Ugrás tartalomhoz

Fotó

Amazonok erdeje #2

• Válasz írásához lépj be
1024 hozzászólás érkezett eddig

Namirelen

Namirelen

amazon prieri

• Fórumita
  • 342 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.17, 13:20

*Mikor Nami vissza ér, akkor egy amazon rohan oda hozzá.*
Prieri. egy férfit hoztak. Ana bezáratta őt a börtön házba. ott van egy kentaur is. Aren. Azt mondta Ana, ha megjössz azonnal szóljak neked.
*Nami megingatja a fejét, majd nem a saját háza felé indul, hanem a börtönházhoz. Mikor oda ér, akkor az őrökre néz. Majd meglátja Arent is.*
Mi van itt? Mi ez a nagy káosz már megint?
*Az őröknek int, hogy a fegyverekkel le és menjenek kicsit el. Majd szól nekik, ha kellenek. Nincs kedve ahoz, hogy egy amazon átlője a rabot. nem akarja, hogy véres legyen bármi is.*

Aren_Nell

Aren_Nell

Az elveszett

• Archívum
  • 34 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.15, 14:10

*Anára néz.*
Te nem tudod, mennyien vagyunk, és ez így jó. Engem viszont ne félts.. *~hisz nem kár értem.~ dejezi be magában, majd a fiú felé fordul, végighallgatja annak mondanivalóját.*
Nem tehetek semmit. *feleli végül lassan* A sorsodról nem dönthetek. Ahogy a sajátoméról se.. Itt nem. De beszéln fogok Nammal az érdekedben. *láthatóan sajnálja a fiút, bár nemérti, hogy tudna segíteni, de innen mindenféleképpen kiviszi. érzelmek cikáznak át arcán, gondolatai némileg másra terelődnek, kissé zavartan álldogál ott, majd az amazonok felé fordul* Hol van Namirelen?! Valamelyikőtök hívja ide.. *aztán rájön, hogy talán neki kéne menni, de mostmár inkább nemtesz semmit, csak mozdulatlanul áll ott, izmai némileg megfeszülnek, majd elernyednek kissé. nyugtalanság fogja el, már megint a mágia kavart be.. tudta, hogy mágusnak kellett volna mennie!*

Anastica

Anastica

Elf Amazoníjász

• Archívum
  • 111 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.13, 17:05

Amazonok:

*Csak egy íjász van, az is leengedve (ámbár kifeszítve) tartja íját. Mind a három némán, rezzenéstelen arccal hallgatják. Vannak érzéseik, de nem mutatják ki - inkább nem.*

*Ana sem jár messze, inkább visszaoson, oda bandukol a börtönház mögötti erdőrészlegbe, és inkább, ott őrködik... és közben nézelődik :rohog: . Hjajj, ezt az életet, mikor a lény semmit sem tud tenni magával... még ha többszáz, vagy ezer évet megélt már... hjajj :para: .*

Chimaera

Chimaera

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 349 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.13, 15:10

//bocs a késésért...//
A fiú arca félelemmel van átitatva, nem szólal, csak néz a kentaurra. Néha a tekintetét a saját testére veti, hozzá-hozzáér, csodálkozik, rácsodálkozik. A sebeit mustrálja.
-Fáj!
Szól, s hangja őszinte meglepetéssel van tele. Majd tekintetét Nellre emeli. Ránéz, de nem szól, lassan szemét végigfuttatja a testen. Hosszan elidőzve Nell szemén... majd elvörösödik s elkapja a fejét.
-Te még nem vagy amazon! Szeretném ha egy kicsit eltűrnél magad mellett.
Rövid szünetet tart, mély lélegzet, majd fuldokolni kezd. Rövid köhécsölés, krágokogás, majd újra Nellre néz.
-Nekem minden új itt. Nem vagyok, voltam szellem, vagy egyéb. Egy kivetülés voltam... asztrál... kivetülés.
Leszegi a fejét, majd mikor újra felemeli, szemei könnyel vannak tele.
-Segíts!! Valami miatt elváltunk. Egy faluban éltem... eltünk... élt Chimaera. Nem volt más tulajdonsága, csupán az, h az Öregek erőt, mágiát éreztek benne. S egyszer... egy sötét éjszakán valami rátámadt. Telihold volt... hatalmas vérvörös telihold. Egy gömböt vett észre magában, olyan volt, mintha egy harmadik szemmel látna. Mint egy tökéletes hófehér, vakító gömb a ködben. A gömb megtelt valamivel, hatalmas energiát érzett, majd hirtelen, én itt voltam, ő valahol máshol.
-Kételyt éreztem, és nem a sajátomét, és segélykérést is. Kettészakadtunk... vagy három felé. Eddig nem voltam más, mint egy kivetülés... de most valami történt, és elszakadtunk. Mostmár én is külön egyén vagyok.
Hirtelen a fiú felkacag, nevetése hosszú, mint egy mániákosé.
-Kérlek segíts!
Emeli fel fejét, mely újra teljesen nyugodt.
-És én is segítek, a Te kételyed hívott ide, segíteni jöttem. De idegen vagyok, s... halandó. Érted...érted...jöttem...érted.
Szemét lehunyja és furcsa mágiaháló kezd el ingadozni belőle.
-Nem tudok semmit erről a helyről, Te vagy az első akit...akit...akit. Akit megláttam.
-Nem akarok senkit se bántani. Nem is tudnék, talán még teleportálni se tudok.
Az amazonokra néz, kik nyilaikat pontosan a szive felé irányítják.
-Talán jobb ha nem is próbálkozok.
Szól egy keselyű mosoly kiséretében.
-Te vagy a sorsom Nell! Kérlek válaszolj! Kérlek segíts!

