Ugrás tartalomhoz

Heroes Of Might And Magic

• Válasz írásához lépj be
1557 hozzászólás érkezett eddig

_Moby (NPC/NJK)

_Moby (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.15, 18:10

"...Annal pocsekabb, es undoritobb jatekot meg nem adott ki a 3DO..." Ez nem az én véleményem,és ezzel én se értek egye,és én erre mondam,hogy más szeret ezzel a játékkal(H3mal) játszani,amit Zet a legundorítóbb játéknak titulált.Mivel én azt mondtam hogy ez a része a legjobb számomra,akkor el lehetne fogadni hogy én ezt szeretem,és nem a Heroes 4-et.Érthető már így?

Aakos

Aakos

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 78 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.15, 18:01

Moby: én nem egésszen fogom, hogy kinek írtad és mit is pontosan... véleményt írni lehet... de ítélkezni? hmm...
"...Annal pocsekabb, es undoritobb jatekot meg nem adott ki a 3DO..."

ez a része nem tetszett... lényeg, hogy lehet azt is mondani, hogy nekem nem jön be, mert az vélemény...

:)

_Moby (NPC/NJK)

_Moby (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.15, 17:56

Már véleményt se lehet írni?El kell fogadni,hogy nem mindenkinek a Heroes Of Might And Magic 4 tetszik a legjobban.én is elfogadom a te véleményedet,hogy neked az a legjobb játék,de mindenkinek nem lehet az. :flame:

Aakos

Aakos

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 78 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.15, 17:01

szvsz írni se tudok.. "...mégsem érzem úgy..." szvsz

Aakos

Aakos

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 78 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.15, 17:00

szvsz bátor kijelentés volt ez szvsz
szvsz 1024 be játsztottam vele soka is, meg 768ban is szvsz még érzem úgy szvsz, hogy jobb lenne a 3nál szvsz vannak benne jó megoldások szvsz, amit ha a 3mmal ötvöznék szvsz totál brutál halál h4 et kaptunk volna szvsz... :)

Zet

Zet

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 132 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.15, 15:55

[SZVSZ!]
A heroes 3 lett a legrosszabb. Annal pocsekabb, es undoritobb jatekot meg nem adott ki a 3DO.
A HEROES OF MIGHT AND MAGIC 4 pedig minden idok egyik legjobb jateka.
[/SZVSZ]

igaz, a h4 elsore tulcsicsazottnak tunik, de ha jatszol vele (legalabb 1024-ben, mert kisebb felbontasban jatszhatatlan),rajossz, hogy annak a legjobb a magia es harcrendszere.
Az epitkezes viszont ganaj, mert szerintem senki sem fog pl. dzsinnek helyett mast vasarolni, nem? Aki meg igen, az meg is erdemli...

_Moby (NPC/NJK)

_Moby (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.15, 15:35

Sziasztok!
Én is már rég játszok a H3-mal,és szerintem idáig ez volt a legjobb része,meg még a kiegészítők is nagyon jók,az Armageddon nagyon jó.Viszont nekem a 4. része nem tetszik.Szvsz túl van grafikázva,azaz túlságosan is sok minden van benne,és olyan kicsire vannak megcsinálva a szörnyek is.Meg nagyon részletesen ábrázolnak mindent,de azért ezen kívűl jó,bár nem játszom vele szívesen.
Ha kellene valakinek kód vagy kisegítők,esetleg magyar nyelvű szöveg,vagy vmi ilyesmi a 4hez,akkor az szóljon,és segítek megszerezni.

_Ralia (NPC/NJK)

_Ralia (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.14, 20:46

Olyan megható, mennyire rendes ember is vagy te... :) Egyébként nem volt kötelező várni, lecsaphattál volna rám a keresztútnál, oszt jóvan...de attól a várban még mindig megmaradt volna az a kétheti adag (plusz a kb. 2 hónapnyi Energy Elemental), amivel így is, úgy is leverlek! :lol:
Arról meg igazán nem tehetek, hogy mellettem is pont Conflux volt, és ráadásul én győztem le, nem te... :buli:
No jól van, ezen már igazán nem veszünk össze, majd legközelebb nem leszel előzékeny úriember, és földig rombolod a váram, jóóó??? :P
És igazán sajnálom, hogy leszóltam az újságaidat...nem tudtam, hogy ez ilyen érzékeny pont a lelkedben... :virag:
:D

Aakos

Aakos

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 78 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.14, 13:04

OFF

Nem fikázzuk az 576Kbyte -jaimat... én mindig is szerettem őket és vigyáztam rájuk... néha ugyan berepültek a sarokba, de attól még nem kell szétrongyolódottnak nevezni!!!

