Ugrás tartalomhoz

Fotó

Klasszikus Flame

A téma archiválva van, emiatt nem szólhatsz hozzá.
1288 hozzászólás érkezett eddig

Sertorius_Messalla

Sertorius_Messalla

Álmodozó

• Archívum
  • 1826 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.26, 08:41

Meddig tart ez az előadás? Lassan kezd fogyni a :)

Remélem már a végszavaknál tartunk... :nono:

Draquar

Draquar

A Bunkó

• Fórumita
  • 725 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.04.26, 08:25

Meddig tart ez az előadás? Lassan kezd fogyni a :)

alister

alister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3485 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.04.26, 08:15

:sóhaj: Éreztem, hogy Khaos felbukkan...

Ez az utóbbi szópergetés, ami egyenesen a sárba döngeti BMet a nemlétező talpnyalói táborával, és a többivel, mélyen gerinctelen, és érződik rajta a ramós életérzés, hogy sose add fel, döngöld a földbe, amíg ő hagy fel a vitával, hogy aztán győztesnek tekinthesd magad. Ezt a szememben az utóbbi hozzászólás igazolta is.
Gondolj bele egyszer is, hogy mit éreznél akkor, ha a helyében lennél. Ő mindvégig könnyeden vette a vitát, és szándékában sem volt benned keresni bármi hibát, sem pedig szemedre róni minden balul sikerült mondatodat, te viszont simán leszartad, láthatóan már a legelején, hogy miről is szól a vita, és arra koncentráltál, hogy az összes hibáját a szemére hányd és hogy megalázd. Ha valami, hát ez szánalmas.
Nem is csodálom, ha bármilyen módon visszakozott.

Tudom, hogy ez vajmi keveset számít, de túl mélyre süllyedtél, és a szememben ez a tartás nélküli agresszív döfködés nem egyszerűen túlzó, hanem beteges. Mintha ez lenne az egyetlen tér - szóhasználatodból ítélve a fórumot egy csatatérnek látod - ahol te mondhatsz meg mindent, és mivel felelősség nem járul a mindentmegmondáshoz, simán keresztülgázolsz másokon is, csak, nehogy véletlenül bele kelljen látnod abba, amit mondani akarnak. Amennyi energiát ebbe fektetsz, és hogy ilyen könnyedén túllépsz rajta, azt jelenti számomra, hogy mindezt élvezed is.

Ezek után nem lehet jó estét kívánni. Remélem legalább egyszer leereszted a túlvastagított pajzsodat, és elgondolkodsz, ahelyett, hogy egyből visszaszúrnál. Nem, és nem bántani, vagy kötözködni akartam, csak felhívni valamire a figyelmedet. Remélem sikerült.

1. A szópörgetést éppen BM kérte rajtam számon, lásd az idézet részt. Ja, hogy azt nem olvastad, miről van szó... Na ezzel megleptél :)
2. Hogy miről szólt a vita (én indította,, hadd tudjam már :nono: ), azt éppenséggel ti szartátok le az elejétől kezdve, amikor nem arra válaszoltatok, amit írtam
3. Hogy mi az erkölcsös és mi nem, annak eldöntését egy nálad kompetensebb személyre bíznám.
4. Nem nyerni akartam. Nincs mit. Egyszerűen csak tisztázni akartam a helyzetet. DE ha te ezt sem vagy képes meglátni...
5. BM kihátrálása és ezzel egybekötött invitálása a házi fórumára a legundorítóbb gerinctelen lépés, amit ezen a fórumon láttam, és hogy ezt privátban tette, csak olaj volt a tűzre. Beszélges a cimboráddal, mielőtt a magas erkölcs piedesztájáról leugatsz, főleg, hogy ti is elismertétek, hogy nekem van igazam (ugye az eredeti felvetésre sem záporoztak az érvek)
6. Nem élveztem, csak botor módon feltételeztem, hogy ha nem "Teee hüle barom, mitet beszész itten, he?" formulával kezdek, hanem érvelésre hívom fel BM-t, akkor magától észbe kap és javít. Nos, tévedtem.

Khaos:
Ugyanmár. Csak csalizott egy kicsit, hogy ne legyen unalmas az estéje. Valójában nem tér(t) el a véleménye "vitapartnerétől", csak egy kis személyeskedésre vágyott, így keresett egy olyan személyt, akinek stabil a véleménye, és rákötött. [TIPP: Építsünk ilyenkor a célpont maradiságára, szemellenzősségére, szűklátókörűségére függetlenül az áldozat véleményének helytállóságától. A jelzőket gyakran változtassuk, hogy műveltnek tűnjünk. Ugyanekkor állítsuk be a célpontot primitívnek, és hagyjuk figyelmen kívül érdemi mondanivalóját.] A flémbe simán belefér a céltalan kötekedés is...