Anastica

Anastica

Elf Amazoníjász

• Archívum
  • 111 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.13, 10:46

- Magatokra hagylak...
*Szól a kentaur és a fiú felé, majd még két amazont rendel oda - a biztonságért. Most négy vigyázza őket. Két kardos, és egy íjász. Ana nem bízza a véletlenre - és ez látszik is. Bár semmi oka, sőt, nem is akarja lelőni vagy lelövetni a kentaurt...*
- Amúgy, vigyázzon, kentaur. Ez a fiú valakivel vagy valamivel megosztotta a testét. Ritka már a kentaur, vagyis a maga fajtája... nos, jó beszélgetést...

- És semmi szökés......

*Szinte sziszegi oda a fiúnak, majd elindul háza felé. Milyen egy nap!*
- Miért vagyok ilyen óvatos? Csak egy fiú... de milyen démonja van? Nem ismerem ezt a fajtát... még csak az kéne, hogy egy Shanr legyen benne... szép is lenne. Bár akkor a szeme is más lenne... mindegy. De mit akarhat tőle a kentaur? Kiűzni belőle? De hát attól megőrülne! Mármint a fiú... vagy esetleg belehalna. Vagy túlélné... bár ennek csekély az esélye.
*Gondolkodik halkan, annyira, hogy csak ő hallja. Megáll a középső téren.*
- Ayra, mit tegyek? Nem tudom hasznosítani magam. A férfiember védését ellátják helyettem, őrködjek az erdőben? Nem... nem merem itthagyni a fiút. Valami megfogott benne... a mágiaháló. Rezgett... mindegy. Kóborlok egy kicsit az erdő belső szélén... így tudok figyelni, és vigyázni a fiúra... igen...
*Motyogja, majd elindul az erdőbe, de nem merészkedik túl mélyre.*

Namirelen

Namirelen

amazon prieri

• Fórumita
  • 342 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.10, 23:16

*Delinát figyeli tisztásról.*
~Aya mutass valamit, hogy tényleg ő az, akit te választottál nekünk papnőnek. Kérlek. ~
*Gondolja magában. Szinte az a párc perc ami eltelik ezidő alatt egy kész örökk valóság. A tisztáson semmi nem történik még. De Nami amulettje izzani kezd és kicsit Delina fel emelgedik. A prierinek nem kell sok, megérti Ayra jeleit. Elindul be a tisztásra Mikor oda ér a lányhoz, megfogja a vállát.*
Delina. Még nincs itt az idő. Gyere.
*Majd mikor a lány feláll és kcisit távolabb megy a kőtől s a szobortól, akkor hirtelen fehér fénnyel kezd el izzani a kő. Nami amuletje is ugyan úgy fénylik. A szobor mi rajta van rászkódni kezd. Majd egy szellem suhan át kettejük kezett és egyenesen a szoborba száll. Nami megfogja a szobrot és Delina kezbe adja.*
Azt a feladatot kaptad, hogy ennek a szobornak találd meg otthonát. Azaz a benne lévő szellem jó helyét.
~Ayra remélem igazad lesz és megtalálja a helyet.~
*Majd megfordul és vissza indulnak a falu felé.*

Anastica

Anastica

Elf Amazoníjász

• Archívum
  • 111 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.10, 14:14

// Sorry... mostmár be lehet pótolni... //

*A nőre (?) néz, a két amazonnal egyetemben.*
- Felőlem, beszéljen. De aki az Amazonok Erdejébe lép, és férfi, az bizony a prieri döntése fölött áll... és nem megy innen sehova. De felőlem, beszéljen.
*Mondja, az egyik amazon mellé áll, utat nyitva a lénynek, bár mérgezett nyila továbbra is felhúzva van.*

Aren_Nell

Aren_Nell

Az elveszett

• Archívum
  • 34 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.10, 13:53

