Ugrás tartalomhoz

Fotó

Vallomasok

• Válasz írásához lépj be
1900 hozzászólás érkezett eddig

kotopulo

kotopulo

Csirke

• Archívum
  • 432 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.07.02, 08:20

Rövid vallomás akkor tőlem is:

Hiányzik a társaság, s azon belül is némely személy akikkel azóta megszakadt a kapcsolatom. Azon túl hogy jókat játszottunk, volt akivel aztán bitin túl is elbeszélgettünk/marháskodtunk, és egymás társaságát élveztük. Személy szerint nem neveznék meg senkit, akikre gondolok alighanem sejtik. Nem tudom hol vagytok, merre jártok, de remélem mind jól megvagytok, élitek az életeteket.

Szerintem ezzel jópáran így vagyunk,
Az utóbbi években egyre kevesebbet néztem fel ide, és legutóbb elég szomorúan fogadtam el a tényt hogy a hőn szeretett biti megszűnt létezni, bár ahogy látom azért még vannak akik serényen dolgoznak azon hogy újjáéledjen - nekik természetesen maximális tisztelet részemről...
Játszanék... elmennék sörözni a régi haverokkal... kivel mi lett 10 év után... mindenki fiatal maradt mint én? :)
Kósza csalfa tünemény, felmerül majd el is illan....
10 éve felhasználó -Sacre belu!

Madfox

Madfox

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1307 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.02.27, 18:14

Rövid vallomás akkor tőlem is:

Hiányzik a társaság, s azon belül is némely személy akikkel azóta megszakadt a kapcsolatom. Azon túl hogy jókat játszottunk, volt akivel aztán bitin túl is elbeszélgettünk/marháskodtunk, és egymás társaságát élveztük. Személy szerint nem neveznék meg senkit, akikre gondolok alighanem sejtik. Nem tudom hol vagytok, merre jártok, de remélem mind jól megvagytok, élitek az életeteket.

Módosította Madfox: 2014.02.27, 18:14

Athos

Athos

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 265 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.02.25, 23:28

Bevallom nosztalgiából néha visszaolvasgatok itt. Örülök hogy veletek téphettük egymás haját (nagy öregek).  :)

Navia_la_Fonz

Navia_la_Fonz

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 384 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.01.10, 11:44

A vizsgaidőszak végett ellenállhatatlan kényszerem támadt takarítani, főzni, mosni, pakolni, edzeni, jótékonykodni, téli illetve nyári holmikat vásárolni... Bármi mást csinálni, mint az adott vizsgára készülni. XD Így hát nekiálltam a fórumokat olvasgatni, már a régebbi írásokat. Jót derültem, így utólag azon, hogy miket láttam problémának, mikhez és hogyan szóltam hozzá... Még azon is, hogy kivel milyen viszonyban álltam. :D Hiába is, azóta már-már felnőttem.

Nos, ennyi voltam mára.

Crysalantanasia

Crysalantanasia

A lovaghölgy

• Fórumita
  • 913 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.29, 07:08

Esténként "vagyok", épp csak a Biti3 táján, mert ami kevés időm és energym most van, azt oda tolom.
Remélem, hogy ha az elindul, az játék is újból fellendül majd. Addig meg használjátok a biti2-t, az élet nem áll meg :)

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 803 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.27, 21:02

Szép estét!

Én az utóbbi időben a Biti3-at nyúzom, haladgatunk, haladgatunk.
A bitire én is be szoktam nézni, igaz, nem sok kedvem van játszani, de voltak már csodák és bentragadtam...már ha volt rá időm.

Nekem ilyen szempontból a fórumos játék a jobb, ahogy Halie-vel is játszottam. Csak mostanában eléggé nincs ihletem:(

Ada

Navia_la_Fonz

Navia_la_Fonz

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 384 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.27, 20:42

Nincs igazad Alew. Itt inkább arról van szó jelenleg, hogy vagy te csinálsz játékot Crysával, vagy a többiek sem erőltetik meg magukat, más szóval tojnak rá. Meg hát... másnak is van vizsgaidőszak jelenleg...

