Ugrás tartalomhoz

Fotó

Versenyek, demok

A téma archiválva van, emiatt nem szólhatsz hozzá.
1518 hozzászólás érkezett eddig

CRULL

CRULL

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 60 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.23, 16:13

Sziasztok!

Scorba hívta fel a figyelmemet, hogy itt is van egy aktív fórum a THK-hoz.
Szeretném elmondani nektek, hogy nálunk (a bp-i Dungeonban) is van úgy 30-40 srác, aki rendszeresen lejár cserélgetni, és játszani;
januártól pedig minden hónap 2. szombatján versenyt rendezünk!
Bővebb info, fórumok, cikkek és leírások a bolt oldalán, a www.dungeon.hu-n találhattok!

CRULL

Xellos

Xellos

Great Old One

• Fórumita
  • 1138 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.23, 13:57

Type2 :cool: :lol:
Kis Magices feeling, ugye?  :lol:

Hát nem is kicsit :D De ez az aktuális olyan szokatlanul cseng az én fülemnek, meg ezek szerint nem is ugyanazt jelenti :D Mindenesetre a Valyriosoktól már félek, de jöjjön csak az az FFGs :rohog:
Larel: Azért az én lehetőségeim fél fokkal limitáltabbak, mint morbiczeré. Én messze nem költöttem annyit angolra és csomó jó lapból hiányzik a három (mit három.. egynek is örülnék. Onnantól már csak bízni kell a kártyák lelkében :ugri: )

PaYa

PaYa

Ha kell egy játék

• Fórumita
  • 3725 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.23, 13:34

Az természetes, hogy csak olyan lapokat vinnék, amik vannak magyarul is.

Ez a kedvezmény - megkötés már jól hangzik :ugri:.

PaYa

morbiczer

morbiczer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2967 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.23, 13:27

Az természetes, hogy csak olyan lapokat vinnék, amik vannak magyarul is.

Larel

Larel

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 159 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.23, 13:24

Üdv!

Miskolci versenyek + angol lapok ... ( mint az egyik illetékes miskolci játékos ) :

Jelenleg 4-en játszunk miskolcon + Xellos ... és mindannyian tudunk annyira angolul, hogy ne okozzanak gondot az angol lapok .... illetve kezd kissé unalmas lenni folyton egymás ellen játszani szal ha ezen múlik hogy +1-2 versenyző legyen versenyen ám legyen ..... persze annak örülnénk ha csak a már magyarul is megjelent 2 kieg lapjai lennének használva az angol verzióból de ha ez gondot okoz az se nagy gond ..... elég csak a tegnap esti kártyapartira gondolni ahol Xellos angol Lannister-Kisujj pakliját nagy csatában elverte egy magyar Mamut-Óriás harcos-vadak-Stark vastrón horda ......

Némi kedvcsináló a versenyhez :
Spoiler

Larel

u.i.: Xellos : kösz hogy jöttél tegnap este ... a társas ügyében majd beszélj Karcsival, hogy mikor legyen ...

PaYa

PaYa

Ha kell egy játék

• Fórumita
  • 3725 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.23, 12:26

Ahelyett, hogy örülnél neki...

Félreértettél. Nekem is csak angol van, így kizáródom a magyar versenyekről :ð

PaYa

Thranduil002

Thranduil002

az Elf Nemes

• Archívum
  • 839 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.23, 12:11

Type2 :D :lol:
Kis Magices feeling, ugye? :ugri:
Nálunk még nincs ASoT kieg :rohog: Na, majd két ünnep közt veszek egy rakatot :cool:

Scorba

Scorba

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.23, 12:01

Xell: nemtom mit ertesz "type 2" alatt, de igen, a Valyr blokk meg 2 evig hasznalhato kulhoni versenyeken. Meg majd nalunk is, ha David rendez egy rendes FFG-nel bejelentett versenyt :ugri: mit egyet, sokat! :D

Xellos

Xellos

Great Old One

• Fórumita
  • 1138 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.23, 11:39

Miért? A Valyr még type2-esnek minősül? O_o Mindenesetre úgy értettem, hogy csak azokat a lapokat lehet használni, ami magyarul is van.

