Ugrás tartalomhoz

Fotó

Témanyitás és offtopic #2

• Válasz írásához lépj be
2140 hozzászólás érkezett eddig

Eldoxar

Eldoxar

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 73 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.31, 02:27

Csanád interjú videó

Váó, ennyi év után a semmiből előugrik eme interjú.

Mindenképp hiánypótló videó ez. Hisz eddig csak a rosszat, kigyót, békát üvöltöttek Csanádról. Az ő szavait sose hallgata meg senki. 

Sajnálok erre másfél órát. Főbb pontjaiban van vmi érdekes? Gondlom elmondja mekkora király arc volt csak nem úgy alakult az élet...

Tartalmában csatlakozni tudok Dronnerhez. Sok mindenben elmélyed az interjú, én minden percét élveztem. Számomra tökéletesen az ellentettje jött le, mint amit a fentebbi idézetben vélelmezel.

Módosította Eldoxar: 2020.05.31, 02:29

Dronner

Dronner

Régi fórumozó

• Archívum
  • 5763 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.30, 21:18

Ha sajnálsz rá másfél órűt, akkor nincs benne neked semmi érdekes.

Nekem tetszett. A hang nem volt a legjobb, de jó volt meghallgatni a beszélgetést, nosztelgiázni. Köszi érte a résztvevőknek.

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5247 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.30, 19:22

Csanád interjú videó

Mindenképp hiánypótló videó ez. Hisz eddig csak a rosszat, kigyót, békát üvöltöttek Csanádról. Az ő szavait sose hallgata meg senki. 

Sajnálok erre másfél órát. Főbb pontjaiban van vmi érdekes? Gondlom elmondja mekkora király arc volt csak nem úgy alakult az élet...

Karez

Karez

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 13 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.30, 12:59

Csanád interjú videó

Módosította Karez: 2020.05.30, 13:00

Gkar

Gkar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 491 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.30, 12:07

Dronner

Dronner

Régi fórumozó

• Archívum
  • 5763 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.27, 19:47

Ha lesz majd hivatalos M*, szóljatok.

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6801 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.27, 19:12

Opcionálisan a menesztratoszt akartam betenni az egyik kisvárosba, de akkor keresek mást.

Fullosan nem emlékszem már a részletekre, annak ellenére, hogy én írtam. :D

Bulldy

kukac

kukac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1632 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.27, 18:07

Opcionálisan a menesztratoszt akartam betenni az egyik kisvárosba, de akkor keresek mást.

kukac

kukac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1632 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.27, 18:05

Írtam az apróhírdetésekbe az elképzelésről/elvárásokról: http://lfg.hu/forum/index.php/topic/468-jatekost-keresek-online-mesehez/#entry2180503

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6801 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.27, 17:58

play-by-post - MAGUS -KÉM

Ez érdekelne.

Play-by-post engem is érdekel játékosként.

Bulldy

Fefe

Fefe

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 478 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.27, 13:06

play-by-post - MAGUS -KÉM

Ez érdekelne.

kukac

kukac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1632 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.27, 12:18

Kukac, szerintem a "Dreonnar küldetése" az, amit kb mindenki olvasott az itteniek közül. :bezzeg:

Az ötlet máskülönben nagyon is jó! :cool:

Pont ezért lenne jó viszonyítási alap a többi rendszerhez képest. Nekem sajnos a játék kimaradt, de más játékokból + rendszerismeretből tudok rá extrapolálni, ezért ha nem ragaszkodnak hozzá, Dreonnar esetében az ETK verzió kimarad.

LFG online roleplaying group.

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6521 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.27, 12:12

Kukac, szerintem a "Dreonnar küldetése" az, amit kb mindenki olvasott az itteniek közül. :bezzeg:

Az ötlet máskülönben nagyon is jó! :cool:

kukac

kukac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1632 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.27, 11:34

Azért is vetettem fel a fórumos játékot, mert lassan halad, ha valaki kb. naponta nézi akkor 15-20 perc alatt végigolvassa a korábbi terméseket, és 5-10 perc alatt lehet rá választ írni.

Nem azt mondtam, hogy mesélnék, hanem kérdeztem hogy lenne-e csapat. Ha van csapat ÉS nem vállalja senki a mesélést, akkor mesélek.

