Ugrás tartalomhoz

Fotó

DnD 3. kiadás

• Válasz írásához lépj be
6864 hozzászólás érkezett eddig

Vanger

Vanger

Knuddelmonster

• Archívum
  • 1390 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.08.09, 08:40

Aláss bocsánat, de én erre gondoltam, mint hivatalos utóoldal :felvon: És nekem nem jött be. Maga az oldal rendszerezettsége (vagy éppen annak hiánya) elvette a szám ízét, meg nagyon rajongói íze van számomra. De ez szigorúan az én szociális problémám! Ugyanez a problémám a Dark Sun oldallal is.

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4084 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.08.08, 15:06

Vanger: irány a Planewalker.com, illetve onnan kiindulva még pár oldal. "Hivatalos" utódoldal nincs, mivel a WotC-nél már nincs Planescape, rég megszűnt a support. Az előbb említett címnél jobbat nem találsz 3E-hez: egyrészt írják a revised alapkönyvet (részeiben már letölthető), plusz náluk van a régi PS3E portál teljes anyaga is, ami nem csak két nyúlfarknyi oldalka volt... :felvon:

THE_Eye

THE_Eye

Csillagvadász

• Fórumita
  • 1254 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.08.08, 11:06

Hát, a lények nagy resze már megjelent a különböző szörnykönyvekben, van 2nd e -> 3. ed. konvertációs segédlet, pl. az njk-hoz, vagy az esetleges kimaradt lényekhez (asszem ingyenesen letölthető), a régi Planescape kiadvánzokat meg be lehet szerezni mindenféle hivatalos és kevésbé hivatalos forrásból. Kell ennél több? (Igen, de nem eddig még nem jelent meg és nem is tevrezik kiadását.)

Vanger

Vanger

Knuddelmonster

• Archívum
  • 1390 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.08.08, 10:02

(OFF)Szűz topic JEAH!!! :felvon: (/OFF)

Ha a Planar Handbook, meg a Manual of the Planes nem jó síkkalandozgatáshoz, akkor tudtok valamit ajánlani ami jó D&D 3rd editionos Planescape játékhoz? (Megnéztem a hivatalos utódoldalt, de az eléggé gány...)

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4267 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.08.07, 08:47

Üdvözletem!

Az előző téma lezárása után íme az utód. Fogyasszátok egészséggel!

--Az Önök Közkedvelt Moderátora

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]