Ugrás tartalomhoz

Fotó

Amazonok erdeje #2

• Válasz írásához lépj be
1024 hozzászólás érkezett eddig

Anastica

Anastica

Elf Amazoníjász

• Archívum
  • 111 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.10, 11:57

*Nell már az erdőben lehet, hisz a házak az erdő közepén vannak.*
- Megállsz!
*Kiált rá a fiúra egy bájos hang, az egyik fa tetejéről. Ha megnézi, látja, egy barna íjon lévő nyílvessző már rá szegeződik.*
- Meg nem moccansz... tudatában vagy annak, milyen helyre léptél, férfi?
*A nő szemében az amazonok tüze ég, és látszik, egyetlen mozdulattal átszúrja a férfi/fiú szívét, ha amaz el próbál menekülni.*

Chimaera

Chimaera

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 349 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.10, 11:52

-Nell!
Egy hang a távolból, mint a vízesés robaja egy szellő suttogásába rejtve.
-Nell!
Újra az a hang, Nell talán úgy vélheti, h a salyát fejéből halja. Nem jár messze az igazságtól. Hirtelen egy alak jelenik meg Nelltől pár méterre, mintha a levegő szülte volna.
-Szia Nell!
Mosolyog rá.
-Ne ijedj meg, kérlek!
A 16 év körüli fiú, ártatlan szemekkel néz Nellre, harag, vagy düh nyoma nem látszódik benne.
-Hívtál, hát jöttem!

Aren_Nell

Aren_Nell

Az elveszett

• Archívum
  • 34 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.09, 20:18

*Akkor a faluba megy. Annak határán áll meg, s csak nézi egy ideig. Akárcsak a teremnél, az erdő szélén. Elnézegeti a területet, a házakat. Ő nem ide tartozik, ő nem amazon. Mit keres akkor itt? Még megfordulhat és elfuthat.. Soha senki nemfog többet hallani róla. Nem, nem azért jött ide, nem futamodhat meg. Elindul, s egy olyan ponton áll meg, hol rálát a tűzre, de a fák még takarják. Az ottlevők érezhetik, hogy valaki figyeli őket, de lehetőleg nem látnak senkit. Csak áll ott, s nézi őket. Nem indul meg, nem kelt zajt. Csak áll, s gondolatban elkalandozik. Számára rövid időnek tűnik, de csak 1-2 óra múlva tér vissza a világba, s csak figyel tovább, már maga se tudja, miért. Nemtudja, oda mennyen-e, vagy se.*

Ariadney_Dragonclaw

Ariadney_Dragonclaw

Tűzzel játszó

• Archívum
  • 856 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.07, 05:09

// Időközben egyeztetés volt, úgyhogy storno. Elnézést. :nono: //

Green_of_the_North

Green_of_the_North

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 90 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.06, 16:01

Fejét csóválja nyugodtan Csillagfényt hallgatva. Mikor a nő befejezi mondókáját, kedvesen mosolyodik el.

-Ne aggódj, a párbaj tisztességes lesz. Mágiát nem fogok használni, csupán annyit, míg e kötelet leveszem...

Ha Csillagfénynek nem lesz ez ellen ellenvetése, akkor halkan mormol, a kötél csomói lassan oldódnak ki, ahogy megbomlik, a druida zsebre teszi azt. Majd az amazonra tekint. Rég kellett harcolni, s íme, ismét fegyvert kell fognia...magánál nincs fegyver, nem hord. Bár oldalán van egy tőr, azt ingével együtt leteszi a földre. Felsőteste nem mondható sem túl vékonynak, annál inkább izmosnak, látni, viharvert-ez meglehetősen ritka egy druidánál, de ki jól ismeri őket, tudhatják, egy druida sem születésétől fogva druida... Viharvertség alatt az értendő, hogy több küzdelem nyomai meglátszódnak mellkasán, hasán, vállain. Be nem gyógyuló hegek, melyek részben fizikai, részben mágikus sérülések nyomai.
Mikor letette az inget és a tőrt, körbenéz a "tisztáson", ha találhat egy faágat, melyet botként használhat, azt veszi fel. Ő nagyobb sérülést nem kíván okozni az amazonnak, annak elelnére, hogy az, halállal is megfenyegette. Amint talált egy megfelelő botot (mely 1,5 méter hosszú, s kb. 5 cm vastagságú, igaz, itt-ott göcsörtös, de botként harcra alkalmas), két kézre fogja, és Csillagfényre tekint.

