Ugrás tartalomhoz

Fotó

Vallomasok

• Válasz írásához lépj be
1908 hozzászólás érkezett eddig

Nesta_Torrine

Nesta_Torrine

Rowon Kapitánya

• Fórumita
  • 1312 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.06.10, 19:35

Bevallom, visszaolvasgatva rá kellett jöjjek, hogy jó nagy sz*rházi voltam. A tolerancia szónál biztos nem az én fizimiskámat tüntették fel...

Madfox

Madfox

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1315 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.29, 19:16

Azért nekem is kell általában egy hónap mire eszembe jut felnézni.

A furry gyülőletet meg nem szoktam már magamra venni. Egyrészt gyakran van jó oka (Sajnos a fandom vonzza a feltűnően hülyéket, az meg már ritkán szokott érdekelni másokat, hogy az csak az a kissebbség akiket a furry fórumokról is kivágtak.), másrészt ez sosem volt olyasmi ami ne tudtam volna háttérbe helyezni ha az kell.

Discordom van, az id-met elküldom egy privátban.

Módosította Madfox: 2020.05.29, 19:21

sinister

sinister

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 76 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.13, 13:55

Én bevallom évente kb. 4 álmomra emlékszem, abból 3-mal anyámmal veszekszem, pedig már harminc vagyok.

De bitizni még mindig bitiznék. Mondjuk éberen, ha lehet : D 

Mi a negyedik?

Amúgy helló! Mondanám hogy lehet csinálni egy chatszobát vagy valami, de kb mi ketten volnánk rajta.

Ami meg az azóta próbálkozásokat illeti, valahol vicces, valahol szomorú. Felnéztem az imént a torony fényére, utoljára három éve nézett fel valaki ahogy nézem, s négy éve volt egy személynél több illettő fenn egyszerre. Az anwarion meg úgy néz ki konkrétan felszívódott. (Nem mintha számítana ha még létezne, Bármi amit szívesen játszanék az konkrétan tiltva volt amúgy is.)

Úgy nézem egyszerűen eljárt az idő az alapötlet fölött.

BASSZUS%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

k***ára nem néztem fel.

A negyedik álmom általában valami menekülős dolog, de egyszer azt álmodtam, hogy a karakterek reggelig több hsz-t gyártottak a fórumra, ahol játszom.

Amúgy mondjuk egy discord csetszoba ha csak ketten is vagyunk mindig elfér, ha élsz ilyesmivel : D Bár éppen furry gyűlölettől forr az frpg placc.

Anwarion újraéledt amúgy, bár én megdöglesztettem róla Aolist, aztán lehet most már úgy is marad. 

Amúgy nem az alapötlet a ludas, vannak olyan frpg oldalak, ahol a cseten aktív játékok vannak a főfórumok mellett egyszerűen csak... nyomorultság van és tehetetlenség, meg persze az emberek egymás iránti gyűlölete erősebb : D 

Szóval discord? Az legalább pittyen XD 

Carun

Carun

The Living Armor

• Fórumita
  • 913 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.03.01, 20:19

Vallok... A mai napig szívesen sztorizgatok embereknek a régi, bitis kalandjaimról / karaktereimről. Évente benézek ide is, néha átolvasok egy-két régi topikot, aztán jót derülök, hogy mekkora hülyeségeken voltam képes vitázni  :lol:

Madfox

Madfox

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1315 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.02.19, 21:57

Én bevallom évente kb. 4 álmomra emlékszem, abból 3-mal anyámmal veszekszem, pedig már harminc vagyok.

Mi a negyedik?

Amúgy helló! Mondanám hogy lehet csinálni egy chatszobát vagy valami, de kb mi ketten volnánk rajta.

Ami meg az azóta próbálkozásokat illeti, valahol vicces, valahol szomorú. Felnéztem az imént a torony fényére, utoljára három éve nézett fel valaki ahogy nézem, s négy éve volt egy személynél több illettő fenn egyszerre. Az anwarion meg úgy néz ki konkrétan felszívódott. (Nem mintha számítana ha még létezne, Bármi amit szívesen játszanék az konkrétan tiltva volt amúgy is.)

Úgy nézem egyszerűen eljárt az idő az alapötlet fölött.

sinister

sinister

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 76 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.02.18, 16:10

Madfox

Madfox

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1315 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.01.20, 14:01

Nekem ilyen álmaim miért nincsenek?  Csak olyanok ahol megint az iskolapadban vagyok, és dolgozat/felelelés következik amikor még azt se tudom milyen órán ülök épp. :he:

Mindezt úgy, hogy tizenöt éve nem kellett iskola közelébe se mennem.

S nem, nem hiányzik a suli. A biti igen, a suli egy picit sem.

Módosította Madfox: 2020.01.20, 14:01

Nimue

Nimue

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 168 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.01.18, 22:25

Ez már annyira...szürreális, hogy muszáj leírnom ide, és letörölgetnem a 6 éve gyűlő port a vallomások vaskos kötegéről.. :

Igen sok év után először ugyanis, teljesen váratlanul ma reggel konstatálnom kellett, hogy a bitin játszottam álmomban, méghozzá akkora játékos forgalommal, hogy amit reagáltam, az 2 perc múlva már az utolsó 100 reag végére pörgetődött.. :D 

Fogalmam sincs miért meg hogyan, de így volt. Jó álom volt. (és még karinevekre is emlékszem! XD) :)

Ebből pedig azt a következtetést vontam le, hogy kénytelen leszek bevallani: maga a játékosközösség hiányzik. Esküszöm még azok is, akikkel fújtunk egymásra. :D 

Bocs a kínos őszinteségért. Pá. :)

kotopulo

kotopulo

Csirke

• Archívum
  • 432 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.07.02, 08:20

Rövid vallomás akkor tőlem is:

Hiányzik a társaság, s azon belül is némely személy akikkel azóta megszakadt a kapcsolatom. Azon túl hogy jókat játszottunk, volt akivel aztán bitin túl is elbeszélgettünk/marháskodtunk, és egymás társaságát élveztük. Személy szerint nem neveznék meg senkit, akikre gondolok alighanem sejtik. Nem tudom hol vagytok, merre jártok, de remélem mind jól megvagytok, élitek az életeteket.

