Ugrás tartalomhoz

Fotó

Hatodik Bugyor #2

• Zárt téma Téma lezárva
594 hozzászólás érkezett eddig

Calien

Calien

Bugyorbéli

• Fórumita
  • 1498 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.09.10, 15:50

nekem jó a suszterinas, de új helyekre is vevő vagyok.

lenienn

lenienn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1780 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.09.10, 10:35

az előző posthoz nem ment el a javítás. szóval, elképzelhető, hogy ráérek csütörtökön, és ebben az esetben lehet, hogy az iroda is használható.

sajna nem tudom 100%-ra igérni.

rosszabb esetben üljünk(üljetek) be valahova, 8-9 körül már biztosan be tudok csatlakozni.

suszterinas, galéria cafe,
vagy: corvin terasz- az egy vicces hely, a corvin áruház tetőteraszán van, de van félig meddig zárt része is. mindig szokott lenni hely.

Calien

Calien

Bugyorbéli

• Fórumita
  • 1498 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.09.08, 18:33

Népek!

Következő héten csütörtökön legyen talákkozó, 2007.09.13-án, 20:00kor valahol! Mindenki írja be, hogy részt tud venni rajta, vagy azt, hogy esetleg legyen másik időpont! (:) csak indokolt esetben! )
Ha továbbra is magammal kell társalognom, akkor nem tehetek mást, minthogy elpusztítom a világot. :D Csütörtökre magam is elküldöm az írott kritikáimat, mindenki tegyen így, aki még nem tette, és mindenki gondolkozzon a következő feladaton! Ne kelljen egyesével elrabolnom titeket, hogy találkozzunk!!!

Üdv.

Ok, de hol?

lenienn

lenienn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1780 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.09.07, 18:37

hah,

a világ amúgy is megérett a pusztulásra.

Messor_

Messor_

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 439 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.09.07, 14:56

Népek!

Következő héten csütörtökön legyen talákkozó, 2007.09.13-án, 20:00kor valahol! Mindenki írja be, hogy részt tud venni rajta, vagy azt, hogy esetleg legyen másik időpont! (:szent: csak indokolt esetben! )
Ha továbbra is magammal kell társalognom, akkor nem tehetek mást, minthogy elpusztítom a világot. :lol: Csütörtökre magam is elküldöm az írott kritikáimat, mindenki tegyen így, aki még nem tette, és mindenki gondolkozzon a következő feladaton! Ne kelljen egyesével elrabolnom titeket, hogy találkozzunk!!!

Üdv.

Silvermoon

Silvermoon

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 841 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.08.30, 17:18

Üdv,

Elnézést a meg nem értett "művész" üzemmódért, de a honlapunkat nézve láttam, hogy az utolsó novellám "Bűn" címmel jelent meg a forduló írásai közt. Az írás címe "Álmatlanság" - tudom, hogy van eredeti verzió is, de azt hiszem, jó lenne itt mégis kijavítani. A dokumentum neve volt csak "bűn" - mivel egyébként egy bűn és bűnhődés témakörét érintő/feldolgozó irodalmi pályázatra írtam.
(bár nem készült el határidőre :( )

Találkozó nekem bármikor jó, csak szóljatok időben.

S

lenienn

lenienn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1780 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.08.27, 19:45

nekem ez a hét nem jó, nagyon durva mennyiségű melóm van hétfői határidővel.

a jövő hét jobb. addig netán kritikára is jutna időm.

l.

Calien

Calien

Bugyorbéli

• Fórumita
  • 1498 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.08.27, 16:36

Üdv all!

Sorry, hogy már megint én pofázok, de ha már magamra vettem az ügyeletes megmondóember köpenyét, akkor használom is. :aaaaa:

Mivel érkeztek be művek, kritikák is, és még fognak is, ezért illő lenne, ha elkezdenénk szervezni egy találkozót, hogy egymás arcába vágjuk a véleményünk, és nem mellesleg megbeszéljük, hogy kivel mi történt, amíg nem láttuk.

Mit szólnának a népek, ha következő hét csütörtökjén, vagy péntekjén 20:00-kor találkozót tartanánk valahol. Dátum szerint ez: 2007.08.30-2007.08.31. Helyszínről majd a résztvevők után beszélhetünk.

Mindenki legyen szíves megírni, hogy megfelelő-e az időpont! :aaaaa:

Üdv.

Bocs, de szerdától balatonra megy az egész család, így ezen most nem leszek ott. ( Most lehet ujjongani )

Onsai

Onsai

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 155 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.08.22, 18:43

Kösz a választ.

Messor_

Messor_

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 439 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.08.22, 16:54

Üdv all!

Sorry, hogy már megint én pofázok, de ha már magamra vettem az ügyeletes megmondóember köpenyét, akkor használom is. :nono:

Mivel érkeztek be művek, kritikák is, és még fognak is, ezért illő lenne, ha elkezdenénk szervezni egy találkozót, hogy egymás arcába vágjuk a véleményünk, és nem mellesleg megbeszéljük, hogy kivel mi történt, amíg nem láttuk.

Mit szólnának a népek, ha következő hét csütörtökjén, vagy péntekjén 20:00-kor találkozót tartanánk valahol. Dátum szerint ez: 2007.08.30-2007.08.31. Helyszínről majd a résztvevők után beszélhetünk.

