Ugrás tartalomhoz

Fotó

Versenyek, demok

A téma archiválva van, emiatt nem szólhatsz hozzá.
1518 hozzászólás érkezett eddig

Farcsi

Farcsi

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 66 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.06, 18:22

Hello mindenkinek. febr 16-17 én lesz valahol verseny? Sajnos Dungeon kupára nem tudok menni ;) amiért vérzik szívem de ez van. :) :D :(

Ulv

Ulv

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 634 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.06, 14:31

Ne feledjétek, szombaton indulnak a Dungeon-kupa küzdelmei! dungeon

A vidékről érkező versenyzőket is szeretettel várjuk!  (csak délben kezdünk!)

Megyünk Tbányáról ketten.Szerintem már 10-11 körül ott leszünk de,majd kiderül.

CRULL

CRULL

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 60 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.06, 14:10

Ne feledjétek, szombaton indulnak a Dungeon-kupa küzdelmei! dungeon

A vidékről érkező versenyzőket is szeretettel várjuk! (csak délben kezdünk!)

Módosította CRULL: 2007.02.06, 14:11

Ulv

Ulv

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 634 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.05, 15:47

Hát kiderült mégis(tudja mindenki).Most ezt ellenünk felhasználhatja a sok sunyi Lannister. :) :)
Én azért bontottam egy egész jót csak mondta Zizzzz rakjam el neki.A Tyrell-ház zászlósurait.

zizzzz

zizzzz

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 499 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.05, 15:22

Egen a kocog starkkok nyertek szombaton is.
kemény 4 résztvevő volt a versenygésen, egy teljes kört játszottunk le. Ulv Starkokkal, én Baratheonnal, Atesz Targákkal, Favágó meg Gery-el jött játszani. Engem sajna Ulv nagyon simán megvert, ritka rossz lapjárásom volt, közben öcsém elintézte a Greyjoyokat az erőcsökkentős dothraki cuccal. Utána én vertem a Greyeket, Ati és Ulv meg majd 1,5 órán át gyűrték egymást, végül az északiak nyertek, de keményen meg kellett izzadnia a győzelemért. Az utolsó kör előtt kicsit fostam hogy Atesz megver majd, de végül esélye nem volt, simán hoztam a partit, közben Ulv is lenyomta Favágót, így alaklut ki az első három sorrendje. Jó sokáig nyomtuk, és jól szórakoztunk magunkban :)
A boosterbontás nem volt a legjobb - finoman fogalmazva - ez rontotta az összképet, de hát mit csináljunk ez van :)

Ballstad

Ballstad

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 137 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.05, 14:16

Starkok erősek no .:)

_Lord Derfel Cadarn (NPC/NJK)

• Látogató

Kelt 2007.02.04, 22:56

És a végső létszám is. :felvon: Hajrá Starkok. Most épp hány nyugati kényelmes uraságnak magyarázták el az alapokat a kemény északiak? :)

Mondod te, aki szintén Starkokkal nyomul tuti módon. (igaz, most tényleg déliekkel is próbálkozol)

Ballstad

Ballstad

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 137 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.04, 21:33

És a végső létszám is. :felvon: Hajrá Starkok. Most épp hány nyugati kényelmes uraságnak magyarázták el az alapokat a kemény északiak? :)

• Látogató

Kelt 2007.02.04, 21:05

A végeredmény relytély marad? :felvon:

Ulv

Ulv

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 634 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.04, 18:43

Hát ha azt mondja a DV,hogy beváltható lesz későbbiekben is akkor nem adom el.Elrakom és reménykedek,hogy hoznak/kapnak valami jó kis cuccot amire megéri elkölteni mjad.

Inkább arról beszélj Ulv,mi volt tegnap?Mennyien voltatok,ki nyert,ilyesmi.

Nagyon hallgatsz,csak nem űzték ki a Starkokat deresből? :) :)

Nem nem űzték ki a Stark-okat! :felvon: Bár egyszer nagyon meglettek szorongatva. :) Hát kevesen voltunk nagyon(le se merem írni mennyien). :D
Amúgy jókat játszottunk.Nem volt időlimit ugyhogy jó hosszúra sikeredett.Fél 2-től,kb 5 fél6-ig.

morbiczer

morbiczer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2967 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.04, 18:35

Ezt spéci mondták már sokat.

