Ugrás tartalomhoz

Fotó

The Legend continues

A téma archiválva van, emiatt nem szólhatsz hozzá.
2868 hozzászólás érkezett eddig

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.25, 13:46

Előző hozzászólásomban az "élni" a "létezni" szinonímája volt, és nem az életfunkciókkal bíró egyedeket jellemző főnévi igenév. :) :) :pirul:

Borzalom

Borzalom

A Nagy Integrátor

• Archívum
  • 14 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.25, 13:37

Ki mondta, hogy élek? :pirul:

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.25, 12:43

Mivel szolgám nincs.

Nincsen? :) Hogy lehet így élni? :pirul:

Borzalom

Borzalom

A Nagy Integrátor

• Archívum
  • 14 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.25, 08:04

Én nagyon szeretnék okosnak látszani, de az istennek se megy! :pirul:

Tudok főzni, mosni, vasalni, hímezni és hámozni, még a kocsi kerekét is kicserélem ha kell, de konvertálni... nnnaa.. talán ez az egy a világon, amit végképp nem tudok. :) Azt hiszem, veszem a kisollómat (ami köztudottan gyerek kezébe nem való) és felvésem sk. azokat a fránya scooter számokat a cd-re, magam. Mivel szolgám nincs. (Nérora meg nem számíthatok megen. )

Simon_Bishop

Simon_Bishop

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 139 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.03.25, 03:22

Bocsi, hogy belepofázda, de ha már konvertálsz, akkor ne MP3-ba hanem wawba. Már ha audiocédét akarsz készíteni. Ugyanis mind a wma mind az mp3 veszteséges tömörítés, és 2x ide-oda konvertálja úgyis a gép, hisz a köztes állapot a "nyers" wav. Így az audiocd esetében csak wav-ba konvertálj, gyorsabb is, és az eredmény élvezhetőbb is. És a wav-ot már a Néró is felvési neked... Ui: a Nero nem világ, hanem Róma, és CD-rom égető... Ez utóbbit úgy teszi, hogy azt még a hajdani hites Sogroon sem tudta volna: fókuszált, homogenizált fénnyel... :pirul: Laser rula forevör... :)

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.24, 17:03

Igazán nincs mit; bármikor nagyon szívesen... :) Méghogy kincs... csak egy egyszerű morrysterszerű entitás. :pirul:

Borzalom

Borzalom

A Nagy Integrátor

• Archívum
  • 14 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.24, 16:13

Izéé... tudod, hogy működik? :)

Köszi a segítséget Morryster! Te egy kincs vagy! (kb. olyan rejtélyes is)

u.i.: ÉN egy tűzisten özvegye vagyok!! Velem akar kitolni egy egyszerű, világégető Nero? Kac.. kac.. :pirul:

Módosította Borzalom: 2007.03.24, 16:16

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.24, 16:11

Ühmnos... van egy CDex nevű, ingyenesen letölthető program, amivel mindenféle fájlokat konvertálhatsz át más formátumba. Például .wav-ot mp3-ba, meg ilyenek. (http://cdexos.sourceforge.net/)
Lehet, hogy ez az ügyes izé .wma-t is át tud formálni például mp3-ba, vagy akármibe. Lehet, hogy érdemes kipróbálni. (Nem, ne kérdezd, hogy működik, mert másfél éve használtam utoljára... :) )

Amúgy nem szeret... kissé piromán... :pirul:

Módosította Morryster: 2007.03.24, 16:13

Borzalom

Borzalom

A Nagy Integrátor

• Archívum
  • 14 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.24, 16:01

Próbáltam adatfájlként is, úgy sem engedte. Ha pedig az a valós ok amit felvázoltál, akkor fújhatom. :)

Várok még egy kicsit az illetékesebb delikvensekre mielőtt szétszedem a gépemet és megnézem, mit is tehetnék annak érdekében, hogy minden úgy működjék ahogyan ÉN akarom! :pirul:

Egyébként.. szeret ez a Nero valamit a tűzön kívül? :)

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.24, 15:49

Nálam itt sokkalta illetékesebb delikvensek is vannak, ami a számítógépeket illeti... :) Próbáld meg adatfájlként kiírni, mint az mp3-at... :mittomén: :pirul:

De lehet, hogy egyszerűen az a baj, hogy a .wma jogdíjköteles algoritmust használ (DRM... teljes másolásvédelem... elvileg...), a Nero pedig ezt nem szereti. :)

Módosította Morryster: 2007.03.24, 15:54

Borzalom

Borzalom

A Nagy Integrátor

• Archívum
  • 14 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.24, 15:20

Morryster..