ON

A confluxról annyit, hogy neked 2 conflux várból jöttél
én meg egy towerből... és én jópárkörön keresztül vártam rád az út szélén, míg te kétszer vissza mentél a váraidba, mert jaj hét eleje van és ezeket még felveszem!!! :halott:

Neovenator

Neovenator

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 95 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.14, 02:03

Ralia:

Most jelent meg az "Ezt Vedd Meg" sorozat darabjaként.
Asszem 1000 vagy 1200 Ft. Nem egy nagy beruházás. És tényleg nagyon hangulatos. Igazából a 4-ben a városok és a zenék inkább a 2-re, mint a 3-ra hasonlítanak (gondolok itt például a városok zenéinek operaszóló aláfestésére).

_Ralia (NPC/NJK)

_Ralia (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.13, 11:35

Én nem anyázok (nem mintha amúgy szoknék), de főleg azért nem, mert még nem is láttam, se az 1-et, se a 2-t...na jó, valami szétrongyolódott 576Kbyte-ban láttam róluk képeket meg leírásokat, de aztán ennyi is volna...ellenben szívesen kipróbálnám őket, nem lehet valahonnan letölteni? Előre is köszi! :(

_Drower (NPC/NJK)

_Drower (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.12, 20:14

Nekem meg H2 - őm van :( szerintem az a sorozat legjobb része akárki akármit mond :) :D :) :lol: :buszke: :buszke: most jöhetnek az anyázások :buszke: De akármit is mondatok akkor is az a legjobb :cool:

Allenza

Allenza

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 215 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.11, 14:45

itibi: a heroes 3-hoz megjelent két hivatalos kiegészítő. Az első volt az Armageddon's Blade a másik a Shadow of Death. Valszeg ezeknek a rövidítésével találkozhattál.

_Ralia (NPC/NJK)

_Ralia (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.10, 19:11

Sziasztok!
Szeretnék én is beleszólni egy kicsit, ha szabad... :aboci: Szóval szerintem a 4-nek az a baja, hogy túl szép...ez most nagyon hülyén hangzik...de most gondoljatok bele, ott a 3, ránézel a térképre és látod, hogy aha, az ott egy Treasure Chest, az egy Artifact, az egy Griffin Tower, stb...ellenben ránézel a 4 térképére...(na csak persze akkor érdemes nézegetni, ha már 4-5 órája játszol és egyáltalán látszik valami a belőle :D), és 5 perc után golyózik a szemed, hogy az már megint micsoda??? Hát ez engem nagyon zavar, annyira részletesen van minden "megrajzolva", hogy aztán nem lehet átlátni, hogy mi van...Meg a bazi nagy citromsárga karika a hero körül sem túl dekoratív... :D Meg a múltkor azon voltam fölháborodva, hogy a Nature váramat rápakolta valami lávás talajra, aztán úgy nézett ki, mint valami erdőtűz után... :D
Na igen, a 3-ra visszatérve mi a véleményetek a Confluxról? Mert én mindig olyan kis gagyinak láttam, a tündérkislányokkal, meg a pocsolyává váló Water Elementálokkal, aztán egyszer kedvet kaptam és úgy legyaktam Aakos seregét (már nem is emlékszem, milyen volt), hogy csak pislogott...(bocsi :szent:) Szóval lehet, hogy nem is rossz?!
Hát ennyi. Sziasztok!

• Látogató

Kelt 2003.01.08, 00:36

Sziasztok!
Már elég régóta játszom a heroes 3-mal.
Mostanában találkoztam a neten a SOD elnevezéssel, meg volt vmi más is, arra nem emlékszem...
Meg tudná mondani vki, hogy ezek pontosan micsodák? Frissítések a H3-hoz, vagy más verziók?
És letölthetők valahonnan, v megkaphatók boltban?
Örülnék, ha valaki segítene...

Egyébként a H4 szerintem is szar lett...
Nem adja vissza azt a feelinget, amit a 3 diktált.

Nah, előre is kösz a segítséget!
Puszpusz: itibi

Geger

Geger

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 179 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.05, 16:10

A boltokban megjelent magyarosítva, de más beszerzési
helyet nem tudok.
Egyébként szerintem a h3 jobb volt, mert több lény volt
és lehetett upgradelni. Persze király a 4 is, főleg a
király hősfejlődés miatt. (Például a grandmaster Resurrection nagyon állat)

Zargas

Zargas

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1375 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.03, 03:42

Hi, srácok! Nem tudná nekem valaki megmondani, hogy honnan tudnék letölteni a h4-hez egy magyarosítást?
/A heroes magyar oldalakat nem tudom elérni, úgyhogy az nem jó/ :felvon: :) :ejj:

_Parker (NPC/NJK)

_Parker (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.01, 14:52

Viszont 4ben szvsz a mágiának nagyobb szerepet adtak.Hisz a 20szintű, Death varázslóm, 28vámpírral, 3ördöggel, és még pár hülyeséggel legyőzött 80Crusadert és 140-140 nyilast :) :ejj:
ÉS csak azért, mert támasztottam fel a saját oldalamon a Crusadereket, plussz néha 5életeket vettem el tőlük.Szal itt télleg igaz az, hogy mágiával mindent lehet :felvon:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]