Szerintem ezzel jópáran így vagyunk,
Az utóbbi években egyre kevesebbet néztem fel ide, és legutóbb elég szomorúan fogadtam el a tényt hogy a hőn szeretett biti megszűnt létezni, bár ahogy látom azért még vannak akik serényen dolgoznak azon hogy újjáéledjen - nekik természetesen maximális tisztelet részemről...
Játszanék... elmennék sörözni a régi haverokkal... kivel mi lett 10 év után... mindenki fiatal maradt mint én? :)
Kósza csalfa tünemény, felmerül majd el is illan....
10 éve felhasználó -Sacre belu!

Madfox

Madfox

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1315 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.02.27, 18:14

Rövid vallomás akkor tőlem is:

Hiányzik a társaság, s azon belül is némely személy akikkel azóta megszakadt a kapcsolatom. Azon túl hogy jókat játszottunk, volt akivel aztán bitin túl is elbeszélgettünk/marháskodtunk, és egymás társaságát élveztük. Személy szerint nem neveznék meg senkit, akikre gondolok alighanem sejtik. Nem tudom hol vagytok, merre jártok, de remélem mind jól megvagytok, élitek az életeteket.

Módosította Madfox: 2014.02.27, 18:14

Athos

Athos

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 265 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.02.25, 23:28

Bevallom nosztalgiából néha visszaolvasgatok itt. Örülök hogy veletek téphettük egymás haját (nagy öregek).  :)

Navia_la_Fonz

Navia_la_Fonz

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 384 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.01.10, 11:44

A vizsgaidőszak végett ellenállhatatlan kényszerem támadt takarítani, főzni, mosni, pakolni, edzeni, jótékonykodni, téli illetve nyári holmikat vásárolni... Bármi mást csinálni, mint az adott vizsgára készülni. XD Így hát nekiálltam a fórumokat olvasgatni, már a régebbi írásokat. Jót derültem, így utólag azon, hogy miket láttam problémának, mikhez és hogyan szóltam hozzá... Még azon is, hogy kivel milyen viszonyban álltam. :D Hiába is, azóta már-már felnőttem.

Nos, ennyi voltam mára.

Crysalantanasia

Crysalantanasia

A lovaghölgy

• Fórumita
  • 913 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.29, 07:08

Esténként "vagyok", épp csak a Biti3 táján, mert ami kevés időm és energym most van, azt oda tolom.
Remélem, hogy ha az elindul, az játék is újból fellendül majd. Addig meg használjátok a biti2-t, az élet nem áll meg :)

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.27, 21:02

Szép estét!

Én az utóbbi időben a Biti3-at nyúzom, haladgatunk, haladgatunk.
A bitire én is be szoktam nézni, igaz, nem sok kedvem van játszani, de voltak már csodák és bentragadtam...már ha volt rá időm.

Nekem ilyen szempontból a fórumos játék a jobb, ahogy Halie-vel is játszottam. Csak mostanában eléggé nincs ihletem:(

Ada

Navia_la_Fonz

Navia_la_Fonz

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 384 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.27, 20:42

Nincs igazad Alew. Itt inkább arról van szó jelenleg, hogy vagy te csinálsz játékot Crysával, vagy a többiek sem erőltetik meg magukat, más szóval tojnak rá. Meg hát... másnak is van vizsgaidőszak jelenleg...

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.11.27, 12:15

Az én hibám, vizsgára készülök, tanulmányt írok, kiadványt szerkesztek, dolgozok. Igyekszem visszatérni. Az más kérdés, hogy mi lesz a biti3 miatt.

Alew

sinister

sinister

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 76 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.26, 19:42

Szinte non-stop fenn vagyok, ahogy eddig is, de ha egyszer a biti3 úgyis eltörli a karaktert, a történetét, a múltját, akkor nem szövöm, építem azt tovább.

hitomi

hitomi

Újdonsült fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 26 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.11.26, 10:33

Üdv!

Ezzel nem vagy egyedűl.Naponta többször felnézek hátha valakit látok,de sajnos mindíg csak elszontyolódok ,hogy szinte mindenki eltűnt.Nem tudom mivel lehetne az emberek kedvét visszahozni, hogy újra legyen valami játék.Magam részéről nem adom fel.Ha van kivel szívesen játszok vele. :)

lucienmontfort

lucienmontfort

Rendszeres fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 216 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.11.25, 23:27

Tiszteletem!

Nem tudom, egyetlen vagyok-e, de bevallom, hogy elszomorít, hogy mind a fórum, mind a biti elcsendesülni látszik. Hébe-hóba akad egy-egy játszó, beszélgető páros a bitin, itt naissa próbálkozik életleheléssel, más semmi-senki... Amióta be lett jelentve a biti 3, újra az a tendencia jelent meg, mely az első beharangozáskor. Azt hittem, hogy ezúttal nem fog elmenni senkinek sem a kedve a játéktól, de úgy látszik, a történelem megismételte magát. Nem örülök ennek... Vallomást tettem, én....

Laci

Adelina

Adelina

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 484 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.10.21, 12:36

Ne fáradj. Leléptem. További jó szórakozást.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]