Ugrás tartalomhoz

Fotó

Klasszikus Flame

A téma archiválva van, emiatt nem szólhatsz hozzá.
1288 hozzászólás érkezett eddig

Sertorius_Messalla

Sertorius_Messalla

Álmodozó

• Archívum
  • 1826 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.04.03, 19:53

Biztos forrásból tudom, hogy Kannahal, Heckenschütze, Ivory, Mandrill Úr, Bumeráng, Mr. Gyógy, Herzymald egy és ugyanaz a személy.

Ez azért annyira nem meglepő...mondjuk egy ma regisztrált felhasználó első hozzászólásaként talán igen...

_Önmester (NPC/NJK)

_Önmester (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.04.03, 19:20

Biztos forrásból tudom, hogy Kannahal, Heckenschütze, Ivory, Mandrill Úr, Bumeráng, Mr. Gyógy, Herzymald egy és ugyanaz a személy.

moonshadow

moonshadow

Árnyharcos

• Archívum
  • 469 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.03.29, 21:04

Tudom, hogy most az életemmel játszok, de azért ennyit hozzátennék:
Ha nem ezek lennének az előzményei (amit nem volt türelmem végignyálazni, de a lényeg lejött), akkor akár még igaza is lehetne Feanornak... Csakhát ugye az előzményei... Így az egyetlen amiben egyet tudok vele érteni, az az ékezethiányra vonatkozó kitétel :P
Feanor:
Egy javaslat:
Még körülbelül 200 hozzászólás, természetesen odafigyelve, és körülbelül megérted az itteni viszonyokat. Az első kb 150 hozzászólásom környékén még csak nézelődtem, és nem ártottam bele magam ilyen vitába, nem kezdeményeztem vitát, és nem mentem bele vitakezdeményezésbe. Megnéztem az itteni emberek (és egyéb lények, bár ezalatt most nem Alfdam rólad írt jellemzését értem) viselkedését, reakcióit, vitatkozási készségét, hogy mennyire képesek következetes érvekkel érvelni (Mint rég-eltűnt Tiba, akivel jelenleg a saját fórumán veszekszek már lassan egy hónapja azon, hogy ugyanazt állítom, mint ő, és szálljon már le rólam... Az utóbbi két napban inkább nem mentem a fórum közelébe, nem volt erőm hozzá....) Szóval ezután már elkezdtem bontogatni szárnyaimat (képletesen értem (bocs, nem bírtam megállni :sir: ), és írtam más topicokba is, mint ami miatt eredetileg idejöttem. És mostmár azt hiszem elég aktív, és értelmes fórumozónak mondhatom magam, bár a vallások topic-beli vita befejezése után kicsit redukáltam magam.... Az értelmest azért merem állítani, mert még senki nem állította, hogy baromságokat írok, kivéve amikor félreolvastam valamit, vagy én ismertem el magamról, hogy bődületes marhaságot írtam, és javítottam. Úgyhogy szerintem te is tedd meg ezt, lehet hogy más nem így csinálnja/csinálta, de nekem sikeres módszernek tűnt.

Lehet, hogy ez például marhaság volt, de tartom magam hozzá. :D

Hellguard666

Hellguard666

The Fallen One

• Fórumita
  • 2313 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.29, 12:38

Csonty:

[topic="http://forum.rpg.hu/index.php?showtopic=8175&pid=1221980&st=0&#entry1221980"]Magus regények topic[/topic]

Innen lapátolta át Herbie Feanor hozzászólását.

Bár mondjuk szerintem ez csak vihar a biliben, mivel ahogy látom Alfdamon kivül senki sem veszi komolyan Feanort. (Szerintem roppant helyesen...)

Feanor:

Alyr, ezer bocs, eszembe nem jutott forumrendorsegkent viselkedni, bar az ominozus mondatbol valoban ugy jon le.. Arra tettem egyertelmu utalast, hogy vannak az RPG forumanak ebben a szegleteben olyanok, akiket az itt megfordulok 95% tisztel, velemenyuket, hozzaszolasaikat tisztelebne tartja. Egyikuk Raon. Nekem kicsit nyers volt Wyquin hozza intezett bekezdese, feltettem masoknak is. Szoval bocs.

