotak neked? Ugyanolyan ember, mint te. Akkorhát? Engem nemakarsz kidobni? Nemvagyok ember tudod.. *elfintorodik.* A népem nemszereti az embereket. Megölik őket, vagy szolgaként tartják őket, amíg el nem pusztulnak, de otthagytam őket, mert nemértettem velük egyet. És itt mit találok? Itt nemcsak más fajba tartozókkal teszik ezt, hanem mindenkivel, aki férfi. És miért? Mert szerintük gyengék? Vagy nemis tudom. Nemértelek titeket..
*magában eldönti, hogy kiszabadítja a fiút. csak még nemtudja, hogy. kérhetne segítséget persze.. de ezért nem nyaggat senkit, s az időt venne igénybe* Nem a vendégszereteteddel és nemis a barátságoddal akarok visszaélni. Csupán tudni akarom, miért vagy ilyen.. Engem is csa azért hívtál ide, mert nő vagyok? Tehát nem szeretsz? Azt szereted bennem, hogy nő vagyok? *hátrébb lép, s úgy helyezkedik, hogy Nami ne tudjon elmenni, s megkerülni se tudja őt*

Namirelen

Namirelen

amazon prieri

• Fórumita
  • 342 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.23, 19:30

*Arenre mered. Hangját most megemeli.*
Ne lépd túl a megengedetet Aren! hiába akarsz rajta segiteni! Itt más törvények vannak mint kint. Minden férfi jól tudja, hogy mivel néz szembe mikor az amazonok erdejébe jön. hogy megakarod menteni? Inkább bolond vagy! A barátom vagy, de a törvényeinket nem szegem meg. Túl sokszor kivételeztem. Túl sokszor voltam engedékeny és nézd meg hova jutottunk.
*Mutat a fiúra és a kint térdeplő druidára.*
Ha férfi lennél és bejönnél ide, ugyan az vonatkozna rád is, mint minden férfira. Örülj neki, hogy nem vagy az. De a vendégszeretetemmel és a barátságommal ajánlom, hogy ne élj vissza, mert abból semmi jó nem fog származni.
*Aztán a fiúra és a férfira néz.*
Aren menj innen ki. Egyik ház a tied lehet. A két férfi a börtönben tölti az éjszakát. Holnapra meghozom a döntést.
*Aztán szúrosan néz Arenre.*
Aren Nell. Ha szöktetni próbálsz bárkit is. Vagy csak segiteni. Úgy végzed mint bárki más!
*Ezzel le is zárta a témát. Hátat fordit, int az őröknek, hogy a két férfit zárják be és ne engedjenek oda senkit. Persze ételt italt, azt adat be nekik. nami addig vissza vonul házába. Kicsit mára sok volt a "jóból". Mikor a házába ér, akkor beleüt a falba.*
Elegem van.
*Aztán leül az ágyára, megfogja a fejét és vesz egy nagy levegőt.*
De itt a törvények szerint kell eljárnom. Igy is túl sokszor szegtem meg és léptem át őket.

Aren_Nell

Aren_Nell

Az elveszett

• Archívum
  • 34 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.23, 15:57

Nem.. Nem álldozhatod fel! *közli, bár tudja, hogy nem tanácsos vitába szállnia Nammal. itt különösképpen nem. nemsok esélye lenne elmenekülni a fiúval együtt, harcbaszállni az amazonokkal meg.. hát az a biztos halál lenne. nem, egyik megoldás se jó. de valamelyiket meg fogja próbálni.. ha kell.*
Nemértelek titeket, amazonokat, Nami. Téged különösképpen nem. Mondcsak.. a barátod vagyok? És ha férfi lennék, az lennék? Miben lennék más, mint most? Ugyanolyan kentaúr lennék. Ugyanolyan érzelmekkel, érzésekkel. Ugyanaz lennék. Akkorhát? Mi a baj a férfiakkal? És ő amúgyis csak egy.. fiú. Hozzám jött, hogy segítsek neki. * ~hát jól melléfogott.. én nemtudok segíteni.. vagyis nemhiszem, hogy tudnék~ jegyzi meg magában* Segíteni akarok neki. Persze, ha bármit tenne, amit nemkéne, megígérem, hogy megölöm.. De egy esélyt tőlem kap. Tőled miértnem kap egy esélyt se? Hisz csak egy fiú.. Talán csak egy egyszerű fiú.. Mit ártott neked? *Nami szemébe néz, ha teheti. arcán nem látszanak érzelmek, legalábbis nayon reméli.*
*ő is hallja Csillagfény szavait. elfintorodik, de nem szól, s nem tesz semmit. nemakar mégtöbb bajt magának, talán már ígyis túl sokat szerzett magának..*