1. Szemmel láthatóan fogalmad sincs, miről szólt az eredeti vita, különben nem írnál olyat, hogy "nem tér(t) el a véleménye "vitapartnerétől"".
2. Ez esetben viszont vagy a) kedved leled a partvonalról történő beugatásban, b) velem van valami bajod
3. A 2/a-nál értelmesebbnek gondollak, tehát valószínűleg valami gondod van velem. Javaslom tudatsd valamilyen formában, hogy tisztázhassuk.

Khaos

Khaos

A Bundáskenyér...

• Fórumita
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.26, 06:30

Belzenrupper Mordred privátban kihátrált, vita részemről lezárva, a szellemileg leépült a továbbiakban ignorálva. További szép estét mindenkinek. :)

Lemaradt, hogy "A Nemzetért és a Hazáért". Pedig már majdnem bevéstük az 1 Honor pontot...

Khaos:
Ugyanmár. Csak csalizott egy kicsit, hogy ne legyen unalmas az estéje. Valójában nem tér(t) el a véleménye "vitapartnerétől", csak egy kis személyeskedésre vágyott, így keresett egy olyan személyt, akinek stabil a véleménye, és rákötött. [TIPP: Építsünk ilyenkor a célpont maradiságára, szemellenzősségére, szűklátókörűségére függetlenül az áldozat véleményének helytállóságától. A jelzőket gyakran változtassuk, hogy műveltnek tűnjünk. Ugyanekkor állítsuk be a célpontot primitívnek, és hagyjuk figyelmen kívül érdemi mondanivalóját.] A flémbe simán belefér a céltalan kötekedés is...

Nos, ezt kicsit másként látjuk. Nekem, mondhatni morális alapon ez már sok volt.

_Phobos_

_Phobos_

Árnyfalkatag

• Fórumita
  • 2451 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.04.25, 23:22

Belzenrupper Mordred privátban kihátrált, vita részemről lezárva, a szellemileg leépült a továbbiakban ignorálva. További szép estét mindenkinek. :)

Lemaradt, hogy "A Nemzetért és a Hazáért". Pedig már majdnem bevéstük az 1 Honor pontot...

Khaos:

Khaos

Khaos

A Bundáskenyér...

• Fórumita
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.25, 22:51

Ez az utóbbi szópergetés, ami egyenesen a sárba döngeti BMet a nemlétező talpnyalói táborával, és a többivel, mélyen gerinctelen, és érződik rajta a ramós életérzés, hogy sose add fel, döngöld a földbe, amíg ő hagy fel a vitával, hogy aztán győztesnek tekinthesd magad. Ezt a szememben az utóbbi hozzászólás igazolta is.
Gondolj bele egyszer is, hogy mit éreznél akkor, ha a helyében lennél. Ő mindvégig könnyeden vette a vitát, és szándékában sem volt benned keresni bármi hibát, sem pedig szemedre róni minden balul sikerült mondatodat, te viszont simán leszartad, láthatóan már a legelején, hogy miről is szól a vita, és arra koncentráltál, hogy az összes hibáját a szemére hányd és hogy megalázd. Ha valami, hát ez szánalmas.
Nem is csodálom, ha bármilyen módon visszakozott.

Tudom, hogy ez vajmi keveset számít, de túl mélyre süllyedtél, és a szememben ez a tartás nélküli agresszív döfködés nem egyszerűen túlzó, hanem beteges. Mintha ez lenne az egyetlen tér - szóhasználatodból ítélve a fórumot egy csatatérnek látod - ahol te mondhatsz meg mindent, és mivel felelősség nem járul a mindentmegmondáshoz, simán keresztülgázolsz másokon is, csak, nehogy véletlenül bele kelljen látnod abba, amit mondani akarnak. Amennyi energiát ebbe fektetsz, és hogy ilyen könnyedén túllépsz rajta, azt jelenti számomra, hogy mindezt élvezed is.

Ezek után nem lehet jó estét kívánni. Remélem legalább egyszer leereszted a túlvastagított pajzsodat, és elgondolkodsz, ahelyett, hogy egyből visszaszúrnál. Nem, és nem bántani, vagy kötözködni akartam, csak felhívni valamire a figyelmedet. Remélem sikerült.