Na erre csak annyit reagálnék, hogy véleményem szerint Raon eléggé felnőtt ahhoz, hogy megvédje magát. Ezen kivül sosem szerencsés nem létező tömegeket magad mögé képzelni.

Szerintem szépen battyogj el a Mea Culpáig, kérj bocsánatot a pillanatnyi agyvizfelforrásért, és valszeg egy hónap múlva hire, hamva se lesz ennek a kis múló elmebajnak...

Peace and happiness! :sir:

bodzatea

bodzatea

Abyss mystic

• Fórumita
  • 2474 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.03.29, 12:34

Csonty:
Ha jol nézem, innen indult, bar a gyökerek a Boomen-kritikáig vezetnek vissza.

Csonty

Csonty

Aranysárkány

• Fórumita
  • 815 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.29, 12:20

Egy linket esetleg kérhetnék, hogy honnan is jött ide az egész?

Köszönettel:
Csonty

Alfdam

Alfdam

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 909 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.29, 08:16

Nos, mindenekelott le kell szogeznem, hogy szivem legmelyerol, betegesen gyulolom a kritikakat. Nemritkan azok iroit. Mert nem ertem. Nem ertem, miert szuletnek, az esetek 90%-aban. Bar erre meg talan van egy gyermeteg, o-labakon nyekergo beteges valasz: mert minden konyvrol es filmrol szuletnie kell legalabb egynek. Az ezzel kapcsolatban felmerule "miert"-re viszont mar sajnos nem tudok semmijen valaszt adni.

A konyv es forumolvasas miertjeinek semmi koze nincsen ahhoz, hogy miert nem ertem, hogy miert szuletnek kritikak. (nem allitottam olyat, hogy nem ertem miert szuletnek kritikak, volt ott egy szamertek is, ne hagyd figyelmen kivul)

Es most atterve az itteni hozzaszolasodra:
(OFF)nem hivatalos megjegyzes, csak hogy szovategyem: itt, az RPG.hu Magus foruman, nem lesz eloszor joszemmel-, majd elnezve, ha beszolsz Raonnak kyr temaban.(/OFF)
Miert nem ezt irtad meg kritikanak? Kaptunk volna egy rovid, de ertelmes szoveget. Kulonosen az "es akkor most terjunk at arra..." kezdetu resztol lefelere gondolok. Igaz, nem vicces, nem figuraz ki, nem kotozget belebele, de ertekelheto, ami nem kis szo ha kritikarol beszelunk.

Aztan "nem lesz elnezve"? Miota dontod el te (Alfdam) itt, hogy mi lesz elnezve es mi nem, foleg ha mar ennyire faj, hogy en ezt a szot hasznaltam? Egyebkent en mar tisztaztam magam ezzel kapcsolatban epp az iment, egy tevesen megfogalmazott, majd ennek megfeleloen tevesen ertelmezett mondat volt, amin lovagolni probalsz. Csak aztan le ne bukj :sor: Szinte csodalom, hogy Alyr neked nem tette szova.

Egyebkent nem is tudom min megy a vita.. elolvastam megegyszer a kritikat es rajottem, hogy semmi gond nincs vele. Szerintem Wyquin nagyon jol tette hogy a szerzo helyett a kiadot szidta ossze tobbedreszben. Nyilvan ok is olvastak, talan tanulnak belole, ha meg nem akkor legalabb o megprobalta.

Feanor:
(Te.)
(Kis.)
(Gyökér.)

Minap, jártamban-keltemben, találkoztam egy kukaccal. Tapasztalt kis kukac lehetett, mert három dologhoz is értett:
1.) Mások seggébe mászni, teljes testtel.
2.) Ugyanezt emberi formában.
3.) : aboci : jellel megszólni egy szánalmasnak is ALIG nevezhető hozzászólást.