Módosította Aren Nell: 2005.07.23, 15:59

Csillagfeny

Csillagfeny

yore-solior

• Archívum
  • 81 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.23, 13:36

*Mikor vissza érnek a faluba, akkor a közepe felé vezeti a férfit. Mikor oda érnek, akkor hirtelen markolattal egy hihetetlen nagyon csap a druida fejére. Aki biztos, hogy nem marad állva. Akkor körbe néz, vesz egy nagy levegőt és az amazonokhoz szól. Tudja, hogy valahol itt van a prieri és hallja is amit mondani fog.*
Amazonok. Nővéreim. Legyőztem ezt a férfit egy párbajban. ő rabszolgaságban hajszolta saját magát. De hogy lássátok nem csak saját magamért élek itt, ezért ezt a "kutyát" Namirelennek, az amazon törzs prierijének ajánlom fel. Legyen az ő rabszolgája és szolgálja őt, mindenben amiben akarja.
*Mikor fel akar állni, akkor vissza löki a földre, nem engedi lábra állni.*
Jobban tetted volna, ha nem itt keresel magadnak menedéget! És pihenést.
*Veti oda a szevakat gyűlölettel.*

Green_of_the_North

Green_of_the_North

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 90 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.23, 07:27

"Engedelmesen" tűri, hogy felállították, mikor felállt, nem törödvén a bökdöső karddal, lehajol ingjéért, s nyugodtan felveszi, majd lassan elindul, arcán ugyanaz a nyugalom, mi a párbaj során volt látható rajta.

-Nem minden arany, ami fénylik...Az, hogy téged csalódás ért a férfiak által, nem azt jelenti, hogy minden férfi egyforma. A párbajt "megnyerted", de állandó makacsságot vesztessé fog tenni téged, Csillagfény...Csillagfény, habár neved alapján arra gondolhatna bárki is, hogy elméd tiszta, akár az égen fénylő éji csillagok, makacs vagy, s haraggal teli. A sok haragvás el fog idegeníteni minenkitől. Ma a prieri, holnap saját nővéreid, húgaid. De beszélhetnék én itt naphosszat, makacsságodnak hála süket fülekre találnak szavaim. Rabszolgádnak ajánlottam fel magam, te a prierinek ajándékozol abbana hiszemben, hogy meg fog enyhülni. Félsz attól, hogy megbocsáss a férfiaknak, mert csalódtál bennük, és nem akarsz többé csalódni. A meg nem bocsájtás bűne válladat fogja nyomni, s egy idő után, mikoron saját érdekeidet nézed, nem családodért, akkor kellene majd egy segítő jobb, de kikkel szemben elutasító voltál, el fognak téged is utasítani...

Hangja nyugodt, akár léptei is, nem nagyon törödik azzal, hogy egy kardot szegeznek a hátának. Ahogy lassan visszaérnek a faluba, befejezi mondandóját. Nem lehet látni rajta, hogy vesztett volna, hisz nem is tette azt...

Csillagfeny

Csillagfeny

yore-solior

• Archívum
  • 81 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.22, 19:58

*Mikor a férfi földre kerül, akkor Csillagfény a pengéjét a férfi torkának rakja.*
Túl gyengék vagytok ti frfiak. És hiába tünsz harcosnak, akkor is gyenge vagy. Azaz gyenge lettél.
*Nem valami kedves aztán int a pengéjvel, hogy álljon fel.*
Azt hiszem jó rabszolga leszel. De nem az enyim. Oda adlak tged ajándékba a prierinek. Úgy is rosszat mondtam rá nemrég. Pedig ő semmitől nem tehetett. Arról is te tehettél. Az a buta mókus!
*Amikor felállt a férfi, akkor mögé áll és megpöki kicsit.*
Lódulj!

