Ugrás tartalomhoz

Fotó

Hatodik Bugyor #2

• Zárt téma Téma lezárva
594 hozzászólás érkezett eddig

Messor_

Messor_

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 439 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.07.25, 16:38

Üdv all!

Akkor a találkozó időpontja jelenleg: 2007.08.02. 19:00. A helyszín még bizonytalan, de a Suszterinas szerintem nem rosz hely. :vitatkozik:

üdv.

chomy

chomy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2020 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.07.25, 15:55

Én a magam részéről írni azt nem tudok, de kritizálós kedvemben vagyok, szóval várom a termést. Találka bármikor, bárhol, kivéve a pénteket, az mindig foglalt.

Calien

Calien

Bugyorbéli

• Fórumita
  • 1498 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.07.24, 17:34

Kedves Mindenki!

Szerencsétekre Igor és Sergej egyenlőre az én lábamat töri el, mert ma nem tudtam elküldeni a novellám. DE! a találkozót következő héten kellene megejteni, így szerintem a novellák elküldésébe szerda-csütörtök még belefér, mert akkor még hétvégén el lehet olvasni, és lehet kritizálni.

Mikor legyen a találkozó, és hol legyen? Nekem a hét bármelyik napján jó, és a helyszínnel sincs semmi kivetnivalóm, kivéve, hogy én nem tudom felajánlani hajlékom. Az alapfelvetésem agusztus 2-a volt, ami köv. hét csütörtök. Kinek van nyűglye? Jelezze!!!

Írjatok, javítgassatok, mert különben...

4.-én barátom esküvőre megyek, majd utána 10 nap nyaralás, úgyhogy 2., és 3.-a jöhet, de utána nem leszek. Ha igorék elfoglaltak, akkor most fellélegzek.

Messor_

Messor_

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 439 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.07.23, 16:13

Kedves Mindenki!

Szerencsétekre Igor és Sergej egyenlőre az én lábamat töri el, mert ma nem tudtam elküldeni a novellám. DE! a találkozót következő héten kellene megejteni, így szerintem a novellák elküldésébe szerda-csütörtök még belefér, mert akkor még hétvégén el lehet olvasni, és lehet kritizálni.

Mikor legyen a találkozó, és hol legyen? Nekem a hét bármelyik napján jó, és a helyszínnel sincs semmi kivetnivalóm, kivéve, hogy én nem tudom felajánlani hajlékom. Az alapfelvetésem agusztus 2-a volt, ami köv. hét csütörtök. Kinek van nyűglye? Jelezze!!!

Írjatok, javítgassatok, mert különben...

Calien

Calien

Bugyorbéli

• Fórumita
  • 1498 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.07.23, 09:56

Hú, 22.-e a határidő?! Na akkor erős csúszásba leszek. Mea culpa.

Igor meg Sergej igyon egy kis vodkát, amíg befejezem.

Silvermoon

Silvermoon

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 841 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.07.23, 08:15

Üdv,

Mégsem sikerült befejezni határidőre :durci: a héten küldöm, remélem, sikerül.

S

Narmiraen

Narmiraen

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 467 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.07.19, 17:39

Sziasztok!

Én már a munka oroszlánrészével megvagyok, a javítgatások vannak hátra, illetve még bővítem, mert picit rövidke, és első kritikusaim (család :lol: ) szerint még nem elég élethű, ezen próbálok változtatni. A hétvégére valószínűleg azért elkészülök vele.

Narmiraen

Silvermoon

Silvermoon

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 841 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.07.19, 08:12

Üdv,

Belekezdtem, nagyrészt kész is van, elég sanszos, hogy elmegy 22 - ig.
Találkozót szervezünk?

S

Messor_

Messor_

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 439 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.07.19, 08:05

Üdv!

Én szintén belekezdtem, és holnap szabadságon leszek, ami azt jelenti, hogy be is tudom fejezni, de sztem csak hétfőn tudom elküldeni az érdeklődőknek, mert nem lesz előbb netem. (hacsak hétvégén be nem megyek a melóhelyre... )

Szóval részemről alkotás van, és ugyan a magam által kiszabott 22-e 24:00 órát nem biztos, hogy tudom tartani, de 9 órát kések vele. :D Remélem nem gond, és ajánlom a népeknek, hogy ne legyek egyedül Rammal az alkotók között. :lol:

Igor és Sergej csak a parancsomra várnak, tessenek igyekezni!

Üdv all!

Ramanathan

Ramanathan

Pandafetisiszta

• Fórumita
  • 620 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.07.18, 17:48

Ahoj,
hogy állnak a novellával a kedves tagok? Ki az aki egyáltalán belekezdett, és ki az, aki esélyes, hogy 22-én éjfélig el is küldi a listára? Jelentem, én az első csoportba tartozom, viszont a 22-e necces, hacsak nem lesz továbbra is ilyen csendes a munkahely szabadságolások miatt :para:
üdv,
Ram

Calien

Calien

Bugyorbéli

• Fórumita
  • 1498 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.29, 00:01

Na most már biztos, hogy nálam rossz a primlista, minden levélt hibás csatolmány szöveggel küld ki, és teszt tárggyal. Hacsak ti nem szórakoztok velem :) , akkor kiközösített a rendszer.

