Ugrás tartalomhoz

Fotó

Hatodik Bugyor #2

• Zárt téma Téma lezárva
594 hozzászólás érkezett eddig

Pork

Pork

Necrophil

• Archívum
  • 455 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.26, 19:45

Bocs flood-olásért, de ha szabad ajánlanom, akkor lenne egy ötletem a következő írásra: ha volt fantasy, akkor most legyen utópia vagy sci-fi. Én legalábbis ezekben a témákban írnék most szívesen. Nem tom, hogy működik nálatok a téma kiválasztása, ezért gondoltam, hogy javaslatok alapján.

:)

Pork

Pork

Necrophil

• Archívum
  • 455 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.26, 17:12

Phet: Nem tudom, hogy rajta vagyok-e a levelezőlistán, szóval elképzelhető, ha felrakod akkor se tudom elolvasni :) .

Phet

Phet

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 660 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.26, 17:01

Pork: Én tegnap este olvastam el az írásodat. Van egy-két kritikának még nem nevezhető gondolatom, ha gondolod ezt írásba adom és felrakom a levlistára.

Pork

Pork

Necrophil

• Archívum
  • 455 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.26, 16:42

Messor: Csak nyugodtan, ha nagyon megalázol, maximum bőgve elrohanok :gonosz: :) :dilis: . Egyébként mikor lesz találkozó?

Módosította Pork: 2005.10.26, 16:43

Messor_

Messor_

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 439 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.26, 16:37

Üdv all!

Pork: megnézem, a következő találkozón már az arcodba is mondhatom majd a véleményem. :dilis:

Ha valaki azért nem tudna játszani, mert sokan vannak, vagy mert nem tudna hol aludni, akkor nálam elalhat bárki. :sor: És mesélt is vállaltam a másik topicban. Szóval senki ne fogja vissza magát.

Üdv. :gonosz: :)

Pork

Pork

Necrophil

• Archívum
  • 455 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.26, 15:38

Hello!
Felkerült az első írásom a honlapra(ezzel is megvolnánk :gyagya: ) a "Káin és Ábel"-es témában. Szvsz nem lett valami csodálatos, úgyhogy kíváncsi lennék a véleményetekre, hogyan csinálhatnám jobban/mi nem tetszett nektek benne.

Tisztelettel,
Pork

Gorbadock

Gorbadock

Dead Man

• Archívum
  • 429 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.26, 13:52

Üdv, hölgyek és urak!

Jonathan Wright-Philips és Eltagrim úgy tűnik, ugyanazt a gép(term)et használják. Talán nem ártana körbenézni a gépteremben, hogy ki az, aki JWP-vel párhuzamosan ír, és ha senki, akkor JWP az. smile.gif

Avagy a másik lehetőség, hogy a gépterem elhagyásakor ki kéne lépni a böngészőből és esetleg törölni a history-t (előzmények), mert valaki JWP után ült le a géphez, ahol éppen ezt az oldalt látta nyitva. Ez még mindig nem zárja ki JWP-t, de lehet bizalmat(lanságot?) szavazni neki.

A kérdés tehát az, mennyire olcsó fikanick is Eltagrim.

A témában írtam levelet a listára.

RPG - ON
Ha valami konkretizálódik és van valahol hely számomra, tudassátok.

Black Company d20??? :gyagya:
ajjaj ez meggyőző :lol:
RPG - OFF

A Giliszta végét most én fogom, és nyújtom, még a héten, úgyhogy patience.

Herbie

Herbie

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1119 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.26, 13:17

Üdv, hölgyek és urak!

Jonathan Wright-Philips és Eltagrim úgy tűnik, ugyanazt a gép(term)et használják. Talán nem ártana körbenézni a gépteremben, hogy ki az, aki JWP-vel párhuzamosan ír, és ha senki, akkor JWP az. :gyagya:

Avagy a másik lehetőség, hogy a gépterem elhagyásakor ki kéne lépni a böngészőből és esetleg törölni a history-t (előzmények), mert valaki JWP után ült le a géphez, ahol éppen ezt az oldalt látta nyitva. Ez még mindig nem zárja ki JWP-t, de lehet bizalmat(lanságot?) szavazni neki.

A kérdés tehát az, mennyire olcsó fikanick is Eltagrim.

Jonathan_Wright-Phillips

Jonathan_Wright-Phillips

Hóelf Herceg

• Archívum
  • 597 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.26, 12:29

Afrrancba. Én is játszottam volna, de ha már nem férek be... Na mindegy. Úgyis már kiestem a gyakorlatból, már vagy 2 éve nem játszottam, de azért becsületemre legyék mondva, szinten tartom magam. A D&D szabálykönyveket (majdhogynem) betéve tudom, meg M.A.G.U.S. alapkönyvel is rendelkezek, meg mongyuk esetleg Káosz RPG. Ennyit tudok. Na.
Sírok: :gyagya:
Pedig nagyon jáccottam volna ám!!!

Phet

Phet

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 660 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.26, 10:59

Még az előzőekhez hozzászólva...azt hiszem D&D mesélést örömmel és szivesen vállalnék, illetve Ars Magicat régi nagy álmom kipróbálni, de én ha már játszok akkor nem az egyszeri alkalmakat szeretem, hanem a folytatásos sztorikat. Viszont az állandó jellegű Pöstre járkálásommal azt hiszem eleve halálra van itélve a dolog...de azért egy pillanatra fellelkesültem :lol: Mindenkinek jó játékot!

:gyagya:

Messor_

Messor_

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 439 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.26, 10:38

Üdv all!

Nálam nincs kocsmás. :mindenttagad: Gorbadock írja most. Nemsokára kész lesz vele, vagy átadja másnak a lehetőséget. (ha jól emlékszem)

BePe: :gyagya:

Üdv. :lol: :)

Calien

Calien

Bugyorbéli

• Fórumita
  • 1498 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.26, 09:36

Akkor az új topic harmadik hozzászólását én intézném:

A kocsmás történet most kinél is tart? Messor v. Gorbadock? Vagy senki? Mert ha lehet az utána következőt lefoglalnám pár hétre. Két jó ötletem is van, majd eldől melyik lesz a nyerő. Kicsit mindkettőbe belekezdtem, de mostmár olyan részek jönnének, ahol számít az előtörténet.

(OFF)
RPG:
Hát kis ismeretem az rpg-kel a Magusban merült ki, abból is csak a Zöldet ismerem igazán. Időm lenne, szivesen is tanulok meg új játékokat, de nekem az még időbe tellne, míg megértem az egészet. Mondjuk a középkor engem is érdekel.
(/OFF)

(OFF)2.
SzóLó: :gyagya: Hát most írhattam át a felső sort :lol: (/OFF)

Módosította Calien: 2005.10.26, 09:37

Szodas_Lova

Szodas_Lova

ötödik kerék

• Archívum
  • 392 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.26, 09:33

BePe: köszi az újítást!

Népek, matadorral ki találkozott utoljára, és mikor? Milyen volt? :gyagya:

SzóLó

Szodas_Lova

Szodas_Lova

ötödik kerék

• Archívum
  • 392 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.10.26, 09:31

Első? :gyagya:
Nyugodtan beszéljétek meg a játékot itt szerintem, hiszen mégiscsak rpg.hu, vagy mifene, és ez a mi fórumunk. Akár fejre is állhatunk. :lol:

SzóLó

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4627 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.10.26, 09:25

megnyitva

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]