-Legyen meg a te akaratod, Csillagfény.

Hajt fejet az amazonnak, térdét behajlítja, s a botot védekezés gyanánt maga előtt átlóba helyezi.

_Delina (NPC/NJK)

_Delina (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.07.06, 09:54

*Csendben követi őt. Nem szól egy szót sem többet, míg odaérnek. Kicsit kalapál a szíve, vajon azok a szellemek érdemesnek találják-e majd. Vajon amiben eddig bizonyos volt, az csak ábrándként létezett? Valójában nem is úgy van kapcsolata Ayraval, ahogy ő gondolja? Sok kérdés megtölthetné szívét, ~de nem kell elbizonytalanodni~ gondolja. Tettei és törekvései által fog megítéltetni. Nagyon fontos az, hogy miben hisz. Magában, vagy Ayraban? Ha őszinte akar lenni, magában bízik jobban. Sosem telhet el önön valójától annyira, hogy azt mondja ~elegendő a hitem.~
Sok a kérdés. De a lényeg még mindig az, bármennyire is kicsi ő. Van valami, amiben hisz. Van valami, ahová akkor is visszatérhet, ha elbukik. Mert az a kérdés. Felkel-e, és megy-e tovább. Vagy a földön marad?
Mindig tenni kell, ami éppen a teendő. Miközben leveti fegyvereit, pajzsát maga mellé ereszti, páncélját is leveti. Csak zsákruhája marad, a lábán bocskora. Teljesen ráhagyatkozó szándékát kifejezve Ayrara és a szellemekre. Tőle nagy szó, hogy a fegyvereit leteszi, amikor nem pihen.
Arra gondol. Olyan ezek a percek, mint amikor egy erdőben ücsörög az egyik fának törzsénél. S ül a közelében még valaki. Ez pedig Ayra. Ayra azt mondja neki, rakjon, tűzet. Ha tűzet rakott, keljen fel, készítsen fáklyát, vegyen fényt, és induljon a sötétséggel teli úton. Ahol száz veszély leselkedik rá.
Ez van most fantáziájában. Aztán elcsendesíti háborgó szellemét, a jelenre figyel, ami pillanatonként változik. Ellazítja magát, aztán elkezd mosolyogni. Felemeli fejét, érzékeit amennyire lehet, kiélesíti. Kicsit elbizonytalanodik, vajon sikerül-e ez a dolog, a pajzsán lévő szimbólum nélkül. Lehet bármennyire szent egy szimbólum, egy jel, az nem helyettesítheti a szívet. Ha a szíve nem Ayrae, csak a külsejét adta a dologhoz. Üres házban mégsem lakhat Ayra.*

Módosította Delina: 2005.07.06, 09:56

Ariadney_Dragonclaw

Ariadney_Dragonclaw

Tűzzel játszó

• Archívum
  • 856 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.06, 05:28

*egy szürkés fehér ló és lovasa és lovasa közeledik az erdő felé. Mikor elérik a rengeteg, Aria kicsit visszafogja hátasát, lassan léteti a fák között.*
Azt azért igazán megkérdezhetted volna tőle, hogy pontosan merre találod. *sóhajt. Ha megállítják őt, megáll, ha nem, baktat tovább környezetét fürkészve*

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.05, 15:35

//Jövő héten leszek, mindenkinek jó játékot! Elnézést ezért.//

Csillagfeny

Csillagfeny

yore-solior

• Archívum
  • 81 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.05, 11:58

