Ugrás tartalomhoz

Fotó

Hetedik pecsét

A téma archiválva van, emiatt nem szólhatsz hozzá.
2953 hozzászólás érkezett eddig

Gyomorfereg

Gyomorfereg

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 732 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.12.16, 15:24

Ahoy!

Feladat lészen, már átgondoltam néhány témát, de mind elvetettem. :felvon: A kritikákat aligha tudom most hétvégére összehozni, szóval én is a csúsztatásra szavazok.

Gyf

Szat

Szat

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 837 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.12.16, 11:37

Egészen biztos, hogy a kiírás volt kiváló. :felvon: :)

Na de komolyra fordítva a szót: semmiképp se csapd össze, akkor inkább megvárjuk. Amúgy épp azt akartam írni, hogy a gépem a mai napot választotta arra, hogy elhalálozzon, és mivel laptop a drága, a javítás költsége összemérhető egy új gép árával. Most PapaMau gépéről írok, ami erre használható, de kritikaírásra nemigen, szóval én se nagyon fogok haladni a dologgal. Remélhetőleg valami csoda még történik idén, és lesz saját gépem...

Szükségmegoldásnak (PC-t, de azonnal) javaslom a következőt, magam is sokáig morfondíroztam, hogyan tudnék a kisszobába egy laptopot minél olcsóbban, de 50 e. alatt sehogy sem jöttem volna ki, ezért vettem 10-ért (de lehet akár 7-8-ért is) egy használt PC-t szakboltban, ha eddig is laptpod volt, monitort másik 4-5-ért kapsz hozzá.

Egy ilyen 8-10 ezer HUF-os géppel bőven lehet word-olni (talán még WOW-ozni is): 1-2 GHz, 0,5-1 GRAM, 30 GByte HDD

Maurice

Maurice

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 229 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.12.15, 22:07

Ja, amúgy én is nagyon elégedett vagyok a művek színvonalával. Részletesebb fordulóelemzést a kritikák összesítése után várhattok.

Maurice

Maurice

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 229 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.12.15, 22:00

Egészen biztos, hogy a kiírás volt kiváló. :felvon: :)

Na de komolyra fordítva a szót: semmiképp se csapd össze, akkor inkább megvárjuk. Amúgy épp azt akartam írni, hogy a gépem a mai napot választotta arra, hogy elhalálozzon, és mivel laptop a drága, a javítás költsége összemérhető egy új gép árával. Most PapaMau gépéről írok, ami erre használható, de kritikaírásra nemigen, szóval én se nagyon fogok haladni a dologgal. Remélhetőleg valami csoda még történik idén, és lesz saját gépem hamar, de inkább arra számítsatok, hogy az újév elejére kitolódik a forduló végleges vége. Azért ha valakinek van kész anyaga, küldje csak, meglátom, részeredményeket érdemes lesz-e postázni.

Amúgy mi volt a talin?

Tim_Shaw

Tim_Shaw

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 361 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.12.15, 21:17

Részemről csak akkor van erre esély, ha összecsapom. Az meg kinek jó?
Más kérdés, hogy Gyomor tesz-e a fa alá egy jó kis feladatot.
Kicsit félek, hogy a WoW-ra kell írni novellát. Még a végén megfertőz.
Amúgy talán még sosem éreztem ilyen egységesnek a novellák színvonalát. És nagyon örülök, hogy a script jelentős részét megmozgatta a feladat. Ezek szerint kiváló volt a kiírás.

Maurice

Maurice

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 229 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.12.15, 09:15

Szolgálati közlemény!
Megkérek minden kedves és kedvetlen tagtársat, dobjon meg egy üzivel, hogy várhatok-é a hétnek a végéig (21.-ig) kritikát. Jó lenne, ha igen, mert utána karácsonyi fennforgásilag biztos nem lesz időm ezzel foglalkozni, és a végén még átcsúszunk jövőre, amit nem szeretnék.

Mau

Eberen_Orkodo

Eberen_Orkodo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 983 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.12.09, 19:21

Tolká ágyin mózset bity!

Én is imádom a Hegylakó című filmet, minden más, amit ebben a témában utána filmesek alkottak, nagy nulla.