//khm.. reagáltam volna amúgy, kösz hogy hagytatok időt is.//
*Csak lassan tér magához, elhesegeti gondolatait, a fiút és Anát nézi. Beszédre nyitja száját, de talán a meglepetéstől, talán a félelemtől, de nem tud megszólalni. Egy ideig csak nézi a két távozó alakot, majd lassan utánnuk indul. Amint a háznál meglátja a három amazont, megáll. Egy ideig vár, majd megköszörüli torkát, valamit motyog, mintha meg akarna győződni róla, hogy visszatért a hangja. Aztán arra indul, tőlük nemsokkal messzebb megáll*
Állj. *Kezdi, maga se tudja, honnan veszi a bátorságot, ő itt csak vendég, milyen alapon parancsolgat? Megremeg. Most fogja elintézni, hogy innen is elzavarják.. halkan sóhajt, majd folytatja* Miattam.. Miattam jött. *Jelenti ki, enyhe kérdő hangsúllyal. Nemigen akarja ezt elhinni.. Miatta?* Hallani akarom, mit akar tőlem. Hogy ki ő, és miért jött ide. *~..Hisz nemérek annyit, hogy bárki is idejöjjön miattam. Különösképp nem egy férfi.~ fejezi be magában. Mellső patáival idegesen dobol a földön, s vár.*

Anastica

Anastica

Elf Amazoníjász

• Archívum
  • 111 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.10, 13:09

*Meghátrál, a két amazon arca rettegésbe fordul, igyekszik elrejteni, de ők is akarva-akaratlanul meghátrálnak egy picit.*
- Miért nem mondtad, hogy testedet valakivel megosztottad?!
~ Még csak az kéne, hogy egy Shanr legyen ebben a fiúban. ~
- Azt hiszem, tartozol egy mondanivalóval...
*Mondja, mostmár úgy látja, a fiú futva nem menekülne el. Elteszi a vajszínű hegyű íját, egy zöld (mérgezett) végű nyilat vesz elő, felhúzza, maga előtt tartja.*
- Ha megszöknél, te vagy akár a másik lelked, ez a méreg garantáltan végez veletek...

Chimaera

Chimaera

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 349 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.10, 13:06

A fiú láthatóan megretten. Körülnéz, mintha csak most fogná fel helyzetét, s testéből hirtelen sötét gőzfelhő távozik. Láthatóan még saját maga is megretten, félő hogy túl gyorsan történt minden ahhoz, hogy Anastica is átlássa a helyzete...

Anastica

Anastica

Elf Amazoníjász

• Archívum
  • 111 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.10, 12:59

- Méghogy félni?
*Gúnyos mosoly.*
- Tudom, hogy mágiával rendelkezel, és nem bízom benned, férfi...
*Ejti ki a férfi szót "enyhe" undorral.*
- Kérdések? Attól függenek. Rab vagy, ha túl messzire mész, ez az íj majd megmutatja az illemet.
*A nyíllal a fiú lába felé mutat...*
- Ajánlom, tetszeni fog. Mondd a kérdéseket, de vigyázz, és ne feledd; most én állok előnyösebb helyzetben.

Chimaera

Chimaera

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 349 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.10, 12:54

A fiú arca gúnyba rándul.
-Ennyire félsz egy kölyöktől? Bár nem csodálom. Egy dologra kérlek meg, én bolond. Kérlek válaszolj lrdéseimre, s felelj legjobb tudásod szerint, hisz látom tapasztalt vagy, s sokat tucc.Állod hát a próbát...amazon?
Enyhe él hallatszódik a fiú jangjában, mikor kiejti az utolsó szót.
-Elfogadod a kihívást?-gondolja magában.

Anastica

Anastica

Elf Amazoníjász

• Archívum
  • 111 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.10, 12:49

*Ana elf, valamennyire érzékeli a mágiát, és nagyon amatőr szinten űzi is.*
- Nos, úgy látszik, nincs itthon... akkor csak egy választás maradt. Nem ajánlom, hogy mágiát használj. A mágiaháló ingadozását én is érzem, mikor megingadozik, vagyis amint elkezded használni az erődet, lelőlek. Ezt most leszögezem. Úgy gondoltam, mehetnél a középen lévő térbeli ketrechez, de ennyire megalázni ma egy férfit nincs kedvem... egy "jobb" helyet kapsz.
*Szól, hangja színtelen, majd ismét elindulnak, újra a férfi megy elől. Lassan elérnek egy újabb házhoz.*
- Amíg a prieri nincsen itt, addig ittmaradsz...
*Mondja, majd az ablaktalan faházra mutat. Egy középhangos kiáltás, és két kardos amazon jön a házhoz.*
- Te szépen bemész, mi meg hárman vigyázunk rád...
*Apró gonosz mosoly, de különben semmi.*
- Ha esetleg éhes vagy szomjas vagy, szólj.
*Amint a fiú bemegy, az egyik amazon becsukná az ajtót, de Ana elkapja kezét.*
- Nem. A fiú megszökik, ha rázárjuk. Látni akarom...
*Íja fenyegetően van kifeszítve.*