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.11.27, 12:15

Az én hibám, vizsgára készülök, tanulmányt írok, kiadványt szerkesztek, dolgozok. Igyekszem visszatérni. Az más kérdés, hogy mi lesz a biti3 miatt.

Alew

sinister

sinister

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 71 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.26, 19:42

Szinte non-stop fenn vagyok, ahogy eddig is, de ha egyszer a biti3 úgyis eltörli a karaktert, a történetét, a múltját, akkor nem szövöm, építem azt tovább.

hitomi

hitomi

Újdonsült fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 26 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.11.26, 10:33

Üdv!

Ezzel nem vagy egyedűl.Naponta többször felnézek hátha valakit látok,de sajnos mindíg csak elszontyolódok ,hogy szinte mindenki eltűnt.Nem tudom mivel lehetne az emberek kedvét visszahozni, hogy újra legyen valami játék.Magam részéről nem adom fel.Ha van kivel szívesen játszok vele. :)

lucienmontfort

lucienmontfort

Rendszeres fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 216 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.25, 23:27

Tiszteletem!

Nem tudom, egyetlen vagyok-e, de bevallom, hogy elszomorít, hogy mind a fórum, mind a biti elcsendesülni látszik. Hébe-hóba akad egy-egy játszó, beszélgető páros a bitin, itt naissa próbálkozik életleheléssel, más semmi-senki... Amióta be lett jelentve a biti 3, újra az a tendencia jelent meg, mely az első beharangozáskor. Azt hittem, hogy ezúttal nem fog elmenni senkinek sem a kedve a játéktól, de úgy látszik, a történelem megismételte magát. Nem örülök ennek... Vallomást tettem, én....

Laci

Adelina

Adelina

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 484 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.10.21, 12:36

Ne fáradj. Leléptem. További jó szórakozást.

sinister

sinister

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 71 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.10.21, 11:11

Hát én lettem Adelina második áldozata. De én azért nem törlöm a karaktert, sőt, esetenként játszani is fogok, ha megfelelő a légkör, és nem 5 reagon keresztül aludni tér egy halálosan kimerült karakter. Sinister nem halt meg, csak átalakult, mondjuk úgy, Adariana varázsgömbjén keresztül figyeli a népet. Minden jót a megmaradóknak.

Adelina

Adelina

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 484 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.10.12, 20:19

Úgy tűnik, ma sikerült elkergetnem valakit a Bitiről azzal a kérésemmel, hogy ne flörtöljön velem üziküldőben OFFBAN, mint USERREL, és ne kötekedjen legyen szíves, mert épp nincs hozzá hangulatom, és lehetőleg ne keverjen a karakteremmel, mert nem a karakterem vagyok (ami némileg magába foglalja azt, hogy ne keverje az int és az offot). Akár olvassa ezt, akár nem, annyit üzennék, hogy nem fogom emiatt én érezni magam a mocskos kis szemétládának, de azért vagyok olyan rendes, hogy elnézést kérjek tőle, amiért nem igazán rajongok érte, ha nem teljesítenek néhány egyszerű kérést, lásd fentebb. Ha erre a "soha többé hozzád se szólok" válasz, és a karaktertörlés a megoldás, akkor itt valami nagyon nincs rendben, szerintem. Ja, és bocs, hogy írtam üziket. Bődületes hibát követtem el vele.

Adelina

Adelina

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 484 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.09.18, 19:43

Hopp, egy random visszatekerésnél mire bukkantam :D Nem akarok semmilyen témát visszahozni, csak aprót pontosítok :)

Adel pl. arról panaszkodott, hogy ő nem szívesen királyné, mert így nem hozhatja be a terembe a kariját...