Most jön az asszertív része:
Megértem, hogy nehéz sorsod van. Igen, a szerepjáték fontos, szerintem is. Azt is megértem, hogy kell a KÖZÖSSÉG, ahová tartozhatsz, ahol vannak emberek, akik többek nálad. Ha van egy hely, ahol elmondhatod, hogy "ejnyebejnyevigyázni: itt vannak, akiket nagyon szeretünk!" Ezek mind korrekt dolgok, korrekt emberek között.
Csakhogy te nem vagy ember. ;)
Ember majd akkor leszel, ha a méteres nyelved kihúzod az általad "tisztelet"-nek hívott óriási seggből, a trónushoz nőtt hátadat pedig leválasztod valahogy. (Lehet, hogy ez egy kicsit bonyolult kép volt neked, a szövegelemzésed alapján még nem jutottál el az Irónia nevezetű ország térképéig. Sok sikert! :ugri: )
Az embereknek nincs többméteres nyelvük. Az Emberek megpróbálnak legalább kvázi két hozzászóláson belül következetesek maradni és majd ha befejezted a giliszta szerű vonaglást, talán te is az leszel.

Sok szerencsét a dologhoz.

Alfdam :five:

Módosította Alfdam: 2007.03.29, 08:19

Feanor

Feanor

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 301 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.03.29, 04:33