Módosította Anastica: 2005.07.10, 12:50

Chimaera

Chimaera

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 349 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.10, 12:42

Chimaera némán türi a megaláztatásokat, szeméről a köd oszlani látszik, úgy tűnik, mintha a sebei is gyorsabban gyógyulnának. Miközben Anastica a kunyhók felé vezeti, menekülési lehetőséget nem hagyva, az edjik elesésnél teste furcsán levegőszerüvé válik, majd egy pillanat, és újra visszanyeri eredeti formályát. A kunyhóhoz egyre jobban közeledve se szól, csupán szeme jár érdeklődve, fáról-fára. És néha olyan dolgokra, mellyeket Anastica nem lát, nyílván a fiú bolond lehet, véli talán. De biztosan érzi, a mágiahullámok apró erelyét a kölyökben.

Anastica

Anastica

Elf Amazoníjász

• Archívum
  • 111 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.10, 12:33

- Arra indulj... gyerünk.
*Mondja, majd Nellre néz.*
- Úgy látom, ismered a járást. Ha akarsz majd minket követni, tudod merre leszünk.
*Majd megindulnak, elől a férfi mögötte Ana. Elővesz egy másik íjvesszőt, melynek hegyén apró vajszínű folyadék is van (nem folyik le róla). Lassan átérnek az erdőn, a férfi lehet, többször megbotlik az óriási gyökerekben, az amazon ellentétben. Az elf jól ismeri már erre a járást. Lassan elérnek a faluhoz. Faházak, egy két Ayra szentély, de nem állnak meg. Ana maga előtt, leengedve hozza az íjat, de kifeszítve. Lassan elérnek a falu közepére, majd Namirelen sátrához mennek.*
- Elnézést, prieri, ráér egy pillanatra? Hoztam valakit...

Chimaera

Chimaera

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 349 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.10, 12:28

-Alávetem magam akaratodnak, azonban semmit nem igérek, egyetlen célpontom Nell, kérlek szólj, majd neki!
Nem akadékoskodik, Anastica bármit csinál vele. Csupán egyetlen dolgot dörmög maga elé: Miben hiszek én, hogy szivességet kérek egy férfigyűlölőtől, isteneim, kérlek segítsétek, engem és Őt!
Bár beszéde zavaros, szemében még homály ül, mely lassan oszlani látszik.

Módosította Chimaera: 2005.07.10, 12:31

Anastica

Anastica

Elf Amazoníjász

• Archívum
  • 111 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.10, 12:21

- Fegyvertelent nem öl? Mondd, megöltem őt...
*Bök Nell felé.*
- Vagy akár téged? Nem. Elég a szóból... indulás.
*Szól fejével az erdő közepe felé bök.*
- És ne próbálj elszökni...

Chimaera

Chimaera

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 349 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.10, 12:19

-Nell hívd kérlek az ő szava legyen a döntő! Vagyd hadd hogy én hívjam, érzem közel jár! Különben is, mit lett az amazonokkal?-néz a kölyök Anastica-ra kérdően.- Úgy hírlik fegyvertelen embert nem ölnek? E reményem élt eddig, mondd, tévedek?

Anastica

Anastica

Elf Amazoníjász

• Archívum
  • 111 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.10, 12:12

- Az elfeknek s az amazonoknak nem szokásuk előbb harcolni, aztán gondolkodni. El engedni nem engedhetlek, ha itt maradnál, csak rabszolgaként. Hogy mit mondasz, az a te dolgod, de mindenesetre mész a prieri elé.
*Mondja, íját nem engedi le. Nem bízik a férfiakban. Egy elillanás, és itt sem lennének... persze, mit nem. A férfit nézi, íja kifeszítve, egyenesen az ember szíve felé néz.*
- Hallgatlak. Addig is húzod az idődet.

Chimaera

Chimaera

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 349 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.10, 12:09

-Bocsás meg ó tüzes amazon, ezen síkon való tartózkodásomat, nam ily rövidre terveztem. Kérlek engedj utamra, s csillapítsd, szived dobogását.
-Nem jöttem másért, mint Nell lelkéért. Ő még nem tartozik közétek.
-Történetem hosszú, remélem íjjad leengeded, s meghalgatsz. Láthatod: fegyverem nincs, s a mágia se jár át oly erősen. Hát kérlek hallgass meg, vagy hadj eltűnnöm, de meg ne ölj. Akár létezem itt, akár nem.
-A döntés a te kezedben van!
-Válaszolj mielőtt lőnél, kérlek!

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]