Összefoglalva mondhatjuk, hogy így volt, pontosabban az volt, hogy Adel nagy kedvencem volt, ezért gyakran jártam a Terembe, értelemszerűen belebonyolódott mindenféle történésekbe, és IRL szándékaimtól teljesen függetlenül került oda, ahová. Aztán amikor ebből "problémák voltak", akkor kaptam meg azt a "jótanácsot", hogy ne játsszak annyit Adellel, csak nagyon ritkán vigyem be a Terembe, mert az, aki, és micsoda dolog már, hogy oda jár, stb, stb... Ezzel szemben én játszani akartam :P
Mellesleg én kifejezetten jónak tartom, hogy néha lehet cseverészni az uralkodóval is a Teremben, elvégre ott mégiscsak jobban lehet ezt-azt elérni ugye.. :) Pláne egy emberibb kommunikációt, ahol nem (csak) a jogokról, törvényekről és birtokokról esik szó :P

Madfox

Madfox

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1307 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.09.09, 07:45

Egy vallomással és bocsánatkéréssel tartozom, minden fórumon az általam kijátszott karakterekkel vagy fakciókkal kapcsolatba került játékossal szemben.

Hogy rövidre fogjam, és minél kevésbé legyen nagyhalál szaga a dolognak. Leszögezném hogy nincs semmi bajom, nem sértett vagy bántott meg senki, egész egyszerűen arról van szó, hogy hónapok óta szinte rá se hederítek a bitire, mert se időm, se kedvem.

A terembe nem is tudom mióta nem mentem be, a fórumos játékot elnézve meg. Itt elnézését kell kérjem Alewnak és a többi feltámasztónak, látom hogy szívük lekül beleöntik, de semmi kedvem több oldalnyi szöveget olvasni, hogy átlássam mi folyik.
Ha bárki mégis igényelné a játékot Mercádiával, vagy valamely karakteremmel (Ezt mondjuk kétlem.) az írjon az adott topicba, azért olyan havi egyszer benézek, adott esetben játszok is.

Biti három ha lesz valaha megnézném, de egyenlőre ennyi voltam. Mindenkinek köszönöm a játékok akikkel valaha szórakoztunk akár teremben akár a fórumon. S további jó játékot.

Deady

Deady

Sorscsapás

• Archívum
  • 601 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.05.10, 18:55

Ja igen... 4. hó környékén ünnepelte az első karakterem a 10. szülinapját... inkább nem akarok emlékezni azokra az időkre:D

Elnézést a dupláért újabb vallomás, még mindig szörnyen amatőr vagyok... 8. szülinap nem 10 :S (féltem megvárni míg valaki reagol. Volt már aki a nyakamnak ugrott ilyen félreírásért)

Deady

Deady

Sorscsapás

• Archívum
  • 601 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.05.10, 18:39

Szent ég!

Lassan két éve hogy kipurgáltam az összes karakteremet és játék szintjén elbúcsúztam a bititől.

Hiába is tagadnám, fel-felnéztem még ha karakter nélkül is hol fórumra hol bitire hogy mik történnek.
Akartam már ide írni tavaly valamikor de abba a problémába ütköztem h valami véletlenfolytából nem volt meg a jelszavam (azaz nem az volt amire emlékeztem) az emailcím amire meg regisztráltam, ezer éve törlődött, most jutottam el arra a zseniális felfedezésre hogyha a nicket újraregelem (mármint az emailcímet) és kérek jelszó-resetet akkor az újraregelt emailre is megfog érkezni, hurrá hurrá újra hozzáférek az accomhoz!

