Ugrás tartalomhoz

Fotó

Hetedik pecsét

A téma archiválva van, emiatt nem szólhatsz hozzá.
2953 hozzászólás érkezett eddig

Szat

Szat

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 837 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.11, 09:44

Leida írta:
"Egy írást már elküldtem."

Hová? A levlistára? Mert hozzám nem érkezett semmi.

Gyf

Nem levlistatag levelét előbb a tulajnak/moderátornak tovább kell engednie. Megtörtént.
De Leida, 2 db írásról volt szó.

Gyomorfereg

Gyomorfereg

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 732 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.11, 09:19

Sziasztok!

Mint felhasználó Gyomorféregként futok, az RPG-n Novicius álnéven írogattam több-kevesebb sikerrel, (egy ideje már hallgatok) és vadonatúj tagja vagyok a Script7-nek. Leida, JWP, én nem ismerlek titeket, de ha tetszik az írásotok, számíthattok az ajánlatomra.

Leida írta:
"Egy írást már elküldtem."

Hová? A levlistára? Mert hozzám nem érkezett semmi.

Gyf

Hanna

Hanna

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1706 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.09.11, 07:14

Ami azt illeti úgy hallottam, hogy Hanna is vmi 3 körbe ír egyszerre, úgyhogy ha ő bírja akkor nehogymá....

Ó, az régen volt, és csak két kört érintett (azóta egyesültek). Nem csináltam sokáig, csak fél évig.

Egyébként meg megszállott vagyok és grafomán.

Leida

Leida

Álomboltos

• Archívum
  • 207 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.11, 00:10

Hiába, éjjel van... :)
Mostmár leesett.
Egy írást már elküldtem. ;)
Kritikát mindenképpen írjatok....szeretnék fejlődni.

Módosította Leida: 2005.09.11, 00:11

Szat

Szat

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 837 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.10, 23:23

Lehet, hogy nem voltam egyértelmű, de 2 tag akkor ajánlja az illetőt, ha mindkettőjüknek tetszenek az illető rpg-s novellái vagy az általa elküldött debütáló írások.

Tehát nem személyes ismeretség kell, hanem igéretes írások.

Remélem ez így nemhangzik túl fellengzősen-nagyképűen-kirekesztően.

Egyébként a mostani 9 tag közül 2-en kerültek be rpg-s múlt nélkül, vagyis a dolog nem reménytelen.

Leida

Leida

Álomboltos

• Archívum
  • 207 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.10, 23:12

Szia!

Szeretnék csatlakozni, még nem publikáltam és nem tudok ajánlani senkit... jöhetek?
Próbálkoztam máshol is már, de csak meséket vagyok képes írni - akármit kezdek el, mese lesz belőle, és ha kiülök a sétálóutcára karaktereket gyűjteni (hihetetlen arcok tűnnek fel időnként!) akkor sem embereket látok bennük, hanem: "Jéé, ez egy tündér, ez egy gonosz ronda banya, azta, ez dejó manó lenne..." stb... Nahát ezt kéne nekem kitágítani egy kicsit. Najó, nagyon... Írok verseket is, és állítólag jobban, mint prózát, de legtöbbször a prózába verselek betétnek...najó, lőjetek le, abbafejeztem ;)
Szóval ez vagyok én.

Leida

Leida

Álomboltos

• Archívum
  • 207 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.10, 23:02

Szia!

Szeretnék csatlakozni, még nem publikáltam és nem tudok ajánlani senkit... jöhetek?

Szat

Szat

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 837 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.10, 22:59

Üdv Leida!

Megvallom, ezt nem értem:

"nem tudok tangot ajánlani, mert nincs ilyen ismerettségi köröm"

Egyébként ugyanazt tudom neked is javasolni, amit Jonathannak.

Szat

Szat

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 837 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.10, 22:57

Üdv Jonathan!