Egy semirrekellő férfi akar engem kioktatni? Mit hiszel? Ki vagy te?
*Szemeiben düh izzik.*
nagyon is jól megvannak az amazonok a te okoskodásod, és béke szereteted nélkül is. Azt hiszed, hogy te mindent tudsz. Pedig semmit.
*Pengéje után nyúl és előhuzza.*
Elfogadom a kihivásod. De amint egyetlen egy olyat látok, ami mágiára utalna, lemetszem a fejed és karóra húzva a sátram előtt fog diszelegni a tested pedig kidobom a város utcájára.
*Megpörgeti a fegyvert és úgy néz Green szemébe.*
Már akkor hibát követtél el, mikor betetted a lábad eme földre. Miért nem értik meg a férfiak, azzal a kicsiny eszükkel, hogy az amazonok nagyon jól megvannak az ő parancsolgatásaik és okoskodásuk nélkül. Ha ti nem piszkáltok minket, akkor mi sem piszkálunk titeket. De nem. Nektek be kell ide jönnötök, hogy azt gondoljátok, ti jóval többet tudtok nálunk.
*Egyik lábával keresztben lép és pengéjét előre fele tartja.*
Nem tudom minek harcolunk, hisz egy druida még azt sem tudja, hogy egy kardot hogy kell megfogni.

Namirelen

Namirelen

amazon prieri

• Fórumita
  • 342 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.05, 11:43

*A druidának választ már nem adott. Értelmét nem látta, igy hát ők már csak a távozását látják.*

*Nell nem állitja meg senki, ha belépne az erdőbe. Csak figyelik, hogy ha bármi olyat tenne, akkor megakadályozza. De mivel már hallottak róla és már látták is itt, igy nem igazán akarják megállitani. Tudják a prieri barátja. Persze ennél többet még az őrszemek sem tudnak.*

*Nami Delina szemébe néz és elmosolyodik.*
Nem nekem kell bizonyitanod, hanem Ayranak. Én csak egy segitője vagyok ebben a világban semmi több. Egy földi segitője. Gyere velem. Valamit megnézünk. Talán még a szellemek is segitenek neked.
*Aztán elindul. Nem roha sehova. Az erdő legmélyebb pontja felé indulnak el. Erre az amazonok nem igen járnak a prierit kivéve. Egy hosszabb séta után, egy tisztásra érnek. Itt nyugalom és bke van. Ide nem igazán ér el az erdő gondja és a benne élőké. A közepén egy hófehér igen nagy kő áll és rajta egy szobor.*
Delina. Mondtam a fluban is, hogy nem nekem kell bizonyitanod. Én itt leszek. Az erdő szellemei és Ayra dönti el, hogy méltó vagy e erre a tisztségre.
*Nami vissza lép a tisztásról. Nem akarja zavarni a lányt. Ha tényleg papnő akar lenni, akkor magának kell megtalálnia az utat.*
Ha ez a sorsod, akkor tudni fogod mit kell tenned. És a szellemek is kapcsolatba lépnek veled.

Aren_Nell

Aren_Nell

Az elveszett

• Archívum
  • 34 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.04, 21:29

*Nyugtalanul lépked az erdő felé. Már járt itt, így ismeri az utat, nemisigen figyeli. Az erdő szélén megáll, felpillant. ~Tessék, Nami, itt vagyok. De ez ugyanúg nem az otthonom. Nem vagyok amazon, de már kentaúr se.. Csak testben. Igazán nemis tudom már mi vagyok. De nincs itt keresni valóm. Mit akarsz tőlem itt? Tudom, hogy ugyanúgy nemfogadnak el. Tudom, hogy van aki számára csak egy állat vagyok, vagy annyi se. Minek legyek akkor hát itt? Nem vagyok amazon. Semmi hasznomat nemlátjátok..~ Ezekkel a gondolatokkal fejében lassan átlépi a határt. Körbepillant, tudja, hogy figyelik. Nem mozdul pár percig, ha akarják, tartóztassák csak fel. ~Öld meg azt aki eléd mer állni.~ Hallja a fejében, fogait összeszorítja, s inkább tovább lépked gyorsan. Patái kopognak, ahányszor csak találkoznak a földdel; Aren nemis próbál csendes lenni. Elindul megkeresni Namit, a faluba indul. Persze csak ha senkise állt elé, akkor ha kell átadja a fegyvereit -1 íj, jópár nyíl és a Namitól kapott tőr- s közli, hogy Namihoz jött. Elősször vele akar beszélni, a többit majd aztán meglátja.*