Nem akarok szócsépelni (úgyis fogok:S) főleg hogy valószínűleg nem sok mindenkit érdekel a dolog...
"Azóta": Londonba ki, "Meló" (rabszolgamunka! megtapasztaltam hogy mi a munkaerő 101%os kihasználása fizikailag:D) Londonból haza, tanulás, vizsgázás, hurrázás, meló, álláskeresés, meló! Ez történt két év alatt!.... repül az idő múltkor pont eszembe jutott "hú már vagy fél éve hogy itt hagytam bitit" Mostanság épp frissen élvezem SMD karjainak ölelését orvosi műszerek összeszerelgetésével foglalkozván.

Ja igen... 4. hó környékén ünnepelte az első karakterem a 10. szülinapját... inkább nem akarok emlékezni azokra az időkre:D

Szóval a vallomás, nagyon örülök hogy felpezsdülni látszik a biti. Akármennyire is hagytam itt de amikor valamikor felnéztem még tavaly és azt láttam hogy RSZ 24-30 ÓRÁKAT ül trónon, eléggé lehangolt. Engem is a víz fodrozódása vonzott ide.
Szóval izé. Üdv meg minden... csapongó gondolatok, friss levegő, tűz forró tavasz és bódottá!

Mosztáj arjú!

Szeretettel és egy pázsitkék félhanggal!
Trit

Navia_la_Fonz

Navia_la_Fonz

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 384 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.05.09, 21:11

Én annyit bátorkodtam megjegyezni, hogy az Uralkodó, nem elég-e egy NPC Uralkodó, JK Uralkodó és a terem viszonya kérdéskör annó elég részletesen ki volt vesézve, érvekkel, ellenérvekkel, vitákkal ,veszekedésekkel ,s részemről álláspontom az, hogy egy Uralkodó nyilván nem fog k. sok időt tölteni egy teremben, ami tele van zsiványokkal, tolvajokkal, orvgyilkosokkal, egyebekkel, és hosszú oldalakon át taglalták az emberkék. :)

Mosom kezeim innentől.

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 803 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.05.09, 21:01

Kellemes, szép estét!

Látom nagyon sokat kell pénteken csak ezen a fórumon utánaolvasnom, remélem lesz rá erőm, most csak egy valami fogott meg az írásokból.

Ez pedig az uralkodó...

Talán Ada az egyik legrégebbi karakter a játékban, és bizony a legendák korában én is voltam királynő 3 alkalommal is. Igaz, akkor még nem létezett a királyi udvar fórum, se még hozzá hasonló sem talán, mégis...azon időkben a többiek által valahol Királynő is voltam, ha a teremben nem is, de a fórumon igen...Ahogy Lucindával közösen hoztunk is valami...nem is tudom mit...úgy emlékszem akkor valami nagyon nagy vita és csúnya dolgok voltak és próbáltunk rendet teremteni.
Ahogy ugyan úgy Dea is ha kimondatlanul is de valami nemes volt ahogy sokan mások is...a játékokkal és a játékon át az IRL énjük is valahol megkapta a többiektől az elsimerést, a figyelmet.
Tehát valahogy fórum nélkül voltunk királyok és királynők, nemesek és minden más, és valaki élt ezzel egy picit valaki nem.

Persze tudom, ez 10 éve volt, akkor még más volt a világ...és egy picit jóval többen is voltunk.

De hogy mennyire van összefonódva az udvar és a terem...
Valaki mintha írta volna...azért vagyunk itt, hogy jólérezzük magunkat.

A terem és az udvar, a játék és a fórum amolyan egymás mellett és alá/felérendelésben vannak. Nem feltétlen van hatással egyik a másikra, bár áthatások azért mindig voltak épp milyen szinten, mert leégett a terem, lerombolódott valami vagy bármi...de valahol mindig megvoltak mint két külön világ...a terem a terem, a fórum pedig...nos mondhatjuk a körítés, mindaz ami körülötte van.

Remélem valamennyire érthető maradtam, ha nem elnézést kérek, nagyon fáradt vagyok.

A vény banya

Ui.:
Ha valaki tud helyet ahova ki tudom újra rakni a honlapom, kérem írja meg tekercsben. Köszönöm!

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]