Ha jól értem, te tagja vagy a script6-nak és kacérkodsz a script7-tagság gondolatával.
Hát, nem is tudom, mindenesetre megkérdezem majd a többieket. Te pedig válassz ki a szerinted legsikerültebb írásaid közül kettőt és küldd el a script7@primlista.hu címre! (Ha elfogadsz egy jó tanácsot, szerintem bölcsen döntesz, ha nem a script6-os írásaid közül választasz.)

Leida

Leida

Álomboltos

• Archívum
  • 207 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.10, 21:46

Sziasztok!:D

Én is jelentkeznék és ugyanaz a problémám, mint JWP - nek... Nincs RpG.hu-s publikálásom, és nem tudok tangot ajánlani, mert nincs ilyen ismerettségi köröm:sir:
Azért jöhetek? :D
JWP: ajánljuk egymást! :aaaaa: Akkor megvan az egy!
:magyaraz: Ezennel beajánlom Johnatan Wright Phillips -et! :D :) :D ;)

Jonathan_Wright-Phillips

Jonathan_Wright-Phillips

Hóelf Herceg

• Archívum
  • 597 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.09.10, 14:57

Belepofázás ON:
Nem tudom mennyire van jogom hozzá (sztem semennyire), de mégis, én is köszöntelek benneteket (no nem a fórum olvasóit, hanem titieket Szat és Oblivion), nameg egyúttal szeretnék jelentkezni ide (is). Namostakkor van itt pár problematika:
1. Nincs még rpg.hu-s írásom, már ha erre gondoltatok a "minimum 2 rpg-s írás" alatt, de ha nem erre, hanem csak simán úgy ( :rohog: ), akkor kérlek látogassátok meg eme oldalt s itt tlálhattok tőlem pár szösszenetet.
2. Az égegyadta világon senkit nem ismerek ebből a körből, úgyhogy nem hinném, hogy meglesz a 2 tag ajánlása. :D
Ami azt illeti úgy hallottam, hogy Hanna is vmi 3 körbe ír egyszerre, úgyhogy ha ő bírja akkor nehogymá....
Jól van, ez csak egy joke volt, döntsetek azt majd lesz velem valami. :)

Módosította Jonathan Wright-Phillips: 2005.09.10, 15:02

_Oblivion (NPC/NJK)

_Oblivion (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.09.09, 18:48

Ahoy!

Talán nem nekem kellene Szat után köszöntenem a kedves fórumolvasókat és a tisztelt tagokat, hiszen még csak egy napja vagyok e lelkes és szép jövőre érdemes írókör tagja - mégis engedjétek meg, hogy megtegyem: köszöntök mindenkit az új fórumunkon! :)

Oblivion

Szat

Szat

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 837 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.09.08, 21:54

Üdv!

A Hetedik pecsét az nem más, mint (ahogy BePe mondaná) a script7 „fedőneve”. Előbbi egy napos, utóbbi pedig egy éves. Igen, tavaly szeptemberben kezdtük el szervezni az írókört és hosszas vajúdás után tegnap megszületett a nevünk is. A közben eltelt egy év alatt keresztülmentünk sok gyermekbetegségen. Már (vagy inkább még csak) túl vagyunk az első két fordulón, közben egyesek kiléptek, mások beléptek. A tagfelvétel igen egyszerű, mindössze legalább két darab rpg-s publikálás (jobb híján két nem rpg-s írás) és két tag ajánlása kell hozzá. Nem annyira az írások tökéletessége mint inkább az ígéretessége a fontos.

Van levelezőlistánk, ez a script7@primlista.hu, és készülőben van a honlapunk is. Hamarosan nekikezdünk a 3-as fordulónak, de még előtte várunk ígéretes jelentkezőket.

Remélem hamarosan bejelentkezik a többi tag is. És várjuk az újakat.

És kösz BepPe!
És kösz az elődöknek, az eddigi 6 írókör tagjainak.

Üdv: Szat

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4639 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.09.07, 14:49

megnyitva..

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]