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.04, 09:51

Hogy igazam van-e majd kiderül és Ayra eldönti, mi legyen. Hogy próba elé állít mindenkit, vagy csak néhányatokat...vagy épp elég saját problémáitok és démonaitok. De most ne gondolj erre.*Mondja kedvesen, csöndesen.*
Nami és Csillagfény...nincsenek itt. És nem megyek utánuk. Csak vendég vagyok, ne feledd Ana. És ez az ő személyes dolguk és ha jól érzem, ellentétük. Ezt nekik kell megoldaniuk, jobb, ha más nem szól bele.* A lányra néz.*
Úgyhogy, egy picit maradok, mielőtt lefeküdnék.*Tesz 1-2 apró fát a tűzre, majd az eget kémleli, a madárka hangját hallgatja.*
Társak...*Egy szomorú mosoly jelenik meg arcán*
A társak mindíg ott vannak, csak meg kell találni őket...és rájönni, hogy ők azok. Bár, néha nem egyszerű.* Mosolyog vissza a lányra.*
Nolám, egy új barátra tettél szert Ana? *Néz a nőre vállán a kismadárral.*

_Delina (NPC/NJK)

_Delina (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.07.03, 21:00

Nami

Csillagfény. Neked is engednek kell. Nem lehetünk mindig ellenségek. Emlékezz. Miket tanitottam.
*Majd meghallja a druida hangját. Senki nem álliotta meg. De mikor a Green vgig mondta amit akart, akkor lehajtotta a fejét. Nem akarta, hogy párbaj legyen. De közben érzi az erdő fájdalmát. A benne élőkét. Namirelen egyre nehezebben birja a fájdalmat viselni, hisz ő szinte már az erdőhöz tartozik és érzi amit ő érez. a druida felé fordul és erős marad. ha már mások feladják a reményt. Még szerencse, hogy még vannak olyanok, kik az erdőt megóvják a fájdalomtól.*
Olyat követtél el, melyet soha nem kellett volna. Itt én már semmit nem tehetek.
*Egy szimbólum izzik fel nyakában. Lehunjai szemeit.~Delina!~*
Hát akkor már csak rajtatok múlik. Ayra óvjon meg téged Csillagfény garagjától és bosszúja.
*Majd elindul a falu felé. De még vissza fordul, pár mondat erejéig.*
Druida. Ne hasonlits minket a férfiakhoz. Az ok messzebbre nyúlik, mint azt te valaha gondolnád. Csillagfény. Ne feledd. Vér nem folyhat e földeken.
*Majd belép az erdőbe. Lassan köd száll le. Lassan vissza ér a faluba. Körbe néz, látja a fájdalmakat az embereken. De főleg Anán. De a sátrához megy. Delina mögül szól Nami hangja.*
Látom vissza találtál hozzánk. És azt is érzem, hogy Ayra kegyelme megtaláltál.
*Erőltet egy mosolyt arcára.*
Mit szeretnl kérni?

*Megfordul, majd mélyen fejet hajt Namirielen előtt. Elhangzik tőle amazon köszöntése. Látja a prierin, hogy fájdalmak szállják meg. Viszont mosolyog, biztatón. Szemében ott van, hogy ~rám mindig számíthatsz~. Bár tudja, hogy lejjebb van, mint akivel most szót vált, de ő akkor is barát. Akárhol van.*
- Nem is szoktam elmenni innen. A szívem, halálom napjáig e földön foglal helyet. Sugallat szállta meg szívemet, midőn közös barátunk, bogarat ültetett fülembe. Nem szeretnék több napot várni, így is éheztem rá eleget. Szeretném megtudni, alkalmas lennék-e papnőnek. Azt ígérted*néz szemébe.* Próbára teszel engemet. S meglátod, érdemes lehetnék-e reája. Legfőbb gondomnak ezt tartom. Azt kérem, tégy engemet próbára. Kész vagyok, bármit megtenni.
*Látszik is rajta, nincs ez másként. Tüzes lélekből sercegnek a szavak. Tekintetén elszántság, szemgödreiben fortyogó kék szemek ülnek. Mégis, azokban a rezzenéstelen ablakokban, alázat húzódik. Lángol a lelke, körötte csend van. Teste ápolt, és tiszta most. Pedig nehéz kalandból érkezett. Sokat tanult belőle. Ayraba vetett Hite pedig ápolja, a tűzet. S most, mint égen a csillag, oly sok amazon ül körötte. Ez van a szellemében, mely megfogalmazza, mit érez.*