Hali!
Tehat akkor kezdjuk azzal, hogy ideteszek nevlegesen egy off-ot.. es majd a vegen nevlegesen kiveszem, merthogy a hozzaszolasomnak az egvilagon semmi koze nem lesz a Magus-konyvekhez ;)
Bepe, mero kivancsisagbol, melyik a masik nickje a sracnak? :)
Alyr, ezer bocs, eszembe nem jutott forumrendorsegkent viselkedni, bar az ominozus mondatbol valoban ugy jon le.. Arra tettem egyertelmu utalast, hogy vannak az RPG forumanak ebben a szegleteben olyanok, akiket az itt megfordulok 95% tisztel, velemenyuket, hozzaszolasaikat tisztelebne tartja. Egyikuk Raon. Nekem kicsit nyers volt Wyquin hozza intezett bekezdese, feltettem masoknak is. Szoval bocs.
Es akkor most jojjon a melyviz. :five: Felhivom a kedves jelenlevok figyelmet, hogy ezt csak orvossag bevetele utan olvassak, baromsagokra es ervnelkuli ragalmakra csak baromsagokkal es ervnelkuli ragalmakkal illik valszolni, nem valaszolni, vagy nem ugy valszolni pedig megengedhetetlen lukszus.
Kedves Alfdam :ugri: :
Ismet nagyot dobtal, talan tul nagyot. Kezdjuk is mindjart az elejen. Ha azt szeretned, hogy ertekelheto legyen az elso mondatod, surgosen fuss neki megegyszer. Kulon felhivom a figyelmedet; a szavakat elore megfontoltan, helyes sorrendben ird le egymas melle.
Aztan "nem lesz elnezve"? Miota dontod el te itt, hogy mi lesz elnezve es mi nem, foleg ha mar ennyire faj, hogy en ezt a szot hasznaltam? Egyebkent en mar tisztaztam magam ezzel kapcsolatban epp az iment, egy tevesen megfogalmazott, majd ennek megfeleloen tevesen ertelmezett mondat volt, amin lovagolni probalsz. Csak aztan le ne bukj :sor: Szinte csodalom, hogy Alyr neked nem tette szova. Aztan a zarojel mellett sem erdemes csak ugy szo nelkul elsuhanni. Bar el kellett olvasnom 4szer, meg ekezetekkel egyutt is, mikor felfogtam elobb kettetortem egy ceruzat. majd markomba rohogtem. Igaz itt is van nemi mondatszerkezeti bibi, merthogy a masodik vesszo ( , ) elott es utan irtaknak semmifele koze nincsen egymashoz, de ezt az elso sor utan elengedem neked. De a tartalma talan annal is gagyibb. Bocs, figod farkad nincs arrol, hogy mi van a farzsebemben, egyaltalan arrol sem, hogy van-e. Tehat ez igy azthiszem a tavkiertekeles kategoriajaba esik.
A velemenyem a gecizestol most egy kicsit felrelepve meg mindig az, hogy vannak emberek, akiknek kijar a tisztelet. Elsosorban azokra gondolok, akikrol tudom, vagy ugy gondolom, hogy tobbek nalam. En ezert nem cseszegetek irokat, nem anyazom le az orosz irodalmat :) sem Gardonyit :D sem a maguskonyvek iroit, sem bizonyos forumozotarsaimat (ha akarod mondok akar neveket is, akar nyilvanosan)
Es meg sajnos mindig nem vagyunk keszen kedves forumolvasok, ugyanis az uriember nem erte be ennyivel, irt megegy bekezdest. Lassuk.
Tehat felszolitod a tobbi forumozot, hogy tegyenek fel nekem egy kerdest. Felteszek en neked egyet: miert nem te kerdezel? :para: A konyv-forumolvasas-kritika temaban irt mondatresz megint nem ertelmezheto. halvanyan dereng vajon mire gondolhatsz, de a tokomet nem tennem ra, hogy tudom mit akarsz. A konyv es forumolvasas miertjeinek semmi koze nincsen ahhoz, hogy miert nem ertem, hogy miert szuletnek kritikak. (nem allitottam olyat, hogy nem ertem miert szuletnek kritikak, volt ott egy szamertek is, ne hagyd figyelmen kivul)
Aztan johet az off. Tehat kerdore vonsz amiert nincsenek a hozzaszolasaimban ekezetek. teljesen jogos. Miert nem hasznalom a winxp egyik roppant hasznos funkciojat? a kerdes is teljesen jogos. A problema, hogy a valasz cseszettul nem tartozik rad. Ha a moderator szol erte vagy Bepe, akkor atallitom, vallalva ezzel a kellemetlen pluszmunkat (merthogy nem csak en hasznalom a gepet okoska). Amig ez nem tortenik meg, mindenkitol elnezest kerek; nem all modomban ekezeteket hasznalni a hozzaszolasaimban. Ezt valaki vagy felfogja vagy nem. A tobbseg nyilvan igen.
De itt egy koncepcio, ami talan mindkettonk szamara segitseg lehet: en nem veszek tudomast rolad, te nem veszel tudomast rolam. En nem ragalok a hozzaszolasaidra, te nem az enyeimre. Javaslom ezt azert, mert amit nem nekem irtal, abban gyakorlatilag nincs kivetni valo. Az egyeb hozzaszolasaid is mostanaban teljesen a helyukon vannak. Miert romboljuk a forumot ilyen hulyesegekkel? Tehat te nem letezel nekem, en nem letezem neked :lol: Mit szolsz? :sor: (amennyiben reagalsz a flemen tedd :) )
off vege.
Egyebkent nem is tudom min megy a vita.. elolvastam megegyszer a kritikat es rajottem, hogy semmi gond nincs vele. Szerintem Wyquin nagyon jol tette hogy a szerzo helyett a kiadot szidta ossze tobbedreszben. Nyilvan ok is olvastak, talan tanulnak belole, ha meg nem akkor legalabb o megprobalta.
na ennyi
huuu, most olvasom :) :D

hagyjál békén légyszives és írtsd inkább a vírusokat a honlapról...

ez kemeny :) Bepe helyeben a mutatoujjam lefele gorbulne.. Es meg a nep is elegedett lenne. (bar Rohin ota tudjuk, hogy filmekbol peldalozni eletveszelyes... :) )

Feanor :)

Sertorius_Messalla

Sertorius_Messalla

Álmodozó

• Archívum
  • 1826 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.13, 21:56

Mert egy gyökér? Csak én voltam a hülye, hogy elkezdtem etetni ezt a retardáltat....de be is fejeztem.

Csonty

Csonty

Aranysárkány

• Fórumita
  • 815 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.13, 21:46

Woody: Te most a mi kénköves pokolért ugrálsz itt? :dilis:

Woody_Sheriff

Woody_Sheriff

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1497 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.13, 21:13

1. Ne ellenkezz.

2. ÖÖÖÖÖ... had gondolkodjak... NEM!