Scorba

Scorba

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.23, 11:28

Xellos: talan meg a Valyrian setbol is? :ugri:
(egyebkent ezt nem feltetlen tartanam jo otletnek, eleg a Winter + ASoT... marmint, szerintem nagyon nem vennek jo neven a regebbi lapok hasznalatat azok, akik csak a magyart gyujtik)

Xellos

Xellos

Great Old One

• Fórumita
  • 1138 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.23, 11:25

Gondolom az aktuális (? type 2es?) lapokat lehet használni. Legalábbis nem tudok normális okot, hogy miért ne lehetne :ugri:

morbiczer

morbiczer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2967 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.23, 10:58

Ahelyett, hogy örülnél neki...

PaYa

PaYa

Ha kell egy játék

• Fórumita
  • 3725 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.23, 08:41

Ha lehet angol lapokkal is nyomulni, és nem egyedül kell leutaznom Pestről, és olyan időpontban van, amikor tudom vállalni, akkor rám nagy valószínűséggel számíthattok.

Hát igen, í]y van ha az embernek csak angol lapjai vannak...

PaYa

morbiczer

morbiczer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2967 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.23, 08:20

Egyéb: Kíváncsian várom hányan jönnének Miskolcra egy hagyományos (aktuális) versenyre, amit nem a DV, hanem a helyi bolt támogatna, és nevezők számától függően a bevételt költenénk díjazásra? Időpont még nem meghatározott.

Ha lehet angol lapokkal is nyomulni, és nem egyedül kell leutaznom Pestről, és olyan időpontban van, amikor tudom vállalni, akkor rám nagy valószínűséggel számíthattok.

Xellos

Xellos

Great Old One

• Fórumita
  • 1138 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.22, 23:43

Hoi!

Hát, a felén én se leszek, az szinte fix, de ez a Magiccel is így volt a HunTour esetében. Mondjuk az szerintem annyira nem is vész. Elég a felét megnyerni :titok: És hála az égnek, hogy nem szottyadt 80 aranysárkány pottyan a nyertes ölébe. Ezért már jó pont.

Ork: A sok verseny szvsz nem tesz feltétlen jót. Nekem ezért is ellenszenves ez a 6500 Ft, havonta akárhány verseny támogatás (ha jól rémlik). Meg így tényleg akkor éri meg szervezni, ha havonta 3-4 verseny megvan, de akkor meg ki akar más városba menni versenyezni, ha egyszer úgyis elvan a náluk rendezettekkel?

Egyéb: Kíváncsian várom hányan jönnének Miskolcra egy hagyományos (aktuális) versenyre, amit nem a DV, hanem a helyi bolt támogatna, és nevezők számától függően a bevételt költenénk díjazásra? Időpont még nem meghatározott.

Jó játékot:
Xell

Tsaabii

Tsaabii

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 60 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.12.22, 21:09

Hali!

Lehet, hogy :rohog: vagyok, v szkeptikus, de ez nem úgy tűnik, hogy végig lenne gondolva...(azért szenvedő, mert szenvedek)

Most lesz ez a Liga téma, aztán ez a Kupa. Tényleg jó ötletnek tűnnek... DE a Ligát nem látom túl követhetőnek/ellenőrizhetőnek stb.... A Kupa tényleg jó, de csak én nem tudok ott lenni a versenyek felén sem? :wow:

És esedezve kérek mindenkit: jelezze ha tud valahol versenyről!!! :titok:

Ja, és kövi Emilien... :)

orkarena

orkarena

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 117 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.22, 20:52

TSá!

Gyöngyösön eddig 3 verseny volt de sajnos a kezdeti lelkesedés kicsit alább hagyott. Azonban igy is tervezünk versenyeket január 1hetében de lehet hogy még a két ünnep között össze tudunk hozni egy versenyt. bővebb infó a honlapon.

detox

bocs ez lemeradt: orkarena.uw.hu ( nincs www )

Módosította orkarena: 2005.12.22, 20:53

Emilien_LeDement

Emilien_LeDement

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 713 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.12.22, 20:25

Mindenki tud már rólla bisztos, de aki nem hát annak padamm. Deltáék kihirdették;

http://www.deltavision.hu/index.php?cikk=778

u.i.: bár még nagyon-nagyon soká lesz, mindnekit szeretettel várunk majd Szegedre :titok:

Módosította Emilien LeDément: 2005.12.22, 20:26

Scorba

Scorba

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3442 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.12.15, 16:50

Remélhetőleg ez a téma is be fog indulni hamarosan :)
aki rendez egy THK / GoT CCG versenyt, vagy tud róla, hogy megrendezésre kerül egy valahol, az ne habozzon itt hírt adni róla!

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]