Valaki az én címemre küldje el a lényeget.

vargag2003 kukac és fríméles.

Narmiraen

Narmiraen

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 467 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.27, 19:42

Sziasztok!

Lénienn: nagyon sok gratula!

A levelek nekem teljesen jól megérkeztek, egyre válaszoltam is, talán az elsőre!

Narmiraen

Ramanathan

Ramanathan

Pandafetisiszta

• Fórumita
  • 620 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.26, 17:26

Elvileg nálam rendben látszanak a levelek, csak van amelyik négy nap késéssel érkezik :kirohog:

Messor_

Messor_

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 439 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.26, 16:25

Calien: Csak nálad. :kirohog: :lol:

Nálam ugyanis minden levél megérkezett szépen, hiba nélkül.

Üdv all!

Calien

Calien

Bugyorbéli

• Fórumita
  • 1498 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.26, 13:16

Ram, messor: A teszt leveleitek egyfolytában hibás csatolmányként érkezik. Csak nálam gázos a dolog?

Gorbadock

Gorbadock

Dead Man

• Archívum
  • 429 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.23, 19:20

Uhhh. lenienn, néked és családodnak gratulálok!!

Gorbadock

Gorbadock

Dead Man

• Archívum
  • 429 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.22, 17:40

Umpf....
Volt találkozó?
Kaptam egy sms-t de valamikor éjszaka...
Sajna a rpg.hu-t nem tudom nézni bentről és bevallom őszintén este meg már jóideje nem jutott eszembe benézni.
Legközelebb esetleg lehetne dobni egy mélt róla.. ha jól tudom a lista még működik...

Egyébként annyira degradálódtam, hogy a havi 1 könyv elolvasása már jónak számít...
Mostanában talán kicsit javul a helyzet, elkezdtem olvasni egy valami sötételfes regényt (nem a drizzt-es), de úristen annyira szar volt hogy ma vettem gyorsan valami (reményem szerint) normálisabbat Leiber: Éjasszonyok...
Szóval az írás most nagyon messze van....

Calien

Calien

Bugyorbéli

• Fórumita
  • 1498 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.22, 12:56

Szóval, akkor írok néhány szót az eseményről:

Viszonylag kevés számban jelentünk meg (Ram, Calien, Lennienn késett, :) , messor_). Ez legközelebb nem így lesz, mert legalább kétszer ennyien eljönnek. :aboci: Ezt bele is írtuk az ott létrehozott SzMSz-ünkbe is. :) A hely kellemes volt, a Múzsa nagy számban és nagy méretekben képviseltette magát, a személyzet szintén minőségi volt, nem is fizettünk sokat. Tehát remek alkalom volt.

A lényegesebb dolgok röviden:

-Következő feladat: Kötetlen novella írása a szokott terjedelemben. (mint az első) Lehet akár korábbi feladat pótlása is, de ez nem kötelező. Határidő: 2007.07.22. 23:59.

-Találkozó pedig 2007.08.02. 19:00. Helyszín később egyeztetve.

Megjegyzem továbbá, hogy a résztvevők számítsanak némi zaklatásra, és aki nem ír és nem jön el, az a Uralkodótól kérhet majd bocsánatot. És az Uralkodó nem olyan megbocsájtó, mint én. :vader:

Röviden ennyi.

Üdv all!

Már mint a részt nem vevők :)

Messor_

Messor_

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 439 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.06.22, 11:34

Szóval, akkor írok néhány szót az eseményről:

Viszonylag kevés számban jelentünk meg (Ram, Calien, Lennienn késett, :) , messor_). Ez legközelebb nem így lesz, mert legalább kétszer ennyien eljönnek. :aboci: Ezt bele is írtuk az ott létrehozott SzMSz-ünkbe is. :) A hely kellemes volt, a Múzsa nagy számban és nagy méretekben képviseltette magát, a személyzet szintén minőségi volt, nem is fizettünk sokat. Tehát remek alkalom volt.

A lényegesebb dolgok röviden:

-Következő feladat: Kötetlen novella írása a szokott terjedelemben. (mint az első) Lehet akár korábbi feladat pótlása is, de ez nem kötelező. Határidő: 2007.07.22. 23:59.

-Találkozó pedig 2007.08.02. 19:00. Helyszín később egyeztetve.

Megjegyzem továbbá, hogy a résztvevők számítsanak némi zaklatásra, és aki nem ír és nem jön el, az a Uralkodótól kérhet majd bocsánatot. És az Uralkodó nem olyan megbocsájtó, mint én. :vader:

Röviden ennyi.

Üdv all!

Silvermoon

Silvermoon

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 841 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.06.21, 21:03

Üdv,

Úgy tűnik, ebből kimaradtam. Most érkeztem haza vidékről, sajnálom, de már nem megyek, pedig jó lett volna.
Írjunk ki feladatot, szervezzünk találkozót rövidebb időn (mint 1 éven) belül :sor:

S

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]