Köszönöm, hogy megerősítettél nyelvtanilag! :pirul: Tudtam, hogy rád számíthatok. Ha még a nero-s dologra is tudnád a választ, biz' isten, feleségül vennélek! Még hozomány sem kell! Csak hozd a számítógépedet és kész! :)

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.24, 14:38

Morryster..

Végül is igazad van. Ez a jó az öröklétben. (húú.. ezt a szót egybe kell írni vajon?) :)

Természetesen egybe kell írni. :pirul:

Ami Nérót illeti... soha nem viselkedett rendesen... :)

Borzalom

Borzalom

A Nagy Integrátor

• Archívum
  • 14 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.24, 14:21

Kkhhmm.. Megint én!

Itt annyi az okos infomatikus...

Szóval a kérdés az, hogy miért nem tud a nyüves Nero-m .wma fájlokat kiírni cd-re? Már töltöttem le hozzá valami wma-s frissítést is, de az istennek sem megy. :pirul: Több fül, többet lát alapon kérdezem, hátha itt tudom meg a tutit.

Help!

Borzalom

Borzalom

A Nagy Integrátor

• Archívum
  • 14 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.24, 13:55

Morryster..

Végül is igazad van. Ez a jó az öröklétben. (húú.. ezt a szót egybe kell írni vajon?) :pirul:

Morryster

Morryster

Geek Thing

• Fórumita
  • 4572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.24, 13:15

Ez érdekes..

Két hete raktam fel képet magamról és ma át is változtam. Ezt a gyorsaságot.. Kinek gratuláljak ismét? BePe-nek már egyszer gratuláltam. :eeek:

Hová ez a nagy sietség? ;) :nod:

Thorin

Thorin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1774 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.24, 00:05

Cserébe itt megtették ezt a játékosok.

A tartalmát egy txt file-ban elmenteni (javasolt csv kiterjesztés), és mint csv megnyitni excelben, veszőt beállítva elválasztónak.

Itt megnéztem az ark royal értékeit, és megállapíthatjuk, hogy a japó hordozók minden tekintetben verik az összes hasonló költségú társukat a többi nemzetnél, az ark royal pl 22 pontért roszabb mindenben, mint a shokaku 20-ért (ark royal 0-ás flagship értékkel ;) )

Viszont sajnos a betty és a kondor nem üzemelhet hordozórol. A stukánál azért van ez tulajdonságként, mert még a tervezés elején képességnek szánték, aztán az egész patrol bomber rapülő osztályt kizárták a hordozókról, és így nem kellett ezt tulajdonságként megadni. Kár érte.

A_Messor

A_Messor

Meridian

• Fórumita
  • 2927 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.23, 23:43

Az összes csónak modellje:
http://www.wizards.com/default.asp?x=ah/article/wasgallery

Persze a stat kártyákat nem tették fel... :rabül:

A_Messor

A_Messor

Meridian

• Fórumita
  • 2927 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.23, 23:08

Borzalom:
Mert a régi oldalt tárolta a géped és nem frissítette magától az egészet mikor megnézted az oldalt.
Az F5 /frissítés/ gomb segíteni szokott.

Egyéb:
Hivatalos nyilatkozat a Wizards általl arról hogy miért olcsóbb egy pontal az Amerikai járőrhajó a nála minden szempontból rosszabb Olasznál: mert későbbi dátumnál áll játékba. ;) Aha, értem, így már minden világos. :sortűz: Tehát vagy nemhozhatom, ekkor mindegy mennyibe kerül, vagy hozhatom és akkor meg csöpög a táptól (ill. kiváncsi vagyok hogy az összesen 64 db-os kieg melett ki fog dátumokkal szórakozni).

Borzalom

Borzalom

A Nagy Integrátor

• Archívum
  • 14 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.23, 22:53

Ez érdekes..

Két hete raktam fel képet magamról és ma át is változtam. Ezt a gyorsaságot.. Kinek gratuláljak ismét? BePe-nek már egyszer gratuláltam. ;)

A_Messor

A_Messor

Meridian

• Fórumita
  • 2927 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.23, 22:20

Finish him!

The Force is strong whitin this one

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]