Módosította Khaos: 2007.04.25, 22:58

alister

alister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3485 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.04.25, 22:12

alister

alister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3485 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.04.25, 19:16

(OFF)...mert komám sok hasonló gondolkozásút ettünk meg már a frissensült cipóval! :sor: (/OFF)

Mivel nem látszik rajtad, hogy a gondolkodás bármely nemével kapcsolatba kerültél volna, ezért bizton állíthatom: nem ez volt a megfelelő felhasználási mód. Engedtessék meg, hogy a hibát ne a cipóban keressem... :nono:

ja és csak annyit haver:

Haver ám a... kis gyöngyvirág.

:)

(OFF)Mondhatta volna szebben kis-lovag!
HMM! Belzének csak az életút ideje Nagy...
Vagy viccesen: A hgalvaszületett sárkánybébi is okosabb, hisz ő is tudja halálának idejét, de szenilis aggastyán karakter mint JK? bealszik az ellana szentélyben ágyat látva egyből az alvásra gondolna életút karaktered!
tudományosan megközelítve: a szerepjáték fejlesztheti a logikát és a személyiséget, az életút utóbbit, mig az egyalkalmas játék dungeonjai a logikát, hát beláthatnád erre még szükségünk jobban van!
lázadó kamaszként: Le a karakterlapokkal! éljen a z(egy)űllés!
kapuzárási pánik közelében aggyastyánkort megélve bölcsen: Egy karakter egy asszonymellett, de az mindennap más!
s érvelhettél volna szemlátomás ezer féle képp! -de hogy a chipszet és a kóla hőfokát felhozni érvként min múlik a játék problematikája, csak egy vérbeli városi Bajvívó ficsúr tudja, kinek a vívás a Baj, s szellemes élcein nem reppen kacaj!
s játéka is oly jellemes ha nem jön a szó, akkor jöhet az asszó! így vígan hiszi magát TÁP-nak de könyörgöm egy vérmes hölgy harapja le inkább nyelvét, hogy ne mehessen bárdnak!(/OFF)

Tömören: barom vagy :D
Kifejtve: mert a vita eleje óta azon vered a nyálad, hogy "az életút a császár!", amikor senki nem állította egy büdös szóval sem, hogy nem így van (köztünk maradjon: szvsz az Ars Magica-féle saga ezerszer mesejóbb, mint a sima életút :sor: ), közben folyamatosan baromságokat büfögsz, a neked írtakat értelmezni sem kíséreled meg, stb.
(OFF)Látom, a Cyrano-t megtaláltad a könyvtárban. Most akkor menj vissza és egy magyar értelmező szótárt is vegyél ki... vagy inkább kérd meg a könyvtárost, hogy segítsen....(/OFF)

Cifrázva: Kegyelmed nagy bajára csak a beretva lehet megoldás! Ilyen fiatalon befelé gyöpösödik a nagyságos feje? Ej, hát látom rendesen szedte az orvosdoktor ész elleni cseppjeit! Minden üvegcse kész vagyon, de önnek semmi nem drága, ha lelki békéje a cél... Ám miért veszélyezteti az itt, a szeles fórumon? Hisz odahaza ön a hős, kinek ajkáról a szitok is mennyei manna! Hívei az ön arcképét hordva fetrengenek lenn a porban! Lesik minden félszavát, megfogadják tanács! Miért minket tesz boldogtalanná? Bölcsességét reánk miért pazarolná? Hisz mi otthon, a szűk körben mennyei étek, alma, körte, az itt, hol néha fény is van, hitvány, ostoba, alaptalan. Csak hígan folyó sár a szózat, ha bele érveket nem apróznak. Itt nincs olcsó taps, se diadal-lárma, itt ön nem istenség, csak szürke lárva, ha beszélgető társai panaszát nem olvassa, s válaszadás közben az értelmet hanyagolja... Hagyon ezzel fel, kérem kérve... vagy húzzon el a vérbe!

Sertorius_Messalla

Sertorius_Messalla

Álmodozó

• Archívum
  • 1826 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.24, 20:53

Hát ez hamar kifulladt. :)

Mindenki "nagy" bánatára...

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.24, 20:51

Hát ez hamar kifulladt. :)

alister

alister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3485 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.04.24, 12:40

Feanor: Gyöngyöző szellemességed és elképesztő frappánságod kevés híján a földre tiport ;) , de aztán eszembe jutott, hogy ti kezdtetek el baromságokat beszélni és kötekedni... :)

Ebből a kötekedés inkább rád illik. Te nem fogtad fel még mindig, hogy azok a dolgok, amiket te nem vettél eléggé logikusan felépítettnek, hogy válasznak tekinthesd, rejtették mindazon emberkék hozzáállását-véleményét, ha úgy tetszik, gyenge szövegértéssel megáldott szerencsétlenek próbálkozásait a válaszra.
Nem beszélve a magas székből való hozzászólogatásra, mintha mindannyiunknak kivetettél volna egy-egy garast, azzal, hogy idézed, és pár szót szólsz rá. _Én_ nem ezért tértem be abba a topicba sem.