Ballstad

Ballstad

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 137 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.04, 18:08

Azért ne vegyétek kész pénznek, hogy elfogadják később is. Nehogy aztán beüssön a krah.

Fitzlovag_Latnok

Fitzlovag_Latnok

Káoszbajnok

• Fórumita
  • 297 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.04, 11:56

Hát ha azt mondja a DV,hogy beváltható lesz későbbiekben is akkor nem adom el.Elrakom és reménykedek,hogy hoznak/kapnak valami jó kis cuccot amire megéri elkölteni mjad.

Inkább arról beszélj Ulv,mi volt tegnap?Mennyien voltatok,ki nyert,ilyesmi.

Nagyon hallgatsz,csak nem űzték ki a Starkokat deresből? :felvon: :)

Módosította Fitzlovag Látnok: 2007.02.04, 11:57

Ulv

Ulv

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 634 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.04, 10:04

• Látogató

Kelt 2007.02.04, 08:56

Rá van írva az AS-ekre,hogy beváltható június 1.Na most ha nem váltom be akkor,dobhatom el?Mire váltsam be?Booster,promó lap?Én valami beigért jó kis dologra szertném.Kő házkártya,bögre,póló...stb.Ha viszont ezekre nem lehet akkor,kénytelen leszek boosterekre(persze ha lejátnak az AS-ek).

Engem érdekelne! Vennék ha hajlandó vagy eladni.

Ballstad

Ballstad

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 137 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.03, 20:13

Mondjuk ebben azért eddig nem volt olyan vaskalapos a DV. Nem vették annyira szigorúan a határidőt. Vagy erről más a tapasztalat?

Rá van írva az AS-ekre,hogy beváltható június 1.Na most ha nem váltom be akkor,dobhatom el?Mire váltsam be?Booster,promó lap?Én valami beigért jó kis dologra szertném.Kő házkártya,bögre,póló...stb.Ha viszont ezekre nem lehet akkor,kénytelen leszek boosterekre(persze ha lejátnak az AS-ek).

Ulv

Ulv

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 634 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.03, 19:21

Ballstad

Ballstad

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 137 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.03, 18:30

De ebben pont az a buli, hogy nem kell senkinek állnia a dolgot. Emlékezz vissza magic esetén, hogy jött egy marék föld egyedi képpel meg fele annyi foil lap, amit szét lehetett az indulók között osztani. S ott mindenki kapott valamit. Ne nagy dologra gondolj, hanem pl teszem azt a 2007-es első félévi aréna egy speciális festésű keresztút lenne. Vagy egy teljes képű. Tudom, hogy ez plusz költség, s ehhez tényleg kellene az FFG, de nekik ez aprópénz ahhoz képest, mennyiért állítják elő a THK-t.

Nem értem, hogy hogy lehet az, hogy folyton oda lyukadunk ki, a DV egy *** mert nem csinál semmit, mi meg tennénk. Amúgy ez az arénás dolog nekem nagyon tetszik. Legalább annyira megbeszélhetjük legalább itt Érden, hogy én állom akár a költséget, hogy inkább barátias szinten mennyen, hogy 2 booster a nyertesnek, egy a másodiknak, és akkor hajrá, játék dögivel!

• Látogató

Kelt 2007.02.03, 17:55

Nem értem, hogy hogy lehet az, hogy folyton oda lyukadunk ki, a DV egy *** mert nem csinál semmit, mi meg tennénk. Amúgy ez az arénás dolog nekem nagyon tetszik. Legalább annyira megbeszélhetjük legalább itt Érden, hogy én állom akár a költséget, hogy inkább barátias szinten mennyen, hogy 2 booster a nyertesnek, egy a másodiknak, és akkor hajrá, játék dögivel!

morbiczer

morbiczer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2967 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.03, 14:53

Szerintem itt senkinek sem kell bizonygatni, hogy a DV semmilyen ígéretét nem tartja be, meg úgy alapból is lúzer. Itt is kitárgyaltuk ezt már párszor.

Lehet, hogy nem minden lehetne rajta, csak néhány kép, de szerintem ha ők kérvényeznék, hogy had gyártsanak bögréket saját költségen reklám célból, szerintem nincs az az idióta gyártó aki azt mondaná nekik, hogy nem lehet.

Nem hiszem, hogy a DV birtokolná az ehhez szükséges jogokat. Illetve én úgy tudom, hoyg tervezetk ilyet, de nem kaptak rá engedélyt.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]