Annak idején le is fordítottam a Hegylakós kieget a WoD-hoz, le is lehet tölteni az rpg.hu-ról... :-)

Ja, és jó volt a novi is! :virag:

Maurice

Maurice

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 229 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.12.08, 00:20

Akkor én most spanyolul mondjam, hogy tessék megnézni a postaládákat? Elküldtem a novikat. Ha bárkinek gondja van, jelezze.

Mau

Tim_Shaw

Tim_Shaw

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 361 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.12.07, 11:05

Oké:
A lá fin, il ne pourra en rester qu’un AD! :D

A mon amiról jut eszembe:
http://karcolat.hu/node/5278
Ez a reklám helye.

Gyomorfereg

Gyomorfereg

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 732 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.12.07, 09:55

Amúgy meg igen, ha jól emlékszem Te következel. De ha nem érzed magad elég fe(lké)szültnek ehhez, akkor cserélhetünk is erre a fordulóra.

Non, non, mon ami! Je suis tökélesen felquesulte! A felquesulte-ség szobra vagyok.

Tim_Shaw

Tim_Shaw

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 361 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.12.06, 11:34

Gyomor pedig előrukkol az új feladattal.

Moi? :D
Je suis l' új AD? Ez fantasztique!

Monsieur Gyomoeur!

Bátorkodom felhívni a figyelmét arra a nem elhanyagolható tényre, hogy a script tagsága - önnel ellentétben - nem, vagy csak csekély mértékben beszéli az albán nyelvet, melyet használni méltóztatott előző kommentjébben. :D

Amúgy meg igen, ha jól emlékszem Te következel. De ha nem érzed magad elég fe(lké)szültnek ehhez, akkor cserélhetünk is erre a fordulóra.

Gyomorfereg

Gyomorfereg

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 732 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.12.05, 23:38

Gyomor pedig előrukkol az új feladattal.

Moi? :D
Je suis l' új AD? Ez fantasztique!

Tim_Shaw

Tim_Shaw

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 361 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.12.04, 19:32

Általában akkor írja ki a soros AD a következő feladatot, amikor a régi közzéteszi a beérkezett műveket. Szóval, elvileg még nincs lezárva a forduló ilyenkor.
Most vasárnapra várható ez a fejlemény, amikor Mau szétdobja a cuccot, gyomor pedig előrukkol az új feladattal. Már ha a WoW engedi. :titok:

Warg

Warg

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 443 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.12.04, 19:04

Helllóóóó!

Hamarosan kész lesz az a novi, amit másodszorra akarok majd elküldeni nektek, aztán már nagyon kíváncsian fogom várni a kritikákat. :(

Az érdekelne, hogy a következő forduló mikor fog elkezdődni? Előbb még kritizáljátok az összegyűlt műveket, vagy már rögtön a határidő végleges lejárta után meg lesz az új téma? Ahhoz már írnék én is valamit, ha lehet. :titok:

Tim_Shaw

Tim_Shaw

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 361 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.12.02, 19:13

Hinyje, oszt az anonimitással mi lészen, he?

Eberen_Orkodo

Eberen_Orkodo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 983 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.12.02, 18:53

Ó, de jó, köszönjük!

Máris jobban érzem magam! :-)

Maurice

Maurice

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 229 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.12.01, 09:03

Tekintettel arra, hogy mindenki nagyon rendesen dolgozik, és szinte mindenkitől kaptam ígéretet novella írására, adok még egy hetet. Vasárnap (dec. 7.) estig küldjétek a cuccost. Mindenki kérjen a Mikulástól egy befejezett novellát :para: .

Mau

Éberen Őrködőnek meg jobbulást!

Eberen_Orkodo

Eberen_Orkodo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 983 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.11.30, 21:51

Mau!

Ne haragudj, még nem tudtam befejezni a novimat, de holnap mindenképpen szeretném átküldeni!

Sajnos négy napja az influenzával küzdök, alig élek... :-(

Tim_Shaw

Tim_Shaw

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 361 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.11.27, 20:29

No, itt egy link.

http://www.fantasycentrum.hu/fantasynap/fantasynap.html

Minket nem emeltek ki külön.
Én amúgy az Ammer Műhely tagjaként (is) elvileg ott leszek. Bár aznap dolgoznom kell, de délután megpróbálok beesni.

Maurice

Maurice

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 229 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.11.26, 09:34

Engem elvileg érdekel, annyira mindenképpen, hogy többet is elárulj, bár nem biztos, hogy tudok menni.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]