Green_of_the_North

Green_of_the_North

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 90 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.02, 12:45

Ő továbbra is nyugodt, ahogy a fennlévő mókus is megnyugodott érkeztére. A prieri felé fordul:

-Namirelen. Ahhoz, hogy egy ember szívében békesség legyen, áldozatokat kell hozzék. Csillagfényre nem kell haragudnod, fiatal, tűzes, és eddig ő is csak csalódott. Lehet, hogy te megérted a kinnti világ dolgait, ő még nem. E párbaj, melyre kihívtam őt, s remélem el is fogad, remélhetőleg megtanítja arra, hogy egy férfi is lehet egyenértékű egy nővel. Hogy ő is, én is, és te is, emberek vagyunk. Minek a széthúzás? Azért vannak a háborúk, mert az emberek szívében gyülölködés van. Öröklik apáiktól, anyáiktól.

Majd ezután nem csupán a prierihez, hanem Csillagfényhez is szól:

-Amazonok! Vitáitok, haragotok gyermekeitekre szállanak. Lányaitok ugyanolyanok lesznek, mint ti, esetleg gyülölködőbbek. És ha véletlenül fiú lesz az illető gyermek? Utálni fogjátok? Saját véretek képesek volnátok utálni? Nem hiszem. Lehet, hogy hagyománya van nálatoka férfiak iránti ellenszenvnek, mégis azt tanácsolom néktek, gondoljátok át. Gyermekeitek nem utálhatjátok. Azért hívtam ki Csillagfényt, hogy bebizonyítsam, a gyülölködés semmi jóra nem vezet...

Majd, ha a prieri távozott, Csillagfényre tekint nyugodtan, és várakozón.*

-A döntés a tiéd.

Namirelen

Namirelen

amazon prieri

• Fórumita
  • 342 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.02, 10:50

Csillagfény. Neked is engednek kell. Nem lehetünk mindig ellenségek. Emlékezz. Miket tanitottam.
*Majd meghallja a druida hangját. Senki nem álliotta meg. De mikor a Green vgig mondta amit akart, akkor lehajtotta a fejét. Nem akarta, hogy párbaj legyen. De közben érzi az erdő fájdalmát. A benne élőkét. Namirelen egyre nehezebben birja a fájdalmat viselni, hisz ő szinte már az erdőhöz tartozik és érzi amit ő érez. a druida felé fordul és erős marad. ha már mások feladják a reményt. Még szerencse, hogy még vannak olyanok, kik az erdőt megóvják a fájdalomtól.*
Olyat követtél el, melyet soha nem kellett volna. Itt én már semmit nem tehetek.
*Egy szimbólum izzik fel nyakában. Lehunjai szemeit.~Delina!~*
Hát akkor már csak rajtatok múlik. Ayra óvjon meg téged Csillagfény garagjától és bosszúja.
*Majd elindul a falu felé. De még vissza fordul, pár mondat erejéig.*
Druida. Ne hasonlits minket a férfiakhoz. Az ok messzebbre nyúlik, mint azt te valaha gondolnád. Csillagfény. Ne feledd. Vér nem folyhat e földeken.
*Majd belép az erdőbe. Lassan köd száll le. Lassan vissza ér a faluba. Körbe néz, látja a fájdalmakat az embereken. De főleg Anán. De a sátrához megy. Delina mögül szól Nami hangja.*
Látom vissza találtál hozzánk. És azt is érzem, hogy Ayra kegyelme megtaláltál.
*Erőltet egy mosolyt arcára.*
Mit szeretnl kérni?

Green_of_the_North

Green_of_the_North

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 90 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.01, 17:20

A pacsirta engedi a simogatást, bár eddig nem sok ilyet engedett meg, ez az első, hogy két lábú hozzáér. Az első pillanatban kissé megremeg, azért félős állat ám a pacsirta, majd ahogy megérzi az elf gyengéd, és meleg ujját, lassan megnyugszik, és halkan csivitel. A madárka hol Annra, hol Anasticára tekint, szemében öröm csillan. Mégse olyan vészes az amazon-ember(elf), mint gondolta.