A továbbiakban /ignore minden további kötekedő megjegyzésedre.

Szemmel láthatóan belétek az a pár szó is kár volt. Szinte már klasszikus, ahogy csináltátok...

Cruzifix

Cruzifix

Nagymester

• Fórumita
  • 812 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.04.24, 11:32

Jé, bolhacirkusz.

Khaos

Khaos

A Bundáskenyér...

• Fórumita
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.24, 11:06

Feanor: Gyöngyöző szellemességed és elképesztő frappánságod kevés híján a földre tiport :rohog: , de aztán eszembe jutott, hogy ti kezdtetek el baromságokat beszélni és kötekedni... :D

Ebből a kötekedés inkább rád illik. Te nem fogtad fel még mindig, hogy azok a dolgok, amiket te nem vettél eléggé logikusan felépítettnek, hogy válasznak tekinthesd, rejtették mindazon emberkék hozzáállását-véleményét, ha úgy tetszik, gyenge szövegértéssel megáldott szerencsétlenek próbálkozásait a válaszra.
Nem beszélve a magas székből való hozzászólogatásra, mintha mindannyiunknak kivetettél volna egy-egy garast, azzal, hogy idézed, és pár szót szólsz rá. _Én_ nem ezért tértem be abba a topicba sem.

A továbbiakban /ignore minden további kötekedő megjegyzésedre.

Módosította Khaos: 2007.04.24, 11:06

alister

alister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3485 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.04.24, 07:51

Feanor: Gyöngyöző szellemességed és elképesztő frappánságod kevés híján a földre tiport :rohog: , de aztán eszembe jutott, hogy ti kezdtetek el baromságokat beszélni és kötekedni... :rohog:
Amúgy lehet, hogy rajtad csak a patológus főorvos segíthetne... vagy ha jóindulatú vagyok, akkor egy intenzív gyógypedagógiai fejlesztés, a szövegértés elsajátítása céljából. :D

Feanor

Feanor

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 301 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.24, 00:22

Ha tényleg nem érted, akkor fordulj szakorvoshoz...

mar megint farok vagy.

Módosította Feanor: 2007.04.24, 00:23

alister

alister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3485 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.04.23, 23:59

Üdv!

Ugy latom mindnenki elsiklott amellett, hogy Alister ezt nekem irta, nem Belzenrupper Mordrednek.
Tehat valamelyikotok elarulhatna, hogy a vita ezen szala min folyik. (szimplan kivancsisag)
Tovabbi kellemes es sikerekben gazdag onkasztralast kivanok mindkettotoknek.

Ha tényleg nem érted, akkor fordulj szakorvoshoz...

Feanor

Feanor

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 301 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.23, 23:08

Ugy latom mindnenki elsiklott amellett, hogy Alister ezt nekem irta, nem Belzenrupper Mordrednek.
Tehat valamelyikotok elarulhatna, hogy a vita ezen szala min folyik. (szimplan kivancsisag)
Tovabbi kellemes es sikerekben gazdag onkasztralast kivanok mindkettotoknek.

Eye

Eye

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 966 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.04.23, 16:24

Azér' ez a triplázós-önidézés se kutya... :D

alister

alister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 3485 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.04.23, 14:53

Üdv!

Belzenrupper Mordred:

Figyelj alaposan, bevágom utoljára, nehogy ne tudd visszakeresni :sor: :

Üdv!
....Figyelj, én el hiszem, hogy neked nagyon nehéz ez az értelmező olvasás dolog, de ha nem megy, kérj segítséget. Leírom még egyszer, lassan, tagolva:

Eredeti problémafelvetés:

Mert a probléma sosem a játékban keresendő egy életút kalandban, hanem a játékosokban!

Talán ha érvekkel alátámasztanád, hogy egy életút-játék miért szükségszerűen jó...

Olvasd el és értelmezd, aztán írj választ. Ha valamelyik lépés nem megy, kérj segítséget anyukádtól. Ha úgy se, akkor meg húzz zacskót a fejedre és hanyagold a baromságaid másokra tukmálását :D :rohog: :rohog: . Előre is kösz...

Khaos

Khaos

A Bundáskenyér...

• Fórumita
  • 391 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.07, 01:00

Jéé, egy véletlenül bennfelejtett nick?

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]