Namirelen

Namirelen

amazon prieri

• Fórumita
  • 342 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.22, 19:52

*Hát itt Namira nehéz is lenne magiaval hatni.*
Nos kicsit kezd elegem lennei ebből az átjáróházból. Pár nap alatt sikerült 2 férfinak olyan felfordulást okoznia, hogy az na. Nos, mivel életed felől én döntök, igy ezzel nem lesz bajod. meghalni nem fogsz. De mivel megszegted az amazonok törvényét, igy rabszolga leszel. Vagy elfogadod ez, vagy holnap feláldozunk.
*Néz keményen. Nem látszik most rajta semmi. Nami ilyen is tudni lenni, mert sajnos kell, hogy ilyen legyen. Bár ehez a szinjátszáshoz már igen öreg.*
Bármit is akartál, máshogy kellett volna megoldani. A mi területeinken kivül.
*Aztán várva a választ Nellre néz. Rá már teljesen máshogy néz. Barátságos.*

Chimaera

Chimaera

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 349 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.22, 14:23

//ééééés most 4 nap szünet, addig remélhetőleg eltudjátok dönteni az ügyem, Nell mindent tud rólam, mást nem tudnék énsem hozzátenni, úgyhogy létsz őt kérdezzétek ha lehet, de őt se nagyon, nem ügyvédért jöttem ide! :) Jó mulatást!//

Anastica

Anastica

Elf Amazoníjász

• Archívum
  • 111 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.19, 19:07

*Az amazonok nem emelték a fegyvert a fiúra és a kentaurra. Csupán az íjász kifeszítve, de lent tartva tartotta az íjat. Ana nem ment messzire, bár nem hallgatózik, hallja, miről van szó. Nagyon figyel a manahálóra. Egy apró rezdülés... íja nincs felaljazva, vagyis kifeszítve, de meg fogja tenni. A háztól körübelül harminc méterre van, az erdő szélén...*

(OFF)// Nya most, 31.-ig látni nem fogtok, tábor, aztán majd gyüvök. Viszlát, jó játékot. Namirelen: Ha kell Anastica kari, irányíthatod. Sry az offért. //(/OFF)

Green_of_the_North

Green_of_the_North

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 90 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.19, 12:25

Mikor látja az elbizakodott amazont, vígan elmosolyodik. Tudja, az amazon penge élesebb, mint az övé, így a kardlapra mért védekező csapással hárítja az amazon vágását. Bár rég volt fegyver a kezében, azért látni lehet rajta, hogy othonosan mozog. Ahogy tud, hárít, de botja kezd egyre rövidülni. Aztán mikor a harmadik csapásra készül a lány, úgy tűnik, "gyengébbnek" minősül nála, a lábsöprést bekapta...szerencsére a harc hevében nem igen látni, de dirrekt csinálta, botját "kiejti" kezéből...

Chimaera

Chimaera

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 349 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.19, 09:38

//Bocsi, de az otthoni netem tönkrement, így szombaton, vasárnap és hétfőn nem tudok nethez jutni, bocsi, remélem áthidalható a probléma!! És mégegyszer sorry!!!//

*A fiú Namra néz, majd az eltávozó őrökre, és végül Nellre. Szemét nem veszi le róla, csupán lassan néz újra Namra, a szemébe néz és kihívóan rá mered.*
-Nem akarok bajt! Itt létemet nem én határoztam meg. Nem akarok felfordulást!
*Ezen rövid szavak alatt, végig Namira néz, s érezhető, hogy nem használ mágiát beszéd közben, nem így próbálja meggyőzni őket.*
-Döntsetek életem felől igazságosan...bízok igaz döntésetekben.
-Kérdéseitekre válaszolok, amennyire tudok!

Csillagfeny

Csillagfeny

yore-solior

• Archívum
  • 81 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.17, 13:57

*Csak mosolyog aztán támadásba lendül. Nem hagy menekülést a férfinak. A pengével először oldalra súlyt. Biztos, kivédi. Ekkor érezheti a druida, hogy igen nagy erő lakozik a lányban. Aztán a másik irányból is csap. Ő inkább először csak kiakarja fárasztani. Csillagfény nem lát semmi fenyegetést a férfiban. Aztán mikor a harmadik csapásra készül azt egy lábsöpréssel csinálja meg. Persze közben, ha ütött a druida, akkor azt levédte vagy elugrott előle. Gyorsan akarja lezárni a témát. Igy úgy dönt, hogy lerohamozza a férfit.*

/Bocsi, hogy igy irtam, csak igy is nagyon ritkán vagyok és, ha normálisan egy-egy ütést viszünk, akkor soha nem végzünk. bocsika tényleg és azoktól is akik olvassák a fórumot:(/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]