Mindenki legyen szíves megírni, hogy megfelelő-e az időpont! :felvon:

Üdv.

Calien

Calien

Bugyorbéli

• Fórumita
  • 1498 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.08.22, 15:21

Üdv! Na megjöttek a munkák, neki is esek, ha végeztem a szakdogával. Vagy amikor beleunok. Mondjuk most :felvon:

Onsai: Én is vidéki vagyok, és van pár társunk vidékről, sőt országhatárokat is összekötő hálózattal birunk:) bár nem tom Narmiraen most hol található :nono:

Onsai

Onsai

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 155 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.08.22, 14:37

Nekem nem mész az agyamra. :felvon:
Kösz a válaszokat. Kizáró ok, ha vidéki az illető?

Messor_

Messor_

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 439 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.08.22, 13:17

Üdv all!

Többnyire egy hónapot adunk egy feladatra, aztán kritizálunk, találkozunk, és megy a következő kör. A jelentkezéshez kell egy bemutatkozó novella 5-10 ezer karakter méretben, aztán lehetőség szerint kritizálni az éppen aktuális írásainkat, majd beszállni a legközelebbi feladatba. Most éledezünk egy hosszabb szünetből, ezért sem árt néhány új tag.

ui.: A levlistánk jelenleg nem működik, ezért itt beszéljük meg a dolgokat, illetve a novellák és kritikák továbbítását én vállaltam. De majd ezen a fronton is rendeződünk.

ui.2: Ha valakinek az agyára megyek, akkor rúgjon meg! :felvon:

Üdv.

Onsai

Onsai

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 155 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.08.22, 11:29

Oké. Írok a csajszinak.

Ha jól értem levlistás rendszerrel működtök. Havi vagy kéthavi feladatok vannak? Kell belépő novella?

Messor_

Messor_

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 439 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.08.22, 10:56

Üdv all!

Onsai:

Részemről minden további nélkül küldheted ide, ha ti már sokan vagytok. (20 teljesen aktív taggal mi sem bírnánk. :nono:) Ugyan nem vagyok a Bugyor vezére, de szerintem még nem vagyunk annyian, hogy visszautasítanák jelentkezőt emiatt. És köszönjük, hogy ránk gondoltál. :felvon:

Üdv.

Onsai

Onsai

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 155 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.08.22, 10:34

Daoldin: szia, én személy szerint örülök a jelentkezésnek, mivel kezdünk fogyni.
Ha kritizálsz, akkor különösen nagyon fogok örülni :felvon:

S

Szisztok! Ti hányan vagytok? Ha jól értem, örülnétek új tagoknak...
Nálunk a létszám húsznál van meghúzva, annál többen már müködésképtelenek vagyunk. Tegnap utasítottam el egy leányzót... Küldhetem hozzátok a nálam kopogtatókat? :nono:
pusz
Bea (onsai a deltaműhelyből)

Messor_

Messor_

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 439 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.08.21, 07:26

Üdv all!

Visszatértem az interneten túlról. A híresztelésekkel ellentétben ott is van élet. :ok: Most pedig nekilátok a 70 olvasatlan levelemnek, úgyhogy aki valamit nem kapott meg, az mostantól reklamálhat. Nyaralásnak vége, mostmár tanévkezdés, de mivel a prímposta még mindig ramaty, ezért továbbra is elvégzem a mélek továbbítását a korábban megadott címen keresztül. Mindenkinek minden jót, ezen a héten visszarázódom.

Üdv.

Ramanathan

Ramanathan

Pandafetisiszta

• Fórumita
  • 620 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.08.16, 21:19

Sziasztok!
Teljes megfeneklésben vagyok, öt nekirugaszkodás után ráébredtem, hogy nagyon lelkesen elkezdem a novellát, aztán ráébredek, hogy valahogy semmi "ütős" mondanivaló nem adódik, közhelypuffogtatásba meg nem akarok belemenni, szóval egyelőre értékelhető novellát nem tudok leadni... valahogy úgy állok a dologgal, hogy előpattan egy gondolat, hogy "ehe, ez lesz az", elkezdem leírni, aztán az első oldal vége felé rájövök, hogy eddig még csak a környezetet és a karakterek "érkezését" írtam körül, de semmi (az égvilágon semmi) célom se nekem, se a karakternek... hát így állok, kétségbe esve :rohog: de a beérkezett művekre készül a kritika írásban, ami önmagában is nagy eredmény. Ha pedig mégis sikerül valamit alkotnom, akkor azonnal küldöm...
üdv,
Ram

Módosította Ramanathan: 2007.08.16, 21:24

Calien

Calien

Bugyorbéli

• Fórumita
  • 1498 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.08.16, 09:05

Üdv!
Visszatértem a nyaralásból, üdvözlöm az új tagot, de hozzátenném, nekem nem jött semmilyen levél.

Narmiraen

Narmiraen

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 467 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.08.10, 19:48

Sziasztok!

Üdv a Bugyorban, Daoldin! Remélem, hogy jól fogod érezni magad közöttünk!
Én még nem kaptam meg a novelládat, de lehet, hogy csak Messor_ nem ér rá vagy szabadságon van,

Mindenkinek kellemes estét:

Narmiraen

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]