Ugrás tartalomhoz

Master of Magic

• Válasz írásához lépj be
408 hozzászólás érkezett eddig

Raphael

Raphael

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 589 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.04.15, 07:21

Hat en egeszen mas stilusban jatszom. Mondhatni villamhaborusan. Egyik verziom emberekkel van, full feherben, meg kepesseg helyett is konyvet veve, az elejen megidezem Thorint aki egyszalmaga legazol mindenkit. A masik variaciom trollal, amelle tokmindegy milyen konyvet es kepesseget veszel mert nem nagyon lesz ra szukseg (oke, a Myrran kell :) es War Trollokkal legazolom a vilagot. Valahogy en ugy vettem eszre hogy impossibleban ilyen fejlodgetos molyolassal inkabb csak szivik az ember.

Zotyek

Zotyek

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 425 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.04.14, 23:17

A http://www.the-underdogs.org/ címen valószínüleg megtalálod a játékot.
A patch-hez viszont keresgélnem kellett volna. :)

Dronner

Dronner

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5395 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.14, 14:50

Most látom csak, hogy milyen szép hozzászólást sikeredett kreálnom! :) Tele szép magyar mondatokkal... :lol: :lol:
Bocsi!

Dronner

Dronner

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5395 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.14, 14:24

Sziasztok!
Tudja vki, hogy hol leget a gaméhoz hozzájutni? Sajna tönkrement az enyém, az archiválás meg hibás lemezre történt. :)
Ja, és nektek a vámpír karakternél (necromancer life steallel) nekem folyton kilépett. Patcheket hol lehet lelni a spílhez?
Köszi.

A játék legkirályabb része szvsz a varázstárgy-készítés volt!

Zotyek

Zotyek

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 425 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.04.12, 23:37

Hali!

Szerintem is a dark elf-ek a legdurvábbak (ennek ellenére nomad rulez), de a Myrran-al kapcsolatban egyetértek Iceride-al. Viszont ott max. egy vari idegesít azzal, hogy a játék elején az én terjeszkedésemet próbálja behatárolni a saját városaival.
Szférák közül, ha mindenképpen választanom kell, akkor nature és chaos, mert az én stílusom számára ezek között találom meg a leghasznosabb varázslatokat (pl. lények, lénytápolások, stb.), de általában még a sorcery az, amivel szimpatizálni szoktam.
Tulajdonságnak artificier-t mindenképpen szoktam nyomatni, valamint a conjurer és alchemy még a szimpi. Inkább a könyvek számára gyúrok, úgyhogy a többi tulajdonságot inkább csak szerezni szoktam. :)
Az a bug(?) másnál is van, hogy ha egy körben varázsolok egy hôssel és utána autóra rakom, akkor varázsol mégegyet?
Csô!

iceride

iceride

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3646 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.12, 12:45

Háát... Azért a 'dark elf a legerősebb nép' kicsit túlzás. :)
Kedvenc egységnek szvsz jobb a paladin, és a Myrran olyan pontot vesz el, amit röhögve áthidalsz azzal, hogy lemész Myrror-ra egy tornyon keresztül. Az 1 mana/nép az télleg király, de emlékeim szerint azt akkor is kapod, ha nem a főnéped. Valahogy a Warlord és a Node mastery nekem is mindig beficcen. :lol:

meouwn

meouwn

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 38 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.12, 09:22

Halihow!

Na végre. Kiderült, hogy van még egy olyan ember, aki úgy szokott játszani, mint én. :)

• Látogató

Kelt 2003.04.07, 18:17

Srácok,
régi kedvenc játékommal kapcsolatban láttam egy két igen jó kezdést, hadd osszam meg mindenkivel az enyémet, ami über táp.
2 Life 1 Sorcery 1 Nature és 1 Chaos mellé
Warlord Myrran és Node Mastery és a
Sötét elfek
Minthogy ők a legerőssebb nép, pop-onkét 1 mana elég jó, az alap unitok is királyak. Aztán szerzel mindenből két spell bookot bármely két mastery-t (érdemes azt amilyen node-od több van) és Archmage.
Egyébként mindenkit életbe szoktam hagyni legalábbis a fővárában mert így ki lehet belőlük szedni a spelleket. A városokra Gaia's Blessing és Strim of Life a tundrát Raise Vulcanoval és Change Terrainnel át lehet alakítani és ,máris tele tudod tolni a map-et Capitalokkal. Ja igen a hat hősnél pl.: Roland, Warrax Yramrag Malleus Jaer Elana erősen preferáltak (Torin /Reincarnation/ túl nagy táp már szerintem)
Olyan 120 varázslat és 3000 power base (na erre már nem emléksem pontosan szóval az ami bejön körönként (research pontokon kivül) és amit eloszthatsz a 3 pálcára) felett már egész jó vagy, az összes jó varázslatot nem írom le de az Armageddon k jó a Meteor Shower se rossz de akkor kell Herbal Mastery ezenkívül a Just Cause az elején muszály mivel egy felkelőt levesz.
A játék elején pedig rányomod a Heroism-ot a darkelf sprearmenre és a swodsman-re ultra elite-ek lesznek a warlord miatt és el is kezdhetsz fejlődni. Én egyébként lent mindenki felgyújtok a pi***ba aki nem dark elf (esetleg egy-két törpe bányaváros maradhat) és fent is terjesztem az elit magvaimat. Ami meg a sima unitok tápját illeti csináljatok egy High Elf ijászt adamantittal, Lionhearttel és Flame Blade-del mindezt persze Warlord és Crusade alatt, ilyen iron skin-t és regenerationt nem is említem már szóval k jó egy Sky Drake egy lövés!!!
Fu mennyi minden kijött pedig 3 éve nem játszottam vele kb, most pedig megpróbálom valahogy erre a k windowsra rákonfigurálni, mert tegnap este ezzel álmodtam és evonási tüneteim vannak.
Egyébként az első magyar review-t még én irtam a játékról 94-ben.
Hail Oberic the true and only Master of Magic
És éljen a valaha volt legnagyobb játék

[Javítva: 2003.04.07 írta: BePe]

_HaaS_ (NPC/NJK)

_HaaS_ (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.31, 14:58

Hallottam, hogy dolgoznak a felújításán... én úgy vagyok vele, mint a Mátrix 2-vel...

ezek után? még egy ilyet? kétlem...

___
Panem et Internet :cool:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]