Hmm, hangulatában mindenképp valami oldschoolosabbat, akár dungeon crawl, de még inkább kalandozófantasy, inkább fekete-fehér világképpel, aztán ha lenne igény rá, majd meglátjuk. Az ETK világképe lenne az alap.

Vagy amin most megakadt a szemem: Dreonnar küldetése. Szerintem az ETK-t mindenki ismeri, esetleg végigmehetnénk kétszer, egyszer Kard és Mágiában, egyszer pedig Hulla TTK-jában. Ez utóbbinak még nekem is jobban utána kell olvasnom, de kíváncsi vagyok, hogy működne gyakorlatban.

Dronner

Dronner

Régi fórumozó

• Archívum
  • 5763 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.26, 21:26

kukac:

Jelenleg alapvetően DnD-zem (arra találtam társaságot), ill. épp egy nagy lélegzetvételű DnD kampányt írok, ami ha egyszer kész lesz, majd toborzo rá csapatot.

Az online verziót még nem próbáltam, de pont mostanság akartam tesztelgetni, hogfy hogy is megy az.

Mit mesélnél? Mármint hangulatában, stílusában.

KLM

KLM

Ős fórumozó

• Fórumita
  • 12405 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.26, 20:34

Kicsit más: lenne igényetek egy online MAGUS játékra?

Igény még akadna is, de időm... Az itteni kétperces hozzászólásokra még van agyi enegiám (pláne, ha olyanok kerülnek elő, amitől 20 éve is deja vu-m volt), de már egy Kódex meséből is ki kellett maradnom.

kukac

kukac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1632 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.26, 19:55

Kicsit más: lenne igényetek egy online MAGUS játékra? Akár roll20-on, vagy play-by-post-ban itt? Én pl. szívesen megnéznék pár embert aktív játék közben (pl. Dronner, KLM).

Dronner

Dronner

Régi fórumozó

• Archívum
  • 5763 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.26, 14:49

Bulldy:

Az Új Tekercsek a "worst shit ever" kategória. Papíron jól néz ki, de játékban nem működöt

Mármint szerinted. Nekem máig a kedvencem, és anno a csapatom tagjai is ezt a rendszert kedvelték legjobban a M*-ban.

Módosította Dronner: 2020.05.26, 14:50

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6801 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.26, 14:42

Nyilván negyed évszázad szerepjátékos tapasztalattal nekem is van több ötletem, hogy miként lehet ezt megoldani.

A kérdés az volt, hogy mennyire támogatja ezt bármelyik alapkönyv Klasszikus és ETK vonalon. (Semennyire.)

Bulldy

Nem vagyok benne biztos, hogy találok rá írásos bizonyítékot :P, de úgy emlékszem az "insert tapasztalati mágiafajta" Mf képzettség ötlet az ETK megjelenése előtt megvolt a társaságomban, ideértve a M* listát is. Akkoriban meg nem negyedszázados, hanem 5-6 éves szerepjáték tapasztalatom volt. 

Lásd a kivastagított részt. Nekem is voltak 3-4 év után négyzetrácsos füzetbe írt varázslataim, amit a JK-k megtanulhattak külön. De ez akkoriban teljesen szabálykönyv-idegen volt, mert az pont azt mondta ki, hogy ezek vannak és kész.

Dronner:

Az Új Tekercsek a "worst shit ever" kategória. Papíron jól néz ki, de játékban nem működött, pedig kétszer-háromszor nekiszaladtunk.

Bulldy

KLM

KLM

Ős fórumozó

• Fórumita
  • 12405 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.26, 14:16

Nyilván negyed évszázad szerepjátékos tapasztalattal nekem is van több ötletem, hogy miként lehet ezt megoldani.

A kérdés az volt, hogy mennyire támogatja ezt bármelyik alapkönyv Klasszikus és ETK vonalon. (Semennyire.)

Bulldy

Nem vagyok benne biztos, hogy találok rá írásos bizonyítékot :P, de úgy emlékszem az "insert tapasztalati mágiafajta" Mf képzettség ötlet az ETK megjelenése előtt megvolt a társaságomban, ideértve a M* listát is. Akkoriban meg nem negyedszázados, hanem 5-6 éves szerepjáték tapasztalatom volt. 

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]