THX too :dilis:

Sertorius_Messalla

Sertorius_Messalla

Álmodozó

• Archívum
  • 1826 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.13, 18:36

1.Nem. - mondta a szadista.

2. Nem akarsz inkább elhúzni a?

THX

Woody_Sheriff

Woody_Sheriff

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1497 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.13, 17:59

SZAVAZZATOK RÁM ARANY CSÖRGŐSIPKÁBAN!!!!!!!!!!!

THX :D

Eye

Eye

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 966 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.05, 19:44

Lac:
Mondjuk abban igaza van a srácnak, hogy az úthengeredet lecserélhetnéd egy bikacsökre. :pisz:

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.04, 21:41

Csak azért írok ide, mert máshol off, és hát Lac is megérdemel egy választ. Ha már.

Na jól van, tudod k***ára igazad van, örülhetsz, és baromi büszke is lehetsz magadra, ha nem ez volt a célod, akkor ismét csak mea culpa. És azért függesztem fel, mert esetleg felmerülhet a művelt fejedben, hogy "Bazmeg, ez a f***kalap rájött, hogy hülyeséget írt"! Történetesen ez a tényállás. Szóval elégedetten hátradőlhetsz, mivel ez a szitu.

Ami a többi dolgot illeti, nem kell kinyalni a seggem, de Turin is képes volt leírni hogy mit kúrtam el, szóval neked sem esett volna le gondolom a karikagyűrű az ujjadról, ha nem személyeskedsz azonnal.

Gondolom szarul esett, hogy leparasztoztalak, de azt nem a műveltségedre írtam, hanem a viselkedésedre. És nem írtam, hogy idéztél, csak sarkított példa volt, úgy általában, de persze magadra vetted, nem baj, majd máskor nem teszed. Az agresszív vadbarom jelző erős volt, de tény, hogy k***ára hirtelen bepöccensz, ahogy én, csak hát, én belátom, te meg nem nagyon. De nem baj.

Ennyit akartam még, szóval szerintem felesleges terhelni egymás agyát, és remélem nem veszed megfutamodásnak, mert nem az, hanem kivételesen csak mérlegeltem, és úgy érzem, hogy igazad volt, így tényleg kár lenne puffogni.

Persze ha valakinek igénye van rá, még rugdoshat bátran, megtiltani asszem nem tudom, de ettől még jelzem, hogy a korábban leflémelt alakokkal ellentétben én tényleg nem írok ebben a témában többet, szóval ennyi volt. A továbbiakban ontopic a megfelelő helyen majd írok és továbbra is megosztom a véleményem azokkal akiket érdekel, és ennyi. Nem is tudok mást hozzáfűzni, baromságot írtam, de ez megesik mindenkivel. Most velem.

(lehet a mea culpára kellett volna írnom...)

Lac

Lac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1787 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.04, 19:58

http://forum.rpg.hu/index.php?showtopic=3605

Aemaeth:

Lac: Történetesen ha olvastad volna amit írtam, akkor kihámozhattad volna belőle, hogy nem az ő véleményét követem, csak egyetértek bizonyos pontjaival.

Jól van, okosgyerek, mondtam én, hogy az ő véleményét követed? Nem. Pont.

Annyiban védtem meg Te nagyonművelt, hogy nem kéne egyből téríteni, max leírod, hogy Te mivel értesz egyet és mivel nem, nem egyből dobálózni Marx-Engels-el.

Mit gondolsz, ha valaki azt mondja, hogy 2+2=5, akkor elkezdjem elmagyarázni neki az összeadást, vagy simán elküldjem egy matekkönyvhez?

Lehet, hogy olvasta, és azért írta nem tom, de ne mis érdekel. De fogalmazhatnál már kultúráltabban, ha olyan fenemód műveltnek hiszed magad. Tudod, nem az a műveltség, ha fejből idézel 234452 klasszikus könyvből, ó nem, az lexikális tudás. Művelt az, aki kultúráltan tudja átadni az ismereteit azoknak akik esetleg nála kevésbé olvasottak. Te meg paraszt vagy ebből a szempontból. :) <= a szmájli nem a mondat élének csökkentése mielőtt belekötsz okostóni, hanem az, hogy a hozzád hasonlókon csak nevetni tudok.

