Ugrás tartalomhoz

Fotó

Budapesti Találkozók #2

• Válasz írásához lépj be
2051 hozzászólás érkezett eddig

Jozef_Drachon

Jozef_Drachon

Az eltévelyedett

• Archívum
  • 622 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.06, 15:43

. És lyó votl hallani, hogy Jozef fején ilyen hangosan tud kopanni a kocka ^^ És természetesen sok más dolog.

Igen,mert Jozefnek tápos a feje,és nem szakad be holmi kockáktól,kivéve ha az nincs betonból...Ezért kérem a kezdő építész tanonc bitiseket,hogy ilyenekkel ne dobáljanak.. :nono:

Euril_Isiol_Galeril

Euril_Isiol_Galeril

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 24 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.06, 15:30

Én is köszönöm bár nem tudom mit kell iylenkor modnani. Lyó volt minden fejedelmi hangulat. És lyó votl hallani, hogy Jozef fején ilyen hangosan tud kopanni a kocka ^^ És természetesen sok más dolog. No meg féljetek mert ha legközeleb is ott leszek egy fia IQ-tok nem marad. Most még hagytam egy kcisit előrletlenül ^^

Jozef_Drachon

Jozef_Drachon

Az eltévelyedett

• Archívum
  • 622 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.06, 14:55

Jozef, nem kellett volna annyi redbullt inni... :nono:  :-/

Igen,biztosan a Red bull okozta álmatlanságomat.... :eeek:

Moon_Spell->

De egy Vampire partyban szivesen benne lennék, igaz, fogalmam sincs róla, Borostyánt hogy lehetne belemesélni, de max. viszek másik karit..

Ha kapnék u2u-ban egy rövid előzetest órla,akkor talán még ő is megoldható...:ize:
Mert vampire mesélésben lehet,hogy én fogok alkotni,ha megyek,de ez még nem biztos,még alszom rá egyet.....

Shiny

Shiny

MárványTünemény

• Fórumita
  • 323 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.05, 09:41

Hm, hát 16-17-re még a szegedi tali elé :P de ez csak egy ötlet, vagy sikerül, vagy nem ;)

Jozef, nem kellett volna annyi redbullt inni... :-o ;)

_Moon_Spell (NPC/NJK)

_Moon_Spell (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.07.05, 00:34

Hanyadikára is gondolsz pontosan..? ;) Mert nekem a héten még vizsgáim vannak, aztán rohanok haza végre, három hét után, hogy utólagosan felköszöntsenek születésnapom alkalmából... Szóval max. utána érek rá.. :-o

De egy Vampire partyban szivesen benne lennék, igaz, fogalmam sincs róla, Borostyánt hogy lehetne belemesélni, de max. viszek másik karit.. :P

Jozef_Drachon

Jozef_Drachon

Az eltévelyedett

• Archívum
  • 622 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.04, 20:05

:P Én is mindent köszönök a talival kapcsolatban..Jó volt nagyon a vendéglátás,a társaság feledhetetlen..
Bár az alvással már akadtak gondjaim,de minden jó volt....Majd kiderül,hogy mikor tudok újra arra járni :-o ;)

Shiny

Shiny

MárványTünemény

• Fórumita
  • 323 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.04, 16:35

Öööö...én már fontolgatom az esetleges jövőhetet, hogy megfoszthassam Lilyt vmitől... ;)

Nos, ki mit szólna hozzá esetleg? :-o

_Moon_Spell (NPC/NJK)

_Moon_Spell (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.07.04, 16:21

Hmm... most jöjjek azzal, amivel ilyenkor szokás? ;)
"mikor lesz a következő? :-o "

_Luarus Greenroof (NPC/NJK)

_Luarus Greenroof (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.07.04, 13:23

Tényleg rulez volt, S sok és külön köszönet Pankának

De ugy egészben mindenkinek:)

Shiny

Shiny

MárványTünemény

• Fórumita
  • 323 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.07.04, 09:38

Egyet kell hogy értsek veled, Kiba, ugyanis szerintem is jó volt, az eleje érdekes, és meglepő, a közepe hangos, és jókedvű, a vége meg fárasztó... :rohog:

Örültem neki, hogy ennyire jól sikerült, éshogy volt vampi, amibe mi sajnos nem játszottunk, de a nevetések, és egyéb beszólásokból ítélve az is jó lehetett :eeek:

Hm, énis szeretném mindenkinek megköszönni, jah és éljen a csoki :vitatkozik:

Kiba

Kiba

Lion-Dancer

• Fórumita
  • 382 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.04, 09:25

Ha már egyszer új lett nyitódva, akkor itt szeretném kijelenteni, hogy az a szombati tali igen kedvesre sikeredett, s örültem, hogy volt szerencsém ahhoz, hogy megjelenjek s társaságommal tökéletesen bomlasszam a színvonalat (többnyire lefelé).

S azé nem krónikázok, mert sajnos a memóriám "tökéletessége" végett tuti kihagynék résztvevőket, illetve én se elején se végén nem voltam, csak a közepén, szóval csak egy köszönetemet akartam ide biggyeszteni.

Tisztelettel:

Kiba

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.07.03, 20:29

No, nesztek. :vitatkozik:

Alew

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]