Anastica

Anastica

Elf Amazoníjász

• Archívum
  • 111 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.01, 17:01

// Nincs semmi, off(cs)end. //

*Mosolyog a pacsirtán, és mikor vállára reppen, aprót csodálkozik csak. Bár elf, vannak rosszak is... mindenesetre egyik ujjával végigsimít a madaron, ha amaz engedi, majd Ann-ra néz. Jobb kedve van, hogy mind a ketten (plusz Ibys) felvidították. Hálásan néz mind a kettőre. Jó ez a druida, de az a "baj", hogy férfi... mindenesetre, megérti, hogy a prieri nem száműzte rabszolgasorba avagy kivégeztetni.*
- Ha nem lennének ilyen társaim, már régen összeomlottam volna.
*Mosolyog felváltva Ann és a madárka felé.*

Green_of_the_North

Green_of_the_North

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 90 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.01, 16:50

//Akkor 3-szori elnézésedet kérem, Anastica:)//

A pacsirta éneke befejeztével örömmel konstallálja, hogy sikerült felvídítania az amazont. Kissé közelebb lépked hozzá, majd mikor úgy véli, nincs gond, és ha lehetséges, akkor az amazon vállára röppen fel. Feladata fürkészés, és jó kedvre derítés. Külön a druida kérésére röppent ide, nyugtatni, és jókedvre deríteni. Őt is, és a mókust is egy céllal küldte a druida. Az, hogy a mókust ellenszenvvel fogadták, arról sajnos sem a mókus, sem a druida nem tehet...közvetlenül.

Anastica

Anastica

Elf Amazoníjász

• Archívum
  • 111 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.01, 16:37

// Hm, Green még így is hibás... Anastica. Mindegy... szinte senki sem szokta így írni... eh, megelégszek egy Anával. //

*Ann válaszán elgondolkozik. Tehát már megélte ezt egyszer... milyen furcsa. Talán igaza is van...*
- Lehet, igazad van. A csillagok is szoktak - igaz nagyon ritkán de - tévedni. Remélem, ezúttal is ez lesz.
*Mondja, fanyar mosolyt kitud hozni jelenlegi állapotából.*
- Nem akarom negyedszer is összetörni a szívemet, már nem bírnám elviselni...
*Majd a madárka ékes énekbe kezd, arra figyel hát. Apró mosoly... a druida igen öreg lehet, és talán a saját fajtájából. Kicsit felvidul, de még mindig félig a depresszió küszöbén áll.*
- Namirelen hol van? És Csillagfény? Lehet közöttük van a rivális. Talán a druida is velük van... ha akarod, odamehetsz megnézni..
*Mondja Ann-nak, majd körülnéz. A táborban senki sem maradt, csak ők ketten. A tűz táncol, de egyre halványabban. Már a szélén látszik, hogy csak a parázs világít.*

Green_of_the_North

Green_of_the_North

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 90 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.01, 12:01

A pacsirta az elf lány kérdésére igenlőképpen csivitel Anastacia kérdésére. Azért oly közel nem megy a tűzhöz, hogy félnie kelljen tőle. Nem akar ő sült pacsirta lenni. Mikor meglátja a szomorúságot Anasracia szemében, s a lefolyó könnycseppet annak arcán, csivitelve ugrál kissé közelebb hozzá. Csendes, de kellemes énekbe kezd nyugtató szándékkal.

A druida bár érzi a tigris démoni mivoltát, jelen pillanatban nem nagyon foglalkozik véle. Neki a feladata a békesség, és a rend teremtése. Ha a démon, mely a tigrisben lakozik fékezhetetlen lenne, valószínűleg már az amazon törzs nem volna életben. Ez az oka annak, hogy a druida csak tisztelet adásként biccentett néki. Igen, tiszteletadásként. Az életben feltétlenül kell Jó és Gonosz. Az Egyensúly fenntartása fontos számára, eképp, ha szükségeltetik, békességben él bármely olyan démonnal, mely nem közveszélyes. Várja nyugodtan a párbajra kihívott amazon válaszát.

//Upszi, elnézést az ismétlésért, véletlenül volt, és nem Anasracia, hanem Anastacia...szíves elnézéséteket kérem érte:)//

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]