Ki mondta, hogy műveltnek hiszem magam? Ki idézett fejből könyvekből?

De azt hiszem a legnagyobb érvem: úgy tökön rúgod magad, amikor kultúráról meg műveltségről pofázol, de azt, hogy "kulturált" nem tudod leírni, hogy csodaszép.

Úgyhogy maradjunk annyiban, hogy te vagy a paraszt. És hogy nem te határozod meg, hogy kulturált vagyok-e vagy sem.

Agresszív barom hatását kelted így ugyanis, legalábbis bennem, aztán még ki tudja hány emberben. Lehet, hogy téged nem érdekel ez, de mivel ez egy fórum, így talán érdemes lenne odafigyelni, de nyílván tudod, hiszen Te olyan rettenetesen okos vagy, hogy csak Neked lehet igazad, más véleménye meg nem számít.

Ne haragudj, úgy sajnálom. Küldessek neked bonbont meg virágot?
Érdekes, hogy Pestaa véleménye esetében nem róttad fel ezt neki. Én úgy gondolom sokkal nagyobb bunkóság hülyeségeket előadni nagy pofával, mint támadó hangnemben írni.

A write-only-ságról meg annyit, hogy te sem arra reagáltál amit írtam, hanem egy vélt tartalomra, ami nincs is benne.  De látom Te is olyan vagy, hogy mindenáron flémelni akarsz ha valaki nem egyező véleménnyel van veled. Kár, lehet normálisan is. Ha neked nem megy akkor felfüggesztem a Veled való eszmecserét. A stílusom meg azért volt ilyen vitatható, mert csak úgy írok, ahogyan Te nekem. Akkor várom válaszod, ide, vagy ahova csak akarod.

A write-onlyságról annyit, hogy arra reagáltam amit írtál. Mutasd, hol reagálok vélt tartalomra? Hogy mennyire akarok flamelni arról pedig fogalmad sincs. Azt pedig hogy mi normális nem te fogod megmondani.

Függeszd csak fel, nagy kár.

Bocsánatkérés elfogadva :felvon:

Módosította Lac: 2007.02.04, 19:59

moonshadow

moonshadow

Árnyharcos

• Archívum
  • 469 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.02, 21:02

Köszi szépen!

LadyCrow

LadyCrow

Nachtkäfer

• Fórumita
  • 2261 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.02, 20:20

(OFF)Játék és Valóság fórum. http://forum.rpg.hu/index.php?showtopic=2098(/OFF)

moonshadow

moonshadow

Árnyharcos

• Archívum
  • 469 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.02, 20:00

ÖÖ tudom hogy OFF, de azért kénytelen vagyok megkérdezni.. Hol van ez az öngyilkosságok topic? Már mindenhol (najó nem hiszem a mellékelt ára szerint) kerestem, de nem találom. :)
Az OFF volta miatt nem is a sapi topicban kérdeztem.
//Remélem ezért a kérdésért nem kapok satyit :) //

_Arta (NPC/NJK)

_Arta (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.02.01, 20:27

:D  Akkor Arta nem is kapott satyit? Vagyis nincs decemberi ACSD díjazottunk?

sword

Elméletileg ő a nyertes, mert ő kapta a legtöbb szavazatot.
Gyakorlatilag nem az a tipikus acsd alany. A produkció felé való érdeklődés is közel nulla volt, így nem is küldtem neki bannert.
Anno utánanéztem, és nem volt konkrétan megszabva a minimális szavazatszám. Ettől függetlenül az acsd definícióban valahol van egy "törzsközönség" szó, amiből egy kis elvonatkoztatással a jóember -ha akarja- nyugodtan kiolvashat...mondjuk egy 10-es számot. :ugri:

Tény, hogy nem kaptam semmit.
De annak idjén, én lettem kihírdetve gyöztesnek.
Nem értem én ezt!
De biztos mert hülye vagyok.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]